Gönderen Konu: FENERBAHÇE / Euroleague 2017-18 Sezonu  (Okunma sayısı 250215 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı illegal

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe Doğuş - Maccabi Fox - Euroleague 27.Maç
« Yanıtla #2130 : 19 Mart 2018, 16:15:05 »
İsrail'deki İlk maçta ortamı bayağı germiş özellikle Vesely'e maç boyu küfür etmişti şerefsizler. Atmosfer, ambiyans, baskı nasıl olurmuş göstermemiz gerek bu namussuzlara. Çok sert bir tribün ve özellikle geçenki maçta maç boyu Vesely ile uğraşan şu ite özel muamele bekliyoruz.
http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=007988&seasoncode=E2017

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #2131 : 19 Mart 2018, 17:02:31 »
Fırsatı, imkanı olan her Fenerbahçeli bu maçta mutlaka tribünde olmalı.

İlk maçta bizi her türlü küçük düşürmeye, rezil etmeye çalıştılar, taraftarlarının yüzünden nefretleri okunuyordu ama bir şekilde başımız dik çıkmayı başardık oradan.

Şimdi nefret kısmı hariç küçük düşürmek, rezil etmek nasıl olurmuş parkede göstermemiz ve onları dibe doğru postalamamız lazım. İlk maçta bize yapmaya çalıştıkları şahsen bana çok dokunmuştu, gurur meselesi oldu,  bu intikamı almalıyız ve sert kayaya çarptıklarını iyice kafalarına dank ettirmeliyiz.

Vur, kır, parçala TAKIM. 100 yetmez 120-130’luk yapalım bunları.
Dünyanın En Güzel Takımı

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Deplasmanda Panathinaikos'a yenilirlerse ve Baskonia da evinde Brose'yi yenerse play off iddiaları kalmıyor.
yüksek ihtimalle dediğin gibi olacak :)

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
yüksek ihtimalle dediğin gibi olacak :)

En böyle dediğimizde Milano'ya kaybetmişlerdi ama artık öyle bir aptallık yapmazlar  :) Şaka maka Brose de bayağı zayıfladı, Bayern Münih de yatırımı artırdığı için Almanya'da dengeler yine değişti, kısa vadede Euroleague'e dönmeleri çok zor olacak. Bayern Münih hem ligi hem de Eurocup'ı alırsa ne olur bilmiyorum ama.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #2134 : 19 Mart 2018, 18:52:04 »
ilk maçta gerek ortam olarak gerek oyun olarak baya sinir bozucu bir mağlubiyet olmuştu.  nunnually falan en son kane ile atışıyordu maç bitince takım bu maçı önemseyecektir. ilk maçta yapılan şeylerin karşılığını verip bu adamları play off dışı bırakmak lazım

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2135 : 20 Mart 2018, 08:53:41 »
Gecen sene gibi olmadan bu macı almalıyız ki ilk 4 riske girmesin..hatta bu macı almak ilk 3 u cebe koyar...son mac malaga macı zaten alınır...

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2136 : 20 Mart 2018, 12:03:24 »
Galibiyetten endişem yok. 3 maçtır yeniliyor olmamız nedeniyle reyizin de motive olacağını düşünüyorum. 8-12 bandında bitecek bir maç olacağını tahmin ediyorum. Üçlüklerde özel bir akşam yaşamazlarsa pek bi şansları yok bize karşı.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #2137 : 20 Mart 2018, 12:23:06 »
twitter da eurolig türkiye isimli arkadaş yayınladı. sadece bizim maçta benchin arkasına israil bayrakları sıralamışlar. bu işlerde kısas iyidir. o tarafa kocaman bir türk bayrağı çok güzel durur.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #2138 : 20 Mart 2018, 14:45:39 »
Maçı alalım yeter. Rezil etme, aşağılama türü eylemler yukarı seviyede olmayan, Avrupa Şampiyonluğu ihtimali bulunmayan camiaların ve mensuplarının işidir diye düşünüyorum. Obradovic'in temel felsefesini hatırlatmak isterim: "Saygı görmek istiyorsan karşındakine saygı duy"  Yolumuz Belgrad, sonu şampiyonluk olsun; Maccabisi, Gergini, Giannapoulosu hepsi hikâye...

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #2139 : 20 Mart 2018, 15:23:37 »
Bir skor tahmininde bulunayım. 83-71
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #2140 : 20 Mart 2018, 15:25:39 »
Bana saygı duymayana ben saygı duymam. Tokat atana öbür yanağımı dönmem, sağlam bir tane de ben yapıştırmaya bakarım. Ve şimdi yapıştırma zamanı olduğunu düşünüyorum. Öyle bir tokat atmalıyız ki bir daha o ilk maçtakine benzer hareketlere cesaret edemesinler.

Nefret kısmı hariç diye özellikle belirtmiştim. Nefretle beslenmeye, gözü dönmüşlüğe ve hele siyaset bulaştırmaya hiç gerek yok ama intikamımızı parkede oyunumuzla alalım yeter ve akşam takımdan da bu yönde bir oyun bekliyorum açıkçası, aksi beni çok şaşırtır. Bekleyelim görelim.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #2141 : 20 Mart 2018, 16:22:26 »
Şimdi mobilete baktım. Normalde ilk 4 kategori kombine olduğundan bilet çıkmaz ancak 1'den 4'e tüm kategorilerde bilet satışı var şu anda. Bu maça özel bir uygulama mı yapıldı ya da bu uygulamanın devamı gelecek mi anlayamadım. Bilen nedenini yazabilirse sevinirim.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı burcayyilmaz

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2142 : 20 Mart 2018, 16:35:14 »
Şimdi mobilete baktım. Normalde ilk 4 kategori kombine olduğundan bilet çıkmaz ancak 1'den 4'e tüm kategorilerde bilet satışı var şu anda. Bu maça özel bir uygulama mı yapıldı ya da bu uygulamanın devamı gelecek mi anlayamadım. Bilen nedenini yazabilirse sevinirim.

Bilmiyorum nasıl baktın ancak, üye olup bilet almak istediğinde 1 'den 3'e kadar almana müsaade etmiyordu.
Ayrıca benin yanımdaki iki koltuk (3. kategori) kombine olarak satılmıyor, gerekçe ise tellerin (korkulukların ) görüntüyü çok az da olsa engelliyor olması olarak söyleniyor. Ancak son 3 maçtır 109 tl ödeyerek farklı kişilerce biletli olarak satın alınıyor. Son gün (bugün) satışa çıkabiliyor. Alacak ise takip etmeni öneririm . 3. kategori blok 202. yerde gayet güzel.

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #2143 : 20 Mart 2018, 16:40:17 »
Bilmiyorum nasıl baktın ancak, üye olup bilet almak istediğinde 1 'den 3'e kadar almana müsaade etmiyordu.
Ayrıca benin yanımdaki iki koltuk (3. kategori) kombine olarak satılmıyor, gerekçe ise tellerin (korkulukların ) görüntüyü çok az da olsa engelliyor olması olarak söyleniyor. Ancak son 3 maçtır 109 tl ödeyerek farklı kişilerce biletli olarak satın alınıyor. Son gün (bugün) satışa çıkabiliyor. Alacak ise takip etmeni öneririm . 3. kategori blok 202. yerde gayet güzel.
Bu sezon hiç maç günü bakmamış olabilirim, bu nedenle görmemişim demek ki ve görünce de şaşırdım. Teşekkürler açıklama için.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2144 : 20 Mart 2018, 21:30:54 »
8 sayı geri düştüğümüz 2. çeyreği 27-10'luk seri ile 9 sayı önde tamamladık.