Gönderen Konu: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2018-19 Sezonu)  (Okunma sayısı 105498 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2018-19 Sezonu)
« Yanıtla #570 : 08 Nisan 2019, 07:15:52 »
Esasında bakarsak dün kaçırdığımız gollerin yarısını atsak farka gitmiştik. Forvetlerin beceriksizliğini de göz ardı etmemek lazım. Önceki dönemde on maçta girilmeyen net gol pozisyonuna bir maçta girdik. Tabii bunun sebeplerinden birisi de artık rakiplerin bizi çantada keklik görüp, çok rahat açık oynamaları da olabilir. Fakat devre arası iyi bir golcü alabilseydik, en azından bugün farka gitmiştik.

Mosses'ın ilk geldiği hâl ile son birkaç maçtır sergilediği arasında korkunç bir uçurum var. Havasından mı, suyundan mı; bize gelen herhalde kulübü sikli baba tekkesi zannedip kendisini koyuveriyor...

Öbür yandan hocanın Jailson yerine ne işe yaradığı meçhul ve takımı sahada daima bir kişi eksik oynatan Tolgay'da ısrar etmesi, umarım anlamsızca bir ego ve oyuncular arasında ayırımcılıktan kaynaklı değildir. Eğer kafasında kendi transfer ettiğim oyuncular ile Comoli'nin transfer ettikleri diye iki ayrı sınıf varsa, bilsin ki, takım ruhu böyle bir ayırımcılığı kaldırmaz ve hem Fenerbahçe'ye, hem kendi kariyerine zarar verir.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #571 : 08 Nisan 2019, 09:51:23 »
İçinde bulunduğumuz durum çok net ortada. Son 4-5 yılda bir takım nasıl sıfır noktasına doğru serbest düşüşle gidebilir görüyoruz. Biz yıllarca Kezman, Guiza, Sow, Semih gibi forvetleri bile eleştirirken bugün Soldado için çok önemli diyorsak geldiğimiz noktayı çok net ortada demektir. Bienvenue bile olsa bu takımda oynardı arkadaşlar...
3 tane forvetimiz var, Soldado+Slimani+Frey, toplamı sıfır ediyor...
2. yarıdan beri bu takım oynuyor, gol pozisyonlarına da giriyor, geriye düştüğümüz maçlarda dağılmıyoruz artık. Hatırlayın Rize ve Ankaragücü maçlarını mesela.. Ama gol atamazsan maç kazanamazsın işte.. Soldado nun 2 tane net şutu var, kalecinin üstüne veya rahat çıkarabileceği yere giden. Moses ın ikinci pozisyonunu görmedim ama ilkinde topa değse gol olurdu.
Ersun hoca nında anlamadığım tercihleri var. Elinde Valbuena ve Ayew varken neden Moses sol açık oynuyor ? Jailson ve Topal varken neden Tolgay defansın önünde oynuyor ? 60 dan sonra Ekici yerine Zajc ı alabilirdi, Jailson u alıp Tolgay ı öne çekebilirdi...
Ama görünen en büyük problem gol atma konusundaki beceriksizliğimiz. Bu çözülmeden bir başarı beklemek hayalden de öte.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #572 : 08 Nisan 2019, 09:59:37 »
Sıçtığımının beceriksizleri bu kadar golü nasıl kaçırdılar anlatsınlar çıkıp taraftara. Stres midir beceriksizlik midir nedir bu uğursuzluk ? Ne belasınız bizim başımıza anlamadım ki. Şu sezonu içerde Gs'ye yenilmeden ve küme düşmeden kapatalım başka bir şey istemiyorum. Allah'tan bizden çok daha kötü Bursa ve Göztepe var.

Devre arası orta sahaya Ndiaye,Onazi tarzı dirençli adam alacaklarına,forvet alacaklarına gittiler güçsüz orta sahalar aldılar. Eğer Ersun Yanal derbiye Topal-Tolgay-Zajc orta sahasıyla çıkarsa görün siz o zaman cümbüşü. Ndiaye bu adamların hepsini paket eder.Mutlaka Jailson oynamalı hatta Dirar sağ içe kaydırılıp üçlü orta saha bile yapılabilir.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #573 : 26 Nisan 2019, 10:52:28 »
Hayatım boyunca bir daha böyle rezil bir takım görür müyüm bilmiyorum. Fener Ol kampanyası başladı başlayalı 3 te 0 çektiler. Adamlar sanki düşmanlar bu camiaya.Bu takımda gençleri bir kenara koyuyorum 18 tane futbolcu lazım. Mevcut gereksizlerin hepsinden kurtulmamız dileğiyle.

Ersun Yanal ben bu sene için gelmedim diyor. Hoca tamam da takımın ligde kalıp kalmayacağı belli değil bunun hesabını ver önce. Sürekli topu başkalarını atman bana gelecek sene için de ümit vermiyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #574 : 26 Nisan 2019, 17:46:02 »
Bu Zach denen çocuğa para yok diyip de 6,5 milyon veren zihniyeti kutluyorum. O dönemde de neden alındığını ve kim olduğunu bilmiyordum. Hala da bilmiyorum. Şimdiye kadar ne işe yaradı. Ne katkısı oldu belli değil. Hem para yok deniyor hem de olan para böyle kullanılıyor.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #575 : 26 Nisan 2019, 19:39:33 »
Bu Zach denen çocuğa para yok diyip de 6,5 milyon veren zihniyeti kutluyorum. O dönemde de neden alındığını ve kim olduğunu bilmiyordum. Hala da bilmiyorum. Şimdiye kadar ne işe yaradı. Ne katkısı oldu belli değil. Hem para yok deniyor hem de olan para böyle kullanılıyor.
En çok anlamadığım, eleştirdiğim konulardan birisi bu. Kendi transferi, yorumlarına güvendiğim birçok kişi iyi diyor, adam italya liginde oynuyordu, dolayısıyla hazır da, ama bizde Ekici oynuyor, Tolgay oynuyor, Eljif oynuyor, Moses solda oynuyor, Ayew sağda oynuyor, Dirar solda Valbuena sağda oynuyor ama bu adam ve Jailson oynamıyor....

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #576 : 26 Nisan 2019, 21:56:53 »
Sıkalım dişimizi. Bu ızdırabın bitmesine 5 hafta kaldı.

Gerçi bu parasızlık ve transfer beceriksizliğiyle seneye ne değişecek bilmiyorum.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #577 : 26 Nisan 2019, 23:13:21 »
Bugün Göztepe kazandı, aradaki farkı 3 e indirdi. Bakalım biz ne yapacağız yarın.
Kalan maçlarımız da kolay değil. Gerçi oynadığımız oyuna bakarsak kolay maçımız olması için amatör liglerde oynamış gerekir ya..

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #578 : 27 Nisan 2019, 00:21:06 »
Aq başakşehiri verdi şampiyonluğu gsye. Bizle çekişseler son 10 maçlarını kazanırlar ipneler. Puan bile kaybetmezler. Son 4 maçta 10 puan kaybettiler. Zaten bunlardan bir bok olmayacağını aylar önce demiştim.
Gs yine duble yapacak. Parasızlıktan batan adamlar şaha kalktı. Üst üste ikinci şampiyonluk geliyor ama parasızlıktan batan Fener ise küme düşmemeye oynuyor. Garabet bir durum.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #579 : 27 Nisan 2019, 18:24:10 »
Bu maç için içimde kötü hisler var.
Hayırlısı olsun.
İnşallah en kötü 1 puan alırız.Galibiyet mükemmel sonuç olur.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #580 : 27 Nisan 2019, 19:06:29 »
Kadro fena değil gibi ama.
Göreceğiz artık, bu maçın sonucuna göre ya ligi 15-16. gibi bitiririz yada 10 ve üstüne tırmanabiliriz.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #581 : 27 Nisan 2019, 19:33:36 »
Yazıp yazıp siliyorum, yazık.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #582 : 27 Nisan 2019, 19:55:43 »
Ersun Yanil'in gelmesini isteyenlerdendim ama Ersun Yanal cok cok kotu onumuzdeki sezona dair de ondan umudum kalmadi. Bu sene insallah ligde kaliriz
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2019, 19:56:36 Gönderen: Kevin Rankin »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #583 : 27 Nisan 2019, 20:22:24 »
Dünkü tarihi rezillikten sonra yeni bir rezilliğe doğru gidiyoruz.Ali Koç ve yönetimi bu gidişle çok kalamayacak gibi.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #584 : 27 Nisan 2019, 20:41:22 »
Adamı oyundan attığı pozisyona bak...