Gönderen Konu: Anthony Bennett  (Okunma sayısı 51307 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Anthony Bennett
« Yanıtla #225 : 23 Mart 2017, 16:27:01 »
Vesely bile faul atma konusunda süper kalır Vidmarın yanında.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #226 : 23 Mart 2017, 16:36:09 »
Vesely bile faul atma konusunda süper kalır Vidmarın yanında.

işte buna rağmen. savunması bennett'ten net iyidir.yapabilecekleri belli, tecrübesi var. bennett'in ne yapacağı çok meçhul. belki yatırım olarak düşündüklerindendir. potansiyel olarak kasttetmiyorum tabi ki.

Çevrimdışı zuberman

• Üye
  • Yer: Connecticut
« Yanıtla #227 : 23 Mart 2017, 20:50:45 »
"Bir insan 7'sinde ne ise 70'inde de odur" diye güzel bir söz var.

İstisnalar kaideyi bozmaz ama Bennett'ten bir şey olmaz. Bunu ne için söylüyorum? Şunun için. Bir insanın bir işte başarılı olması için o işi sevmesi lazım. Bennett, basketbolu sevdiği için değil, fiziki elverişliliğinin müsait olması ve bundan fazla para kazanabileceği bir işi olmadığı için oynuyor.

Bu zamana kadar izlediklerim yetti. Basketbol Bennett için bir şey ifade etmiyor. Onun için de fazla beklentiye girmek hayalcilik olur. Şayet bendeki basketbol aşkının çeyreği Bennett'te olsa kesin dünya yıldızı olurdu orası ayrı.

Harika bir yorum. Bana da bu guzel yoruma katilmak duser sadece. Az ve oz yorumlarinizi severek okuyorum.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #228 : 23 Mart 2017, 21:11:13 »
Maçın hayal kırıklığıyla yazılan yazıları anlıyorum, bu yazıyı da anlıyorum :).
Ama Brandon Paul nedir ya, kaç maç seyrettim, sadece top ezen düşük yüzdeyle çok sayı atıp faydalı gözüken birisi o kadar.

Maça gelirsek de, sanırım ilk Abdullah (nemanja bjelica nickli arkadaş, umarım adını yanlış hatırlamamışımdır) yazmış, fark 6 sayıyken Nunnally nin blok yediği pozisyon dönüm anıydı, 8 hatta 9 olacak fark 3 e düştü. Kazansak da aynı şeyi söylerdim, hiç iyi oynamadık ilk çeyrek dışında, ya Antic ve Melih in extra sayılabilecek sayıları yada yadasını bile bulamadım, ile ayakta kaldık. 2 sakat var, eğer ikisi de aynı yerden olmasaydı bu kadar olumsuz etkilenmezdik. Birde üstüne Datome geldi. Cska da 2 as oyuncusu sakatken seri yenilgiler aldı. Bence saha avantajı falan önemli değil, tam kadro olalım yeter playoff larda.

Bu arada bu mesajı belki maçın konusuna taşımak gerekir, kararı adminlere bırakıyorum.
Ben kötü dedim ya, coştu bu akşam Paul..

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #229 : 23 Mart 2017, 21:20:07 »
Ben kötü dedim ya, coştu bu akşam Paul..

http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=004945&seasoncode=E2016

istatistikleri ortada gayet iyi katkıları olmuş ayhan hocam. Tekrarlamaz umarım bu akşam
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #230 : 26 Nisan 2017, 02:43:12 »
Maç sonu sevinçlerinde arkalarda zıplayıp durdu. Pandalar gibi sevimli geliyor. Akibeti nolcak merak ediyorum. Sezon başı kamp yapsa Obradoviç'in elinde bişeyler yapabilir mi acaba .

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #231 : 26 Nisan 2017, 07:30:01 »
Yapamaz :)

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimdışı 1907HARBY

• Üye
  • Yer: ISTANBUL
    • 1907HARBY
« Yanıtla #232 : 27 Nisan 2017, 16:36:40 »
Seneye antiç yerine kalmalı bence. Hem fiyatı çok uygun senelik 400bin dolar diye hatırlıyorum. Artık öyle bir durum bar ki Türk oyuncular bile bu rakamlara durmuyor. Hem obra reis şapkadan deli bir tavşanda çıkarabilir diye düşünüyorum 😎😎😎

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #233 : 02 Mayıs 2017, 13:11:10 »
Lig lisansi iptal edilmis .... yazik burada da tutunamayacak gibi ...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #234 : 02 Mayıs 2017, 13:34:58 »
İyiydik yaaa... Onun potansiyelinden ve Obradovic'in elinde ne menem bir oyuncu olabileceğinden bahseden iyimser mesajları okumak bana çok keyif veriyordu. :p

Alınmayın. Fenerbahçe'yi bir izliyorsak, NBA'i beş izliyoruz. Hele üst sıralardan seçilen çaylakların maçlarını ayrı bir dikkatle... Böyleyken, daha NBA'de oynadığı senelerde ne köy, ne kasaba olacağına dair kesin hükmümüzü verdiğimiz bir oyuncu hakkında yaptığımız ikaza rağmen kimse sallamadıysa, asıl bizim alınganlık göstermemiz gerekir. :)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #235 : 02 Mayıs 2017, 13:44:00 »
İyiydik yaaa... Onun potansiyelinden ve Obradovic'in elinde ne menem bir oyuncu olabileceğinden bahseden iyimser mesajları okumak bana çok keyif veriyordu. :p

Alınmayın. Fenerbahçe'yi bir izliyorsak, NBA'i beş izliyoruz. Hele üst sıralardan seçilen çaylakların maçlarını ayrı bir dikkatle... Böyleyken, daha NBA'de oynadığı senelerde ne köy, ne kasaba olacağına dair kesin hükmümüzü verdiğimiz bir oyuncu hakkında yaptığımız ikaza rağmen kimse sallamadıysa, asıl bizim alınganlık göstermemiz gerekir. :)

Hakan hocam ... Umut iste fakirin ekmegi ye ye bitmez :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #236 : 02 Mayıs 2017, 19:07:23 »
Antic'in playoff zamanı performansını arttıracağını tahmin ediyorduk.Geçen yıl F4'da en iyi oyuncularımızdan biriydi onun bu zamanda takımla olması çok normal Bennett'in bu yüzden kesik yediğini düşünüyorum.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #237 : 02 Mayıs 2017, 22:28:39 »
Hakan hocama yine katılıyorum.Çok haklıymış, istatistik olarak iyi görünse de hiç ışık vermedi bana Uşak maçında.Çok hantal ve düşük enerjili bir görüntüsü var.
Nunnally'den ne kadar umutluysam bundan da o derece umutsuzum.
Transfer edildiğinde hiç izlemeden ne de olsa 1. sıradan draft edilmiş bir ABD'li ölüsü iş yapar, diye ümit etmiştim ama izleyince bu mesajı atmıştım.Yanıltmadı.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #238 : 02 Mayıs 2017, 22:35:43 »
Öyle yada böyle 1 numaradan seçilmiş bir oyuncu Nasıl bu derece dip yapar hiçbirşeyi yapmaktan aciz olur inanılır gibi değil

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #239 : 02 Mayıs 2017, 23:54:05 »
Öyle yada böyle 1 numaradan seçilmiş bir oyuncu Nasıl bu derece dip yapar hiçbirşeyi yapmaktan aciz olur inanılır gibi değil

Burdaki sıkıntı  2013 draftinin oldukça düşük kaliteli olması
  4 sezonda mccollum ve antetokumpo dışında bir yıldız adayı çıkmadı suana kadar (superstar veya allstar olan)çoğu takımlarında ki iyi rol oyuncuları olabildi en fazla (adams oladipo zeller kcp otto porter vs.) Goberti de bu yılki performansından dolayı ayrı tutmak gerekebilir.

Zaten bizim yavru pandanın da ilk sırada seçimi büyük sürpriz oldu hiç beklenmiyordu.
Kendisi hakkında ki görüşlerim hakan abiyle birebir aynıdır.