Gönderen Konu: Fenerbahçe / Erkek Voleybol Avrupa Kupası Maçları (2016/17 Sezonu)  (Okunma sayısı 12446 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
12 resmi maçtır kazanıyoruz.Birazdan 13 olacak muhtemelen.Son yıllarda böyle bir galibiyet serisi hatırlamıyorum.
Bugüne kadar ki en uzun galibiyet serimiz kaç maçtı acaba bilen var mı?

Benim bildiğim kadarıyla 1968-1969 sezonunda İstanbul Ligi'nde 18 maçın tamamını kazanarak elde ettiğimiz bir şampiyonluk var, serimiz o sezonki İstanbul Ligi'nin bitimindeki Türkiye Şampiyonası'nda bozuluyor.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Tebrikler takıma. İnşallah kupayı kazanırız.

Çevrimdışı furkan

• Üye
İlk maçı 3-0 kazanmıştık, 2 set çeyrek final için yetecek, tabii kazanalım ki seri de devam etsin. Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de Avrupa kupası maçlarını Burhan Felek'te oynuyoruz.
Kimseye "niye gelmiyorsunuz" demek haddim değil ama en azından birkaç taraftar grubu bir organizasyon yapsa,biraz daha ilgi olsa, 50 yerine 500 kişiye oynasak ne güzel olur.

Çevrimdışı furkan

• Üye
3-0 kazandık ve çeyrek finale yükseldik. Bu turdaki rakip Fransa'dan Ajaccio olacak.

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Van
bu sene en çok saygıyı hak eden branş diyebiliriz. umarım mümkün olan tüm kupaları kazanırız

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
2014 yılında kazandığımz kupa zannedersem,umarım yine kazanırız.

Çevrimdışı furkan

• Üye
2014 yılında kazandığımz kupa zannedersem,umarım yine kazanırız.

2014'de kazandığımız Challenge Kupası'ydı, yani 3 numaralı kupa. Bu ise 2 numaralı kupa. 2013 yılında Halkbank'ın şampiyonluğu vardı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Yarı finalde Trentino gözüküyor rakip. Tabi şampiyonlar liginden de 4 takım gelecek sanırım. Değişti mi kural bilmiyorum, eskiden öyleydi. Kupa kolay değil.

Çevrimdışı furkan

• Üye
Yarı finalde Trentino gözüküyor rakip. Tabi şampiyonlar liginden de 4 takım gelecek sanırım. Değişti mi kural bilmiyorum, eskiden öyleydi. Kupa kolay değil.

Challenge Round kuralı değişti, yani artık Şampiyonlar Ligi'nden gelen takımlar olmayacak. Bu nedenle şu an kalan 8 takımdan biri kupayı kazanacak.
Ajaccio'yu elememiz halinde yarı finalde Trentino-Piacenza galibiyle eşleşiyoruz, tabii finale kalmamız halinde de Tour var. Her ikisi de kolay değil. Bu arada yarı finalde ikinci maçın İstanbul'da olacak olması küçük de olsa bir avantaj olabilir.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Voleybol'dan çok anlayan birisi değilim,ama erkek voleybol şubesinde bütçenin önceki yıllara göre çok çok düştüğünü biliyorum.2008 yılında şampiyon olduğumuzda bayağı izlemiştim maçları,ondan sonra denk geldikçe izledim.2014 yılında Challenge Cup'ta şampiyon olduğumuz maçı ve bu sene kupa finalini izledim.Bu çocuklar desteği hak ediyor.Umarım bu kupayı kazanırız.Forum ilk kurulduğunda voleybol sayfasının mesajları bayağı fazlaydı,şimdi çok çok azalmış.Takıma başarılar.
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2017, 22:39:59 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Fenerbahçe / Erkek Voleybol Avrupa Kupası Maçları (2016/17 Sezonu)
« Yanıtla #25 : 24 Şubat 2017, 14:23:18 »
Nasıl unutmuşuz sezon başı bu konuya dair sabit başlık açmayı... :(

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ajaccio maçında 1.11 - 4.90 ile favoriyiz.

Challenge Round kuralı değişti, yani artık Şampiyonlar Ligi'nden gelen takımlar olmayacak. Bu nedenle şu an kalan 8 takımdan biri kupayı kazanacak.
Ajaccio'yu elememiz halinde yarı finalde Trentino-Piacenza galibiyle eşleşiyoruz, tabii finale kalmamız halinde de Tour var. Her ikisi de kolay değil. Bu arada yarı finalde ikinci maçın İstanbul'da olacak olması küçük de olsa bir avantaj olabilir.
Finale kalırsak rövanş İstanbul'da mı?

Çevrimdışı furkan

• Üye
Ajaccio maçında 1.11 - 4.90 ile favoriyiz.
Finale kalırsak rövanş İstanbul'da mı?

Maalesef, ilk maç içeride.

Çevrimdışı furkan

• Üye
Çeyrek final ilk maçında Ajaccio'u kendi sahamızda 3-0 yendik. Sadece ilk set zorlandık, diğer iki set oldukça rahattı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Bu turu da geçeriz ama sonraki tur da Trentino eşleşmesi çok zor.