Gönderen Konu: 2016-2017 Sezonu Hazırlık Maçları  (Okunma sayısı 37558 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
Ynt: 2016-2017 Sezonu Hazırlık Maçları
« Yanıtla #15 : 16 Eylül 2016, 23:27:48 »
Sakatlık yorgunluk vs.. olmadığı sürece bizim takımın kolay kolay maç kaybedeceğini sanmıyorum.

Allah nazarlardan esirgesin.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #16 : 16 Eylül 2016, 23:29:02 »
İstatistikler:

"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #17 : 16 Eylül 2016, 23:37:24 »
Bu maç ölçü olmaz ama Real, sakallının gidişinden sonra güç kaybetmiş gibi. 

Yine en büyük rakibimiz cska olacak gibi. 

Birde kimya tutarsa Barcelona
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #18 : 16 Eylül 2016, 23:51:51 »
Kalinic belki işin hucum kısmında hep bi eksik kalacak ama (gerçi bu maçın özelinde gayet yuzdeli doğru tercihlerle oynadı) özellikle 4 oynadığı zamanlar enerjisi seertliği çabukluğu savunmadaki yaptığı tüm pis işlerin hastasıyım. Çok sevgili hocam kalinici enteresan bi oyuncuya evriltmeye devam ediyo :)
Nunnally faydalı işler yapıyo ama daha takımın o savunma ve hucumdaki makine düzenine alışamadğı göze çarpıyo. Yine de hucumda topları ezmeden çok elinde tutmadan akışın devam etmesini sağlıyo hatta bikaç çok ince asisti de oldu bu 2maçta, zaten özellikle geçiş hucumlarındaki şutor özelliğini de bikaç pozisyonda guzel bi şekilde gosterdi. Bu takımı sevmeyelim de taşa mı dönelim :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2016, 23:53:32 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #19 : 17 Eylül 2016, 00:01:21 »
Keyifli bir maç oldu, 2. yarıda bizim takım kalitesini göstererek fark açtı. Maç sonu skoru kesinlikle yanıltıcı; dünkü maçtan kaynaklanan yorgunluğun etkisiyle boş/uygun pozisyonlar kaçmasaydı fark korunabilirdi.

Çevrimdışı colossus35

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #20 : 17 Eylül 2016, 01:35:39 »
çoook güzel maçtı

Bu takıma The Italian Artist te gelince tadından yenmez olacak.
Yine de Udoh ve Veyseli dinledirebilecek, takım kimyasını bozmayacak, ucuzundan, 4-5 oynayan bir adam gelse süper olur.
Hocanın Ahmet'ten pek ümidi yok galiba, 5 kısa oynadı, Kaliniç'i 5 numara yaptı da Ahmet'i oyuna almadı.
Barış desen ayrı bir alem.

yine sakatlık çıkacak diye şimdiden bir korku sardı beni.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 17 Eylül 2016, 09:09:10 »
Hoca daha sezon başından yerlilere lig haricinde süre vermeyeceğini net bir şekilde ifade etti. Belli ki onlar sezon başı çalışmalarında forma almak için bir istekleri olmadığını kendisine açıkça göstermişler. Zira dün Barış haricinde hepsi benchteydi ama süre alamadılar. Ne diyelim belki Barış biraz umut vermiştir kendisine en azından ?

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #22 : 17 Eylül 2016, 09:23:02 »
Her yönü ile faydalı bir maç oldu.

Şunu gördük ki, işi ciddiye aldığımızda büyük fark yaratıyoruz. Ve yine biraz ciddiyetten uzaklaşınca ne hallere düşebiliyoruz (20 farkın 3 ile bitmesi) Tabi bunların hazırlık maçlarında olması güzel bir şey. Koç ve tecrübeli oyuncuları bir tarafa koyarsak kalanlar için bundan güzel bir ders olamazdı.

Allah sakatlık, kaza ve bela vermesin. Bu takım yine keyif vermeye devam edecek.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : 17 Eylül 2016, 09:42:36 »
Fransa'dan selamın aleyküm diyorum
Kuzenlerin yanına geldik buradan Malaga için bilet baktım ama günlük bulamadım maçlara gitme hevesim vardı olmadı
Malaga maçını 55 dakika oynadıktan sonra sadece 24 saat sonra geçmişken Reali yine 20 ye yatırmak büyük iş ama bizim gibi büyük takımlar için olağan iş
Allah nazarlardan saklasın  sakatlık vermesin
Oyun şeklimiz ve tempomuz çok ayrı seviyede maşallahımız var

Çevrimdışı aaaaaa1907

• Üye
  • Yer: İzmir
    • balkabalka
« Yanıtla #24 : 17 Eylül 2016, 10:17:51 »
Fransa'dan selamın aleyküm diyorum
Kuzenlerin yanına geldik buradan Malaga için bilet baktım ama günlük bulamadım maçlara gitme hevesim vardı olmadı
Malaga maçını 55 dakika oynadıktan sonra sadece 24 saat sonra geçmişken Reali yine 20 ye yatırmak büyük iş ama bizim gibi büyük takımlar için olağan iş
Allah nazarlardan saklasın  sakatlık vermesin
Oyun şeklimiz ve tempomuz çok ayrı seviyede maşallahımız var

yarın badalona maçı var abi barcelona'da ona git bari :D salonda Fenerbahçe formalı birini görmek istiyorum artık :D (2 maçta da yoktu öyle birisi ondan dedim)
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2016, 10:18:16 Gönderen: aaaaaa1907 »
HEPİMİZ ÖLELİM FENERBAHÇE YAŞASIN!
#sarıtribün

Çevrimdışı aaaaaa1907

• Üye
    • balkabalka
« Yanıtla #25 : 17 Eylül 2016, 10:19:04 »
 takımın as rotasyonu gerçekten inanılmaz bir seviyede şuan. insanın aklı almıyor. bütün yaz birbirinden ayrı kalmışsın, hiç maç yapmamışsın, oynadığın ilk maçta dün 3 uzatmaya gidiyor ve en ufak bir yorgunluk, hamlaşma belirtisi yok ve takımın en değerli parçalarından biri (gerçi bu rotasyonun hepsi aynı değerde) de oynamıyor. tamam bu takım aynı takım, birbirleriyle uyumları kusursuz seviyede ancak insanı şüpheye düşürmüyor değil bu kadar erken bu kadar çabuk form tutmaları. bir de hakikaten bu kadar iyi bir oyun beklemiyordum dünkü 3 uzatma yüzünden. ama takım gerçekten çok aç, tam bir azılı vahşi etobur gibi. nunnelliyi bugün çok daha olumlu buldum açıkçası. düne göre çok daha potaya gitmeye niyetliydi ama yinede fazla zorlamaması, doğru zamanda doğru yerde bulunma gayreti, oyunun ona gelmesini bekleyen iyi karakterli oyuncu halleri bana şimdiden kendini fazla ısındırdı. yine de beklerken daha aktif olması gerekir ki, ona dair sinyalleri de veriyor. bugün benim adıma en iyisi kalina, sanıyorum kendisi şuan (diğer takımlardaki oyuncuları görmediğim için çok da ısrarlı savunamıyorum bu fikrimi) avrupa'nın en komple en iyi savunmacısı. hunter gibi insan azmanını (gerçi epey de kilo vermiş) bu kadar temiz nasıl savunabiliyor aklım almıyor. bobby ve bogi ritmini bulduklarında zaten dünya tozpembe. sloukas tempo olarak daha çok erken olmasına rağmen çok yukarıda. vesely seyirciyle gaz alan bir adam, resmi maçlar başladığında yine çıkacaktır 30 bin feet'e. udoh bugün gerçekten yorgun göründü haliyle, o da çok olumluydu. melih bütün yaz çalıştım havası vermiyor 2 gündür yalnız. çalışmışsa da sadece izlediğimiz videolardaki gibi boş şut çalışmış. savunmasının biraz geriye gittiğini düşünüyorum 2 maç üzerinden değerlendirdiğimde. genel olarak dünde iyiydi takım, bugünde çok iyiydi. zaten günlük performanstan çok dün hiç 3 uzatma oynayan bir takım izlenimi vermemesi bugünü çok daha iyi ve değerli kılıyor.
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2016, 10:20:12 Gönderen: aaaaaa1907 »
HEPİMİZ ÖLELİM FENERBAHÇE YAŞASIN!
#sarıtribün

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #26 : 17 Eylül 2016, 10:33:02 »
Sezonun ilk maşallahını şuraya bırakayım :)

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 17 Eylül 2016, 10:57:30 »
yarın badalona maçı var abi barcelona'da ona git bari :D salonda Fenerbahçe formalı birini görmek istiyorum artık :D (2 maçta da yoktu öyle birisi ondan dedim)
Pazar dönüş var kardeşim :(
Pazartesi iş başı yapacağız :) 
Bu maçın yapıldığı yer bayağı küçük bir yerdi sanırım Badalona maçında bizden birileri olur

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #28 : 17 Eylül 2016, 23:45:26 »
Yarınki maç için tv yayını var mı acaba?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : 18 Eylül 2016, 11:06:01 »
Şöyle maç aklıma geliyor
Dixon Kostas bogdan Nunnally  ve Kaliniç 5 lisi ile sahadayız ve Real'i tarumar ediyoruz. Zeljko Obradovic ya cidden çok acayip adam
Allah başımızdan eksik etmesin
Hücüm tempomuz filan çok acayip seviyede şu anda