Gönderen Konu: Ali Koç  (Okunma sayısı 42582 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Ali Koç
« Yanıtla #300 : 14 Ocak 2023, 20:22:12 »
Net bir şekilde içine etmediği branş kalmadı geldiğinden beri. Futbol rezil bir durumda. Üst üste kaç yıl oldu sayısını unuttum. Erkek basketi gelir gelmez bitirdi. İlk icraatı obrayi kaybetmek oldu. Voleyboller son 20 yılın belki en kötü donemini geçiriyor. Bir tek bayan basket var. Onda da geçmişten gelen bir ekolumuz var ama onu da sağolsun bu sene özellikle ligde bitirmek üzere. Hakikaten karabasan gibi çöktü klubun üstüne. Bir türlü aralanmiyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #301 : 14 Ocak 2023, 20:43:14 »
Sen önce mevcutları iyileştir kadın futbol.niye kuruyorsun.Karşı değilim ama bu krizde gereksiz bırak başkaları oynasın.Ordada Galatasaray şampiyonluğa gidiyor.Voleybol kadro zayıf.Kadın basket lige takmayın orda hata şube yönetiminde basariliyiz olur aradasampiyon olmayabilirsin.Seneye toparlar.Avrupa konsantre olunsun.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #302 : 04 Şubat 2023, 15:14:01 »
açıklamaları hala yetersiz geldiğinden beri bu düzeni değiştireceğine inanıyor akıllanmadı akıllanmayacakta

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #303 : 22 Şubat 2023, 00:07:40 »
Başkanın ortak hareket değilde Soyluyu ekrana çıkarmadı tepkileri katladı.Otobüsü kurşunlayanların faili ortada hala yokken iç işleri bakanını yayına almak tam fiyasko Kongre üyesiymiş.Badimiza ne geldiyse truva atlarından geldi.Makama saygıdan daha kötü yazmayalım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #304 : 28 Şubat 2023, 01:30:04 »
Çok büyük tepki var kulüpler birliğinin yazısını retweet ettiği için.Taraftar desteğini çekti gibi.Zor başkanlık işini yürütmesi artık.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #305 : 11 Mart 2023, 12:38:17 »
futbol aş’de görevini bırakacağı söyleniyor.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #306 : 03 Nisan 2023, 01:58:50 »
Ne kadar GS'li varsa profesyonellik adı altında kulübün içine doldurdu, Ülker Arena'nın içinde GS derbisi kutlayan maaşlı elemanlara ses çıkarmadı, bunları yaparken tek bir başarısı da olmadı, hani profesyonel dünya masalına kanalım. Fenerbahçe'ye Fatih Terim'i başkan yapsaydık bu kadar zarar veremezdi.

Utanma, sıkılma da olmadığı için istifa denen şey de yok.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #307 : 03 Nisan 2023, 02:08:57 »
lise son öğrencisiydim, ali koç’un adaylığı bana ,çoğu kişiye olduğu gibi, çok büyük umutlar vermişti. hiç unutmuyorum cocu’nun imza törenini, beyazıt kütüphanesinde üniversite sınavına çalışıyordum, kendi kendime ulan lisede 1 teneke göremedik heralde üniversite çok güzel olacak diye düşünüyordum. 2 ay sonra üniversite bitiyor, 5 yıl önceki kendime dönüp bu 5 yıl içinde yaşananları anlatacak olsam sınav stresinin üstüne o kütüphanede sinir krizi falan geçirirdim heralde.

ayrıca twitter’da aziz yıldırım’dan özür dileyenler falan var.. bu taraftarın asla böyle bir borcu yok. yukarıda dediğim gibi, lise hayatım boyunca başarısızlıklar yaşarken aziz yıldırım vardı, üniversitede de ali koç.. ikisinin durumunun gözümde zerre farkı yok. ne 2018’de aziz yıldırım’ın önceki yıllarda aldığı şampiyonluklar ne de bugün ali koç’un geçen 5 yılda kendince azalttığı borç.. bizim kimseye bir borcumuz yok, ama bu adamların kendimi,sizleri geçtim özellikle 2010 sonrası doğumlu fenerbahçeli çocuklara mutlu bir çocukluk borcu var.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2023, 02:10:13 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #308 : 03 Nisan 2023, 07:10:55 »
Ülkede istifa edeni öpüyorlar mı acaba?
Ülkede yaptıklarının neticesinde onurlu bi şekilde istifa eden kişi yok.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #309 : 03 Nisan 2023, 09:20:56 »
Fenerbahce tarihinin en büyük kabusu. Adeta bir karabasan gibi çöktü klubun üstüne.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #310 : 03 Nisan 2023, 09:23:47 »
yüzlerce futbolculuk oyuncu havuzu, dünyanın her yerinden en önemli scoutlarla ve avrupanın en büyük kulüpleriyle işbirliği. bizimde bu palavralara inanasımız vardı ki tuzluğu kapıp koştuk peşinden. vizyonun batsın senin.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2023, 09:36:34 Gönderen: ozgurr »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #311 : 03 Nisan 2023, 13:02:59 »
tüm gün gözlerim onu takip etti stadta. bir çocuk gibi heyecanlıydı ve bir an önce başarılı olmak isteyen genç bir memur gibiydi.

Geç kaldın biraz ama olsun. Senin isminin olduğu yerde başarısızlık diye bir kavram yok. Vizyonuna, kalitene, özüne-sözüne inancımız tam. 33 no'lu sandıktan sana selam olsun büyük başkan. Allah yardımcın olsun, yolunu apaçık etsin.

Seçimin yapıldığı günün gecesi yazmıştım şunu. Kullandığım kelimelere, cümlelere iyi bakın.

Ben o gün Aziz Yıldırım aleyhine bağırdım, gerçekten çok üzgünüm, çok pişmanım. Ali Koç'a oy verdiğime pişman olalı zâten çok oldu, bir de Aziz Yıldırım'a demediğimi bırakmadım ki kırdık adamı. Lütfen affet bizi Aziz Yıldırım.

Özür borcumuz yok diyenler; öyle bir var ki. Fenerbahçe'yi her branşta zirveye taşıyan, futbol takımına her dâim dünya yıldızı alıp heyecanımızı arttıran, GS-BJK-TS gibi rakiplere karşı ezici üstünlük kurup bize yenilgi yaşatmayan, GS şampiyon olduğunda gündemi değiştirip şampiyonluk kutlamalarını gündemden düşüren, takımı ya şampiyon ya ikinci yapan, a spor gibi düşman kanalların bizi küçük düşürecek lâf söylemesine asla müsaade etmeyen, bize lâf söyleme cüretini gösteren basın elemanlarına haddini bildiren, Moskova'da final maçı öncesi GS'li holiganların arasına tek başına dalıp Fenerbahçe için kavga eden, nedeni her ne olursa olsun Fenerbahçe için 1 sene hapis yatan adamdan hepimiz özür dilemeliyiz. Elbette çok fazla hatâsı da vardı, bu yüzden kendisine çok kızdık ama şimdi bakınca onun döneminde ne ezildik, ne taşakoğlanı olduk ne de küçük bir kulübe dönüştük. Affetsin, hakkını helâl etsin.

Ve Ali Koç. Lütfen git artık. Ama yanında takıma doldurduğun Kasımpaşa seviyesinde ancak oynayabilecek vasat oyuncuları da alarak git. Bak sâyende Fenerbahçe küçüldü, kimsenin takmadığı ve herkesin ağzına geleni söyleyebildiği sıradan bir kulübe dönüştü. Büyük kulüp imajı bitti, yeni gelen nesilin asla tutmadığı bir takım oldu Fenerbahçe. Hepsi senin eserin, senin vizyonun.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #312 : 03 Nisan 2023, 20:26:24 »
SERİLER SONA ERDİ

Fenerbahçe'de başkan Ali Koç döneminde Kadıköy'de Fenerbahçe'ye karşı Trabzonspor 23 yıl süren yenilmezlik serisini bitirmiş, aynı zamanda ezeli rakibi Galatasaray da 21 yıl süren seriye son vermişti.

Gençlerbirliği ve Göztepe'ye karşı 21 yıl, Beşiktaş'a 15 yıl ve Sivasspor'a Kadıköy'de 7 yıldır sürdürülen yenilmezlik serisi Koç döneminde bitti.

Şenol Güneş de 35 yıl sonra Fenerbahçe Stadı'nda ilk galibiyetini aldı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #313 : 04 Nisan 2023, 15:32:33 »
Olağünüstü seçim kararı alınması an meselesiymiş.Adaylardan 2 tanesi Ozan Balaban ve Sadettin Saran.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2023, 15:57:55 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #314 : 10 Nisan 2023, 18:00:47 »
Bu sene, majör branşlarda şu aşamada bana göre favori olduğumuz 6 tane kupa var. Mayıs ayı içinde hepsi bitmiş olacak. Bakalım hangilerini kazanabileceğiz veya ilave bir kupa gelecek mi...

Futbolda Türkiye Kupası, erkek basketbolda lig şampiyonluğu, kadın basketbolda lig ve Avrupa şampiyonluğu ve kadın voleybolda lig ve Avrupa şampiyonluğu.

4 branşta sene başı dahil toplamda 7 kupa, 2 de Avrupa kupası... Bakalım neler olacak.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2023, 18:01:23 Gönderen: Maldonado »