Gönderen Konu: FENERBAHÇE / Euroleague 2017-18 Sezonu  (Okunma sayısı 247085 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe Doğuş - Real Madrid | Euroleague Finali
« Yanıtla #2760 : 22 Mayıs 2018, 00:29:44 »
Singleton ve Calathes’e çengel atacağız şeklinde haberler var. Pao’nun ciddi ciddi EL’e katılmayacağını ve sezon sonunda ikisinin de serbest kalacağını düşünürsek mantıklı transferler olur. Yalnız Singleton için kimi göndereceğimiz belli de Calathes için kimi göndeririz? Wana’nın NBA sevdasına ayrılması olası mı?

Haberlerin kaynağı neresi?

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #2762 : 22 Mayıs 2018, 06:39:22 »
Bir kişiyi suçlamak yanlış olur..benim düşüncem kadro olarak madridden zayıftık, çok zayıf halkamız var..bu kadro başka hocalarda olsa f4 bile yapamazdı..wana ve thompson gibi 2 adamın var ve yanına iyi oyıncularında finalde kötü oynayaınca kupayı kaybettik..buna rağmen maçın içinde kaldık..geçen seneden bogi ve udoh gibi 2 adamı kaybedip wana ve thompson gibi 2 vasat adamı alıp final oynamak bence büyük başarı..her sene buralarda olmak gerçekten gurur verici bir mevzu..
Esasında Bogdan ve Ekpe yerine Wana+Guduric ve Melli geldi gibi de düşünebiliriz. Antic yerine de Thompson.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #2763 : 22 Mayıs 2018, 09:11:30 »
Halen daha kızgın olduğum husus, 3. çeyrekte fark açılırken seyirci maça hiç müdahale etmedi. Takım Real’in sertliği karşısında sinmişken seyirci devreye girmeli, takımı ayağa kaldırmalıydı. 12-13 bin kişisin salonda, en çok ihtiyaç olan anlarda devreye girip, takımı ayağa kaldıramadıktan sonra bir anlamı kalmıyor. Oysa farkın ilk yarıda açıldığı dönemde oyuna harika müdahale edilmişti, tekrar öne geçmiştik...

Çevrimdışı cembut

• Üye
« Yanıtla #2764 : 22 Mayıs 2018, 09:36:57 »
Bir kişiyi suçlamak yanlış olur..benim düşüncem kadro olarak madridden zayıftık, çok zayıf halkamız var..bu kadro başka hocalarda olsa f4 bile yapamazdı..wana ve thompson gibi 2 adamın var ve yanına iyi oyıncularında finalde kötü oynayaınca kupayı kaybettik..buna rağmen maçın içinde kaldık..geçen seneden bogi ve udoh gibi 2 adamı kaybedip wana ve thompson gibi 2 vasat adamı alıp final oynamak bence büyük başarı..her sene buralarda olmak gerçekten gurur verici bir mevzu..

Valla realin kadro bireysel olarak iyi olabilir ama ben cska ve bizi favori görüyordum. Real ivme yakalayarak geldi ve aldı.. Benim için süpriz oldu..Tek maçlık sistemin olayıda burada yatıyor.. Hakem düdükleride tek maçta belirleyici oluyor, zalgiris maçı sert oynandı, real maçı fazla düdük vardı..

Wana ve Thompson ekpe ve bogdanın yerini doldurma muhabbeti de boş geliyor bana.. Melli yoktu misal geçen sene, ve Vesely geçen sene düşük performansla oynuyordu.. Bu sezon ekpe gitti melli ve vesely geldi gibi bakıyorum olaya.. Thompson bir nevi anticin uerine gelmiş gibi oldu. Ortalama Anticten daha fazla süre aldı sezon boyunca ama bir final maçında antic olsaydı belkide kupayı almıştık öyle bir fark oldu.. Melli'nin faul bekledigimiz pozisypnunda (fark 3 iken) antic olsaydı 2 metre yere uzanmıstı ve serbest atıs kullanıyor olacaktı.. Tecrübe bu işte..
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2018, 09:38:38 Gönderen: cembut »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #2765 : 22 Mayıs 2018, 09:42:39 »
Real normal sezonu 5. sıradan bitirip, saha avantajı olmadan çeyrek finalde Panathinaikos'u eleyince "eyvah!" demiş ama dillendirmemiştim. Dejavu... Geçen senenin tıpatıp aynı senaryosu... Sadece bu defa bizim yerimizi Real aldı.

Önümüzdeki sezonu 5. bitirmeye ve mümkünse çeyrek finalde saha avantajı olmadan Pana ile eşleşmeye bakmalı... Ancak bu kadar olur.

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #2766 : 22 Mayıs 2018, 10:13:26 »
Real normal sezonu 5. sıradan bitirip, saha avantajı olmadan çeyrek finalde Panathinaikos'u eleyince "eyvah!" demiş ama dillendirmemiştim. Dejavu... Geçen senenin tıpatıp aynı senaryosu... Sadece bu defa bizim yerimizi Real aldı.

Önümüzdeki sezonu 5. bitirmeye ve mümkünse çeyrek finalde saha avantajı olmadan Pana ile eşleşmeye bakmalı... Ancak bu kadar olur.

Kesinlikle ivme yakalayıp geldiler ve psikolojik olarak bizden daha iyi durumdaydılar.
Fenerbahçe!

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #2767 : 22 Mayıs 2018, 10:15:17 »
yarı finalde real gelse daha iyi olurdu sanki daha diri olurduk ve geçme şansımız daha çok olurdu, finalde de cska'yı tokatlayıp kaldırırdık kupayı, şimdi ahlar vahlar..
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2768 : 22 Mayıs 2018, 11:39:18 »

Aynı şeyi düşünmüşüz.

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #2769 : 22 Mayıs 2018, 13:36:11 »
thompson ısrarı bizi bitirdi sezon başından beri içimi yediği gibi. ara transferde adam gibi bi adam alsak şimdi bayram ederdik.
Sezon başında Thompson yerine Tavares olsaydı. 2 gün önce Tavares resmen içimizden geçti
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #2770 : 22 Mayıs 2018, 13:43:39 »
Singleton ve Calathes’e çengel atacağız şeklinde haberler var. Pao’nun ciddi ciddi EL’e katılmayacağını ve sezon sonunda ikisinin de serbest kalacağını düşünürsek mantıklı transferler olur. Yalnız Singleton için kimi göndereceğimiz belli de Calathes için kimi göndeririz? Wana’nın NBA sevdasına ayrılması olası mı?
Calathes yerine çok açık bir şekilde Sloukas gidecek
Son bir şarkı be...

hmetin

• Ziyaretçi
Ynt: FENERBAHÇE / Euroleague 2017-18 Sezonu
« Yanıtla #2771 : 22 Mayıs 2018, 15:23:00 »
Kim gider bilmem de Sloukas,Dixon,Wana yerine ben de Calathes,De Colo,Serrod gibi isimler izlemek istiyorum.
Singleton gibi forvet de isterim.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2772 : 04 Haziran 2018, 13:40:56 »
Kim gider bilmem de Sloukas,Dixon,Wana yerine ben de Calathes,De Colo,Serrod gibi isimler izlemek istiyorum.
Abi o zaman Cska'yı tutacaksın mevcut bütçe o isimleri izlemeye müsait değil .

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #2773 : 04 Haziran 2018, 14:00:20 »

De Colo, Calathes ve Serrod; kulağa hoş geliyor da hepsi bir kere de gelecekse ya maçları üçer topla falan oynamamız ya da takımın geri kalanını sabır mevzusunda pişmeleri amacıyla Mevlevihaneye  göndermemiz lazım 1001 gün çile çıkartmaları için.  O takım direk patlar, bakınız: Papaloukas, Spanoulis ve Teodosiç guard üçlüsünden oluşan Olympiakos kadrosu. He bu isimlerden sadece birisi gelsin diyorsanız ona eyvallah. Ama dövizin şu anki durumu da ortada...

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2774 : 05 Haziran 2018, 15:04:12 »
finalden beri hayalkırıklığı ve depresyonla giremedim şu sayfaya. anca biraz toparladım da yazıyorum. yazabildiğim de ahan da işte bu kadar.