Gönderen Konu: Fenerbahçe / Avrupa Kupaları (2016-17 Sezonu)  (Okunma sayısı 28476 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe / Avrupa Kupaları (2016-17 Sezonu)
« Yanıtla #75 : 26 Ağustos 2016, 14:57:09 »
Tam bizlik grup bu grubu ancak biz çekerdik zaten :)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #76 : 14 Eylül 2016, 14:05:34 »
                Volkan

Şener  Kjaer  M.Topal  İsmail

Ozan Alper

Lens   Stoch  Volkan

Sow

Zorya maçına bu  11 ile çıkardım.
Göbekte Topal Kjaer ikilisiyle duran toplarda kolay pozisyon vereceğimizi sanmıyorum.
Bu verimsiz ve üretkenlikten çok uzak orta sahada Stoch'u da göbekte değerlendirirdim.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #77 : 14 Eylül 2016, 14:50:34 »
                Volkan

Şener  Kjaer  M.Topal  İsmail

Ozan Alper

Lens   Stoch  Volkan

Sow

Zorya maçına bu  11 ile çıkardım.
Göbekte Topal Kjaer ikilisiyle duran toplarda kolay pozisyon vereceğimizi sanmıyorum.
Bu verimsiz ve üretkenlikten çok uzak orta sahada Stoch'u da göbekte değerlendirirdim.
Stoch hatırlarsın abi 2012 senesinde çok kez o bölgede oynadığı ve karıyerinin Fenerbahçe'deki en verimli sezonunu geçirmişti.. Güçsüz kalıyor bazen ama eğer orta saha ile forvet arasındaki hattı birbirine yakın tutabilirsen gol asist anlamında çok katkı vereceğini düşünüyorum.. Çünkü şutları zaten malum ve 2ye 1 yapmayı iyi biliyor aynı zamanda ceza sahasında da iyi bir bitirici.. Mevcut kadro içinden en iyi alternatif olabilir o bölgeye serbest oyuncu olarak

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #78 : 14 Eylül 2016, 15:20:40 »
Stoch hatırlarsın abi 2012 senesinde çok kez o bölgede oynadığı ve karıyerinin Fenerbahçe'deki en verimli sezonunu geçirmişti.. Güçsüz kalıyor bazen ama eğer orta saha ile forvet arasındaki hattı birbirine yakın tutabilirsen gol asist anlamında çok katkı vereceğini düşünüyorum.. Çünkü şutları zaten malum ve 2ye 1 yapmayı iyi biliyor aynı zamanda ceza sahasında da iyi bir bitirici.. Mevcut kadro içinden en iyi alternatif olabilir o bölgeye serbest oyuncu olarak
Dediğin gibi ver-kaç ları var, şutu var. Salih Alper Ozan Josep ve Atıf'a göre çok daha kreatif.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
Fenerbahçe / Avrupa Kupaları (2016-17 Sezonu)
« Yanıtla #79 : 14 Eylül 2016, 17:12:33 »
Öncelikle Volkan Şen ve Lens cezalarından dolayı fernandao ise sakatlığından dolayı forma giyemeyecek.
Ben kapanan takımlarla oynarken ki ligde böyleydi maalesef rakip savunmadan dönen topları alamayıp hucümlarımızı erken bitirip pasif kaldığımızı düşünüyorum. Teoride düşüncemi 11e dökeceğim sahaya çıksalar nasıl olur onuda anca sahada görebiliriz zaten.

Fabiano
Wiel.     Kjaer.       Skrtel.      Hasan Ali

Topal

Ozan.           Salih.        Alper

Emenike.     Sow

forvet arkasındaki 3lü ile pres yapabilirsek savunmadan dönen 2.topları hucüma katarak pozisyon üretebilme ihtimalimizi arttırabiliriz diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2016, 17:13:46 Gönderen: Afiliadam »
#IngaOrekhova

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #80 : 14 Eylül 2016, 17:49:25 »
Öncelikle Volkan Şen ve Lens cezalarından dolayı fernandao ise sakatlığından dolayı forma giyemeyecek.
Ben kapanan takımlarla oynarken ki ligde böyleydi maalesef rakip savunmadan dönen topları alamayıp hucümlarımızı erken bitirip pasif kaldığımızı düşünüyorum. Teoride düşüncemi 11e dökeceğim sahaya çıksalar nasıl olur onuda anca sahada görebiliriz zaten.

Fabiano
Wiel.     Kjaer.       Skrtel.      Hasan Ali

Topal

Ozan.           Salih.        Alper

Emenike.     Sow

forvet arkasındaki 3lü ile pres yapabilirsek savunmadan dönen 2.topları hucüma katarak pozisyon üretebilme ihtimalimizi arttırabiliriz diye düşünüyorum.
Teoride %100 katılıyorum, hatta çokta isterim. Fakat pratikte, özellikle Salih ve Ozan'la hücum pres pek mümkün gözükmüyor. 
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #81 : 14 Eylül 2016, 18:27:49 »
Josef geçen sene Moskova maçında gayet iyi oynamıştı, üstelik hiç beğenmesemde ozandan, salihten falan daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #82 : 15 Eylül 2016, 20:06:01 »
daha ilk dakikalar yine 2.toplari alamiyoruz orta aciyoruz kafayla karsiliyolar ve o dönen toplar yine onlarda kaliyor bu toplari almaya calisarak gecirmemiz lazim transfer donemine kadar baska care yok
#IngaOrekhova

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #83 : 17 Eylül 2016, 10:02:01 »
Hoca çok güzel özetlemiş: “Kadromuzda üst seviye futbol oynayamayacak oyuncular var”.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #84 : 26 Eylül 2016, 21:25:46 »
UEFA Avrupa Ligi'nde;

2006'da Newcastle'a ilk maçta yenilip gruptan çıkmıştık.
2009'da Twente'ye ilk maçta Kadıköy'de yenilip gruptan çıkmıştık.
2012'de Marsilya ile ilk maçta Kadıköy'de berabere kalıp gruptan çıkmıştık.
2015'te Molde'ye ilk maçta Kadıköy'de yenilip gruptan çıkmıştık.
2016 gruplarına da ilk maçı kazanamayarak başladık.

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #85 : 27 Eylül 2016, 16:09:25 »
Çok güzel istatistik. Her defasında 1 deve dişi takım oluyordu grupta. Bu sefer MU la beraber çok formda bir Feyenord var. Bakalım hangisini alt edip çıkacağız. haydi hayırlısı.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #86 : 28 Eylül 2016, 07:10:56 »
2009 ve 2012 de lider olarak çıkmıştık, 2012 de birde borussia mönchengladbach vardı grupta.

2006 da da newcastle, celta vigo, palermo ve eintracht frankfurt. o sene de zor bir grupdan çıkmıştık, ama ilk 3 çıkıyordu ve takımda Alex, Tuncay, Tümer gibi isimler vardı...

« Son Düzenleme: 28 Eylül 2016, 07:15:13 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #87 : 30 Eylül 2016, 00:32:12 »
Takımdaki bazı oyuncular burnundan soluyordu. Bunun neticesinde de maçı kazandık. Bu seneki en güzel oyundu. Hatalar oldu ama bu sonucu etkilemedi. Lens ise bir başka.

C2105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #88 : 30 Eylül 2016, 11:53:26 »
Önde basmak, hele maçın son dakikaları defansa yaslanmak yerine önde basarak Feynord'un çıkmasına ve pas yapmasına engel olmak Ersun Yanal'dan beri ilk kez denediğimiz bir şeydi.

Maçta en olumsuz şey zaman zaman kameranın gösterdiği Aziz'in suratını görmek oldu. UEFA'dan da bir ceza alsa da bu maçlara da gelmese... Artık yüzünü görmeye bile tahammül edemiyor, maçı unutuyor ve başlıyorum ağzıma gelen...

Zamanında onca sevilen bir insan kendisinden bu kadar tiksindirmeyi, bu kadar mide bulandırmayı nasıl başarır? Bunun sportif başarı başarısızlık sorunu olmadığı açık. Çünkü en büyük hayal kırıklıklarında bile yanında duruldu. Şimdi şampiyon olsak ve kupa töreninde onu görsem midem kalkar, kupanın sapını Trabzon'a yakıştırdığım şekilde... O derece...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #89 : 30 Eylül 2016, 16:15:00 »
Bu sezon 11 resmi 5 hazırlık olmak üzre 16. maçımızı yaptık.İlk kez izledim Fenerbahçe'yi. O da statta gerçekleşti.
İyi ve yürekten oynadık.
Özellikle Lens-Emenike ikilisi oldukça etkiliydi.
Sow iyi niyetli fakat sol kanatta yapamıyor.
RVP dışında bütün takım elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor fakat RVP geçen sezon olduğu gibi gene ruhsuz ruhsuz takılıyor.
Hocanın onu oyuna sokması çok yanlış bir karardı.Sow-Alper değişikliği daha yerinde olurdu.
Taraftar sayısal olarak az olsa da oldukça etkiliydi.Oyunun içindeydi sürekli.