Gönderen Konu: Fenerbahçe Bayan Voleybol Cev Cup (2013-2014)  (Okunma sayısı 163198 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
Tebrikler meleklerim. Tebrikler Fenerbahçe Spor Kulübü. Biz büyük bir aileyiz.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
Harika bir gündü.. Burhan Felek'te atmosfer inanılmazdı.
O tezahurat da sanırım şöyle oldu "Kupanın sapını Trabzon'a verin"  :P

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
İki kupanın da bir sapını verelim kendilerine bir kupa yapsınlar artık.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
Fenerbahçeli olmanın gururu bizlere yeter diyoruz ama ilkleri yaşamaya devam ediyoruz helal olsun hepsine be şuan sesim kısık ama değdi harika bir gün

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
Avrupa şampiyonluğu yaşamışsın maç kritiği yapıyorsun diyenler çıkacak(ki haklılar) ama bildiğin ilk maçın kopyasını oynadık.

İlk sette özellikle servisler artı bloklarla rakibi tarumar ettik.
İkinci setle birlikte rakip oyuna ortak olsada zar zor kazandık.
Tek fark üçüncü set kafa kafaya giderken kazanıp müzede eksik olan kupa getirdik( o değilde Cannes'ta vazodan bozma ikincilik kupası akabinde bu kupa daha bir ihtişamlı gözüktü gözüme).

Bir süredir forumda twitter'da ne desem tersi çıkıyor o yüzden bizden birilerini överken iki kere düşünmek zorunda kalıyorum ama koç çok formda(bunu yazarken Fenerbahçe Grundig için bi dünya yorum yapmışım başarının baş mimarı koçu tek kelimeyle geçiştirmiş olduğumu fark ettim. kendime not; halkbank'ı devirmemiz akabinde yaşanılacak şampiyonluk sonrası bir sayfa Daniel Castellani güzellemesi yapılacak).
Çok doğru zamanda doğru değişiklikler yaptı.
Voleybol mazim çok uzun değil ama kendimi bildim bileli Elif'i eleştiririm. :)
Sağolsun Abbondanza ile birlikte tekrar doğdu ve bana kapaklar güzel güzel gönderiyor(yeter ki Fenerbahçe'm başarılı olsun ben kapaklarla da mutluyum).
Bu maçta sonradan oyuna girmesine rağmen çok iyiydi.
Elif'e biraz tırsarakta olsa güzellemeler yapıyorum ama A.Glas'ında oyundan düşene kadar(Aneta'nın blok manyağı olduğu ve ikili değişikliğe gidilen dönem) bence performansı fena değildi.
Maç özelinde beni şaşırtan Kim'in mvp olmasıydı.
Sanki Aneta daha fazla sayı almıştı.
Onun haricinde Christina Bauer çok akıllı bir oyuncu.
Blok etkinliği, tek ayak hücumu vs. tamamda yanlış görmediysem o boyla arka alandan bir iki plonjon yaptı.
Harikaydı.
Eda zaten canımız.
Kim'e boş mukavele verip sen doldur biz uygulayalım denilmeli.
Merve, Aneta, Garay...
Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler.
Seneye inşallah Sarı Melek'lerin CL şampiyonluğunu da burada konuşmak nasip olur.
Bu arada ödül töreninde Seda'nın kupayı veren adamı saniyesine ezmesine az gülmedim.
Kupayı veren arkadaş Cev'in başındaki kişi miydi acaba?
Şayet oysa Seda tekrar gözüme girdi diyebilirim. :)
« Son Düzenleme: 30 Mart 2014, 00:16:47 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
Alena Golosnova <3

Çevrimdışı fbarena

• Üye
  • Yer: İstanbul-Adana
Tebrikler Sarı Melekler!!!Sarı Meleklerin dönüşünü ilk kupa ile kutladık sıra diğer kupalarda...

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
Günün tek rezaleti Seda'nın kupayı kaldırış şekliydi.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Glass ilk iki set 7 puan ile oynadı..
2 kere anete ye yüklenmesi harici çok iyi performans gösterdi gereksiz takıntı yapıyorsunuz
Neyse elif e küfür etmek istemiyorum şimdi :( :( :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Günün tek rezaleti Seda'nın kupayı kaldırış şekliydi.

Evet ne yazikki onun kaptan olup bu davranış sergilemesi hoş değil
Neyse bizden gitmeden bi son kupayi tuttaun bundan sonra kupa tutamayacagi kesin gibi :)

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Evet ne yazikki onun kaptan olup bu davranış sergilemesi hoş değil
Neyse bizden gitmeden bi son kupayi tuttaun bundan sonra kupa tutamayacagi kesin gibi :)

Abi dur halen sırada Türkiye kupası ve Türkiye ligi var. :)

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
Kupa kaldırmada neden arkadan konfeti filan gelmedi, bizim kulüp kutlamaları tam yapardı aslında

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

Elif i sevmediğiniz için Glass ı savunmayı da ben anlamıyorum.

Finalin iki maçında da hatta yarı finaldeki Azeryol maçında da Glass kötü idi.

Abbondanza nın Glass ısrarı da gereksiz ve yersizdi.

Dünkü maçın 2. setinde Glass sayesinde set krize girmiş, 21-22 geriye düşmüşüz ikili değişiklik yapıp 23-22 öne geçmiş iken, pasör arka alana gelmemiş iken, servis biz de iken, Garay ın servisini soğutmayı normalde rakip takım yapması lazım iken bunu yapan Abbondanza nın benim gözümde antrenörlüğü de epey yara aldı.

Bu değişiklik sonucu (oyunun soğuması nedeniyle) Garay servisi kaçırdı sonrasında da rakip takıma 2-3 kez set sayısı şansı verildi. O set kaybedilse idi yine maçı kazanırdık ancak gereksiz yere stres yaşanmasına sebep olunacaktı.

Glass ın paslarını (fileden 2.5 metre açık veya tam tersi filenin içine soktuğu) görmemek de özel bir çaba gerektirir herhalde.

Az oynama bahanesini ise kabul etmiyorum, geçen sene F4 de Yamamay da uzun süre oynamayan Lloyd oyuna girdikten sonra yarattığı farkı da gördük.

FENERBAHÇE

• Üye
Glass bazen gerçekten çok kötü akıl tutulmaları yaşıyor, 3.sette 3 defa arka Anetaya 4'ten hücüm ettirdi ve orada az kalsın set gidiyordu, ve Aneta bloklandı 3 defa arka arkaya. Allahtan Elif girdi 2 sayılık seri yakaladık 23-22 oldu

• Üye
Elif i sevmediğiniz için Glass ı savunmayı da ben anlamıyorum.

Finalin iki maçında da hatta yarı finaldeki Azeryol maçında da Glass kötü idi.

Abbondanza nın Glass ısrarı da gereksiz ve yersizdi.

Dünkü maçın 2. setinde Glass sayesinde set krize girmiş, 21-22 geriye düşmüşüz ikili değişiklik yapıp 23-22 öne geçmiş iken, pasör arka alana gelmemiş iken, servis biz de iken, Garay ın servisini soğutmayı normalde rakip takım yapması lazım iken bunu yapan Abbondanza nın benim gözümde antrenörlüğü de epey yara aldı.

Bu değişiklik sonucu (oyunun soğuması nedeniyle) Garay servisi kaçırdı sonrasında da rakip takıma 2-3 kez set sayısı şansı verildi. O set kaybedilse idi yine maçı kazanırdık ancak gereksiz yere stres yaşanmasına sebep olunacaktı.

Glass ın paslarını (fileden 2.5 metre açık veya tam tersi filenin içine soktuğu) görmemek de özel bir çaba gerektirir herhalde.

Az oynama bahanesini ise kabul etmiyorum, geçen sene F4 de Yamamay da uzun süre oynamayan Lloyd oyuna girdikten sonra yarattığı farkı da gördük.

Katılıyorum, bizde maalesef tutmadı, şu Aneta sevdası da nedir anlayamıyorum, oyun hep sıkıştığında Anetaya atıyor topu ve o da mental olarak pek güçlü bir oyuncu değil, görüyor ki bloklanıyor, yine  de atıyor. Eczacıbaşı ve bu maçlarda aynen böyle yaptı.  Bu takımda bir Kim gerçeği var yani.Bu bir gerçek, Elif oyunu Glassdan daha iyi idare ediyor, Kim i de daha iyi kullanıyor