Gönderen Konu: FENERBAHÇE / Euroleague 2017-18 Sezonu  (Okunma sayısı 250320 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Doğuş 87-73 Maccabi Fox - Euroleague 27.Maç
« Yanıtla #2160 : 21 Mart 2018, 11:04:09 »
Dixon yağlıyor şu anda motoru...Rahat olun onun maçları geliyor....

Çevrimdışı Intermed

• Üye
« Yanıtla #2161 : 21 Mart 2018, 11:08:43 »
Madridin yenilmesiyle biz ilk 3ü garantiye alırken. Alt tarafta iyice karıştı. Bugün khimky de yenerse 4 takım eşit olacak. Onlar birbirini yiye dursun . Bizim dümende reis var nasıl olsa.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Real de yenilince ilk 3 matematiksel olarak da garantilendi sanırım.

Dixon
Sinan
Kalinic
Thompson
Ahmet

5'i oynasa keşke ağırlıklı olarak.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #2163 : 21 Mart 2018, 22:47:57 »
Dixon'a üzüldüm, koç ilk 5 başlatıp özellikle ilk periyotta epey de şans verdi ve başta ısrar da etti ama 0/6 saha içiyle sayı atamadan bitirdi, bir türlü form tutamıyor hayırlısı diyelim..

Kötü günündeydi diyelim. Olympiakos deplasmanında takımın ayakta kalan bir kaç isminden biriydi. Play off ya da final four seviyesinde oynayacağı bir iyi maç hatta on dakika bile çok önemli.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2164 : 22 Mart 2018, 10:21:02 »
Şöyle 30+ fark takıp göndersek hiç fena olmazdı ama koyup geçtikten sonra hiç fark etmez.

İki gün sonra Belgrad deplasmanı varken gerek yoktu bence kasmaya.

Cemalex

• Ziyaretçi
Reyizin geçen yıl kendisine yapılanlardan sonra bu yıl sağlam bir cevabı olacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı Intermed

• Üye
Zor maç olacak. Çünkü bizim için sıradan ama onlar için son şampiyonu yenme şansları olan bir maç.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Son maçlardan sonra play off ihtimali kalmayan Kızılyıldızın bu maçı çirkinleştireceğini zannetmiyorum. Dünyanın en güzel takımını Final Fourda zaten 2 kez daha izleme fırsatı bulacaklar inşallah ;) Sinan ve Dixon ın 20+ dakika almasını umuyorum. Ahmetin de iyi süre alması iyi olurdu. Her galibiyet önemlidir elbette fakat bizim de öyle illa ki 2. olalım diye tutturacağımızı sanmıyorum.

İki taraf da sıkıntısız stressiz, eğlenerek bir maç çıkarırlarsa zaten kazanırız. Yok illa biz kasacağız derlerse, istedikleri sertliğe ne derece cevap vermek isteriz çok emin değilim.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Hiç bir beklentisi olmayan takımdan her zaman korkmak lazım. Stres vesaire olmadan kullanılan şutların girme olasılığı çok yüksek. Maç kazanılacaksa ilk dakikadan itibaren mesaj verilmeli. Obra'nın işine karışılmaz ama ideal beş ile başlanılmalı diye düşünüyorum. Kızılyıldız'ı son çeyrek içerisinde maçın içinde tutarsak kim ne derse desin sakat maç...

CanCan

• Ziyaretçi
Bu maça çok asılacaklarını düşünüyorum zira Obradovic nedeniyle bizi adeta Partizan gibi görüyorlar...

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
Rahat olun, bizim maçtan sonra kendi liglerinde pazar günü lig yarı final rövanş maçına çıkacaklar. İlk maçı farklı almış olsalar da akılları ister istemez bu rövanş maçında olacaktır. Sonuçta bu maç öncesi herhangi bir sürpriz sakatlık ya da ekstra yorgunluk kesinlikle istemezler zira yarı finalin ardından da kendi liglerinde şampiyonluk maçlarına çıkacaklar. EL'de de bir playoff iddiaları kalmadığına ve bizde de hatırı sayılır vatandaşları olduğuna göre kardeş kardeş maç olur alır geliriz diyorum bakalım ne olacak:)
Dünyanın En Güzel Takımı

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
asılacakları tek şey kendi aletleri olur.
kazandık bile maçı

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
Maçta seyirci sorun çıkarsa bile antic varken sakinlesir ortam. Oyuncular acisindan rahat bir maç olur. Tek temennim Bobby bu maçta kaçırmadan birkaç tane soksada ozguvenini tekrar kazansa

Çevrimdışı friday

• Üye
Maçta seyirci sorun çıkarsa bile antic varken sakinlesir ortam. Oyuncular acisindan rahat bir maç olur. Tek temennim Bobby bu maçta kaçırmadan birkaç tane soksada ozguvenini tekrar kazansa
inşallah ya bobby önemli, playoff'tan önce bir şekilde geri gelmesi lazım. umarım yine ısrar edip ilk 5 başlatır koç.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı friday

• Üye
Bobby ilk 5:)
Dünyanın En Güzel Takımı