Gönderen Konu: Anthony Bennett  (Okunma sayısı 51310 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Anthony Bennett
« Yanıtla #210 : 21 Mart 2017, 23:00:24 »
Seneye yok

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #211 : 22 Mart 2017, 00:12:00 »
zizic , petway , brandon paul , alex kirk , ve 3. maçına çıkan maccabili simpson verdikleri ortada

nikos zizis hariç alınıpta katkı veren ara transferimiz yok 3 yıldır. Zizis gelmese kenan ile başlamıştık o sezona da
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı 1907HARBY

• Üye
  • Yer: ISTANBUL
    • 1907HARBY
« Yanıtla #212 : 22 Mart 2017, 00:20:01 »
En iyi oynadığı maçta bile kenarda unutulan bir adamdan bahsediyorsunuz. Seneye kaliniç vesely nunnaly antiçin olmadığını düşününce ben kalmasından yanayım

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #213 : 22 Mart 2017, 00:20:30 »
Süre vermiyoruz ki adama 3 dk oynatıp vazgeçiyoruz hemen hücumda hiç kullanmadık bile  yazın denemeye alınıp bakılmalı bence

Çevrimdışı 1907HARBY

• Üye
  • Yer: ISTANBUL
    • 1907HARBY
« Yanıtla #214 : 22 Mart 2017, 01:16:21 »
Sezon başından beri kaliniç ve nunnaly nin saçmalıklarına gösterilen tavizi bennethe gösterseydi koçumuz bence başka bir seviyeye gelmişti. Ligde kadroya bile almadığı oldu çok saçma bence. Kendi fikrim bu.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #215 : 22 Mart 2017, 08:17:32 »
Benneth'a biraz daha süre verilseydi, maç son topa da kalmazdı. Adam sünger gibi, sahaya girdiği her saniye takımın bütün enerjisini emiyor. Tutmayacağı (bence) baştan belli ama maliyeti az bir kumar oynadık. En azından ligde küçük maçlarda işe yarıyor.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2017, 13:43:16 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #216 : 22 Mart 2017, 14:26:59 »
Süre vermiyoruz ki adama 3 dk oynatıp vazgeçiyoruz hemen hücumda hiç kullanmadık bile  yazın denemeye alınıp bakılmalı bence
Dixon rakip uzunlara, Bennett'tan daha iyi savunma yapıyor.Sahada olduğu her Eurolig maçında savunma açık verdi.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #217 : 22 Mart 2017, 14:44:17 »
Dixon rakip uzunlara, Bennett'tan daha iyi savunma yapıyor.Sahada olduğu her Eurolig maçında savunma açık verdi.
adami hücumda kullanmadiktan sonra iyi savunma yapmasini bekleyemem ben atmayi seven biri bennett anticten daha iyi oynar bence

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #218 : 22 Mart 2017, 17:37:28 »
Açıkçası şu an Antic ile Vesely de ondan aşağı kalmıyor savunmada açık verme konusunda. En iyisini Obradovic bilir ama, eğer Bennett kalır ve üzerine düşersek ben bu yazın sonunda Bennett'in ikinci en iyi uzunumuz olabileceğine inanıyorum.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #219 : 22 Mart 2017, 18:11:15 »
Bennet'ın ikinci en iyi uzun olma ihtimali, futbol takımında en bitirici şutları Volkan Şen'in yapması gibi olur. Büyükçekmece seviyesinde bir takım olduğumuz gün Bennet kaçınılmaz olarak takımın en önemli ikinci uzunu olur.

Hakkında olumsuz bir şey yazmayacağımı söylemiştim. Geri alıyorum yazdıklarımı. Sözümde durmamış olmayayım. Millet yaşayarak görsün neyle karşı karşıya olduğunu. :)

Büyük potansiyel Bennet! I love you!

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
Anthony Bennett
« Yanıtla #220 : 22 Mart 2017, 20:19:12 »
zizic , petway , brandon paul , alex kirk , ve 3. maçına çıkan maccabili simpson verdikleri ortada

nikos zizis hariç alınıpta katkı veren ara transferimiz yok 3 yıldır. Zizis gelmese kenan ile başlamıştık o sezona da
Maçın hayal kırıklığıyla yazılan yazıları anlıyorum, bu yazıyı da anlıyorum :).
Ama Brandon Paul nedir ya, kaç maç seyrettim, sadece top ezen düşük yüzdeyle çok sayı atıp faydalı gözüken birisi o kadar.

Maça gelirsek de, sanırım ilk Abdullah (nemanja bjelica nickli arkadaş, umarım adını yanlış hatırlamamışımdır) yazmış, fark 6 sayıyken Nunnally nin blok yediği pozisyon dönüm anıydı, 8 hatta 9 olacak fark 3 e düştü. Kazansak da aynı şeyi söylerdim, hiç iyi oynamadık ilk çeyrek dışında, ya Antic ve Melih in extra sayılabilecek sayıları yada yadasını bile bulamadım, ile ayakta kaldık. 2 sakat var, eğer ikisi de aynı yerden olmasaydı bu kadar olumsuz etkilenmezdik. Birde üstüne Datome geldi. Cska da 2 as oyuncusu sakatken seri yenilgiler aldı. Bence saha avantajı falan önemli değil, tam kadro olalım yeter playoff larda.

Bu arada bu mesajı belki maçın konusuna taşımak gerekir, kararı adminlere bırakıyorum.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2017, 20:20:00 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #221 : 23 Mart 2017, 09:29:39 »
"Bir insan 7'sinde ne ise 70'inde de odur" diye güzel bir söz var.

İstisnalar kaideyi bozmaz ama Bennett'ten bir şey olmaz. Bunu ne için söylüyorum? Şunun için. Bir insanın bir işte başarılı olması için o işi sevmesi lazım. Bennett, basketbolu sevdiği için değil, fiziki elverişliliğinin müsait olması ve bundan fazla para kazanabileceği bir işi olmadığı için oynuyor.

Bu zamana kadar izlediklerim yetti. Basketbol Bennett için bir şey ifade etmiyor. Onun için de fazla beklentiye girmek hayalcilik olur. Şayet bendeki basketbol aşkının çeyreği Bennett'te olsa kesin dünya yıldızı olurdu orası ayrı.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2017, 09:30:26 Gönderen: Semazen »
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #222 : 23 Mart 2017, 12:41:28 »
Bennet'ın ikinci en iyi uzun olma ihtimali, futbol takımında en bitirici şutları Volkan Şen'in yapması gibi olur. Büyükçekmece seviyesinde bir takım olduğumuz gün Bennet kaçınılmaz olarak takımın en önemli ikinci uzunu olur.

Hakkında olumsuz bir şey yazmayacağımı söylemiştim. Geri alıyorum yazdıklarımı. Sözümde durmamış olmayayım. Millet yaşayarak görsün neyle karşı karşıya olduğunu. :)

Büyük potansiyel Bennet! I love you!
Ben de Bennet konusunda fazla beklenti olduğunu düşünüyorum. Hucümda belki sırıtmaz ama Eurolig seviyesinde  savunmada bizi çok zorlar.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2017, 12:56:13 Gönderen: Jason Bourne »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #223 : 23 Mart 2017, 15:21:05 »
bennett seneye ya olmaz yada dacka ya gider..

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #224 : 23 Mart 2017, 16:20:52 »
bennett yerine vidmarı alsak daha iyiydi diye düşünmeye başladım