Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322300 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4050 : 27 Mart 2017, 16:52:06 »
Bu arada lasme'yi çok isterdim takımda. Cezasını çekti gayet güzel hazırlamış kendini. üçlükler filan. boyalı alanda çok iyi. veysel gidecekse yerine lasme tadında bir adam alsak müthiş olurdu bence.

Saka yapiyorsun heralde 34 yasinda madde aliskanligi olan, sorunlu oyuncu dan bahsediyoruz .... Vesely nin boslugunu dolduracak diyorsun.... Neyseki Obra var Gherhardi var ....

Avrupa da bir kontrat bulamadigindan D-League de oynuyor .... Birak Cincona gitsin oraya yakisir....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #4051 : 27 Mart 2017, 16:59:50 »
Bu arada lasme'yi çok isterdim takımda. Cezasını çekti gayet güzel hazırlamış kendini. üçlükler filan. boyalı alanda çok iyi. veysel gidecekse yerine lasme tadında bir adam alsak müthiş olurdu bence.

Madde bağımlısı oyıncu ve obra???

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #4052 : 27 Mart 2017, 23:26:07 »
Bogdan'ın gitmesi durumunda koçun kolay kolay Nunnally'i  göndereceğini sanmıyorum. Udoh Datome ve kalmak isterse Bogdan banko.
Sloukas Vesely ve Kalinic'in bundan sonraki süreçte gösterecekleri performans kalıp kalmamalarında belirleyici olacak diye düşünüyorum.
Antic ve Bennett'e teşekkür edilir..
 1 ve 4  tranferi öncelikli olur.
Marjanovic'in nba deki durumunu bilmiyorum ama Vesely'nin ayrılması durumunda gelmesini çok isterim.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4053 : 27 Mart 2017, 23:42:04 »
Bogdan'ın gitmesi durumunda koçun kolay kolay Nunnally'i  göndereceğini sanmıyorum. Udoh Datome ve kalmak isterse Bogdan banko.
Sloukas Vesely ve Kalinic'in bundan sonraki süreçte gösterecekleri performans kalıp kalmamalarında belirleyici olacak diye düşünüyorum.
Marjanovic'in nba deki durumunu bilmiyorum ama Vesely'nin ayrılması durumunda gelmesini çok isterim.
Marjanovic 30-35 civarı maç oynadı ve 7-8 dakika gibi bir ortalaması var.Büyük ihtimalle Avrupa'ya dönecektir,ayrıca D-League'den Tavares'in dönmesini bekliyorum.

Çevrimdışı _kerem

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4054 : 27 Mart 2017, 23:52:06 »

Ben de Nunnally'nin durumunun Bogdan'ın kararına bağlı olduğunu düşünüyorum ama sizden farklı olarak Bogdan kalırsa Nunnally'nin de kalacağını, Bogdan giderse Nunnally'nin de gideceği/gönderileceği kanısındayım. Topla yaratabilen bir arka alan oyuncusunu da kaybetmişken, Nunnally yerine Miller benzeri bir oyuncuyu düşünmek ilk anda daha mantıklı geliyor. Bogdan'ın -şu anki oyunumuzda üstlendiği rol bakımından- alınabilir bir muadili yokmuş gibi geliyor; dolayısıyla Bogdan'ın olası bir ayrılık kararı, bütün 1-2-3 rotasyonunun baştan ele alınmasını gerekli kılar diye düşünüyorum.

Nunnally'nin buradaki düzene adapte olma çabası, kendi alıştığı basketbolundan belirli bir ölçüde vazgeçmeyi kabul etmiş olması falan, bunlar Nunnally'yi benim açımdan sempatik kılıyor, ne yalan söyleyeyim. Bu sezon büründüğü rolü bir adım öteye taşıyıp önümüzdeki sezon -oyun düzenimiz büsbütün değişmezse- Kalinic'in rolünü üstlenebilir mi, bence o seçenek de değerlendirilebilir. Fiziksel anlamda benzer oyuncular olmasa da Nunnally'nin 1x1 savunmasının sezon başından bugüne dek kaydettiği ilerlemeyi değerli buluyorum ki hücumda da Kalinic'e kıyasla daha güvenilir bir seçenek olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #4055 : 28 Mart 2017, 10:37:30 »
Bu yılki formattan sonra Koç'un Nunnally 'i takımda tutacağını sanmıyorum.Özellikle savunma hataları ve takımın kilitlendiği zamanlardaki 0 katkısı ile kalmaz gibi geliyor.Doğuş sponsorluğu da olursa bence tutmazlar.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #4056 : 28 Mart 2017, 16:13:02 »
Saka yapiyorsun heralde 34 yasinda madde aliskanligi olan, sorunlu oyuncu dan bahsediyoruz .... Vesely nin boslugunu dolduracak diyorsun.... Neyseki Obra var Gherhardi var ....

Avrupa da bir kontrat bulamadigindan D-League de oynuyor .... Birak Cincona gitsin oraya yakisir....

Şaka yapmıyorum madde alışkanlığı dediğimiz şey yine testlere bağlı olduğundan tekrar kullanacağını düşünmüyorum. "sahada" karaktersiz bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. yani sorunsa bennettta da var. bennetttan da atletiktir. ha kontratı ne olur bilemiyorum.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #4057 : 28 Mart 2017, 16:56:29 »
Scottie Wilbekin 2 yıl uzatmış daçkayla :)

Değişik şeyler dönüyor :)

Çevrimdışı ELM

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #4058 : 28 Mart 2017, 17:20:58 »
Şaka yapmıyorum madde alışkanlığı dediğimiz şey yine testlere bağlı olduğundan tekrar kullanacağını düşünmüyorum. "sahada" karaktersiz bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. yani sorunsa bennettta da var. bennetttan da atletiktir. ha kontratı ne olur bilemiyorum.
Hocam olay sadece madde bağımlı  olması ile ilgili değil ki bu adam 34 yaşında seneye 35 yaşında olacak. Bu yaştaki bir oyuncuyu üstelik bu seviyelerden uzak kalmış aynı zamanda basketboldanda bir süre uzak kalmış bir oyuncuyu transfer etmek yanlış bir tercih olur diye düşünüyorum.
~ Zeljko's Soldiers ~

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4059 : 28 Mart 2017, 18:10:01 »

Dostum iyi niyetinden şüphem yok ama,... Her sorun aynı değil... Kıyaslama yapmak zor, birinde güven ve aşırı baskı altında ezilme var ..... Birinde ise hem kendine hem takıma zarar var (Karşıyaka-GS maçı gibi)...

Ben de Zaman'ında istedim Lasme yi ama bu iş yetenek le bitmiyor....

Aman bizden uzak olsun
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #4060 : 28 Mart 2017, 19:49:41 »
@ELM @ETIRYAK yani açıkçası şahsi görüşümdü. haklısınız ne diyeyim böyle bir önyargı ile bakmak da yanlış gelmiyor.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #4061 : 28 Mart 2017, 20:45:08 »
Dacka ile takimlari birlestirecegiz heralde.

Sloukas-Dixon
Wannamaker-Anderson-Melih
Datome-Birkan
Vesely-Clyburn-Moerman
Udoh-Furkan

Yapalım

9 yabancı, 4 yerli

Bogdan gider...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #4062 : 28 Mart 2017, 22:13:52 »
Dacka ile takimlari birlestirecegiz heralde.

Sloukas-Dixon
Wannamaker-Anderson-Melih
Datome-Birkan
Vesely-Clyburn-Moerman
Udoh-Furkan

Yapalım

bu kadro çok iyi gözüküyor olmasına rağmen, vesely clyburn moerman udoh furkan uzun rotasyonu haaayli fazlalık gözüküyor.

9 yabancı, 4 yerli

Bogdan gider...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #4063 : 28 Mart 2017, 23:53:15 »
Blatt bir röportaj da seneye de takımımın başındayım tarzında bir açıklama yapmıştı. okumuştum o haberi hatırlıyorum.
Blatt takımın başındayken nasıl küçülmeye gidecek bu dacka onu da anlamak zor.

2  yıl önce nba finallerinde koçluk yapmış adam eurocup kovalamaz herhalde.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #4064 : 29 Mart 2017, 10:44:12 »
Daçka öyle küçülecek gibi durmuyor. Wilbekin ile sözleşme yenilemeleri de sanki bunu gösteriyor.Bence,  sene başında   önümüzdeki yıl eurolig'de olmayacaklarını biliyorlardı ve bunu bilerek  Blatt ile 2 yıllık sözleşme yaptılar.Bu yüzden  Daçka'dan bize adam gelmesi kolay olmayabilir. Koç değişimi olursa Barselona'da olur giderse oraya gider, bunu dışında kalır gibi geliyor.