Gönderen Konu: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)  (Okunma sayısı 63321 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)
« Yanıtla #195 : 13 Ekim 2017, 07:33:20 »
Başkanı, Aykut Hocayı ve kurulan kadroyu Fenerbahçe taraftarı olarak fazlasıyla eleştiriyoruz ama buna karşılık bazı medya organları alenen, açık açık Fenerbahçe düşmanlığı yapıyor.

A SPOR denilen kanal ve bu kanalın yazılı medyadaki temsilcisi FOTOMAÇ isimli gazete korkunç bir algı operasyonu yapmakta ve bunu yaklaşık olarak 2-3 yıldır sürdürmekte.

Az önce A Spor haberinde diyor ki ''Valbuena Fenerbahçe taraftarını ikiye böldü''

Haberin detayında da şu var; Valbuena topla çok oynuyormuş, takım arkadaşlarıyla arasında sorun varmış, Aykut'un sistemine uymuyormuş, twitterda bi twit beğenmiş vs vs vs. Mabadtan ancak bu kadar uydurabilmiş A Spor efendi. O twit'i beğenme olayının üzerinden de 2 hafta geçti, bunu da hatırlatalım. Hâlâ aynı laf.

Ulan benim hayatım Fenerbahçe be. Gerek evimde gerekse işyerimde hep FB TV açık. Daha 3 gün önce gördüm Valbuena'nın doğum günü partisini klüpte. Tüm oyuncular sevgiyle sarıldı, şakalar yaptı Valbuena'ya. A Spor efendi bu haberi verdi mi? Elbette hayır. Fotomaç haber yaptı mı? Asla.

Elimizde 1 tane eli ayağı düzgün bir oyuncu var ve onun üzerine oynayıp ağır bir algı operasyonu içindeler.

Beşiktaş ın hocası ''o... çocuğu'' der, konuşulmaz. Talisca Caner'e uçan tekme atar ''abartılacak bir durum yok'' derler ama Valbuena 2 hafta önce bir twit beğenir ve 2 haftadır bu twit konuşulur, doğum günü partisinden bahsedilmez bile.

Hele ki o TURGAY DEMİR denilen yaratık denilecek söz yok. Ben eminim bu Turgay'ı çocukken bizim taraftarlar inşaata falan götürmüş. Adam çıldırma derecesinde Fenerbahçe düşmanı. Programlar esnasında kendisine asla müdahale edilmiyor.

A Spor ve Fotomaç'ın Fenerbahçe düşmanlığını her platformda dile getirmeliyiz. Bu adamların yaptığı algı operasyonları ne yazık ki büyük zarar veriyor bize.

BEYAZ FUTBOL programını eklememe gerek yok herhalde. Tamamen Beşiktaş'ın menfaatleri üzerine kurulu onların programı da.

Bunlar bilinen şeyler de olsa, her platformda dillendirmemiz gerekli. 25 milyonluk bir camiaya düşmanca yaklaşmaya daha fazla cesaret edemezler ve algı operasyonlarına bu son verirler.

Aziz Yıldırım'a olan düşmanlıkları bunun nedeni aslında, onu da biliyoruz ama kanlarında Beşiktaşlılık da var.

Erdal hocam, yanlış anlama ama kırmızı kalın yaptığım yere dayanarak objektif olamayacağını düşünüyorum. Sonuçta fbtv dediğin şey, Bursaya şampiyonluğu kaybettiğimiz maçtan sonra kürek takımını gösteren, geçen sene içeride berabere kaldığımız Alanya maçından sonra "kaybetmek, kazanmak bunlar önemli değil" diyen insanları doldurup onlarla program yapan bir yer...gstv, bjktv vs den tek farkı, benzer cümlelerde, farklı renk ve isimleri kullanıyor olmaları.

Fenerbahçe düşmanlığı vs tamamen ayrı konu. Bence hem az yapıyorlar, hemde malzeme konusunda hiç zorlanmıyorlar. Burada tek tek yazmaya üşeniyorum, değmez buluyorum, o kadar saçmalık varki. Ama bunun sorumluluğunun büyük bir kısmı da taraftarda. Ben kendi üstüme düşeni yapmadığım için çok da sallamıyorum artık. Şu tvitin (https://twitter.com/DrGurkanKubilay/status/918112231413506049) altındaki 2 yoruma bakın...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #196 : 22 Ekim 2017, 18:36:45 »
Neustadter nedir amk ya

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #197 : 22 Ekim 2017, 21:48:01 »
10 kişi kalan rakibe karşı gol pozisyona girmekten aciz bir takım...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #198 : 22 Ekim 2017, 21:49:23 »
Şu iki oyuncu değişikliğinin bir izahı yok. Ne olursa olsun kazanması gereken biziz ama takımın en iyi iki oyuncusu kenarda. Tam içimden "Ozan'ın yerine Alper'i alsa" diye düşünürken rezalet iki tercih. Yazık...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #199 : 22 Ekim 2017, 23:53:50 »
Jansen gibi adamı  çıkartmak nedir yahu.
Adam sakatlandı mı  , yoruldum işareti mi yaptı , ne  sebeple çıkartıyorsun.
Her türlü ,  oyundan son çıkacak adamların başında gelir.
Ama  Kocaman'ın programlanmış  bir aklı  var.Maçın şekli , gidişi  vs gibi  etkenlerden bağımsız standart kararları var.
Böyle hocalık olmaz.Esnek olacaksın  , şartlara göre farklı kararlar alacaksın.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #200 : 30 Ekim 2017, 22:26:30 »
Fenerbahçe :3  Aykut Kocaman :3
Oldu maçın skoru
FENERBAHÇE

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #201 : 30 Ekim 2017, 22:28:16 »
Hahaha rezilliğimizin sonu yok. Sahanda 3-1 öndeyken 3-3 maç bitiriyorsun. Roman Gay'ini oynatmak nedir acaba Skrtel varken yada Neto sakarını. Hasan Ali gavatı aynı yerde gereksiz faul yaparken ve 2 gole sebebiyet verirken beynine oksijen mi gitmiyordu onun bunun evladı. Her maç bok var gibi Valbuea'yı neden çıkarmak neyin kafası bi bok yapmayan Dirar ve Guiliano dururken he Aykut yavşak çapsızı? Bu Adam
Lyon'da 30 küsür maça çıktı yorulmadı da şimdi mi yoruluyor? Ada'm yorulsa kendi söylemez mi zaten beni çıkart diye? Maç 3-2 ve 4 5 kez rakibi 5e 2 falan yakalayıp golü bulamamak Nasıl bir lakaytlık?? Nedir bu göt korkusu he ne?

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #202 : 30 Ekim 2017, 22:30:31 »
valbuena yı üst üste 3 hafta oldu çıkaralı yeni alex belledi heralde .

Seni de , seni oraya getiren de sana halen sahip çıkan taraftara da yazıklar olsun. Son yılların en büyük ihanetidir aziz aykut taraftar işbirliği.

« Son Düzenleme: 30 Ekim 2017, 22:32:38 Gönderen: tiyofencenk »
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #203 : 30 Ekim 2017, 22:45:54 »
İşimizi gücümüzü erkenden bırakıp maça gittik.
Akşam akşam tüm moralimizin anasını siktiler.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #204 : 30 Ekim 2017, 23:17:18 »
Bunu bir buçuk ay önce de yazmıştım: Aykut'u Fenerbahçe'ye yakıştıran kripto-Galatasaraylı'dır. Bu kadar net.

Kazanılan Beşiktaş maçımının bitiminde yazdım: "Samandıra'ya varmadan kovun!" diye... Hatırlayan hatırlar.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #205 : 30 Ekim 2017, 23:21:09 »
Şu maçı kazansak da zaten takım şampiyonluk ışığı vermiyor. O istek, o arzu yok. Ama sahanda 3-1'den, üstelik bir sürü kontra pozisyonundan da yararlanamadan Kayseri gibi bir takıma beraberlik vermenin izahı yok. Bırakması lazım, olmuyor bu iş...

Fenerbahçe, Fenerbahçe gibi oynamalı!..
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #206 : 31 Ekim 2017, 07:04:08 »
Hahaha rezilliğimizin sonu yok. Sahanda 3-1 öndeyken 3-3 maç bitiriyorsun. Roman Gay'ini oynatmak nedir acaba Skrtel varken yada Neto sakarını. Hasan Ali gavatı aynı yerde gereksiz faul yaparken ve 2 gole sebebiyet verirken beynine oksijen mi gitmiyordu onun bunun evladı. Her maç bok var gibi Valbuea'yı neden çıkarmak neyin kafası bi bok yapmayan Dirar ve Guiliano dururken he Aykut yavşak çapsızı? Bu Adam
Lyon'da 30 küsür maça çıktı yorulmadı da şimdi mi yoruluyor? Ada'm yorulsa kendi söylemez mi zaten beni çıkart diye? Maç 3-2 ve 4 5 kez rakibi 5e 2 falan yakalayıp golü bulamamak Nasıl bir lakaytlık?? Nedir bu göt korkusu he ne?

Defansımız iyi değil, ama dün 3-1 den 3-3 gelinmesinin sebebi Roman değildi. Ne çabuk unuttuk 2-0 dan 2-2 ye gelinen Marsilya ve Galatasaray maçlarını. Bu adamın kapasitesi bu. Bir de açıklama yapmıi Valbuena yı geç çıkardım, 3-1 ken çıkarmam gerekirdi diye.
İşin asıl üzücü yanı, küçük takım olmayı kabullendik. Burada bir arkadaşla konuşuyorduk Akhisar maçından önce, "deplasmanda berabere kalsak üzülmem, bence Akhisar deplasmanından 1 puan iyidir" dedi, işte geldiğimiz noktanın özeti...
Maç 3-1, saldır, at 1-2 tane daha.
Birde değişikliklerde hiçbir mantık yok, aynı adam çıkıp aynı adam giriyor, Ozan-Topal, Valbuena-Alper, Hasan-Ismail. Alsa Valbuena yerine Soldadoyu, forveti ikilese gene derim gole gitmek için yaptı, cesur davrandı. Ama bu yapılanların anlamı da yok.
Forvet alıyorsun, oynaymıyorsun, yerine kiralık adam oynuyor. Madem öyle neden aldık Soldado yu ?

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #207 : 31 Ekim 2017, 10:23:22 »
Defansımız iyi değil, ama dün 3-1 den 3-3 gelinmesinin sebebi Roman değildi. Ne çabuk unuttuk 2-0 dan 2-2 ye gelinen Marsilya ve Galatasaray maçlarını. Bu adamın kapasitesi bu. Bir de açıklama yapmıi Valbuena yı geç çıkardım, 3-1 ken çıkarmam gerekirdi diye.
İşin asıl üzücü yanı, küçük takım olmayı kabullendik. Burada bir arkadaşla konuşuyorduk Akhisar maçından önce, "deplasmanda berabere kalsak üzülmem, bence Akhisar deplasmanından 1 puan iyidir" dedi, işte geldiğimiz noktanın özeti...
Maç 3-1, saldır, at 1-2 tane daha.
Birde değişikliklerde hiçbir mantık yok, aynı adam çıkıp aynı adam giriyor, Ozan-Topal, Valbuena-Alper, Hasan-Ismail. Alsa Valbuena yerine Soldadoyu, forveti ikilese gene derim gole gitmek için yaptı, cesur davrandı. Ama bu yapılanların anlamı da yok.
Forvet alıyorsun, oynaymıyorsun, yerine kiralık adam oynuyor. Madem öyle neden aldık Soldado yu ?
Orası tabiki öyle abi bu mağlubiyet direkt korkağa yazar zaten ama Dünya üzerinde hiçbir hoca Skrtel varken Neto Roman'ı falan oynatmaz. Kjaer-Skrtel ikilisinden Neto-Roman ikilisine... Yemin ederim gülünç ya böyle bir şey olamaz

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #208 : 31 Ekim 2017, 10:52:11 »
esas sorunumuz Aziz Yıldırım'dır , Aykut Kocaman da salaklık yaptı kendisini kalkan etti
kulup git gide vasat hale geldi .
çok yazık çok üzücü
ve utanmadan Aziz yıldırım hala başkanlığa adaylığını koyuyor
ben anlamıyorum daha ne kadar ağzına sıçacak ortalığın

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #209 : 31 Ekim 2017, 11:05:26 »
esas sorunumuz Aziz Yıldırım'dır , Aykut Kocaman da salaklık yaptı kendisini kalkan etti
kulup git gide vasat hale geldi .
çok yazık çok üzücü
ve utanmadan Aziz yıldırım hala başkanlığa adaylığını koyuyor
ben anlamıyorum daha ne kadar ağzına sıçacak ortalığın
Şimdide cebinden para verip kulübe üye yapıyormuş.2018'i  garantilemek için.
O seçimde buna oy verecek olan Fenerbahçe hainidir , alçak ve şerefsizdir.Dahada ötesi de var ama bu kadarı yeter.