Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Kadınlar Basketbol Süper Ligi / 2018-19 Sezonu  (Okunma sayısı 42632 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Işıl maç sonu yine hakeme çemkiriyordu, Ona ve hocaları Efe Güven'e cumartesi günü Caferağa gibi bir tribün yaşatmak lazım.Işıl özlemiştir Caferağa'nın tadını.
Bilet bulabilirsem gideceğim maça.
Abi rica etsem bilet bulabilirsen bana haber verebilir misin? Link vs olursa atabilir misin? Haberleşiriz hatta maçı birlikte izleriz

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
Abi rica etsem bilet bulabilirsen bana haber verebilir misin? Link vs olursa atabilir misin? Haberleşiriz hatta maçı birlikte izleriz
Özelden attım sana numaramı.

Biletler satışa çıktı:

https://www.mobilet.com/event/fenerbahce-galatasaray-kadin-basketbol-5-mac-4177-f882

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
Benim gördüğüm kadarıyla galatasaray'ın bize karşı kazandığı maçlarda uyguladıkları bir taktik var.Şok baskı ile  bizi hücumda tıkayarak ve o arada bizim buna önlem almamıza fırsat vermeden farkı açıyorlar.
Oradan dönmekde zor oluyor haliyle.

Serinin son maçında bizim bu baskı ve yıldırıcı oyunla başlamamız gerektiğini düşünüyorum.
Onlarda aynısını yaparlarsa, atamıyorsakta attırmayarak dengeyi korumalıyız.Bu baskı bir yerde son bulacaktır.Ondan sonra daha kaliteli oyuncular bizde olduğuna göre, oyunu kazanmak kolaylaşacaktır.
Maçın kazanmanın anahtarı  hırs ve savaşmak.
Kızlarımızdan bunu bekliyoruz.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
savunmayı seyirci ile sıkı tutalım (artık anlamıslardır herhaşde tkaım olarak), hucumda biraz ritm bulsak bile seyirci ile farkı ilk yarı +12-15 e cekeriz...

Çevrimdışı fbismail

• Üye
Şu an son 14 dakika, 1 sayı öndeyiz. İsterlerse şampiyon olsunlar fikrim değişmez. Kapatın şu şubeyi. Bu şubeden para kazanan kim varsa hiçbiri haketmiyor.

Çevrimdışı fbismail

• Üye
13-0'lık seri yedik.

Ciddi söylüyorum bu kadar yeteneksiz ve oyun bilgisi kısıtlı oyuncuları bir araya getirmek imkansızdır. Dağıtın şu takımı.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Size yazıklar olsun be. Rakibin bütçesi belki yarımız kadar bile değildir

Çevrimdışı fbismail

• Üye
10 sayı gerideyiz. En iyisi yenilelim ve sezon bitsin. Ben bu ruhsuzları bir 4-5 maç daha izleyemem. Ali başkan al sana para. Kapat şu şubeyi. 4-5 milyon euro tasarruf.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Bu Stokes için mi burda herkes kendini kaybetti istemekten

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
Kıtadışı oyuncuları Plum ve Stokes olan takım anca bu kadar. Kim var kim yok hepsini gönderin başta sarışını.

Çevrimdışı fbismail

• Üye
Fikrim değişmedi. Bu sene şampiyon olabilirlerse olsunlar. Şampiyonluk sayısında galatasarayı geçeriz, iyi olur. Sonrası şubeyi kapatın.

Bu şube ligde şampiyon olsun diye yılda 4-5 milyon euro yemiyor. Bu takım avrupa şampiyonluğu için kuruluyor. Avrupa şampiyonu olmamız ne yazık ki zor. Onun için tekrar milyon dolara yakın maaş alan oyunculardan getirmek gerekiyor. Bu ekonomik şartlarda zor biraz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Neyse şükür kazandık. Bunlara elenmeyi mide kaldırmazdı

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
gs çok kötü takım. serinin uzamasının sebebi bizim çok kötü oynamamız ve garnier

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
Bu Stokes için mi burda herkes kendini kaybetti istemekten

maçın son anlarında her ribaunda elini soktu

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
Başkan bizzat kendi gördü takımın ne kadar kötü olduğunu.
Tahminim seneye bundan çok daha iyi kadro kurulur ya da daha düşük bütçelerle devam ederiz.
Yani bu şekilde arafta kalmayız.
FENERBAHÇE