Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Kadınlar Basketbol Süper Ligi / 2018-19 Sezonu  (Okunma sayısı 42631 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
3 euroleague finalinin 2 tanesini kaybettik.. Bu genlerden o kadar korkuyorum ki obradoviç bile sürekli finallerde kaybedebilirmiş gibi geliyor.
O da 3de 1 yapabildi işte. En azından avrupanın elit takımlarından olduk. Hepsi obra sayesinde.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Rezil kepazeler sizi. Bu branş Cidden kapatılsın, insan takip etmeden de duramıyor Fenerbahçe arması için

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
O da 3de 1 yapabildi işte. En azından avrupanın elit takımlarından olduk. Hepsi obra sayesinde.

Obradoviç benim hayatımda ki idolüm abi İş başvurularında falan sorduklarında söylüyorum. Herhalde klasik cevaplara alışmışlar şaşırıyorlar bu kim diyorlar 2 dk da anlatırken bile mutlu oluyorum adamı full eksiksiz premium kasa ya adam eksiği yok.

« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2019, 17:23:24 Gönderen: cansipor17 »

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
Rezil kepazeler sizi. Bu branş Cidden kapatılsın, insan takip etmeden de duramıyor Fenerbahçe arması için

Aga, senle 2017 de final maçından sonra Candace Parker'a sövmelerimiz aklıma geliyor adını ne zaman görsem   :D

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
ilk yarıyı önde kapattık ama ne olur bilinmez

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
Hakemler her şeye düdük çalıyor..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
Birsel yine berbatt
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
Her maç gs li spiker ve yorumcu hiç ama hiç çekilmiyor.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Murat

• Üye
Yazıklar olsun tek kelimeyle yazıklar olsun.Su seriyi 3 2 ceviremezlerse takımda tek bir kisiyi tutmasınlar.
Umarım sizi duydular ve son maçı da alıp 3-2 olur, final yaparız
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2019, 19:50:14 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Aga, senle 2017 de final maçından sonra Candace Parker'a sövmelerimiz aklıma geliyor adını ne zaman görsem   :D
Hahaha ayrılma dostum o Zaman buralardan yıl sonu yaklaşıyor her branşta sövecek şey çok olacak 😂 O Parker zilisi de sportif anlamda gün yüzü görmesin inş amin

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
Bir tepki vermemiz gerektiğini düşünüyordum ama verebilecek miyiz ondan emin değildim.
Çok şükür vermişiz.Maçı izlemedim.
İnşallah son maçı alıp finale çıkacağız.

Çevrimdışı fbismail

• Üye
2012 yılına kadar futboldan sonra en çok sevdiğim şube bayan basketboldu. (Nevriye Yılmaz gidene kadar). Bu şubeye iyi transferler yapılır ve oyuncular da sahada mücadele ederek formanın hakkını verirdi. Nevriye’den sonra bu şubede özellikle uzun olsun da nasıl olursa olsun sevdası başladı.

Sırasıyla: Kublina, Yacoubou, Kuanitra, Yasemin Horasan, Ndour, Tina Charles, Ewelina Kobryn, Jantel Lavender, Candace Parker, Sandrine Gruda, Anastasiya Verameyenka, Aerial Powers, Kia Vaughn, Lynetta Kizer, Kiah Stokes.

Bu uzunlardan Gruda ve  Verameyenka dışındakiler bize göre değildi. Genellikle Kıta dışı hakkının biri uzuna gidince takım yetenek anlamında sırıtmaya başladı. Zamanla çoğu maçta mücadele etmemeye başladılar.

2014 öncesi Fenerbahçe kadroları bunlara her maç 30 sayı fark atardı. Maçın ikinci yarısını izledim. Top kayıpları, potaya ulaşmayan şutlar.

Bu kulüp yeteneksiz ve ruhsuzları besleme yeri değil. Bence bu şubeyi kapatmak en doğrusu.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
Hahaha ayrılma dostum o Zaman buralardan yıl sonu yaklaşıyor her branşta sövecek şey çok olacak 😂 O Parker zilisi de sportif anlamda gün yüzü görmesin inş amin

Hahahah bi Parker a bi de libero Melis e sövmelerin bomba. Cmtsi Arkas a yenilirsek Ter Maat ten gireriz Klinkenberg ten çıkarız  :D ( inşallah gerek kalmaz tabii  :)

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Hahahah bi Parker a bi de libero Melis e sövmelerin bomba. Cmtsi Arkas a yenilirsek Ter Maat ten gireriz Klinkenberg ten çıkarız  :D ( inşallah gerek kalmaz tabii  :)
Malesef kalacak yüzde 90 ihtimalle. :( ya onlara asla kızmazdım ama 3. Maç için çok kırgın ve kızgınım.. Sevdiğimden yaa. Klinkenberg ve Ter Maat en güçlü adaylar tabi doğru  ;D

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
Işıl maç sonu yine hakeme çemkiriyordu, Ona ve hocaları Efe Güven'e cumartesi günü Caferağa gibi bir tribün yaşatmak lazım.Işıl özlemiştir Caferağa'nın tadını.
Bilet bulabilirsem gideceğim maça.