Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Türkiye Bayanlar Voleybol Ligi (2016/17 Sezonu)  (Okunma sayısı 71451 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Ziyaretçi
Kim gibi bi oyuncu var ve yazık ediyoruz ...
aynısı Erkek voleybolda yaptık İvan yanına doğru düzgün adamlar koyamadık
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2016, 23:29:01 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Yerli rotasyonu iyileştirilmeden birşey olmaz. Pasore hem yabanci aliyoruz bi de 1.50 lik oyuncu alıyoruz . Tamam hata yaptı kızgınız ama Maa dönemini özlüyorum.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Kim gibi bi oyuncu var ve yazık ediyoruz ...
aynısı Erkek voleybolda yaptık İvan yanına doğru düzgün adamlar koyamadık

Kim de 2 yıldır eski Kim değil. Bu takımda insanın oynama hevesi de körelir. Neticede sezona ne ligde ne de avrupada hiçbir şey yapamayacağını bile bile başlıyorsun ve amaçsız bir sezonda 40 civarı maç yapacaksın. Kendisine yazık ediyor. Vakıf yada Eczacı'da olsaydı muhtemelen 2 avrupa şampiyonluğu daha olurdu en az.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
bizim şu takımın bütçesi de aslına bakılırsa çok küçümsenecek bir bütçe olmasa gerek hele abbo ile guidetti ve barbolininin aldığı ücretler arasında uçurum kesinlikle yoktur. bu kadro bile en azından ligde rakipleri zorlayabilir hocamız bu kadar kötü olmasa

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Uzun zamandır eczacı ve vakıfa karşı kadronun bu kadar çapsız kalışına şahit olmamıştım. Kim haricinde kalan iki yabancı tercihi de kötü, Eczacının 4 yabancısı da üst sınıf oyuncular. Hocanın merve yerine melisi tercih edişini hiç anlayamadım. Bu sene 3.lük 4.lük mücadelesinden öteye gidemez bu takım. Çizgi hakemi ise tam bir faciaydı
Hoş Gelmişin.
Son Maçı seyredemediğim için yorum yapamıyacağım.Ama genel olarak yazılmak istediğim Kim Haricinde Yabancı oyuncularımızı begenmedim.İnşallah yanılırım.Vakıfbank ve Eczacıbaşı devamlı atılım yaparken Bırak yeni ve güçlü Transferleri elimizdekinlerdende oluyoruz.Merve tek başına zorlanıyor  diye Gizem'i aldık bu sene onuda yollamısız. 2 Maç yapmıştık  ikisinide kazanmamıza ragmen ümit vermemişti.Eczacıbaşı maçıda bunu gösterdi.Bakalım ilerde neler olacak.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
natalia kotu oyuncud degil bence...miha'yı tutabilsek miha-natalia ve kim ile super bir 3 lu kurardık...hepsi manset alabilen oyuncu olacaktı...
ama nerde o kafa...

miha ve fabi'yi su kadroya katıp tomkom yerine (kotu diye soylmeiyorum-gereksiz bence yabancı pasor ligde) adam gibi bir yerli pasor alsaydık cok daha iyi tkaım olurduk....ama tabii tkaımın basında abbo'yu tutarsan olacagı bu...bu sene kayıp yıl gibi gozukuyor eger bu 2 hamle yapılmazsa...

yapılsa bile tomkom ligde oynamaz desen bile (kalacagını dusunursen) lig icin yerli pasoru nereden bulacaksın..

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
Yazık çok yazık... Çok sıradan takım olmuşuz...Natalia ablam da maşallah, Cem'in zeytinyağlı dolması ile yarışır...salmış burda kiloları..

Çevrimdışı furkan

• Üye
Kendi sahamızda Çanakkale'ye 3-2 yenilmişiz.
Seneye Şampiyonlar liginde de olamayacağız bu gidişle.

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Kendi sahamızda Çanakkale'ye 3-2 yenilmişiz.
Seneye Şampiyonlar liginde de olamayacağız bu gidişle.

seyretmek istedim ama yayın bulamadım.iyikide seyretmemişim.Kim oynamamış sanırım.yabancılarımız Kim hariç boşa transfer bunu nasıl farkedemiyorlar.Elimizdeki yerli oyuncular bence bunlardan iyi.Takıma oturmuş oyuncuları gönderip daha kötülerini almak moda olmuş galiba.Merak ettiğim Transferler yapılırken hocaya sorulmuyormu?

Birde merak ettiğim;Bu gün Beşiktaş-Hatay maçında yeni oyuncuların geldiğini gördüm acaba Veleybol ve Basketbolda Transfer yapılabiliniyormu?

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
Kim gibi oyuncumuz var diyoduk bilmem ne bilmem ne artık oynatmıyor bile...yazık bu kulübe ya bir italyanın elinde çiftlik olmuş şube ilgilenen yok....

• Üye
bu abbo ile nereye kadar gidecek bu takım..adam kovulmak icin elinden geleni yapıyor tazminat ıcın....dur dıyen yok...

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Kim'in karın kasında yırtık varmış ne zaman döneceği belli değilmiş

• Üye
vakıf macına donebilir diye bir laf duydum ama yalandır bence...iste almazsan bir tane daha capraz/smacor olacagı bu...
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2016, 10:04:33 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
bugün bir kez daha keli bu takıma getirenlerin ve sözleşme uzatanları andım.

bazıları da Kimi gönderip üç tane yabancı almalıydık yorumu yapıyor hala. eczacının veya vakıfın kadrosu bizde olsaydı bizim kadro vakıfın olsaydı sonuç yine hüsran olurdu bu geri zekalı ile.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Eczacı galibiyeti olmayan lig sonuncusu Seramiksan'a yenilmiş. Ezcacının şu kadrosunun daha ligin başında 3 mağlubiyet alması ilginç.