Gönderen Konu: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)  (Okunma sayısı 63339 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)
« Yanıtla #255 : 23 Aralık 2017, 20:23:22 »
Konya deplasmanının ilk yarısında yine futbol dahisi(!) Aykut resitali izliyoruz. Sıfır santraforla 6+4 gibi bir dizilişle sahada...

Şu takım kazara şampiyon olursa, Türkiye'de futbolu yasaklamak gerek.

Bir adam bu kadar mı nato mermer nato kafa olur yaaa... Kuş kadar yürek, kuş kadar yürek...

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #256 : 23 Aralık 2017, 20:34:35 »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #257 : 23 Aralık 2017, 21:31:21 »
Aykut kocamana mahalle takimi bile emanet etmem rezaletin de rezili bir teknik direktor onu gectim iq testi yapilsa kesinlikle ilkokul seviyesini gecmez zeka seviyesi

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #258 : 23 Aralık 2017, 21:33:41 »
Takımın başındaki futbol dahisi ve aldırdığı müthiş sağ açık sağ olsun, yoktan yere 2 puan kaybedildi.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #259 : 23 Aralık 2017, 21:43:15 »
Aykut'u Konya'da bırakma ihtimali yok mu? Golün içinde Valbuena var diye gole üzüldü resmen. Dirar'ı Lens'e tercih eden, maç boyunca yan pas yaptırıp maç sonunda hücum oynatan biri ya gerizekalıdır ya da hain. Hangisi olduğuna yalakaları karar versin en iyisi.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #260 : 23 Aralık 2017, 22:27:53 »
Aykut teknik direktörlük açısından bir utanç heykelidir. Federasyon Türk futbolunu geliştirmek istiyorsa lisansını iptal etsin ve bir daha hocalık yapmasına izin vermesin.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #261 : 24 Aralık 2017, 11:31:35 »
Aykut Kocaman ın açıklamaları
"düşündüklerime yakın bir maç geçti, bir şekilde öne geçeceğimizi tahmin ediyordum,"
"kamuoyuna her şeyin açıklanması gerekmiyor,"
"kendi iç dünyamızla ilgili,"
"tatsız oyun sizin görüşünüz,"
Soldado ve fernandao neden oyunda yoktu, "oyunu 30 60 90 dakikalık bölümlere ayırdım kafamda belki son 30 dakika diye kurgulamıştım."
devre arasında oyuncu takviyesi olacak mı "belirlediğimiz bir takım eksiklikler var"

açıklamalarına tek yorum yuh. takım senelerdir başarısız olmuş üstüne umutlanmaya başlamış lider olacaksın sana camiana hava katacak rakiplerinin moralini bozacak, oynadığın takım da konyaspor. şampiyonluğun şampiyonluk haricinde de çok büyük anlamları var hem kulübün için hem rakiplerin için maddi olarak ihtiyacının olduğunu anlatmaya bile gerek yok

böyle şampiyon olacağını düşünüyorsan sende akıl fikir mantık yok

son olarak sene başında kaç tane transfer yaptın, kaç yaşında oyunculara kaç para bonservis verdin, kaç para yıllık ücretler verdin, kaçar senelik sözleşmeler yaptın, bu oyuncuların nasıl performans göstermiş a akılsız adam, yüzsüz adam hala transfer diyorsun utanmaz

bunları yüzüne karşı da söylemeyi çok isterdim

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
« Yanıtla #262 : 30 Aralık 2017, 15:37:40 »
2012-2013 sezonunda yaşanan hayal kırıklıklarına rağmen 1996 ve 2011 şampiyonluklarından dolayı az da olsa kredisi vardı Aykut Kocaman'ın,lig başladığında bende ümitliydim ama kredisi artık bitti.Ne demek yahu gelecek vaad eden Ozan'ın gönderilmesi,bu sene kaydettiği aşama bariz belli.Mehmet Topal hem Galatasaraylı hem kazma,hem bana göre takımı sabote ediyor,Mehmet için Ozan'ı harcamak,kelimeler kifayetsiz kalıyor. https://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2017/12/30/tufan-koptu

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #263 : 01 Ocak 2018, 09:05:25 »
Aykut'un teknik adamlık kalitesini savunmanın kripto-Galatasaraylılık olduğunu iddia edecek kadar katıyım. Ozan konusunu bilemem. Sevdiğim bir futbolcu değildi. Ama performans kaynaklı mı, Aykut'un egosu sebebiyle mi gidiyor, bilemem. Sonuçta zerre katkı vermez nice adamı aynı Aykut'un nasıl da formayla ödüllendirdiğini bilmez değiliz. Keşke tek günahı Ozan olsaydı.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
« Yanıtla #264 : 01 Ocak 2018, 10:26:09 »
Aykut'un teknik adamlık kalitesini savunmanın kripto-Galatasaraylılık olduğunu iddia edecek kadar katıyım. Ozan konusunu bilemem. Sevdiğim bir futbolcu değildi. Ama performans kaynaklı mı, Aykut'un egosu sebebiyle mi gidiyor, bilemem. Sonuçta zerre katkı vermez nice adamı aynı Aykut'un nasıl da formayla ödüllendirdiğini bilmez değiliz. Keşke tek günahı Ozan olsaydı.
Teknik adamlık kalitesini savunmuyorum ama yukarıda saydığım yılların hatrı vardı artık o da kalmadı.Baş Galatasaraylı zaten kulübün başkanı.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #265 : 01 Ocak 2018, 11:58:06 »
Aykut Kocaman'ın Ozan ile ilgili tasarrufunun kendisine tecavüz etmeye kalkmadıysa hiçbir haklı sebebi olamaz.

Şu kadro içinde yaşı ve yeteneği itibariyle elle tutulacak birkaç oyuncudan biri.

Daha önce de pek çok oyuncu ile sıkıntı yaşadı, yaptığı kendi ayağına kurşun sıkmaktan başka bir şey değil. Kulübe bırakın fayda sağlamayı zarar vermeye devam ediyor her yaptığıyla hastalıklı adam

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #266 : 02 Ocak 2018, 21:12:51 »
Aykut Kocaman'ın Ozan ile ilgili tasarrufunun kendisine tecavüz etmeye kalkmadıysa hiçbir haklı sebebi olamaz.

Şu kadro içinde yaşı ve yeteneği itibariyle elle tutulacak birkaç oyuncudan biri.

Daha önce de pek çok oyuncu ile sıkıntı yaşadı, yaptığı kendi ayağına kurşun sıkmaktan başka bir şey değil. Kulübe bırakın fayda sağlamayı zarar vermeye devam ediyor her yaptığıyla hastalıklı adam
Tecavüz olayı doğru olabilir Ozan'ı bu konuda biliyoruz sonuçta :)

Çevrimdışı serbian

• Üye
  • #10 İbrahim Kutluay
« Yanıtla #267 : 05 Ocak 2018, 19:20:08 »
http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=58659

Yarım sezonluk kombine fiyatları açıklanmış. Okul Açık ve Migros için 600 çekmişler. Kaba bir hesapla ligde 8 tane normal bir tane derbi maç var. 55*8+70=510 yapıyor.

Bu dahiyane pazarlama stratejisi için kutluyorum yönetimi. Bu kafayla nasıl iş adamı oldunuz, nasıl zengin oldunuz vallahi üzerine tez yazılmalı, irdelenmeli.
Ali İsmail Korkmaz, Fenerbahçe Yıkılmaz!

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #268 : 08 Ocak 2018, 13:56:11 »
salih - ozan - yigihtan hepsi lirlaık gidiyor...kulubun gelecegi olabilecke oyuncular..

eljif ve oguz kaan da akıbeti benzer olur ykaında..

derhal ali koc gelmeli..bu yonetim anlayısı ıle olmaz...

bu is sadece hocalık degil, yonetim yonetim degil...acz icinde...

3 kirlaık giden ve gidecek oyuncumuzda umarım seneye tecrue kaznaıp donerler ve uzun yıllar hızmet ederler kulube...

sahsen ali koc baskan olurs aaykut hoc aile devam etmeyebilir...bana oyle geliyor..

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #269 : 08 Ocak 2018, 15:18:40 »
salih - ozan - yigihtan hepsi lirlaık gidiyor...kulubun gelecegi olabilecke oyuncular..

eljif ve oguz kaan da akıbeti benzer olur ykaında..

derhal ali koc gelmeli..bu yonetim anlayısı ıle olmaz...

bu is sadece hocalık degil, yonetim yonetim degil...acz icinde...

3 kirlaık giden ve gidecek oyuncumuzda umarım seneye tecrue kaznaıp donerler ve uzun yıllar hızmet ederler kulube...

sahsen ali koc baskan olurs aaykut hoc aile devam etmeyebilir...bana oyle geliyor..

Ali Koç gibi bir adamın aykut çapsızıyla işi olmaz zaten. Erkek basketbol şubesi hariç her alanda (başta futbol) büyük çaplı bir temizlik gerekiyor. Şube çalışanlarından menajerlere, kulüp televizyonundan medyaya, üyelerden derneklere kadar kovulup kulüple ilişiği kesilmesi gereken binlerce yalaka ve hain var. Ali Koç yeter ki seçilsin. Biraz zaman alabilir ama kulübü üst seviyelere taşıyacağına inancım sonsuz.