Gönderen Konu: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)  (Okunma sayısı 63457 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)
« Yanıtla #330 : 04 Mart 2018, 21:50:08 »
İç sahada oynana 12 maçta 19 gol yenilmiş, böyle bir rezalet olamaz...

Demek ki tüm maçlar içeride oynasalar, küme düşmeme mücadelesi verecek bu takım.
« Son Düzenleme: 04 Mart 2018, 22:34:37 Gönderen: Avanta »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #331 : 05 Mart 2018, 11:14:44 »
Aklıma okuldayken aynı sitede oturan iki arkadaşın anllattığı hikaye geldi. Birisi camdan gördüğü olayı anlatıyordu. "Bu hayvanın (diğer arkadaştan bahsediyor) anası geldi arabayla parketmeye çalışırken direksiyonu tam kıramadı, benim arabaya önden girdi, sonra geri vitese aldı, biraz geriye gidip tekrar vitese taktı, direksiyona hiç dokunmadan aynı yere bir daha geçirdi..."

Hiçbir değişiklik yapmadan farklı sonuç beklemek en iyimser tabirle saflık olur. Aykut geldiği zaman ne bekliyordunuz ki ? Kupa maçında BJK 2-1 geride girdi devre arasına, bir bakıyorsun sahaya 2 defansif oyuncu yerine hücumcuyla dönüyor, biz Topal-Josef sahadayken Valbuena yı oyundan çıkarıtyoruz. İsimlere çok takılmamak lazım. Messi, Ronaldo olsa onlarda mal gibi görünür bu yapıda. Kime atacaklar pası, kimden pas alacaklar ?
Volkan denen camianın başına gelen en büyük şanssızlıklardan birisi Ersun şampiyon yaparken Aykutun bıraktığı sistem sayesinde başarılı oldu demişti. Ya Ersun hoca Webo-Emenike-Kuyt-Sow la oynarken Aykut 3 maçta toplan 3 forvet oynatmıyor babalar, ne Aykutun mirası...

Mali yönden dibe vurmanın sebeplerinden birisi şüphesiz 2 sene cl ye gidememizidr. Doğrudan etkisinin yanında cl ye gidemeyen takıma transfer yaparkende biraz rakamları yükseltmek gerekiyor olabilir ama Caner, Gökhan gibi isimleri bedavadan kaptırıp İsmail, Dirar, Isla için ne kadar harcandı ? Krasic vs. muhabbetlerine hiç girmiyorum ama Netoyu kim aldırdı ? Kameni neden alındı ? As kaleci desen o kadar iyi değil, yedek desen fazla pahalı. Sodado neden alındı ?

Ama, Aykut vs eleştirmek boş. Bir problemi çözmek istiyorsan kaynağına inip asıl sebebini bulman lazım.. O sebebin ne olduğu da ayan beyan ortada...

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #332 : 05 Mart 2018, 20:11:09 »
Aykut'u sevdiğimden ya da savunduğumdan değil ama sen kulübü mali yönden dibe çekip sonrada Roman Atıf kameni Isla Dirar gibi adamları alırsan en fazla bu olur..
Bence problemin kök sebebini göstermesi bakımından çok değerli bir tespit.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #333 : 06 Mart 2018, 06:44:00 »
Bence problemin kök sebebini göstermesi bakımından çok değerli bir tespit.

O zaman tespiti bende biraz detaylandırayım bir soruyla. Kameni, Dirar ve Isla yı kim istedi de aldık ?

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #334 : 06 Mart 2018, 19:08:44 »
O zaman tespiti bende biraz detaylandırayım bir soruyla. Kameni, Dirar ve Isla yı kim istedi de aldık ?
O zaman ben biraz daha detaylandırayım  :) Mali açıdan kulübün içine edip UEFA kıskacına sokulmasa, bırak bu oyuncuları almayı bu oyuncuları önerecek hocayı da almama seçeneğimiz olurdu. Geldiğimiz noktada bu hocaya ve Kjaerin satılmasıyla gelecek parayla transfer yapabilmeye mecbur bırakılan bir şubedir futbol şubesi. Bu şartlarda daha iyisi olabilir miydi? Muhtemelen..
« Son Düzenleme: 06 Mart 2018, 19:09:04 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #335 : 07 Mart 2018, 06:33:22 »
Sorunu asıl nedeni konusunda hemfikiriz yani :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #336 : 07 Mart 2018, 22:42:45 »
Aykut son 2 sezonda geriye düştüğü 28 maçın hiçbirinde galip gelememiş.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #337 : 08 Mart 2018, 21:22:11 »
Ali Koç ile birlikte takıma Brezilyalı aşısı şart

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #338 : 09 Mart 2018, 07:10:26 »
Zaten dibe vurduk, bu takım sonuçta küme düşecek değil. Artık tekrar yukarı doğru sıçramayı yapmak gerekiyor. Ben, Ali Koç gelsin 1-2 sene beklemeye razıyım. Yeterki doğru adımlar atılsın.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #339 : 09 Mart 2018, 13:46:10 »
2 sene daha bekleyim oldu.Mesele Soldado nun alınması degil mesele Soldado nun oynatılmaması adam sakattı gecti sakatlıgı sen dokulen Fernandao ile oynuyorsun.Soldado yu sokmuyorsun.Dakika 80 de soldado,Valbuena oyun alınmaz.
GG neden gitmis?Neden gitti.2.2 verilen FB den 2.7 isterken 1.7 ye BJK ya gittigi icin gitti.Caner neden gitmis.Caner tek kurus kazandırmadan gitti.Yonetim de geri almadı.İsmail kac paraya alındı?Bonservis mi verildi?Isla ya bonservis mi verildi?Guiano ile Soldado dısında para odenen adam yok.

Aykut Kocaman'ın cok fahis hataları var.Bunu kimse inkar edemez.Ama FB SK olarak cok net dogranıyoruz bunun da izahı yok.Son Akhisar macı bize verilen faulun kralı yapılıyor penaltı yok, Golde Soldado geride bariz gol yok.Stad bos diye nasıl olsa taraftar da yonetime tepkili diye TFF de resmen dogruyor.Son macı alsak hala isin net icindeyiz.GB macı var adamlar 70 dakika yatıyor, 1 dakika bekliyorlar faul icin tac icin kaleci 1 dk bekliyor devamlı topu cıkarmak icin hakeme yalvarıyoruz adam oralı bile olmuyor.

Aykut'un yanlısları ve defansif anlayısı cok zarar veriyor bunun dısında da cok dogranıyoruz.Yoksa oyle rakip sitelerde fark suni 6 degil 20 puan olmalıydı diye bir durum yok.Evet Aykut'un yanlıslarına dogranmamızda eklenmese 6 puan da olmayacak.

Takımın transferlerinde odenen para yok.Guliano 7, Soldado 4, Valbuena 1.5 kalanı bonservisi elinde olan oyuncular bir de gecen seneden Dirar 4 var.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #340 : 09 Mart 2018, 15:52:56 »
Caner, Vitor palyaçosu ile tartıştıktan sonra başkanın kardeşi olacak çapsız ona karşı geldikten sonrs gönderildi. Aziz kendi açıkladı, De Boer istemeyince ilk bize geldi ama istemedim dedi. İsmail denen kazma, Beşiktaş'ta 700.000 euro alıyordu ve adamlar daha fazla vermeyeceklerini soylediler. Gidip bir de 600.000 euroya Adriano'yu aldılar. Bizim salaklar da Caner transferine misilleme yapacaklarını sanıp bu kazmaya 1.7 milyon euro teklif ettiler. Şu iş bile bakkal zihniyetindeki boş yönetimin defolup gitmesi gerektiğinin göstergesi.

Doğrama olayına gelince yönetimdekiler, parayla tuttukları zorbalarla muhalif taraftarlara saldırtak yerine adam olup takımın hakkını korusalardı zaman.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #341 : 09 Mart 2018, 17:27:21 »
Caner, Vitor palyaçosu ile tartıştıktan sonra başkanın kardeşi olacak çapsız ona karşı geldikten sonrs gönderildi. Aziz kendi açıkladı, De Boer istemeyince ilk bize geldi ama istemedim dedi. İsmail denen kazma, Beşiktaş'ta 700.000 euro alıyordu ve adamlar daha fazla vermeyeceklerini soylediler. Gidip bir de 600.000 euroya Adriano'yu aldılar. Bizim salaklar da Caner transferine misilleme yapacaklarını sanıp bu kazmaya 1.7 milyon euro teklif ettiler. Şu iş bile bakkal zihniyetindeki boş yönetimin defolup gitmesi gerektiğinin göstergesi.

Doğrama olayına gelince yönetimdekiler, parayla tuttukları zorbalarla muhalif taraftarlara saldırtak yerine adam olup takımın hakkını korusalardı zaman.

Kesin oyle olmustur.Adriano 600 e nereye alıyon?Karabukspor dan adam almıyorsun.Barca dan alıyorsun.900 alan adama 2.4 verip İspanya dan getirdiler Babel i diyorum.
Caner Erkin disiplinsiz degildi degil mi bizdeyken, gereksiz KK, Sarı Kart gormuyordu.Sebeplerden biri bu olamaz degil mi?

Amac FB mi, Yonetim Dusmanlıgı mı?Yonetim yıprandı kabul etmeyen yok zaten ama ben neden katlediliyorum.Stad Bos kombinesi var kimse yok,Salon da bos kombinesi olanların ciddi bir ksımının koltugu bos, adamlar da bakıyor FB zaten kendi icinde sıkıntılı rahatca dogruyor.

Ali Koc gelsin.Ama Ali Koc CL de oynayacak FB ye gelsin.Yıllardır hasretiz.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #342 : 09 Mart 2018, 18:59:33 »
Fenerbahçe'nin bu kadar doğranması da yönetim acziyetindendir.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #343 : 09 Mart 2018, 19:13:35 »
Kesin oyle olmustur.Adriano 600 e nereye alıyon?Karabukspor dan adam almıyorsun.Barca dan alıyorsun.900 alan adama 2.4 verip İspanya dan getirdiler Babel i diyorum.
Caner Erkin disiplinsiz degildi degil mi bizdeyken, gereksiz KK, Sarı Kart gormuyordu.Sebeplerden biri bu olamaz degil mi?

Amac FB mi, Yonetim Dusmanlıgı mı?Yonetim yıprandı kabul etmeyen yok zaten ama ben neden katlediliyorum.Stad Bos kombinesi var kimse yok,Salon da bos kombinesi olanların ciddi bir ksımının koltugu bos, adamlar da bakıyor FB zaten kendi icinde sıkıntılı rahatca dogruyor.

Ali Koc gelsin.Ama Ali Koc CL de oynayacak FB ye gelsin.Yıllardır hasretiz.

Ülkede futbolla ilgilenip Caner-Vitor/Ali Yıldırım tartışmasını bilmeyen kimse yok. Adriano'nun bonservisi 600.000, isteyen baksın. Birden Babel'e geçmiş konu, anlayamadım. Ama o disiplinsiz adam taş gibi top oynuyor, takımın başında teknik direktör var çünkü. Caner çok kart görüyordu doğru da bırakıyorsan gidip kaliteli sol bulursun, Caner'in bir ayağı etmeyecek olan sıradan bir herifi değil.

Ersn Yanal'a dokunmasaydı 2015'te şampiyonlar ligi'nde olurduk, o sezon İsmail bile Emenike'nin rezilliklerine rağmen az farkla kaçırmıştı, Ersun hoca 1 ay önceden kupayı getirirdi yine. Bu sezon da ligde dominant bir takım yok ama başımızda hoca değil de bir zavallı olduğu için bizim vergimizle işleyen bir belediye takımı şampiyon olsun bari diye bekliyoruz anca.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #344 : 09 Mart 2018, 20:07:19 »
Istesenizde, istemesenizde bu enkaz hemen kalkmaz.
Sen yıllardır konuşursam yer yerinden oynar diye sallayıp sallayıp bir halt yapmazsan böyle milletin oyuncağı olursun.
Ödenen maaşların yanında birde verilen imza paraları var. Terrenao ya mal edilen transfer hatalari sadece onun yanlışı mıdır? Transfer yapılırken sağlık kontrolü yatırmak işin standardı değil midir ?
Seyirci gelmiyorsa bunun sebebi federasyon mu ?
Şampiyonluk kutlamasında taraftarı paralı köpekler diye azarlayan, fenerium a burası benim seni almıyorum diye istemediği adamı almayan kimdir federasyon mudur ? Istemediği zaman, istemediği taraftara bilet satmayan kim ?
Aykutun çapı zaten ortadayken, konya maçından sonra bizi ateşe atıp temiz ligcileri birleştiren adamı ikinci kez getiren, klubü babasının malı zanneden, bizi yıllardır Volkan gibi adamlara mahkum eden kim ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk