Gönderen Konu: Anthony Bennett  (Okunma sayısı 51295 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Anthony Bennett
« Yanıtla #180 : 30 Ocak 2017, 16:29:34 »
Bundan böyle Bennet hakkında olumlu şeyler yazacağım. İyi diyelim, iyi olsun. Cem başganı kıracağıma Antic'i kırarım. :)
işte Hakan Yaman abimizden güzel yeşil gözlü adamdan beklediğimiz şeyler bunlar. :)
abi ama maç sırasında bakar mısın ne kadar sempatik böyle sevesi geliyor insanların .. panda gibi :)

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #181 : 30 Ocak 2017, 16:47:00 »
Bennettı mı sevesi geliyor insanların? 203 cm ve 110 kg ve zenci))) kulağa ürkütücü geliyor aslında biraz değil mi?)))))
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #182 : 30 Ocak 2017, 16:47:26 »
şaka tabiki)
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #183 : 30 Ocak 2017, 18:32:51 »
Bence Bennett'a sadece bu senenin yatırımı gibi düşünmemek gerek. Sade bir rotasyon oyuncusu olacağını da sanmıyorum. Birilerinin gitme ihtimali göz önünde bulundurularak yapılmış bir hamle gibi geliyor. Hakan abinin dediklerine katılmakla beraber potansiyel konusunda da Cem Ağrak'a katılıyorum. Çok yolu var..:(

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #184 : 30 Ocak 2017, 19:24:39 »
Hakan hocama yine katılıyorum.Çok haklıymış, istatistik olarak iyi görünse de hiç ışık vermedi bana Uşak maçında.Çok hantal ve düşük enerjili bir görüntüsü var.
Nunnally'den ne kadar umutluysam bundan da o derece umutsuzum.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #185 : 30 Ocak 2017, 20:23:51 »
Hakan hocama yine katılıyorum.Çok haklıymış, istatistik olarak iyi görünse de hiç ışık vermedi bana Uşak maçında.Çok hantal ve düşük enerjili bir görüntüsü var.
Nunnally'den ne kadar umutluysam bundan da o derece umutsuzum.
Ne hantal olduğuna katılıyorum, o cüsseye göre ayakları oldukça çabuk ama savunma bilgisi kötü şu an, ne de düşük enerjisi olduğuna. Bende tam tersi bir şeyler vermeye çalışan ama hata yapmamak da isteyen bir görüntü çizdi. Bir eleştiri yapacaksam savunmada sadece kendi adamına odaklanması ve onu da tam yapamaması olabilir, ama şu aşamada bunu bekliyorduk zaten. Umarım kupada 3 maç oynarız ve süre alır, iyi olur takım için de onun için de.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #186 : 30 Ocak 2017, 20:48:31 »
Besim muazzam bir adamsın seviyorum seni Hemşo
 buna şu sebep olabilir mi Ciddi ciddi soruyorum.  Bennett tutunamamış da olsa üç sene önceki Nba Draft'nın bir numaralı seçimi Sonuçta bu etiketle geldiği zaman insanların ondan beklentisi çok daha yukarıda olabiliyor. İlk lif maçında hem de iyi şut %desi ile en skorer oyuncu oluyor ama herkes temkinli yorum yapıyor.
Nunnally ise son başı için  daha uyguna alınmış bir oyuncu Ondan biraz daha düşük beklentileri olabilir İnsanların ne düşünüyorsun?
Bu arada James Nunnaly Euroleague’de ;
7 sa, 2.3, 1.9 as.  (90/50/53)
Tbl'de
10.1 sa, 1.9 r, 1.3 as (88/73/50)
İle oynuyor. Artık bıdı bıdı etme saygı duy bibik :)

Hemso, Kemal Erdem ekolu bir mubalaga yapayim dedim ama kimse anlamadi :/

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #187 : 30 Ocak 2017, 20:50:18 »
Bennet bu haliyle CSKA maçında 15 dakika süre alsa pota altı yol geçen hanı olur. 15 dakikada 40 sayı yeriz.

Dün oynanan maça bu kadar anlam yüklememek lazım. Nunnaly meselesine gelince...

Dün herkes Bennet'a sayı attırmak için uğraştı. Oysa Nunnaly geldiği zaman bomboş iken dahi pas alamıyordu. Tırnaklarıyla kazıyarak kendisini takıma kabul ettirdi ve şu an takımın en kilit oyuncularından birisi... Artık belli hedeflere erişilecekse Nunnaly hava gibi, su gibi elzem.

Hakan Abi, o kadar da degil ne yaptin?  :)  Nunnally'e bence hala cok fazla anlam yukluyorsun.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #188 : 30 Ocak 2017, 20:56:08 »
Saka bir yana, Nunnally gibi sezon basindaki kampa katilsa idi, su anda Euroleague'in icinden gecen bir Bennett izlerdik.  Su anda adam akilli sadece bir mac oynayabilmis ama verilen tepkiler cok uclarda geziyor.  Cem kizacak ama ben bunun literature Goudelock sendromu olarak gecmesini rica ediyorum.  Lutfen bu sendromun tanimi kayitlara su sekilde gecsin:

Kalinic ve Nunnally gibi, inanilmaz derecede kotu baslayip, sadece takimla birlikte iyi oynayarak hayli dusuk noktalardaki beklentileri karsilayabilen oyunculara gosterilen toleransin onda birinin bile tonlarca maci tek baslarina kazandirabilecek potansiyele sahip oyunculara taninmamasi. 
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2017, 20:56:48 Gönderen: Besim »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #189 : 31 Ocak 2017, 01:58:38 »
Saka bir yana, Nunnally gibi sezon basindaki kampa katilsa idi, su anda Euroleague'in icinden gecen bir Bennett izlerdik.  Su anda adam akilli sadece bir mac oynayabilmis ama verilen tepkiler cok uclarda geziyor.  Cem kizacak ama ben bunun literature Goudelock sendromu olarak gecmesini rica ediyorum.  Lutfen bu sendromun tanimi kayitlara su sekilde gecsin:

Kalinic ve Nunnally gibi, inanilmaz derecede kotu baslayip, sadece takimla birlikte iyi oynayarak hayli dusuk noktalardaki beklentileri karsilayabilen oyunculara gosterilen toleransin onda birinin bile tonlarca maci tek baslarina kazandirabilecek potansiyele sahip oyunculara taninmamasi. 
Vasat sevicilik (kendimi de dahil ediyorum) bu ülkenin en büyük sorunu....

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #190 : 03 Şubat 2017, 21:52:42 »
Bennett çok iyi süre aldı CSKA maçında oldukça da iyi aldı süreyi, aldığı süreyi sonuna kadar kullandı. Kenarda her zaman ki gibi iyiydi, maçı güzel izliyor, maç sonu röportajı da güzeldi, taraftarı güzel övdü. Tabi daha setleri öğrenecek, adapte olacak, koç da sahip çıktı daha ne olsun. Elbet bir gün maçın MVPsi olacak o zaman hepiniz alkışlayacaksınız!

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #191 : 05 Şubat 2017, 17:50:32 »
Hepimiz bir gün Bennett aşığı olacağız...
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #192 : 05 Şubat 2017, 17:57:50 »
5 sayı 9 rib 2 asist 2 top çalma 3 top kaybı ile oynadı.

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #193 : 05 Şubat 2017, 19:16:06 »
2 maç ölçü olmaz ama şu ana kadar olumsuz 2 noktası var;
birincisi takım hızlı hücuma çıkarken elden çıkardığı paslarda ve baskıda topu oyuna sokma konusunda sorunları var ancak aşılabilir tabi.
bir diğeri ise savunmada birebir kaldığı anlar harici o kuvvetini hiç kullanmıyor. yanından yürüyerek turnike attılar zıplamayı geçtim elini dahi kaldırmadı.
bunların haricinde hücumdaki statikliğini de şimdilik normal karşılarsak iyi bir rotasyon oyuncusu olacak gibi.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #194 : 05 Şubat 2017, 19:42:10 »
Hızlı hucuma çıkarken ilerideki bomboş adama topu atıyım derken pasın dozunu ayarlayamayıp top kaybına neden oldugu 3.maç sanırım bu. Kazan maçında da aslında topu sert çıkarmıştı ama nunnally basketi kaydetmişti. Biraz el ayarı gerekecek kendisine :)

Aslında özellikle savunma kısmında çok paasif kalıyo ve aksamaya devam ediyo. Ama koç ondan çok umutlu olacak ki bu kadar aksamaya ragmen onu 20dk oynattı. (Gerçi obradovic takımına düzenine 20günde şak diye adapte olmasını beklemek de çok iyimser bi beklenti olur.)Normalde koç özellikle savunma kısmında aksamaya çok tahammul eden biri degil aslında ama onu belli ki takıma alıştırmaya çalışıyo. Hatta maç sonu bogdanovic roportaj verirken, aramıza yeni katılan arkadasımızın uyumunu saglamaya calışıyoruz o da oyunumuzda degişikliğe neden oluyo gibi bi acıkklama yaptı.
 Hucumda bence boş oyuncuyu görme konusunda top dolaşımında, savunmadaki kadar sırıtmadı diye düşünüyorum. Ama o dev cüssesini ve kuvvetini muhakkak kullanmayı öğrenmeli hem hucumda hem savunmada. ama yine de sempatik geliyo bana bu herif :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2017, 19:46:54 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...