Gönderen Konu: Marko ''The Next One'' Guduric  (Okunma sayısı 68584 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
Ynt: Marko ''The Next One'' Guduric
« Yanıtla #285 : 04 Haziran 2021, 16:18:06 »
2 aydır cska2. Maç harici rezil oynuyor
Nasıl güvenip sezona ana rotasyonda devam edilecek soru işareti
Mental olarak kendisine gelmesi şartt oğlu şart
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #286 : 04 Haziran 2021, 19:10:02 »
2 aydır cska2. Maç harici rezil oynuyor
Nasıl güvenip sezona ana rotasyonda devam edilecek soru işareti
Mental olarak kendisine gelmesi şartt oğlu şart
Guduriçe de güvenip ana rotasyona yazamayacaksak zaten hiç transfere falan gerek yok. Bence pozisyonunda Avrupa’nın en iyilerinden kendisi. Bu takımda oynamak gerçekten çok zor, bir dönem sonra taş olsa çatlar. Doğru kadro yapısıyla guduriç bu ligin en iyilerinden hala
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #287 : 04 Haziran 2021, 19:13:46 »
Guduriçe de güvenip ana rotasyona yazamayacaksak zaten hiç transfere falan gerek yok. Bence pozisyonunda Avrupa’nın en iyilerinden kendisi. Bu takımda oynamak gerçekten çok zor, bir dönem sonra taş olsa çatlar. Doğru kadro yapısıyla guduriç bu ligin en iyilerinden hala
abi iyi de obra zamanı da çok bi istikrarı yoktu 2 maç çok iyiydi 5 maç ortada yoktu.o takım da olmadı bu takım da oynaması zor hangi takımda oynayacak bu o zaman? topla oynama rolünü kaldıramıyor maalesef nokta şutör olarak kullanılması en doğrusu olacaktır diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #288 : 04 Haziran 2021, 19:50:39 »
Kimse bu konuyu yazmıyor ama takımın en önemli üç eksiğinden biri SG pozisyonu. Buraya kesinlikle şutuna güvenilir bir transferin yapılması gerekiyor. Guduriç neredeyse tüm bir sezonu o pozisyonun tek alternatifi olarak oynadı. Oraya iyi bir transfer yapılmaması en çok Guduriç’e haksızlık olur. 

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #289 : 04 Haziran 2021, 19:53:43 »
abi iyi de obra zamanı da çok bi istikrarı yoktu 2 maç çok iyiydi 5 maç ortada yoktu.o takım da olmadı bu takım da oynaması zor hangi takımda oynayacak bu o zaman? topla oynama rolünü kaldıramıyor maalesef nokta şutör olarak kullanılması en doğrusu olacaktır diye düşünüyorum.
Bu takımda oynaması zor derken kastettiğim uzun vade ve istikrar. Bu takımda guduriç olmasaydı zaten 14-15 bandında bitirirdik normal sezonu. Ayrıca bize ilk geldiği dönemden daha olgun ve iyi olduğunu düşünüyorum ben. Top getir, oyun kur, seti zorla, olmazsa drive et, boş şutların hepsini at, son saniye elinde patlayan zorlama şutları da sok belli bir yüzdeyle, takımı motive et ve bunları hep yapacak. Dağıldığı zaman tam dağılıyor kabul ama adam gibi bir sistem ve disiplinli bir koçun altında etkili ve önemli bir adam. 40 M bütçeli bir takım kursam yine de guduriçi yazardım ben
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #290 : 05 Haziran 2021, 00:15:29 »
Cenazesi oldu yazacağım, herkesin yakınları ölüyor, 2 ay oldu falan denilecek. Bir Anadolu ereni "insan kısım kısım, yer damar damar" der. Evet herkeslerin bir yakını ölüyor, ama Guduric herkes gibi hemencecik toparlayamadı, belli işte. Temel sıkıntılardan birisi de adama Bogdanovic muamelesi yapılması. Bu çocuk Bogdanovic değil, onun gibi de olamayacak. Guduric gibi oynayacak. Olur 2017 gibi bir kadron gönderin diyeceğim ama Avrupa'daki oyuncu kıtlığı da ortada...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #291 : 05 Haziran 2021, 00:18:22 »
Cenazesi oldu yazacağım, herkesin yakınları ölüyor, 2 ay oldu falan denilecek. Bir Anadolu ereni "insan kısım kısım, yer damar damar" der. Evet herkeslerin bir yakını ölüyor, ama Guduric herkes gibi hemencecik toparlayamadı, belli işte. Temel sıkıntılardan birisi de adama Bogdanovic muamelesi yapılması. Bu çocuk Bogdanovic değil, onun gibi de olamayacak. Guduric gibi oynayacak. Olur 2017 gibi bir kadron gönderin diyeceğim ama Avrupa'daki oyuncu kıtlığı da ortada...
Kim vefat etmişti abi?

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #292 : 05 Haziran 2021, 01:12:08 »
Kim vefat etmişti abi?

Büyükannesi. Hayatındaki yeri çok büyükmüş. Sanırım Fransa deplasmanı haftasında olmuştu. Hatta iyi oynadığı bir maç sonunda (Bayern sanırım) ağlamıştı. Denilebilir ki o zaman nasıl iyi oynadı? Diyorum ya insan kısım kısım, kimine yas erken çöker kimine geç. İnsanlar bu heriflerin de insan olduklarını unutuyorlar. Biraz yumuşatarak Agah Aydın'dan alıntı yapayım "duyarsızlığın adını profesyonellik koymuşlar"

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #293 : 05 Haziran 2021, 01:51:55 »
Büyükannesi. Hayatındaki yeri çok büyükmüş. Sanırım Fransa deplasmanı haftasında olmuştu. Hatta iyi oynadığı bir maç sonunda (Bayern sanırım) ağlamıştı. Denilebilir ki o zaman nasıl iyi oynadı? Diyorum ya insan kısım kısım, kimine yas erken çöker kimine geç. İnsanlar bu heriflerin de insan olduklarını unutuyorlar. Biraz yumuşatarak Agah Aydın'dan alıntı yapayım "duyarsızlığın adını profesyonellik koymuşlar"
Doğrusun abi bakma yeri geliyor ana avrat sövüyorum çünkü yeteneksizlikten değil ama mücadele edilmemesinden bıktım. Lakin ölüm vs başka şeyler.. Düşünsenize dünyada milyonlarca aç insan var temiz su içemeyen milyar sayıda insan var. En yakınını kaybedenler var çocuğunun yüzüne bakamayan babalar var bizim derdimiz Guard eksikliği..

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #294 : 10 Aralık 2021, 13:09:37 »
Geçmiş olsun Marko.Umarım eşin sağlıklıdır bebektede sıkıntı olmaz.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #295 : 04 Şubat 2022, 00:36:11 »
İnanılmaz oynuyor bu aralar, adam  8)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #296 : 04 Şubat 2022, 00:43:42 »
Her daim sevdik, destekledik falan da, harbi harbi "the next one" konumuna doğru ilerliyor. Özellikle dikkat ediyorum, önceden şutuna güvenip zorlardı sıkıştığında, şimdi ise ilk iş deliyor. Kaç maçtır böyle. Ve o allah vergisi cross-over yeteneğini, vücut feyklerini bu zamana kadar nasıl boşa harcadığını da görüyoruz. Böyle bir zamanda tavır koyması da ayrı bir karakter. O son turnike ve üçlük mesajı verdi bence. Nazar değmesin.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #297 : 04 Şubat 2022, 01:15:17 »
Çok iyi gerçekten.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #298 : 27 Mayıs 2022, 08:56:02 »
Keşke gitse.Boşa masraf.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #299 : 27 Mayıs 2022, 16:17:48 »
mevcut koçun sıfırladığı oyunculardan birisi.