Gönderen Konu: Jason Thompson  (Okunma sayısı 61171 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
Ynt: Jason Thompson
« Yanıtla #30 : 23 Eylül 2017, 17:15:25 »
Gazozuna bir hazırlık maçında dışarı çıkan topa kaleci gibi ucan bir amerikalı.. bence gayet istekli :) umarım takım tamamlanıp birbirlerine de alıştıkça daha da iyi olacaktır
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı Muratti

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #31 : 23 Eylül 2017, 18:20:28 »
Jason thompson un hucum yonu savunmasina gore daha ağar basiyor takimin yildizlarindan olacak:))

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #32 : 23 Eylül 2017, 18:33:57 »
Başladığı gibi devam eder umarım.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #33 : 23 Eylül 2017, 23:37:32 »
Avrupa basketboluna alışma süreci boyunca kendisine zaman tanımak lazım. Birebir itiş-kakışlarda kollarını çok fazla kullanıyor. Khimki maçında bu yüzden fazla hücum faul aldı. Bir de hakemlere çok itiraz ediyor.  Ekpe'nin ilk geldiğinde yaşadığı 1-2 aylık adaptasyon sürecini Thompson'a da tanımak lazım. İlk iki maçtaki izlenimim, Avrupa basketboluna uyum sağlayabilirse kıtanın yeni "en değerli amerikalı uzunu" olma potansiyeli var. Sadece biraz sabretmek lazım.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #34 : 24 Eylül 2017, 03:09:16 »
Benim için bu kadronun tek soru işaretine sahip oyuncusuydu. Takıma ne verecek ya da ondan ne alacağız.

Brose maçında kumaşını gösterdi. 2.11 boyunda yüzü dönük oynayabiliyor adam. Brose maçında 3 sayı çizgisinin gerisinden topu yere vurarak içeriye girişi ve basket faul alışı ile yüzü dönük de etkili olduğunu gösterdi. Bileği çok düzgün, orta mesafe şutları güvenle kullanıyor. Bunlar bu kalıptaki bir oyuncu için çok önemli silahlar. Allah vergisi bir ribaunt yeteneğine sahip zaten. Şimdiden ribaunt kralı adayı. Pota altında boğuştu, itiş kakıştan da kaçmadı.

Daha da önemlisi müthiş profesyonel, iş ahlakı yüksek, çalışkan. Ekpe kadar olmasa da blok tehdidi de var sayılır. Caydırıcılık yaratırsa biz Ekpeyi bir dirhem aramayız.

Çok değil 2-3 ay sonra ağırlığını koyacaktır bence.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #35 : 24 Eylül 2017, 10:06:06 »
Ribaundu alıp karşı sahaya götürüp 2 kişinin üzerinden köşede boş olan Datome'ye asist yaptı. Ocak ayı civarı elimizde bir canavar olabilir.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #36 : 24 Eylül 2017, 11:12:09 »
Ribaundu alıp karşı sahaya götürüp 2 kişinin üzerinden köşede boş olan Datome'ye asist yaptı. Ocak ayı civarı elimizde bir canavar olabilir.

o pozisyondan sonra Obranın ben bunu kullanırım bakışı beni bitirdi :)

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #37 : 24 Eylül 2017, 11:24:51 »
o pozisyondan sonra Obranın ben bunu kullanırım bakışı beni bitirdi :)
Hahah aynen. İhsan Bayülken akıllısı da "Obradovic buna acaba sezon içinde izin verecek mi eheh" diyor. Euroleague finaline yarısahadan Udoh - Vesely alley-oop'u ile başlamamışız gibi...

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #38 : 24 Eylül 2017, 19:29:30 »
Tanjevic'in de en sevdiği şey buydu. Uzunların topu alınca vurup çıkabilmesi... Hey YaRabbi! Nereden aklıma geldi, şimdi. :D

Bunlar zaten Thompson'ın hep yaptığı ve yapabildiği şeylerdi. NBA kariyeri niye erken noktalandı; hâlâ çözebilmiş değilim.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 25 Eylül 2017, 09:20:03 »
Faullere takıldı biraz bazı konularda doğal olarak alışması lazım
Vucüt dili çok iyi 2/3 aya o da adapte olacaktır

Çevrimdışı Gordon Hayward FB

• Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #40 : 25 Eylül 2017, 11:57:23 »
cska maçını izledim savunması çok kötü Ahmet düverioğlu daha iyi savunma yaptı walla ama uyum sorununu atlattımı açılacaktır . Kariyeri baya iyi
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko Obradovic

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #41 : 25 Eylül 2017, 13:37:15 »
Sahada olduğu zamanlarda çok şeyler yapma arzusundan belki ama bildiğimiz amerikan güreşi yapıyor rakiple. Gücünü ve hırsını dizginlemesi lazım.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #42 : 25 Eylül 2017, 19:28:20 »
Bence bahara kadar adaptasyon süresi gibi düşünmek lazım, kolay fauller alıyor şimdilik ilk çözmesi gereken bu :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : 26 Eylül 2017, 08:28:39 »
Dün oynadığımız maçta 12 sayı 8 rib 3 de asist yapmış. 10/8 serbest atış atmış

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #44 : 26 Eylül 2017, 12:51:46 »
Savunması eleştirilmiş ama bana gayet istekli ve akıllı gözüktü. Ana sorun Avrupa'da faullerin "gösterilerek" alınması. Khimki maçında kısayla kaldığı bir kaç pozisyon vardı, bir tanesinde Markoviç sanırım üç kere faul yaptı, ama hakem Jason'da benzer müdahele yapıp kısa kurşun yemiş gibi "hoplayınca" hücum faulü verdi. Bence Avrupa'ya "lobi" takımlarının bulaştırdığı bu faulü gösterme hastalığı çok büyük sorun. Seyir zevkini baltalıyor. Yakında Jason'da alışır, müdahelede hoplamaya başlar.