Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Kadınlar Basketbol Süper Ligi / 2018-19 Sezonu  (Okunma sayısı 42672 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
Kendi sahamızda gsye bu kadar rezil olduğumuzu hiç hatırlamıyorum. Gs en güçlü kadrosu ile bile yenemedi bizi sahamizda. Iyi dediğimiz 2 gün yaşamıyor.

Aynen yahu. Allah nazarlardan saklasın Erkek voleybol takımının mücadelesini görünce bunlara ne desek az gibi..

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
2 gün önce oynayan kadın bugün hastaymış. Önemsiz bir maç ya riske etmesinler zaten.

Ben bu branşı Clarisa Davis dönemindeki ilk şampiyonluktan bu yana takip ederim. Bazen küstüm, kızdım bıraktım ama hep bir şekilde içinde oldum. Bugünkü gibi gsye evimizde kaybettiğimizi hiç hatırlamıyorum. Bugünkü gibiyi geçtim zaten toplasan bizim sahamızda son 30-40 maçta 2 kere falan kazanmışlardır. Üstüne üstlük böyle rezil, tarihinin en kötü gslerinden birisi. Şu bayan sporları gerçekten insanı spordan soğutuyor.
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2019, 00:27:05 Gönderen: iloturo »

hmetin

• Ziyaretçi
Yuhhhhhhhhh diyorum.Su GS ye yenilmenin hicbir acıklaması olamaz.Ayıp ayıp simdi 2 macı alıp sampiyon olarak bu isi tamamlayın.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
 37-27 idi..ikiye düştü fark bunlar yine kaybeder...maşallahları var...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
46-37 oldu...yine gidiyor maç

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
bildiğin rezalet var sahada...valla helal olsun

hmetin

• Ziyaretçi
Yazıklar olsun tek kelimeyle yazıklar olsun.Su seriyi 3 2 ceviremezlerse takımda tek bir kisiyi tutmasınlar.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Rezil ve ruhsuz bir oyun var, kapadım.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
Şaka gibi yada bilinçli maç satma gibi bişiy bu. Bu kadar rahat yendigin takıma bu kadar rahat yenilmek

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
Bu serinin bu hale gelmesinin sorumluları herkim(ler)se bunun hesabınıda onlardan sormak lazım.

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
Yazıklar olsun, başka da bir şey demiyorum!!!

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
Seneye bütün yabancılar koç ve Didem Akın gitmeli. Birsel de gönderilsin yeter artık.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
cinnetlik takım resmen...

mac basında sutlar girmedi mi, takımın adam gibi oyun planı ve setleri olmadıgından oyun zorlamaya giriyor...aptalca top kayıpları baslıyor....mental olarak da cok zayıf oyuncular var...hoca da hoca degil, takımı toplayamıyor...
setler zaten zayıf..oldukca basit ve syaısı az...rakipler kolayca cozuyor...

yarın kazanmanın tek yolu, mac basında iyi savunacagız ve sutları sokup sabırlı oynayacagız...
mac bası acacagımız 8-10 sayı fark emin olun gs yi bocalatır...ve macı rahatca alırız..
ama girmedikce o sutlar buyuk problem...

yarın hartley e baktıkca, kotu olsa bile zanda diyorum..en azından bir sut ritmi bulursa bir anda 15 sayı da atabilir...

birsel ve plum max dakikada oynamalılar...+30 dakika..

birsel-plum-tugce-vera-vaughn

disarıdan cok sure almamak kaydıyla
ozge-ayse-zanda-tilbe

baska care yok..

yukarıdaki ilk 5 +30 dakika oynamalı yarın...

seneye yapılacka olana gelirsek...

cok buyuk kıyım  lazım ...ck buyuk..

pelin ve tilbeyi kazanmak lazım...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
Gsye karşı şutun zorlamanın bilmemnenin mazereti yok.
Bu sene kadınlara karşı oynadığımız maçlardaki skorlar, ilk 3 maç
77-60
60-68
72-51

bu kadar rahat yendiğin bir takıma bu kadar rahat yenilemezsin. Tabiat kurallarına aykırı. Hiç bir şekilde zorlanmadan farkı 20lere çıkarıp neredeyse 50 sayı bile attırmadan yeniyorlar bizi. Bugün erkek voleybolu da gördükten sonra camianının genlerindeki orospuluktan başka bir şey değil. Ben yıllardır çözemiyorum bu genetik bozukluğu.

Bir tek erkek basketbol. Orada da Obradovic baş etmeye çalışıyor bu bozuklukla. Allah nazarlardan korusun onları.   
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2019, 23:12:11 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
Gsye karşı şutun zorlamanın bilmemnenin mazereti yok.
Bu sene kadınlara karşı oynadığımız maçlardaki skorlar, ilk 3 maç
77-60
60-68
72-51

bu kadar rahat yendiğin bir takıma bu kadar rahat yenilemezsin. Tabiat kurallarına aykırı. Hiç bir şekilde zorlanmadan farkı 20lere çıkarıp neredeyse 50 sayı bile attırmadan yeniyorlar bizi. Bugün erkek voleybolu da gördükten sonra camianının genlerindeki orospuluktan başka bir şey değil. Ben yıllardır çözemiyorum bu genetik bozukluğu.

Bir tek erkek basketbol. Orada da Obradovic baş etmeye çalışıyor bu bozuklukla. Allah nazarlardan korusun onları.

3 euroleague finalinin 2 tanesini kaybettik.. Bu genlerden o kadar korkuyorum ki obradoviç bile sürekli finallerde kaybedebilirmiş gibi geliyor.