Gönderen Konu: FENERBAHÇE / Euroleague 2017-18 Sezonu  (Okunma sayısı 247703 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Zalgiris Kaunas - Fenerbahçe Doğuş - Euroleague 25.Maç
« Yanıtla #1965 : 08 Mart 2018, 10:42:14 »
bugun khimki ve real kesin kazanır...
esas ilginc maclar efes-maccabi ve valencia-baskonia
maccabi veya baskonia'dan kim kazanır yada kaybederse cok buyuk avantaj kazanır veya kaybeder...

yarın cska ve oly de rahat kazanacak..
barcelona-kızılyıldız macında bizim icin hayırlısı barca kazansın..bir an once dussun potadan artık kızlıyıldız...

umaırm biz de kazancagız...85-78 diyorum

Çevrimiçi ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #1966 : 09 Mart 2018, 07:19:46 »
Mutlaka yenmemiz lazım ki Zalgiris ilk 5 in dışında kalsın. Şu anki tablodan Zalgiris-Khimki-Maccabi-Baskonia dan birisine razıyım playoff eşleşmesinde. Pana veya Real ile eşleşmeyi istemem.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #1967 : 09 Mart 2018, 09:18:40 »
Haydi Fenerim rövanş sırası Zalgris'te !

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #1968 : 09 Mart 2018, 09:59:40 »
Bu akşam galibiyetimiz sonrasında oluşacak durum, fikstürler de göz önünde bulundurulduğunda aşağıdaki gibi olmasını bekliyorum.

1-3 için Cska - Oly - FB
4-5 için Madrid - Pana
6-8 için Zalgiris - Khimki - Maccabi - Baskonia

* CSKA; büyük bir sürpriz olmazsa 1-2 olacak.
* OLY; fikstür avantajı var, CSKA maçını alırlarsa 1. lik için şansları var.
* FB; CSKA maçını kazanırsak (Oly nin de CSKA karşısında galip geldiğini göz önünde bulundurarak), 3 lü averajda OLY
   üstümüzde oluyor. Biz 2. olabiliyoruz. Bence kasmaya gerek yok. 3.lük bile bizi mutlu eder. Play off öncesi sakatlık belaya gerek
   yok. Khimki deplasmanına gideceğiz son iki haftada. Sert maç olacaktır.
* Madrid ve Pana kendi aralarında 4-5 sıralamasını paylaşmaya çalışacaklardır. Ancak, 5 tane ispanyol takımının en azından birinin
   Final Fourda olmasını destekleyen organizasyon, kesinlikle Madrid için ilk 4 hesapları yapıyordur. Salak Giannakopoulos
   Euroleague yönetimiyle restleştikçe, lobisini de kaybediyor.
* Zalgiris; Bu zor fikstürün altından kalkarlarsa, helal olsun demeli.
* Maccabi; Fikstürü çok sert. Khimki, FB, Pana, Baskonia serisinden nasıl çıkacaklar merak konusu. Direkt iki rakibiyle oynayacak.
* Baskonia; rakiplerine göre daha avantajlı bir fikstürü var. Zalgiris ve Maccabi yi yenerlerse, bir anda yukarılara tırmanabilirler.
* Khimki dün akşam sürpriz yenilgi aldı, Milanoya. Bizimle ve CSKA ile maçları var. Ancak 6-8 bandında yer bulabilirler.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #1969 : 09 Mart 2018, 10:24:07 »
Bu akşam galibiyetimiz sonrasında oluşacak durum, fikstürler de göz önünde bulundurulduğunda aşağıdaki gibi olmasını bekliyorum.

1-3 için Cska - Oly - FB
4-5 için Madrid - Pana
6-8 için Zalgiris - Khimki - Maccabi - Baskonia

* CSKA; büyük bir sürpriz olmazsa 1-2 olacak.
* OLY; fikstür avantajı var, CSKA maçını alırlarsa 1. lik için şansları var.
* FB; CSKA maçını kazanırsak (Oly nin de CSKA karşısında galip geldiğini göz önünde bulundurarak), 3 lü averajda OLY
   üstümüzde oluyor. Biz 2. olabiliyoruz. Bence kasmaya gerek yok. 3.lük bile bizi mutlu eder. Play off öncesi sakatlık belaya gerek
   yok. Khimki deplasmanına gideceğiz son iki haftada. Sert maç olacaktır.
* Madrid ve Pana kendi aralarında 4-5 sıralamasını paylaşmaya çalışacaklardır. Ancak, 5 tane ispanyol takımının en azından birinin
   Final Fourda olmasını destekleyen organizasyon, kesinlikle Madrid için ilk 4 hesapları yapıyordur. Salak Giannakopoulos
   Euroleague yönetimiyle restleştikçe, lobisini de kaybediyor.
* Zalgiris; Bu zor fikstürün altından kalkarlarsa, helal olsun demeli.
* Maccabi; Fikstürü çok sert. Khimki, FB, Pana, Baskonia serisinden nasıl çıkacaklar merak konusu. Direkt iki rakibiyle oynayacak.
* Baskonia; rakiplerine göre daha avantajlı bir fikstürü var. Zalgiris ve Maccabi yi yenerlerse, bir anda yukarılara tırmanabilirler.
* Khimki dün akşam sürpriz yenilgi aldı, Milanoya. Bizimle ve CSKA ile maçları var. Ancak 6-8 bandında yer bulabilirler.
Büyük ölçüde katılıyorum. Csaka nın olympiakosu yeneceğini ve bir şekilde birinci bitireceğini düşünüyorum. Bizim ikinci ya da üçüncü olmamız F4 teki yarı final eşleşmesinin zorluğundan başka bir etki yaratmaz.zaten dördüncü olmamak asıl önemli noktaydı ve inşallah Reali deplasmanda yenerek bu riskten epey uzaklaştık. Pananın realin üstüne çıkma ihtimali bence yok. yani ilk 4 hatta ilk 5 belli. Khimky dün akşamki mağlubiyet sonrası çok zora girdi. Baskonianın 6. zalgiris ve khimkynin 7-8 olacaklarını düşünüyorum.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #1970 : 09 Mart 2018, 10:25:33 »
Yanlış oldu yav pardon))
Büyük ölçüde katılıyorum. Cska nın olympiakosu yeneceğini ve bir şekilde birinci bitireceğini düşünüyorum. Bizim ikinci ya da üçüncü olmamız F4 teki yarı final eşleşmesinin zorluğundan başka bir etki yaratmaz.zaten dördüncü olmamak asıl önemli noktaydı ve inşallah Reali deplasmanda yenerek bu riskten epey uzaklaştık. Pananın realin üstüne çıkma ihtimali bence yok. yani ilk 4 hatta ilk 5 belli. Khimky dün akşamki mağlubiyet sonrası çok zora girdi. Baskonianın 6. zalgiris ve khimkynin 7-8 olacaklarını düşünüyorum.

• Üye
« Yanıtla #1971 : 09 Mart 2018, 10:59:47 »
bizim evimizde hata yapmadıgımız surece yada en azından kızılyıldızı deplasmasanda yenip evde 2 mac aldıgımız surece ilk 3 cepte...
real 20-10 bitirir...(valencia dep problem olursa 19-11 ama zor ihtimal...)
pana  18-12 bitirir diyorum..(maccabi kaybederler diyorum deplasman-17.13 zor ihtimal..)
baskonia 17-13 yada 16-14 (barca deplasmanı?)
zalgiris 17-13 yada 16-14 olma ihitmali var...(ya cska ya bizi yenmek zorundalar bence 17-13 icin)
khimki 17-13 yada 16-14 olma ihitmali var...(ya cska ya bizi yenmek zorundalar bence 17-13 icin)
maccabi 16-14 bitirir maximum...

zalgiris-baskonia-khimki-maccabi 4 lu averaj olabilir...

bu hesaba gore biz 3. oluruz..
real 4
pana 5
baskonia bence kesin kalacak ilk 8 e ama sırasını cska ve fb maclarında zalgiris ve khimki performansları belirleyecek..

bence maccabi dısarıda kalacak gibi..
« Son Düzenleme: 09 Mart 2018, 11:00:28 Gönderen: Vanguards of FB »

• Üye
« Yanıtla #1972 : 09 Mart 2018, 11:21:01 »
bugun kızılyıldız ve malaga maclarını kaybettikleri an sansları kalmayacak bence nerdeyse..

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #1973 : 09 Mart 2018, 11:24:11 »
2. olursak Zalgiris ya da khimky, 3. olursak baskonia ile eşleşiriz diyorum ve bu 3 takımı da süpürürüz. Ayrıca içimden bir ses bugün rahat bir galibiyet alacağımızı söylüyor. Aslında Zalgirise de üzülmüyor değilim bir yandan o nasıl fikstür öyle. kalan 6 maçın 4 tanesi ilk 4 takımlarıyla bir tanesi de baskonia deplasmanı. 6 da 1 yapabilirler hatta bundan fazlası sürpriz olur benim için ve büyük saygı uyandırır

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #1974 : 09 Mart 2018, 11:46:44 »
ben sarasın görüşlerine aynen katılıyorum. pangos kesinlikle çok farklı oynuyor bu sene. geçen maçta bizim perimeterdeki adamları perişan etmişti. sürekli adam eksiltip savunmanın dengesini bozmuştu. bu maçta onu savunmak önemli. burada kalinic ve james faktörü ortaya çıkıyor. adam değişmesinde bu arkadaşlarla karşılaşacak. değişmediğimiz noktada da sloukasın ben savunmada geçen sefer kadar kolay geçileceğini düşünmüyorum ama wanna konusunda şüphelerim var, onu dikkatle izleyeceğim. pangosa ürettirmezsek, geriye hücum ribauntları, dip çizgi hücumları vs.. kalır. bir de pangosun perdelemeden çıktığı pozizyonlarda wanna sürekli perdeye takıldığı için çok 3 lük yemiştik. bence kilit pangos ve savunması, ben çalıştığımızı ve çözdüğümüzü düşünüyorum. orada sıkıntı yaşamazsak alır geliriz. bakalım hayırlısı.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1975 : 09 Mart 2018, 12:23:12 »
Ben de Pao'dan neden çekiniliyor onu anlamıyorum. Adamlar 12 deplasman maçında sadece 3 galibiyet alabildi. Saha avantajın varken psikolojik olarak geçen seneden adamları çökertmişken üstelik dangalak başkanları aptal açıklamlarıyla reyizi iyiden iyiye motive etmişken Pao Zalgiris'ten daha kolay bir rakip. Zalgiris önemli maçlarda karakter koyabilir kapasitesi daha sınırlı ama mental güçleri yüksek. Pao her deplasmanda paket olup dönüyor.  Tüm maçları Oaka'da oynasak gene seriyi kazanırız saha avantajımız da varken şansları %5 bile değil.

Keşke Pao gelse de o meksika karteli sıfatlı dangalak başkanlarını gene morartıp billur geçsek.
« Son Düzenleme: 09 Mart 2018, 12:24:58 Gönderen: Cemalex »

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1976 : 09 Mart 2018, 12:35:05 »
Ben de Pao'dan neden çekiniliyor onu anlamıyorum. Adamlar 12 deplasman maçında sadece 3 galibiyet alabildi. Saha avantajın varken psikolojik olarak geçen seneden adamları çökertmişken üstelik dangalak başkanları aptal açıklamlarıyla reyizi iyiden iyiye motive etmişken Pao Zalgiris'ten daha kolay bir rakip. Zalgiris önemli maçlarda karakter koyabilir kapasitesi daha sınırlı ama mental güçleri yüksek. Pao her deplasmanda paket olup dönüyor.  Tüm maçları Oaka'da oynasak gene seriyi kazanırız saha avantajımız da varken şansları %5 bile değil.

Keşke Pao gelse de o meksika karteli sıfatlı dangalak başkanlarını gene morartıp billur geçsek.

Gerginlik potansiyelinden dolayı.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #1977 : 09 Mart 2018, 13:33:59 »
Paodan çekinildiğini sanmıyorum. Benim onları istememe sebebim playoffta extra motive bir rakiple eşleşmek istemeyişimdir . Yoksa kadroları falan beni korkutmaz açıkçası

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1978 : 09 Mart 2018, 15:36:14 »
İster gerginlik olsun ister ekstra motive olsunlar bu tip konularda sinen pısan bir takım değiliz biz. Aksine karakter koyan vites arttıran takımız. Reyiz ile o aptal başkanlarının arasındaki gerilimden zararlı çıkan Pao olur. Arena'daki maç sonunda Obradovic'in sevincini hatırlayın, yıllarını geçirdiği Pao'ya karşı aldığı bir galibiyete bu kadar sevinmezdi ama o aptal başkanları onu çok hırslandırmıştı. Obradovici hırslandıracak bir eşleşmede ben rakibe ihtimal şans vermem. Pao gelirse süpürgeleri yeniden dolaptan çıkartırız. Her deplasmanda paket olan Pao'yu Zalgirise tercih ederim.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1979 : 09 Mart 2018, 16:10:36 »
İster gerginlik olsun ister ekstra motive olsunlar bu tip konularda sinen pısan bir takım değiliz biz. Aksine karakter koyan vites arttıran takımız. Reyiz ile o aptal başkanlarının arasındaki gerilimden zararlı çıkan Pao olur. Arena'daki maç sonunda Obradovic'in sevincini hatırlayın, yıllarını geçirdiği Pao'ya karşı aldığı bir galibiyete bu kadar sevinmezdi ama o aptal başkanları onu çok hırslandırmıştı. Obradovici hırslandıracak bir eşleşmede ben rakibe ihtimal şans vermem. Pao gelirse süpürgeleri yeniden dolaptan çıkartırız. Her deplasmanda paket olan Pao'yu Zalgirise tercih ederim.

Hocam eyvallah da ne gerek var ? Neden kendimizi yıpratalım herkesin kafa bulduğu bir soytarı için ? Uyuz Khimki'ye 3 maç uyuta uyuta yaslamak varken ne gerek var...