Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 369103 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #4065 : 23 Mayıs 2023, 00:08:59 »

Obra'ya sevgim büyük, Partizan'a sempatimin olduğu da doğrudur. Ne diyim sıkılın ağbi. Biz kimseden sıkılmıyoruz burada, sıkılmaya da hakkımız yok zaten. Öte yandan bir sıralama yapacaksak, Euroleague'de en çok kim canımızı yaktı diye masa başında, düdüklerle vesaire, Real Madrid açık ara önde gider. Ayan beyan ortada olan bir finali ve yarı finali çaldılar karşımızda. Normal sezon maçlarını saymıyorum bile. Yabusele'nin eylemi adam öldürmeye teşebbüs neredeyse, bunun altını çizmeyi çalışıyorum. Ve ceza kararı emsal olacak ilerisi için.
Adamlar şampiyon oldu usta. Hem de hiç favori olmadıkları iki maçı kazandılar. O maçtan sonra bile kalkıp yabusele guzellemesi yapilmasindan sıkıldım ben. Senden değil yani. Evet bana göre de çok daha fazla ceza alması lazımdi. Punter ve lesortun da çok daha fazla alması lazımdi ama. Sonuçta ikisi de seriye yetişti. Yabusele son 5 maç oynamadı farkindaysan. 5 değil 55 maç da ceza alsa bu 5 maçın gidisati sonucu degismeyecekti taktir edersen. 18 sayıdan tek devre maç veriyorsan kızmaya hakkın yok. Ayrıca tekrar tekrar söylüyorum partizan haketmedigi halde bodiroga kontenjanindan eurolague girdi bu sene ve isteyen katilir isteyen katılmaz bana göre inanılmaz kollandilar tüm sene boyu. Ben obrayi biz dahil, hatta bizden önce ve bizden sonra dahil bizi İstanbulda yendikleri gibi sevindiğini hiç görmedim. Taraftara yaptığı da inanılmaz saygisizcaydi. Adamı ben de çok sevdim, gittiğinden beri de yeri dolmadı ve dolmayacak da ama tavırlarına inanılmaz uyuz oldum. Benim senin yada bizim gibilerin ona karşı ne gibi bir yanlışı oldu, taraftar ne yaptı ona, partizan yada pana diyor feneri siklemiyor bile adam. Hal böyle olunca ne ona ne de yönettiği takıma zerre saygım kalmıyor, hatta beter olmasini diliyorum. Neyse bunları anlatmaktan da çok sıkıldım. Kim seviyorsa sempati duyuyorsa devam etsin. Aynı şeylerin üstünde dönüp dolasip durmaya gerek yok.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #4066 : 23 Mayıs 2023, 00:13:20 »
Ergin'in panaya istediği oyuncular:
James, punter, hezonya, beoubois, vildoza, long

Sınırsız bütçeyi buldu yine. Bakalım başarı gelmeyince psikopat başkan buna neler yapacak.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #4067 : 23 Mayıs 2023, 14:04:35 »
Ergin'in panaya istediği oyuncular:
James, punter, hezonya, beoubois, vildoza, long

Sınırsız bütçeyi buldu yine. Bakalım başarı gelmeyince psikopat başkan buna neler yapacak.
Hani Ergin de çok uğraşmaz zaten de bunların birlikte olduğu takımda pek taktik de kurgulayamazsın. Topu kim alırsa o atar kadrosu bu. 😂

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4068 : 23 Mayıs 2023, 14:36:28 »
Hezonya Reali bırakmaz.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #4069 : 23 Mayıs 2023, 15:28:34 »
Hezonya Reali bırakmaz.

neden? yetiştiği kulüp mü yoksa yıllarca formasını giydi de duyduğu aidiyet duygusundan dolayı mı?

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4070 : 23 Mayıs 2023, 16:00:25 »
Madrid varken kaos ortamındaki Panaya gitmez.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #4071 : 24 Mayıs 2023, 14:32:36 »
Adamlar şampiyon oldu usta. Hem de hiç favori olmadıkları iki maçı kazandılar. O maçtan sonra bile kalkıp yabusele guzellemesi yapilmasindan sıkıldım ben. Senden değil yani. Evet bana göre de çok daha fazla ceza alması lazımdi. Punter ve lesortun da çok daha fazla alması lazımdi ama. Sonuçta ikisi de seriye yetişti. Yabusele son 5 maç oynamadı farkindaysan. 5 değil 55 maç da ceza alsa bu 5 maçın gidisati sonucu degismeyecekti taktir edersen. 18 sayıdan tek devre maç veriyorsan kızmaya hakkın yok. Ayrıca tekrar tekrar söylüyorum partizan haketmedigi halde bodiroga kontenjanindan eurolague girdi bu sene ve isteyen katilir isteyen katılmaz bana göre inanılmaz kollandilar tüm sene boyu. Ben obrayi biz dahil, hatta bizden önce ve bizden sonra dahil bizi İstanbulda yendikleri gibi sevindiğini hiç görmedim. Taraftara yaptığı da inanılmaz saygisizcaydi. Adamı ben de çok sevdim, gittiğinden beri de yeri dolmadı ve dolmayacak da ama tavırlarına inanılmaz uyuz oldum. Benim senin yada bizim gibilerin ona karşı ne gibi bir yanlışı oldu, taraftar ne yaptı ona, partizan yada pana diyor feneri siklemiyor bile adam. Hal böyle olunca ne ona ne de yönettiği takıma zerre saygım kalmıyor, hatta beter olmasini diliyorum. Neyse bunları anlatmaktan da çok sıkıldım. Kim seviyorsa sempati duyuyorsa devam etsin. Aynı şeylerin üstünde dönüp dolasip durmaya gerek yok.

Ağbi Real Madrid'in kulüp kültürüne, winnerlığına, oyuncuları ile aidiyet ilişkisine laf eden yok. Anlıyorum ki yanlış anlaşılmışım, belki de daha doğrusu yanlış ifade etmişim. Önceki yazdıklarımı unut, var say ki aynı şeyi Partizan forması ile yaptı Yabusele, veya başka bir forma ile. İlerisi için emsal oluşturabilecek saçma sapan bir karar verdiler. Onu vurguluyorum.

Bir diğer mevzu Fenerbahçe haricinde euroleague'de kime sempatimiz olur veya olmaz hususu. İnsanın doğası gereği yakın geçmiş ağır bastığından hemen hemen herkes Olympiakos şampiyon olmasın istedi. Monaco'yu bir tarafa ayıracak olursak kalan 3 takım içerisinde Olympiakos zemzemle yunmuş, Real Madrid ve Barcelona yanında (Fenerbahçe ile olan geçmişlerini düşünecek olursak) Sadece bunu ifade etmeye çalıştım.

Son olarak kollanma mevzusu ile ilgili birkaç cümle yazayım. Onlarca kez sinir krizi geçirdim ekran başında. Yığılıp kaldığım son iki maç Djordovic dönemi Real Madrid ve Pana deplasmanları. 2-3 ay geçti geçmedi üzerlerinden öğrendim ki Fenerbahçe yönetimi mevcut euroleague yönetimini desteklemiş son seçimde. O gün bugündür takmıyorum artık kafama olan bitenleri. THY'nin sponsor olduğu bir organizasyonda Partizan lobi yapıp Real Madrid karşısında kendine dokundurtmuyorsa helal olsun derim. 

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #4072 : 30 Mayıs 2023, 22:21:48 »
Olimpiakos Militunov 'un pesindeymis. Kac yildir söylüyorum. Dangalak dangalak adamlar yerine bir turlu söyle bir pivotumuz olmadı. Itioudis yemin etmiş herhalde eski takimindan kimseyi getirmeyeceğine.
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2023, 22:22:03 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4073 : 30 Mayıs 2023, 22:41:54 »
Olimpiakos Militunov 'un pesindeymis. Kac yildir söylüyorum. Dangalak dangalak adamlar yerine bir turlu söyle bir pivotumuz olmadı. Itioudis yemin etmiş herhalde eski takimindan kimseyi getirmeyeceğine.
Çok sakatlanıyor oda.Kalitesi iyi oyuncu ama.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4074 : 03 Haziran 2023, 20:25:54 »
Daniol Barthel aktif sporculuk hayatını bitirmiş.Koçluk kariyerine baslamış.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #4075 : 03 Haziran 2023, 20:32:31 »
Daniol Barthel aktif sporculuk hayatını bitirmiş.Koçluk kariyerine baslamış.

Genç değil miydi bu eleman sakatlık sebebiyle mi acaba?

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4076 : 15 Haziran 2023, 00:04:14 »
Mirotiç Milanoya transfer olmuş.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4077 : 26 Haziran 2023, 19:17:42 »
Sarası lig şampiyonluğuda kurtaramadı.Grimau olmuş yeni koçları.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #4078 : 26 Haziran 2023, 19:33:02 »
O da zamanında fener yerine barcayi secenlerden birisiydi. Bizim icin iyi mi oldu kötü mü asla bilemeyiz. Gerci o yokken de çok fazla bir şeyleri başardığımiz söylenemez. En kotu yine bu hallerde olurduk ama barca gibi devasa bütçeler harcayan kulüplerde avrupada 3 senede 0 başarı gelince bu durum da kaçınılmaz oldu.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4079 : 26 Haziran 2023, 20:23:56 »
Vidoza Panada 3 yıllık kontrat.Bol bol air ball atman dileğiyle.Başındaki adamı sevmiyoruz yapacak şey yok.Vildozayı beğensemde.