Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1321239 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4275 : 13 Mayıs 2017, 10:09:51 »
Basketbol yönetimi denilince bu isimler akıllara gelmesin
tüm transfer çalışmaları Gher baba tarafından yürütülüyor o açıdan için rahat olsun :)

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #4276 : 13 Mayıs 2017, 10:59:09 »
40 sayılık performanstan sonra gelsin Nunnaly ile kadrolar ;D
Wanamaker Sloukas Theodore
Bogdan Dixon Melih
Datome Nunnaly Egehan
Melli Kalinic
Udoh Vesely Ahmet

Bogdan giderse

Xxxxx Theodore Dixon
Wanamaker Nunnaly Melih
Datome Miller Egehan
Melli Kalinic
Udoh Vesely Ahmet

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4277 : 13 Mayıs 2017, 11:04:04 »
Cska'nın asbaşkanı seneye 9 oyuncu ile sözleşmelerinin bittiğini söylemiş, umarım De Colo ve Teo bizimle devam eder demiş.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #4278 : 13 Mayıs 2017, 11:04:19 »
Lise takımına karşı attığı 40sayı bayagı büyüdü nunnally nin. Şutörlüğüne bileğinin temizliğine asla lafım yok ama işin akıl,kritik karar anlarında seçim-sorumluluk ve yürek kısmında bence bayagı eksiği var. Onun yerini benim şahsi düşüncem bi üst modeliyle yenilemek :) higgins,lojeski yada bu seneki performansını bi kenara koyarsak j.anderson tarzı birileri olabilir. Haa koç kalacak derse ölümüne sever sıvarız yapacak bişey yok :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2017, 11:06:01 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ELM

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #4279 : 13 Mayıs 2017, 22:05:38 »
40 sayılık performanstan sonra gelsin Nunnaly ile kadrolar ;D
Wanamaker Sloukas Theodore
Bogdan Dixon Melih
Datome Nunnaly Egehan
Melli Kalinic
Udoh Vesely Ahmet

Bogdan giderse

Xxxxx Theodore Dixon
Wanamaker Nunnaly Melih
Datome Miller Egehan
Melli Kalinic
Udoh Vesely Ahmet
Valla hocam Nunnally 40 attı diye takımda kalacaksa hiç kalmasın. Üstelik ligden düşmesi haftalar öncesinden belli olan Ted'e karşı attı bu sayıları. Sezon içinde ligde bu şekilde skorer oynadığı başka maçlarda oldu ama akabinde Euroleague'de bir o kadar da kötü maçlar çıkardı. Devamlılığı olmayan bir oyuncu. Euroleague'de bu sene gösterdiği performans genel olarak iyi değildi açıkçası. Sınırsız yabancı oyuncu teansfer etme hakkımız yok sonuçta. Nunnally yerine daha iyi defans yapabilen, oyun sıkıştığında sorumluluk alabilecek bir combo-guard transfer edilse bence çok daha iyi olur. İhtiyacimiz olan bir bölgeyi kapatmış oluruz en azından. Cska'dan Jackson ya da Higgins'den birini alabilsek var ya ilaç olur ilaç :)
~ Zeljko's Soldiers ~

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #4280 : 13 Mayıs 2017, 23:17:46 »
40 sayıyı isterse 2. lig takımına atsın. Yine de önemli bir performans
22 dakikada atılmıs 40 sayı bu arada
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2017, 23:22:32 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4281 : 13 Mayıs 2017, 23:37:38 »
Gayet net: önümüzde Final Four var.  Nunnally vites yükseltir de, şu ana kadar ki Heurtel ve Honeycutt'a taş çıkartan aptal oyununu telafi edebilirse kalır.  Edemezse, 'yok, ilk sene', 'yok, daha alışıyor' filan demeden yerini başkası ile doldurmak gerekir. 
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2017, 23:38:17 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #4282 : 13 Mayıs 2017, 23:48:50 »
Gayet net: önümüzde Final Four var.  Nunnally vites yükseltir de, şu ana kadar ki Heurtel ve Honeycutt'a taş çıkartan aptal oyununu telafi edebilirse kalır.  Edemezse, 'yok, ilk sene', 'yok, daha alışıyor' filan demeden yerini başkası ile doldurmak gerekir.
Abi final four'da iyi oynaması bize bilmediğimiz hangi datayı verecek? Baskı altında iyi oynaması ise, Bogdan'ın olmadığı Madrid maçında iyi oynayıp son 2 atışı soktu. Bogdan gibi skorerlik dışında meziyetleri birden gösterecekse başka ama, adamı tanıdık artık, ancak bir yaz kampı ile bunun üstüne koyabilir. Yoksa 1 ay önceden farklı bir oyuncu olduğunu pek sanmıyorum, ancak antrenman yiyerek biraz daha oyun bilgisi vs artmıştır.

Şöyle de bir şey var, eğer Nunnally kesin gönderilmesi gereken bir oyuncuysa, Obradovic Nunnally'den çok memnunum derken ya sezon bitsin de gönderelim diye öyle diyor, ya da tüm sezon birlikte olsa da oyuncudan anlamıyor... Bunun alternatifi de, bizim Nunnally'ye kötü gözle bakmamızın sebebinin ondan Bogdan sakatken yerini doldurmasını beklememiz ve onun bunu şu anki yetenekleri ve oyun bilgisi sebebiyle doğal olarak yapamaması olmasıdır. Yani haksız yere adamı asmamız.

Edit: Top elindeyken oynayamaması gibi eksikleri olabilir ancak 43/46/87 yüzdeleri olan, bize Euroleague'de maç alan, asist/top kaybı oranı 2ye yakın, çalışkan, rolünü benimsemiş, takıma/koça/taraftara saygı duyan bir adama aptal oyun oynadı demek, bana göre yakışmıyor. Heurtel veya Honeycutt gibi ne oldum delisi, takımdan önce kendini düşünen ve takım kimyasının içine eden adamlarla kıyaslamaya bile sokmam.
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2017, 23:54:12 Gönderen: Kutay »
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4283 : 14 Mayıs 2017, 02:00:56 »
Abi final four'da iyi oynaması bize bilmediğimiz hangi datayı verecek? Baskı altında iyi oynaması ise, Bogdan'ın olmadığı Madrid maçında iyi oynayıp son 2 atışı soktu. Bogdan gibi skorerlik dışında meziyetleri birden gösterecekse başka ama, adamı tanıdık artık, ancak bir yaz kampı ile bunun üstüne koyabilir. Yoksa 1 ay önceden farklı bir oyuncu olduğunu pek sanmıyorum, ancak antrenman yiyerek biraz daha oyun bilgisi vs artmıştır.

Şöyle de bir şey var, eğer Nunnally kesin gönderilmesi gereken bir oyuncuysa, Obradovic Nunnally'den çok memnunum derken ya sezon bitsin de gönderelim diye öyle diyor, ya da tüm sezon birlikte olsa da oyuncudan anlamıyor... Bunun alternatifi de, bizim Nunnally'ye kötü gözle bakmamızın sebebinin ondan Bogdan sakatken yerini doldurmasını beklememiz ve onun bunu şu anki yetenekleri ve oyun bilgisi sebebiyle doğal olarak yapamaması olmasıdır. Yani haksız yere adamı asmamız.

Edit: Top elindeyken oynayamaması gibi eksikleri olabilir ancak 43/46/87 yüzdeleri olan, bize Euroleague'de maç alan, asist/top kaybı oranı 2ye yakın, çalışkan, rolünü benimsemiş, takıma/koça/taraftara saygı duyan bir adama aptal oyun oynadı demek, bana göre yakışmıyor. Heurtel veya Honeycutt gibi ne oldum delisi, takımdan önce kendini düşünen ve takım kimyasının içine eden adamlarla kıyaslamaya bile sokmam.

F4 bizim en büyük hedefimiz.  Gerisi fasa fiso.  Kader anında, vites yükseltip, kupaya giden yolda ciddi anlamda katkı sağlarsa tabii ki kalmalı.  Bahsettiğin veri (data) bilgisi ile bir alakası yok.  Aynı mantığı Kaliniç veya geçen seneye istinaden Antiç'te tatbik etmiştik.

Yav zaten top elindeyken oynayamaması; çok kritik yerlerde basit kayıplar yapması aptal oyuna; hadi biraz daha nazikçe söyleyeyim oyun zekasının yokluğuna delalet etmez mi?  Heurtel ve Honeycutt gelsin de bizim takımın kimyasının içine etsinler bakalım.  Sosyolojik açıdan çevrenin davranışlara olan etkisi gibi, Nunnally Efes'te olsaydı, nasıl bir fark olacağını düşünüyorsun merak ediyorum.

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #4284 : 14 Mayıs 2017, 04:00:03 »
abi topu rakip sahaya zor getiren, potaya net penetre edemeyen bir yabancı oyuncudan bahsediyoruz. kendi şutunu da yarattığını söyleyemeyiz. sadece iyi bir şutör. gelecek sezon bogdan'ın olmayacağını ve o bölgeyi bogdan gibi tek oyuncuyla geçmeyeceğimizi düşünürsek ne verdiği belli 2 tane net adam almamız gerekecek. nunnally'nin bu zamanki gelişimine ve çabasına saygım var ancak bu kadar. kendisine teşekkür etmemiz gerekiyor bence.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4285 : 14 Mayıs 2017, 10:06:45 »
Ben sadece bide onunla kadro yapayım dedim kalırsa diye ;D yoksa ben de istemiyorum ki zaten hiç yazmamıştım önceki kadrolarıma da.. Arkadaşların da söylediği gibi ilgi çekici bi özelliği yok şutör Amerikalı çok

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4286 : 14 Mayıs 2017, 10:34:48 »
Güzel yorumlar yapılmış Nunnally için :)
Tek söyleyeceğim yerine kim gelecek bilmeden gitmesinin isteyemem. Jackson, Higgins, Budinger, Wanamaker ok mesela :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4287 : 14 Mayıs 2017, 12:52:04 »
Çok klişe şeyler yazılıyor ya yine :(
Bjelica gittiğinde yapılan yorumlar aklıma geliyor ;)
Hayırlısı bakalım

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4288 : 14 Mayıs 2017, 12:52:39 »
Güzel yorumlar yapılmış Nunnally için :)
Tek söyleyeceğim yerine kim gelecek bilmeden gitmesinin isteyemem. Jackson, Higgins, Budinger, Wanamaker ok mesela :)
Kurban olduğum Budinger nedir ya :(
Çık bi bakü sokaklarında gez hava al abi kendine gel :)

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4289 : 14 Mayıs 2017, 13:33:35 »
Kurban olduğum Budinger nedir ya :(
Çık bi bakü sokaklarında gez hava al abi kendine gel :)
ahahah
son zamanlarda mesajlarımıa cevap gelmiyordu, olta attım, honeycutt falan yazsam çok net olurdu :) zerre beğendiğim oyuncu değil, ne yapar anlamadım.
ama sokaklara bir çıkmak lazım hakikaten 15 gündür ara vermeden 7:30-21:00/22:00 çalışınca kafa da gidiyor biraz.