Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Kadınlar Basketbol Süper Ligi / 2018-19 Sezonu  (Okunma sayısı 42598 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
Bir kez daha gördük ki, kısa skorer iki kıta dışı ile her kulvarda iddialı olursun.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
bu kadar kötü şut atmaktan bir haber iki uzunu ancak bizim menajer alır..hele üçüncü periyotta ayşe stokes ve vaughn'ı yan yana oynattı ya fransız. maçı vermek için her şeyi yaptı dua etsin jefferson yoktu bugün 

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
Ben böyle kritik maçları izlemiyorum.
Takıma güvenmemekten de kaynaklanıyor bu.
4.maçı kazanıp avantajı ele geçirmemize rağmen zor geçeceğini tahmin ediyordum.Takım hakkaten vasat oyunculardan kurulu.
Eski bazı iyi kadroları izledikten sonra bu oyuncular insana eziyet çektiriyor.
Herneyse ezeli rakibine şampiyonluk şansı vermemek bile bir başarıdır.
Benim açımdan buda çok önemliydi.
Şampiyonluk gelirse tabii ki çok sevineceğiz.İnşallah oluruz.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Salondaydım, son 4 dakikada sesim gitti.

hmetin

• Ziyaretçi
Final serisinde Vera olmalı , Vera-Stokes oynamalıyız.Esra Ural oynuyor Tilbe oynamıyor bu da sacmasapan is...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Bu Stokes için mi burda herkes kendini kaybetti istemekten
Stokes maçın yıldızıydı bence. 6/7 saha içi, 8 rib, 22 index yapmış, akıllı ve sakin bir oyuncu.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
Stokes maçın yıldızıydı bence. 6/7 saha içi, 8 rib, 22 index yapmış, akıllı ve sakin bir oyuncu.
GS'nin pota altının zayıf olması da etken oldu. Ama sorun bizim iki ABD'li uzunun da şutunun olmaması. Hele ikisini de yan yana oynatınca tam keşmekeş oluyor. Vera ile en azından hücumu açabiliyoruz öbür türlü tam kördövüşü 

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Abi ben maça bakmadım tabiki voleybolu ve kutlamaları seramoniyi falan izledim. Açtıktan sonra saçma sapan bir faul yaptı ona tilt olup yazdım onu. Oynadığı maçlarda da pek beğenmemiştim şahsen

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
hücumun bitmesine 1.4 saniye kala arkası dönük oyuncuya faul yaptı

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Abi ben maça bakmadım tabiki voleybolu ve kutlamaları seramoniyi falan izledim. Açtıktan sonra saçma sapan bir faul yaptı ona tilt olup yazdım onu. Oynadığı maçlarda da pek beğenmemiştim şahsen
Kia'dan çok daha iyi, hele Türk vatandaşlığı işi hallolursa muazzam katkı sağlar.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Maçı izlemedim ama özetlerden gördüğüm en kritik yerde basket faul atarak takımı öne geçirdi + kendi alamasa bile elini soktuğu toplarla en kritik reboundları almamızı sağladı Stokes.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
Burada diğer oyunculardan bahsedilip Zandalisini'nin es geçilmesi ilginç. Bu  sene bence açık ara  beklentiye-potansiyele göre en az katkıyı veren oyuncu. Sezon bitti, takıma uyumu hala yok.
Plum-Vaughn falan eleştirilmiş. İkisi de yürekten oynayan kemik gibi oyuncu. Sezon sonu olarak bugünkü hücum tercihlerimizi görünce de, Garnier bence sınıfta kaldı.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
takımda Birsel dışında oyun kurucu yok.. Pelin niye gönderildi anlamak zor. Birsel olmayınca organizasyon olmuyor

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
Birsel de son yıllarda genellikle yok zaten. Önümüzdeki sezon için iyi bir oyun kurucu ve biri forvet, biri pivot olmak üzere 2 kariyerli Amerikalı oyuncu almazsak yine bu sezonki gibi kendi ligimizde oynarız ancak...
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2019, 14:32:02 Gönderen: cosby »

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
Seneye 1 ve 2 ye kitadisi almak lazım. Stokes yerli olmazsa güle güle . Plum la başarılı olamayız 2.sınıf yabancı. Bize 1.sınıf oyuncular lazım.