Gönderen Konu: 3 Temmuz Kumpası  (Okunma sayısı 165152 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı exex

• Üye
Ynt: 03 Temmuz Kumpası
« Yanıtla #450 : 24 Nisan 2015, 21:56:25 »
Alex kimin projesi olarak seçimlerimiz için ülkemize tekrar gelecek bakalım... Adamlık görmediği Aziz Yıldırım şu veya bu sebeple 1 yıl içerde yatarkende Fenerbahçe derken , 3 temmuz dan sonra borç yoktur yazısını imzalarken yaptıklarıda adamlık göstergesi olarak ortada durmaktadır... Alex herşeyi eleştirebilir hakkı vardır ama Fenerbahçe başkanına adam değil diyemez...

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #451 : 24 Nisan 2015, 22:15:50 »
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1645897792305971&id=1411073425788410&_rdr

yok artık ya.. Saldırmışlar birde kameraya çekmişler .... Yuh be çüş....

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #452 : 24 Nisan 2015, 22:18:28 »
Alex ile ilgili alınan karar varsayalım ki Aziz Yıldırım'ın hatası(ki katılmıyorum). Bu hata Aziz Başkan'ın en masum hatasıdır. Soyunma Odasında Teknik patron için ya o ya ben diyeceksin, bağlarlar tenekeyi kuyruğuna.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #453 : 27 Nisan 2015, 14:14:54 »
Siz su yaziyi bir okuyun.

m.haberturk.com/yazarlar/meric-muldur-1089/1069496-efsane

Belki bunlar dogru degildir deyip alex denilen adami savunacaksiniz. Ama artik gunes balcikla sivanmiyor. Bahsi gecen kisi pahali localarin kucagina oturmus, egosundan beslenen bir kisi haline gelmistir. Buradan AY yi savundugum sonucunu cikarmayim veya cikarin sorun degil.

Ben f4 yapicam, futbolda liderlige yukselicem, finaller oynicam ama beyin isi gucu birakip buraya gelip belgesel cekmeye calusacak. Siz dusunun ailenizde onca muhim mesele varken, sevdiginiz bir insan da olsa gelse dugune vs ye gidelim dese ne karsilik verirdiniz. Hayir cevabinizi da "beni reddetti" diyerek mahalle kadinlari ona buna dedikodu yaparak sikayet etse tutumunuz ne olur?

Romantizme, sevmeye devam mi dersinz?

Artik anlasilmasi gereken Fb nin kabuk degistirmesi gerekliligidir. Buna tas koyan het kim ise, cehennemin dibine kadar yolu vardir.

Daha bu mevzuda Efsanelik, taraftarlik, digergâmlik vb basliklari da acilabilir ama gerek yok.

Alex herşeyden önce kendisine yazık ediyor, Fenerbahçe başkanını buradaki çok kişi de sevmiyor ama sırf Fenerbahçe Başkanı diye başkanlık makamına saygı gösteriyor. Aziz Başkan ters adam, inatçı ve herşeyden anlamak - herşeye karışmak gibi bir misyon yüklemiş kendisine, sorsan hepsini de Fenerbahçe için yapıyor. Bu yolda çok hata da yaptı, yapmaya da devam ediyor. Ama Allah aşkına kim onun Fenerbahçenin aleyhine çalıştığını söyleyebilir. Aziz Başkanın alternatifi MAA gibi sümsük tipler olmadığı gibi GFB Başkanı gibi acayip tipler hiç değildir. Bu kulübün geleceği Ali Koç gibi Murat Ülker gibi vizyon sahibi adamlar olmalıdır en azından. Aziz Başkan Alex krizini kesinlikle iyi yönetemedi ama bunda Alex'in katkısı çok daha fazlaydı, gitmeyi kendisi istedi. Aziz Başkan hatalıdır vs herşeye tamam da Alex'ten de bin defa daha iyi Fenerbahçelidir. Herşeyden önce Kulübün kapıları Deivid De Souza'ya açılırken kendisine neden açılmadığını sorgulamalıdır Alex. Zira her geçen gün özellikle ortada kalan taraftarlar arasında daha fazla antipati topluyor.

Meriç Müdür kimdir bilmem, bu ilk kez duydum. Her yazıya inanacaksak bende buraya rok un baransunun sallamalarını kopyalayayım, onlara inanalım. Alex değilmiydi 3 temmuz sonrası ben kalıyorum küme düşsekde diyen, luganolar, nianglar kaçarken ?

Başkan tabiki koruyacak futbolcusunu. Aykut daha geldiği gün 5 senede kaç şampiyonluk kazanmış diye eleştirmedimi ? Daha o günden takılıp kaldık koian adam istatistiklerine sanki en önemli kritermiş gibi. Bütün rakiplerimiz kendi "Alex" lerini bulmak için onlarca adam getirip görürken (felipe, lincoln, elanoi misimovic, carrusca, ilic,dos santos, ricardinho, delgado, tabata...) biz elimizdekini gönderdik.

Bu sebeplerin (Ben f4 yapicam, futbolda liderlige yukselicem, finaller oynicam ) hiçbirisi Alex i dışlamak, kötü göztermek için sebep değil. Alex kimsenin kucağında da oturmuyor, sen girmesine izin vermezsen başkalarının ne yaptığına da karışamazsın. Örnek hiç gerçekçi olmamış. Akıllı, daha doğrusu egosuz bir yönetim olsa olay bu noktalara gelmezdi.

2 maç hatırlayın, 2-0 dan 2-2 ye gelen Marsilya ve GS maçları. Alex oyundan çıktıktan sonra maçlar elden gidiyordu. Şampiyonluk maçında Alex oynamadı, belki oynasa gelecekti kupa..  Hadi bunlar afaki, tahmini konular, belki daha da kötü olacaktı.

Akarship abi, sorgulanacak birşey yok. herkes çok iyi biliyor, aziz yıldırım, bir şekilde kendi önüne geçecek kimseyi istemiyor klüpte. Ersun Yanal, Zico, Alex,.. görün yarın aynı şey obradovic in de başına gelecek.

exex, Alex ne zaman adam değil demiş aziz yıldırıma, ben kaçırmışım onu ?

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #454 : 27 Nisan 2015, 18:00:14 »
Ayhan kardeşim ben Aziz Başkanı savunmadım ki sadece kıyas yaptım. O pencereden bakarsak Alex'i ilk Türkiye'ye getiren de herkes onu yuhalarken alkışlayan da aynı başkandı. 3 Temmuz sonrası Alex malesef siyasete alet oldu, Aykut hocayla arası açılınca da kendisinin tercih edileceğini zannedip resti çekti. Başkan onun ayrılmasında bence çok ta hatalı değildi, Alex kaybedenin Fenerbahçe olacağını bile bile ayrılmayı bizzat kendisi istedi. Sözleşmesini Başkan feshetseydi bugün başka şeyler konuşuyor olurduk.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #455 : 27 Nisan 2015, 18:29:05 »
alex fenerbahçe'ye gelmiş en kaliteli yabancı futbolculardan biri hatta birkaç tanesinden biri. devamlı ilgi görmek istemesi saygı görmek istemesi hatta pohpohlanmak istemesi gayet normal. kaç tane sporcunun heykeli dikildi acaba tarihimzde.

alex'in ve semih şentürk'ün gönderilmesinde birinci derecede aziz yıldırım değil aykut kocaman sorumlu. birincisi alex ve semih şentürk kadromuza baktığında gönderilmeyi hak edecek futbolcular değil, ikincisi külüpte sembol isimlerin ayağının kaydırılması zamanında aykut kocaman kendisine yapılan şeyi başkalarına gayet rahatlıkla yaptı. aykut kocaman futbolculuğu zamanında büyük futbolcuydu, 3 temmuz döneminde ise takıma sahip çıkması da çok büyük bir hareket fakat hoca olarak kötü bir hoca ve bazı futbolculara karşı tutumları çok çok yakışıksız umarım bir daha kulüpte görev almaz.

alex'in birileri tarafından buraya getirildiği iddiaları ise çok komik.

aziz yıldırım'ın alex ve semih şentürk'e davranışlarını tartışmaya gerek yok zira kendisini fenerbahçenin ve fenerbahçelilerin üstünde görüyor kulube maddi manevi sportif başarı olarak her açıdan zarar veriyor ve vermeye de devam edecek.

aydınlar içinde birşeyler söylemek istiyorum. birilerinin adamı olsaydı birileri tarafından belli amaçlarla federasyon başkanlığına getirilseydi zaten istifa etmezdi, dürüstlüğüne, fenerbahçeliliğine ve beyefendiliğine inanıyorum inanmama da gerek yok zaten öyle yoksa o kongrede her şeyin üstüne gidip aziz yıldırım'ın elini sıkmazdı.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #456 : 05 Ekim 2015, 11:19:18 »
Savcı beraat mütalaası vermiş. İnşallah bugün o rezil kumpastan "resmen" aklanıyoruz. 

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #457 : 05 Ekim 2015, 14:16:35 »
Savcı beraat mütalaası vermiş. İnşallah bugün o rezil kumpastan "resmen" aklanıyoruz. 

Karar 09 Ekim Cuma günü açıklanacakmış. Haydi hayırlısı...

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #458 : 05 Ekim 2015, 15:43:14 »

exex, Alex ne zaman adam değil demiş aziz yıldırıma, ben kaçırmışım onu ?

kusura bakmayın biraz erken bir cevap olacak ama :) (olaylar çok geride kaldı ama yinede paylaşayım )

"Bir başka amacım da #alexcamera10 belgeseli için kulüp tesislerinde (müze, stad ve samandıra) çekim yapmaktı. Başkan Bey tarafından engellendi. Dördüncü kez görüşme talebimi reddetti ve çok mutlu günlerimin geçtiği yerlere girişimi yasakladı. Aziz Başkan, başkan olarak bana çok destek oldu ve başkan ve oyuncu olarak yaşadıklarımız hep hatırımda kalacak. Kulüp başkanı olarak başarılarla dolu geçmişine büyük saygı duyuyorum. İnsan olarak ise bir şey söylememe taraftarıyım çünkü kendisinden bu konuda bir şey öğrenmedim ve benim için bir şey ifade etmiyor. Kendisi için üzgünüm ama benim adım kulübün tarihine yazıldı ve hiç bir şey bunu silemez! Dünyanın bütün kulüplerinde eski bir oyuncu en azından nezaketle karşılanır. Maalesef bu sefer böyle olmadı."

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #459 : 05 Ekim 2015, 15:45:36 »
Hayırlısı ile  cuma günü bütün işlerimiz bitsinde ,  Önce seçim kararı ve  1 Ekimden sonrada adayları görelim( seçime bağlı bence adaylıklar vs.) . Ama yeni gelen yönetimin ömrünü açacağı davalar belirleyecektir bence.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #460 : 05 Ekim 2015, 15:46:38 »
Tek bir olumsuz yadan yanlış kelime göremedim ben bu söylediklerinde. Keşke aziz yıldırımda biraz yaklaşabilse bu seviyeye.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #461 : 09 Ekim 2015, 19:11:11 »
Tek bir olumsuz yadan yanlış kelime göremedim ben bu söylediklerinde. Keşke aziz yıldırımda biraz yaklaşabilse bu seviyeye.

abi  görmek isteyip istememeye bağlı :D 

Görmek istemezsin görmezsin  ben görüyorum , saygılar  iyi akşamlar :) :)

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #462 : 09 Ekim 2015, 19:11:30 »
Karar vakti

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #463 : 09 Ekim 2015, 19:49:56 »
Bitti . Çok şükür 

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #464 : 09 Ekim 2015, 20:01:14 »
Fenerbahçe'ye spor tarihinin en aşağılık tezgahlarından birisini kuran namussuz orospu çocukları karşımıza çıkıp çıkıp "ama mahkeme kararı" diyordu. Alın şimdi mahkeme kararını; evirip çevirip...