Gönderen Konu: Ali Koç  (Okunma sayısı 42735 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Ali Koç
« Yanıtla #270 : 30 Mart 2022, 02:27:24 »
🗣 Serdar Ali Çelikler:

“Amatör branşlar, basketbol kapatılırsa ve Fenerbahçe TV kapatılıp sadece YouTube mecrasına dönülürse Ali Koç'u masaya çıkar alkışlarım.”

(Vole)

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #271 : 30 Mart 2022, 11:00:43 »
Ali Şen ve Aziz Yıldırım da bildiğini okuyan, kimseyi dinlemeyen, burnunun dikine giden başkanlardı. Ancak bunlar (Ali Şen daha çok) Türkiye’de spor yöneticiliğinin dinamiklerini az çok bilen/anlamış adamlardı.

Ali Koç da bildiğini okuyor. Ama onun farkı hakikaten sportif konularda bilgisiz. Fiiliyatı yorumlama becerisi yok. Farkındalığı çok az. Öngörüleri çok zayıf. Dara düştüğü anda akıl aldığı adamlar da ya gizli FB düşmanı ya da kıymeti kendilerinden menkul, kifayetsiz muhterisler.

“Bir kulüp nasıl batırılır” filminin senaryosunu yazıyor zat-ı şahaneleri.

Fenerbahçe taraftarına da ders olsun. Birilerini kurtarıcı olarak görmenin başımıza neler açtığı anlaşılır umarım. Camia kendi dinamiklerini sorgulasın artık.

GS örneğini vermek istemezdim ama adamı 6 ayda nasıl paket yaptıkları bize de ders olur umarım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #272 : 30 Mart 2022, 12:30:30 »
Bir kanalımız iyi ki var.Ovetime gibi eleştiri bile yapan program var..Yeni olası başkanın yapacağı ilk iş bu Fenerbahcelikle alakası olmayan Terim yalamadı bir haltwb anlamayan adamı tesislere sokmamak olmalı.Su adamı buraya taşıyıp kirletmeyin bu güzel firumu
« Son Düzenleme: 30 Mart 2022, 12:31:08 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #273 : 30 Mart 2022, 16:38:13 »
Çok sonra gelen edit: Mesajı yanlış yere yazdığımı farkettim.
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2022, 14:32:10 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #274 : 13 Mayıs 2022, 14:31:27 »
Bu arada çok eleştiriyorum ama İmamoğlu/Trabzon, Yenikapı kutlaması konusunda hakkını teslim edeceğim Ali Koç’un.

FB başkanı kimliğini kaybetmeden, haklı olarak takımını ve camiasını koruma duygusu içinde söylemlerde bulundu. Kravat yorumu da bunun bir parçasıydı. İmamoğlu olayı farklı bir noktaya çekerek Koç ailesine falan yöneldi. Fenerbahçe taraftarında kafa bulanıklığı yaratmak için bu şekilde davrandığını düşünüyorum. Oysa olay ayan beyan ülkedeki karadeniz diasporasının futbola da hükmetme operasyonunun bir parçasıydı. Hemşericilik yapmaktı.

Bu sadece Ali Koç ve Fenerbahçe’yi ilgilendiren bir durum da değil. Ama ne Beşiktaş ne de Galatasaray kulüpleri yönetimler düzeyinde bu olayın yeteri kadar ayrımında değiller… Daha doğrusu genel eğilim bağlamında dut yemiş bülbül olmayı seçiyorlar…
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2022, 14:33:40 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #275 : 22 Mayıs 2022, 19:40:17 »
Lütfen Fenerbahçe yerine başka takımlara yatırım yap ama Fenerbahçe ile daha fazla uğraşma.Olmuyor,yapamıyorsun ve dahil olduğun her şeyde daha çok geriye gidiyoruz.
Sayende basketbol izleyemez oldum,voleybol izleyemez oldum.Futbolu zaten yıllardır izleyemiyoruz.

Lütfen bırak git.Kendi iş hayatına ve aile hayatına odaklan ama Fenerbahçe'yi bırak başkan.Sonsuza dek tamamen bırak Fenerbahçe'yi...
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #276 : 23 Mayıs 2022, 09:46:00 »
Bu akşam Beyaz Futbol’a çıkacakmış. Yapmaması gereken ne varsa yapıyor. Az biraz dur bari de molla desinler. Ama yok…

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #277 : 24 Mayıs 2022, 01:57:18 »
beyaz tv’de enteresan anlar yaşanıyor

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #278 : 24 Mayıs 2022, 02:06:04 »
Saçmalık yaşanıyor sadece. Her sene Ali Koç böyle bir yerlere çıkıp racon kesiyor kendi çapınca ama o kadar. Şu an iki hocamız var filan dedi ajshdd. Bu adamı biri alsın başımızdan.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #279 : 24 Mayıs 2022, 03:06:06 »
Saçmalık yaşanıyor sadece. Her sene Ali Koç böyle bir yerlere çıkıp racon kesiyor kendi çapınca ama o kadar. Şu an iki hocamız var filan dedi ajshdd. Bu adamı biri alsın başımızdan.

Hiç katılmıyorum. Beni bilen bilir, Ali Koç ve yönetimine sert muhalefet yaparım, ki basketbol şubesindeki duruşum aynıdır. Ama bu gece Ali Koç yapması gerekeni yapmıştır. Bildiğin savaş baltalarını çıkardığını göstermiştir. Bunu daha önce değil Ali Koç, Aziz Yıldırım dahil hiç kimse bu kadar açık ve net yapmadı. Üstelik Beyaz Tv'de bunu başlatması da daha anlamlıdır. Bu gece Ali Koç'un söylediklerini Türkiye'de söyleyebilecek herhangi bir insan evladı yoktur.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2022, 10:02:39 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #280 : 24 Mayıs 2022, 06:29:32 »
rasim denen köpeği itin götüne soktu soktu çıkardı, resmen aşağıladı. Bugüne kadar Başkan'a çok kızdım, çok eleştirdim ama dün gece yaptıklarıyla kumpas döneminde fetönün basın sözcüsü olan rasimi rezil etmesi ile gönlümü kazandı.

Başkan sen hep böyle ol, seninle tüm çıkmaz sokaklara bile dalar bu taraftar. Türkiye'nin en güçlü adamısın, kullan artık şu gücünü. Kullan ki Fenerbahçe'ye lâf söyleme cüretini kendinde bulanlar it gibi titresin.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #281 : 24 Mayıs 2022, 09:51:03 »
Bilmiyorum, sokaktan beni çevirsen söyleyeceğim şeyleri Ali Koç'un çıkıp orada söylemesinin bence böyle bir anlamı yok. Program baştan sonra rezildi bana göre. Ali Koç, bu programda kendisi üzerinden devam ettirilen rezilliğin bir parçası olmuş, bu adamlara eşek yüküyle reyting ve para kazandırmış ve bana göre; sportif, siyasî ya da başka türlü de kayda değer hiçbir şey de söylememiştir - senin benim de söyleyebileceğim şeyler dışında. Neden? ROK'u aşağılayabilmek için mi?

Körle yatan şaşı kalkar. Bunların bulunduğu ortama girersen yanından VER MÜZÜĞÜ diye taşak geçerler işte öyle. Bunları resmî site dışında muhatap dahi almamak gerekir. Ali Koç racon keseceğim, Aziz Yıldırım gibi alfa olacağım diye bazen abes hareketler içerisine giriyor. Sonra da 6 ay hoca arayıp İsmail Kartal'la devam etmeye çalışıyor. Racon kestiği adamların hepsi şampiyon oldu. Ben buna bakarım.

Ha şunu söylemeyi unuttum, mesela ROK şeyden bahsetti, Aziz Yıldırım'ın CNN yayınından. Ben hatırlıyorum, Ahmet Hakan Aziz Yıldırım'a bunu size kim yaptı, Gülen'le görüştünüz mü deyince, bana ben içerideyken mektup gönderdi, kalbimde sana karşı bir kötülük yok, ben bir şey yapmadım diye, hükümete sorsan onlar da bir şey yapmadı, demek ki bunu bir gladyo, ikisi içinde de bulunan bir örgüt yaptı demişti. Taşak geçmişti yani. Bu ROK bunu bile ciddiye alıp saçma sapan bir şekilde yorumladı. Geldi, Fenerbahçe başkanına karşı bağıra çağıra konuştu, masaya vurdu, bir şeyler yaptı. Bu mizansenin parçası olmak çok mu lüzumluydu? Ki, şu benim hatırladığım şeyi dahi söylemedi programda, millet şimdi Aziz Yıldırım FETÖ'ye çakamadı da der. Çünkü cevabını veren olmadı.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2022, 09:58:58 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #282 : 24 Mayıs 2022, 09:56:53 »
Futbol ile yatıp kalkan taraftarlar fazla gaza gelmeyin.Teknik adam icin acelemiz yokmuş.Burasi en azından salon sporlarında Tenise falandâ gönül vermiş sevmiş nefis forum.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #283 : 24 Mayıs 2022, 09:59:56 »
Allah aşkına ROK'a yardırsa ne olur, adamın yüzüne tükürsen yarabbi şükür der. Gündem olduğu için mutlu da olmuştur eve gidip viskisini yudumlamıştır ROK efendi.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #284 : 24 Mayıs 2022, 10:02:20 »
Şimdi sen burada 'Maldonado' rumuzuyla çok rahat atar gider yaparsın, sonuçta ne kimlik bilgilerini ne de herhangi bir şeyi deşifre etmiyorsun, etmiyoruz.

Yayını izlediğinden şüpheliyim. Trabzon özelinde söylediği şeyleri bugüne kadar senin benim konuşmam başka, orada çıkıp bunları milyonlara karşı Fenerbahçe başkanının konuşması başka. Bu nasıl mantık? Adam oraya parkedefener yöneticisi/üyesi olarak değil, koskoca bir kulübün başkanı olarak çıkıyor. Ki bu adamın bir de iş hayatı var. Adama en çok belaltı vurulan noktada Koç Ailesi'ne mensup olması. Hükümetinden muhalefetine herkes Koç Grubu vurgusu yaparak, alttan alta mesaj veriyor. Hatta bunun altı da kalmadı baya baya dümdüz mesaj veriliyor.

Gerek mevcut iktidarın bir kısım Trabzonlu bakanları gerekse Ekrem İmamoğlu'nun tavırları ortada.

Ali Koç'un sportif başarısızlığı bambaşka bir konu. Onu zaten burada herkes yeterince eleştirdi. Bu çok başka bir konu, iki olayı araya katarak algı manipülasyonu yapmayalım.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2022, 10:03:07 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »