Gönderen Konu: FENERBAHÇE / Euroleague 2017-18 Sezonu  (Okunma sayısı 255077 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 1907HARBY

• Üye
  • Yer: ISTANBUL
    • 1907HARBY
İçimden bir ses Zalgiris diyor... Başka hiçbir takım geçmiyor içimden nedense

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
kim gelirse gelsin onlar şeytsin... takım yine tam zamanında gaza bastı. Kalina'nın dönüşü büyük faktör... bobi de ritme girdiği anda, şaşkın Thompson'a rağmen f4 gelir..sonrası artık tek maç..kim iyiyse o gün indirir rakibini

Cemalex

• Ziyaretçi
Hala su gelmesin bu gelsin deniyor, yahu biz değil rakip dusunecek onlar tirsacak. Sen son uc playoffta rakiplerini supurmussun, bunlarin ikisi son sampiyon diğeri de sahasinda en etkili takim Pao.Baskoniadan tirsmalar bilerek Khimki macina asilmayalimlar falan ne oluyor.

Kendimize gelelim haddimizi bilelim beyler. Bizim haddimiz avrupanin zirvesidir Baskonia da Zalgiris de Oly de Pao da yolda ugranan duraktan fazlasi olamaz bizim icin. Cska da dahil hicbir rakip playoffta bizi gecemez. Once bu gerceğin farkima varalim.

Baskonia ozelinde de su anda formdalar ve kolay fiksturle one ciktilar hepsi bu. Guardi Granger ve Huertas olan tek yildizi Shengelia olan vasat ustu bir takim. Gelirse supururuz olur biter.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
Play-off'da rakibimizin önemi pek yok bence ev sahibi olduktan sonra gerisi kolay 3 yıldır play-off zamanı evimizde oluşan atmosfer ve takımın formu ile isterse yine Pana gelsin bir daha süpürürüz.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
daha önce de benzer bir yorum yapmıştım sanırım. Muhtemel rakibimiz Zalgiris, Baskonia, Khimky üçlüsünden birisi. Saha avantajı bizdeyken muhtemelen bu üç takımı da maç kaybetmeden geçeriz
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Herşeyden önemlisi takım mart ayı ile beraber ciddi vites yükseltti. Tam kadro olduk, oyunun her iki tarafında iyi durumdayız. Hücumda set temposu ve top paylaşımı da çok iui
Sadece rotasyon olduğu zaman iniş çıkış yaşıyoruz ve oyun kurucularımız iniş çıkış yaşıyor. O inişi çıkışı stabilize yapınca 2.kupayı da alacağız

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
Bir başka atlanan nokta da maç kaybedersek 2. lik de gider muhtemelen.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Türkiye Kupası'nda 2 sezondur olabilecek en zor eşleşme olan Efes'e denk geliyoruz çeyrek finalde ve eleniyoruz.O zaman da " biz çok güçlüyüz ya, onlar bizden korksun, herkesi tokatlarız" deniyordu.
Kim gelirse gelsin elbetteki net favori biziz ama bizi daha çok zorlayacak takımlar olan Baskonia ve Pana'yla eşleşmemeyi çok isterim açıkçası.Khimki veya Zalgiris çok güzel olur.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
Baskonia mı Khimky mi? Kağıt üzerinde bizi zorlayacak takım Baskonia. Khimky'yi yürüyerek geçmek varken ne diye Baskonia gibi inatçı bir takım ile uğraşalım? Ben de biliyorum F4'e kalacağımızı, mesele fazla yorulmadan oraya gitmek. Baskonia yoracak, Khimky yormayacak olay bu.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
Final 4 u kesin görüp yorularak mı yoksa yorulmadan mı gidelim endişesini bize yaşattığı için önce Allah’a şükrediyorum sonra da Obradoviç denen basketbol dehasına şükranlarımı sunuyorum. 25-30 yıl bekledim bu günleri görmek için, şimdi tadını çıkarıyorum valla
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Türkiye Kupası'nda 2 sezondur olabilecek en zor eşleşme olan Efes'e denk geliyoruz çeyrek finalde ve eleniyoruz.O zaman da " biz çok güçlüyüz ya, onlar bizden korksun, herkesi tokatlarız" deniyordu.
Kim gelirse gelsin elbetteki net favori biziz ama bizi daha çok zorlayacak takımlar olan Baskonia ve Pana'yla eşleşmemeyi çok isterim açıkçası.Khimki veya Zalgiris çok güzel olur.
Türkiye kupası konsantrasyonu ile top 8 aynı şey değil ki abi

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Türkiye kupası konsantrasyonu ile top 8 aynı şey değil ki abi
Tabiki aynı değil Türkiye Kupası'nda Efes'le eşleşmeyi hiç istemememin nedenleri arasında o da vardı zaten.
Yine de "kim gelirse gelsin" tarzını sevmiyorum.En kolayı kimse o gelir inşallah.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
Mümkün olan en zayıfı gelsin tercihine katılmakla beraber bana göre ilk tercih Baskonia, plase Khimki. Bu ikisi de doğru düzgün sistemi olmayan takımlar. Zalgiris ve Pana görece çok daha oturaklı ve topa baskı konusunda da çok daha iyi takımlar. 2. olalım ve Khimki-Baskonia ikilisinden birisiyle eşleşelim.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Baskonia konusuna kesinlikle katılmıyorum. Belki Cska ve bizden sonra en formda takımlar şu anda. Sezonun da kendi adlarına en iyi dönemini geçiriyorlar. Bu sene iki maçta da yendik, yine yeneriz ama geçmişi de unutmamak lazım. Kaunas en lokum kuradır bize. Güçleri, kapasiteleri, tecrübeleri hiç bişiyleri yetmez. Süpürürüz.

Cemalex

• Ziyaretçi
Final four oynamak için hiç mi yorulmayacağız. O zaman başvuralım eurolig yönetimine bizi direk F4'a alın diyelim. Son üç playoffta rakibini süpürmüş son Avrupa şampiyonu takımın taraftarı olarak Baskonia'dan çekiniceksek artık boşuna ezmişiz bu zamana kadar playofflarda rakipleri. Onlar bizden korkacak aman Fener gelmesin  Oly ile oynayalım bir şansımız olur belki diyecekler. Biz Baskonia mı  Khimki mi daha kolay olayına girmeyeceğiz. Biz horozuz öttürürüz kim çıkarsa. Barca Tottenham gelmesin Shaktar gelsin o daha kolay diyor mudur. Basketbolda ortada Cska ve Fenerbahçe gerçeği var, farkında olsak fena olmayacak.

Bu arada rakip büyük ihtimal Khimki. Baskonia ikili üçlü averajda ikisinden de önde. Zalgiris de en geride. Baskonia iki maçını da alır 17 yapar, Zalgiris en fazla bir tanesini kazanır ki o bile zor. Khimki de Barcayı yener 17 olur bizi yenerse 18 yapar 6. olur biz de 3. sıraya düşmüş oluruz eşleşiriz. Biz yenersek Khimky 7. sırayı alır biz Malagayı yener 2. bitirir gene onlarla eşleşiriz.

Baskonia 15G Kalan maçlar Maccabi İ - Efes İ
Zalgiris   16G Kalan maçlar Cska İ - Oly D
Khimki   16G Klan maçlar  Fener İ - Barca D

Kısacası yollar zaten Khimkiye çıkıyor :)