Gönderen Konu: Fenerbahçe | Erkek Voleybol Takımı Genel Haberler  (Okunma sayısı 84248 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı Genel Haberler
« Yanıtla #150 : 07 Kasım 2014, 12:48:05 »

Böhme: 'Öncelikli hedef gruptan çıkmak'

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı oyuncusu Marcus Böhme, CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi'nde öncelikle gruptan çıkma hedefine odaklandıklarını ifade etti.

E Grubu'ndaki ilk maçında geçen sezonun İtalya şampiyonu Cucine Lube'yi 3-2 yenerek, ligi galibiyetle başlayan sarı-lacivertli takımın bu sezon kadrosuna kattığı Alman oyuncu, "Devler Ligi"ndeki mücadeleyi ve ilk kez forma giydiği Türkiye'deki izlenimlerini anlattı.

Şampiyonlar Ligi'nde maçların çok zorlu geçtiğini ifade eden Böhme, "Mutlaka gruptan çıkmak istiyoruz. Öncelikli hedefimiz gruptan çıkmak. Ondan sonra da nerelere ulaşabileceğimize bakacağız" dedi.

"Türkiye harika bir ülke, insanlar voleybol aşığı"

Türkiye'yi 'harika bir ülke' şeklinde değerlendiren Böhme, "Burada insanlar voleybol aşığı. Almanya gibi değil, Almanya'dan çok farklı. Kulüp atmosferi harika. Burada tahmin edebileceğiniz, istediğiniz her şey var. Herhangi bir şekilde müzakere etmeniz gereken bir şey yok. Kulüp zaten her türlü imkanlara sahip" diye konuştu.

Takıma uyum sağladığını dile getiren Böhme, arkadaşlarının daha ilk günden kendisini çok sıcak karşıladığını söyledi.

Takım arkadaşlarının gösterdiği ilginin uyum sürecini çabuk atlatmasına katkı sağladığını anlatan Böhme, "Beni burada harika karşıladılar. Bütün arkadaşlarım daha ilk günden çok sıcaktı. Umarım böyle de devam eder" ifadelerini kullandı.

"En iyi orta oyuncu"

Sarı-lacivertli voleybolcu, geçen ay Polonya'da düzenlenen Dünya Erkekler Voleybol Şampiyonası'nda "En iyi orta oyuncu" seçildi.

Kariyerinde bir Avrupa Ligi ve iki Almanya şampiyonluğu, bir de Almanya Kupası bulunan Böhme, Polonya'daki şampiyonada ülke milli takımıyla dünya 3'üncülüğü başarısını da yaşadı.

Böhme, sarı-lacivertli takımın Şampiyonlar Ligi'nde Cucine Lube'yi 3-2 yendiği zorlu mücadelede 10 sayıyla mücadele ederek, galibiyete önemli bir katkı yaptı.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #151 : 14 Kasım 2014, 11:34:41 »

Fenerbahçeli gençler gelecekten umutlu

Erkek Voleybol Takımı'nın genç oyuncuları İzzet Ünver, Erden Çevikel ve Uğur Güneş, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele ettikleri zorlu sezonda takımlarına ellerinden gelen katkıyı yapmak istediklerini söylediler.

2014-2015 sezonundaki hedeflerini anlatan üç oyuncu, "Devler Ligi'nde mücadele eden bir takımın formasını giyerek elde ettikleri şansı, kariyerleri adına iyi değerlendirmek istediklerini belirttiler.

Beşiktaş Erkek Voleybol Takımı'nın 1. Lig'e yükselmesinde önemli katkıları bulunan İzzet, tekrar döndüğü Fenerbahçe'de, zorlu kulvarlarda mücadele etmelerinin kendisi için büyük bir deneyim olduğunu kaydetti.

Elinden gelen en iyi mücadeleyi ortaya koyarak takımına katkı sağlamak istediğini anlatan İzzet, şöyle konuştu:

"Çalışmalarımızla bu zor grubun üstesinden geleceğimize inanıyorum. Benim için de çok önemli bir deneyim. Buralarda bulunmak, bu atmosferi teneffüs etmek çok kolay elde edilebilecek bir başarı değil. Benim için güzel bir deneyim olacak. Umarım böyle devam eder. Güzel sonuçlarla birlikte kariyerim adına da iyi adımlar atmış olurum. Bu bir şans benim için. Değerlendirmek istiyorum. Kendimce de elimden gelen en iyi mücadeleyi veriyorum."

- Erden Çevikel: "Hocamız gençleri seviyor"

Beşiktaş'ın 1. Lig'e yükselmesinde önemli katkı sağlayan, 2014-2015 sezonunda tekrar sarı-lacivertli formayı giyen bir diğer oyuncu Erden Çevikel de Fenerbahçe'de Daniel Castellani ile çalışıyor olmanın kendileri adına büyük bir şans olduğunu dile getirdi.

Sezona Süper Kupa'da yenilerek iyi bir başlangıç yapmadıklarını ancak daha sonra toparladıklarını ifade eden Erden, "Şu anda iyi gidiyoruz. Üç kulvarda devam ediyoruz. İyi çalışıyoruz her zaman olduğu gibi kazanmak istiyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde hedef öncelikle bir üst tur. Bunu hak ettiğimizi düşünüyorum. İnşallah çalışmalarımızın da karşılığını alırız. Hocamız gençleri seven bir antrenör. Bizimle ilgileniyor, bizi çok çalıştırıyor. Ekstra çalışmalar yaptırıyor. Kişisel olarak da ilgileniyor konuşuyor. Bizim için, böyle bir hocayla çalışmak büyük bir şans" değerlendirmesini yaptı.

- Uğur Güneş: "Rekabetin içinde yer almaya çalışıyoruz"

Fenerbahçe altyapısından gelen Uğur Güneş, genç yaşlarına rağmen takımdaki büyük rekabetin içerisinde yer almaya çalışarak, tecrübeler kazandıklarını kaydetti.

Geçen sezonu Challenge Kupası ile taçlandırdıklarını anımsatarak, Avrupa'da Türkiye'yi temsil ettikleri Şampiyonlar Ligi kulvarında iç saha maçlarının önemli olduğunu vurgulayan Uğur, "Taraftarın desteğiyle iç saha maçlarında üçte üç yaparsak çok rahat bir şekilde gruptan çıkacağımızı düşünüyorum" dedi.

Zoru seven bir takım olduklarını belirten sarı-lacivertli voleybolcu, Türkiye liginde de her geçen yıl seviyenin yükseldiğini anlatarak şunları söyledi:

"Türkiye ligi her geçen yıl üstüne daha da koyan bir lig olmaya başladı. Gelen yabancıların kalitesi de yükselmeye başladı. Türk oyuncular da onlarla beraber rekabet içinde kendilerini geliştirmeye başladılar. Her geçen yıl biraz daha zorlu geçiyor. Biz de buna ayak uydurmaya çalışıyoruz. Yaşımız genç olmasına rağmen bu rekabetin içinde olmaya çalışıyoruz. Bu bize de büyük artılar katıyor. Lig hem heyecanlı hem de güzel bir hal almaya başladı."
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #152 : 19 Kasım 2014, 11:20:02 »

Ivan Miljkovic in dün akşam oğlu dünyaya gelmiş.  :)

Ivan Miljković became dad for the second time!

"Serbian opposite and member of Fenerbahçe Ivan Miljković became dad for the second time.

While he was playing match of Champions League against Belgorod in Russia, his wife Željka gave a birth to baby boy who is 53 cm long and weighs 4,2 kg.

Happy couple already have one child, daughter Mia who is one year old."

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #153 : 22 Ocak 2015, 11:12:50 »

Serkan Kılıç ın Belogorie maçındaki pozisyonda parmağı kırılmış, haftaya ameliyat olacakmış.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #154 : 22 Ocak 2015, 14:38:20 »
Serkan Kılıç ın Belogorie maçındaki pozisyonda parmağı kırılmış, haftaya ameliyat olacakmış.

neresinden baksan 1-1.5 ay oynamaz...gerci avrupa kupası macının onemi kalmadı gibi ama ligde maclarda bate kaldı sadece...

Çevrimdışı Fikredovic

• Üye
  • Yer: İstanbul-İnegöl
« Yanıtla #155 : 23 Ocak 2015, 02:33:12 »
Arslan ve İvan'ın durumları ne acaba ?

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
« Yanıtla #156 : 23 Ocak 2015, 14:46:43 »
Arslan ve İvan'ın durumları ne acaba ?

Durum sabah itibariyle bu:)
http://goo.gl/AzAOCJ
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2015, 14:46:56 Gönderen: ilkerz »
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #159 : 23 Ocak 2015, 17:06:28 »
Evet abi. Teklif yapılmış. Olumlu sonuçlanırsa manevi oğlunuda yanında getirecekmiş.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #160 : 23 Ocak 2015, 17:07:07 »
evet düşündüğüm şey yazıyor. önümüzdeki sene için Castellani reis ile çalışmayı düşünmüyormuşuz
Stoytchev ve MAtey i istemişiz.
o zaman Osmany yi de yanına alıyoruz yada onu alamıyorsak Conte 'yi alalım...
İvan 1 sene daha idare eder diye düşünüyorum :) ;İVan dan ayrılmak yüreğim elvermiyor ;)
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2015, 17:07:53 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #161 : 23 Ocak 2015, 17:28:20 »
evet düşündüğüm şey yazıyor. önümüzdeki sene için Castellani reis ile çalışmayı düşünmüyormuşuz
Stoytchev ve MAtey i istemişiz.
o zaman Osmany yi de yanına alıyoruz yada onu alamıyorsak Conte 'yi alalım...
İvan 1 sene daha idare eder diye düşünüyorum :) ;İVan dan ayrılmak yüreğim elvermiyor ;)

Cem Allah rızası için yanlarına Simon'u da ekleyiver :)
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2015, 17:28:28 Gönderen: iloturo »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #162 : 23 Ocak 2015, 17:35:00 »
Cem Allah rızası için yanlarına Simon'u da ekleyiver :)
dostum Simon için bütçenin çok büyük olması lazım. Kore'deoynuyor ve senelik 1.5 milyon euro alıyor..
haa Kore den sıkıldım filan derse gidip alayım ama min 1 milyon euro gibi rakam lazım. :)
ama Sİmon gelsin ya... beraber çıplak koşarız feneryolunda

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #163 : 23 Ocak 2015, 19:55:20 »
dostum Simon için bütçenin çok büyük olması lazım. Kore'deoynuyor ve senelik 1.5 milyon euro alıyor..
haa Kore den sıkıldım filan derse gidip alayım ama min 1 milyon euro gibi rakam lazım. :)

Keşke gelse. Hayali bile ismi geçen oyuncularla korkunç olur. Koşarız valla :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #164 : 23 Ocak 2015, 22:40:22 »

Kardeşler siz bizim kalbimize mi kastettiniz, Simon falan :)