Gönderen Konu: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2018-19 Sezonu)  (Okunma sayısı 105546 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Ynt: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2018-19 Sezonu)
« Yanıtla #555 : 15 Mart 2019, 14:37:28 »
Semazen hocamın asıl serzeniş etmesi, hatta ağzına geleni sayıp dökmesi gereken maç saati, bugün Sivas maçı... Barcelona ile oynanacak iç sahadaki Euroleague maçı ile iç sahadaki Sivas maçını nasıl aynı saate koyarlar... TFF eğer Euroleague basketboluna bir düşmanlık beslemiyorsa, bunun tek izahı, Fenerbahçe taraftarına düşmanlıktır. Üçüncü şık yok.

Valla sabahtan beri yazıp yazıp siliyorum. Dediğiniz gibi tek izahı "Fenerbahçe taraftarına düşmanlık" 
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #556 : 16 Mart 2019, 00:07:22 »
Kimse yazmamış ama çok çok önemli bir galibiyet oldu. 73'te golü yiyip de o dakikadan sonra geri dönmek çok zordu. Yarın Göztepe yenilirse uzun bir zaman sonra ilk defa küme düşme hattının 4 puan üzerinde olacağız.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #557 : 16 Mart 2019, 00:10:46 »
2. yarıyı izleyebildim, kötü oyun açısından üzücü, buna rağmen çok kısa sürede geri dönüş yapıp galibiyeti ve 3 puan aldığımız için sevindirici ve rahatlatıcı bir maç oldu.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #558 : 16 Mart 2019, 00:33:39 »
Bu sonuçla rahatladık ama futbol olarak inanılmaz kötüyüz.Hala çok kritik durumdayız.
Tv'den izleyenler fark edememiştir.Golü yiyince, bütün stad protestoya başladı.Fenerium alt tamamen ayaklandı ve şeref tribününe döndü.O bir dakika herşey bitti dedim.Bu durumdan  çıkabilecek  kalitede takım zaten yok.Birde mental olarak biterlerse,  ki maç ve tribün o noktadaydı.
O an mucize oldu ve golü attık.
Katılırmısınız bilmem.Orada tekrar hayata döndük.Ben o gol gelmeseydi feci sona doğru giderdik diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #559 : 16 Mart 2019, 00:56:12 »
İlk 11'e koymaması bir kenara, M. Topal sakatlanıp çıkmasına rağmen bile yerine Jailson'un oyuna almamasına anlam veremedim.

Tolgay'ın kısmi defansif özelliği haricinde merkez orta sahaya tamamen ofansif oyuncuları koyunca savunma zaafı ortaya çıktı; bir ara adamlar 30 saniyede orta sahayı geçer oldu ve bizimkilerin bireysel hatalarının da katkısıyla her atakları gol tehlikesi taşıyordu.

80'lerde geriye düşersin ve telafi etmek için bunu yaparsın, bu anlaşılabilir bir şey fakat maç 0-0'ken böyle bir risk alıp takımın dengesini bozarak takım savunmasını zayıflatmasını garipsedim...
« Son Düzenleme: 16 Mart 2019, 01:03:32 Gönderen: Avanta »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #560 : 16 Mart 2019, 15:38:19 »
Jailson bence modern defansif orta saha sözünün karşılığı niteliğinde. Neden oynamaz anlam veremiyorum

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #561 : 16 Mart 2019, 20:10:52 »
Jailson bence modern defansif orta saha sözünün karşılığı niteliğinde. Neden oynamaz anlam veremiyorum
Yeni Aurelio'muz.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #562 : 16 Mart 2019, 23:10:44 »
Bu sene yaşananları transferle açıklayamayız belki ama Cocu'nun çalıştırdığı takıma hiç fizik gücü verememiş olduğunu, kondisyon durumunun da düşme adayı takımlara bile karşı çıkacak seviyede olmadığını hepimiz gördük. Ne bekliyordu bilmiyorum. Belki de kondisyon idmanını oyuncuların kendilerinin yapmasını falan bekliyordu sanırım.

Bence böyle bir travmatik sezonun yaşanması başka bazı açılardan çok faydalanacağımız bir dönem olacak. Para yok, takım düşme hattına demir atmış ama taraftar stadı dolduruyor. Galatasaray'ın 3 bin kişiye oynadığını hatırlıyorum da biz başkayız hakikaten. Şüphesiz ki bu seneden çıkarılacak ve faydası dokunacak nice ders var. Burada yıkılmayan Ali Koç, Ersun Yanal ve taraftarın çok daha dirlik sahibi olarak devam edeceği de aşikar.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #563 : 07 Nisan 2019, 15:32:35 »
Ara insallah bizim icin iyi olmustur.

Eger ffp ile ilgili baskanin dedifi gibi olasi bir ceza soz konusu ise besincilik cok onemli

Kampanyaya destegin artmasi icin de galibiyetler onemli

Daha onemlisi baskanin ve taraftarin gelecek icin moral bulmasi icin de ligi olabilecek en iyi bir sekilde bitirmek cok onemli

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #564 : 07 Nisan 2019, 17:10:12 »
Futboldan biraz anlayan birisi bana Tolgay'ın ne işe yaradığını söyleyebilir mi?

Ve Serdar Aziz'in oyun hakimiyeti tamamen bizde iken niye topu geriden Soldado'ya doğru şişirdiğini... Ki bunların ikincisinde de golü ikram ettik.

Beş net pozisyona girdiğimiz devreyi aptalca bir şişirme top yüzünden yenik kapatıyoruz. Sorumlular da Ersun hocanın devre arası transferleri... Tolgay sahada hiç yok ve Serdar top şişirip rakibe ikramda bulunuyor.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #565 : 07 Nisan 2019, 17:28:15 »
Moses şu ana kadar iki gol kaçırdı ki, ancak ve ancak Slimani kaçırır.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #566 : 07 Nisan 2019, 18:20:03 »
7 net gol kaçırdık. İlk otuz dakika mükemmel oynayıp, sonra kaybolan Mehmet Ekici gereksiz bir kırmızı gördü. Maç sonu takımın geriye koşacak takati kalmadı. Oyun çok geniş alanda oynandı.

Bizim adımıza sahanın en kötüleri, Ersun Yenal tarafından yapılan transferlerdi:

1. Tolgay
2. Moses

Ama hangisi daha kötüydü, emin değilim.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #567 : 07 Nisan 2019, 19:40:08 »
Tolgay boşşşşş Adam söyledim kaç kez. Jailson neden oynamaz anlamıyorum. Herhalde Ersun'u da tokatladı hızını alamayıp. Başka izahı olamaz

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #568 : 07 Nisan 2019, 22:44:16 »
Ersun Yanal’ın bugüne kadar ki performansından memnun değilim bi yandan seneye taze bir kanla yola çıkmak iyi olur gibi düşünüyorum bir yandan da Ersun hoca giderse bu sefer de herkes Ersun hoca kalsaydı şampiyon olurdu falan dicek hikaye yine yarım kalacak ve gelen hocanın da iyi olacağının garantisi yok.Üstelik yine sosyal medyadan ersun yanal baskısı olacak.Sanırım seneye yine de Ersun Yanal’la devam etmek daha mantıklı olur gibi.Umarım hoca da seneye yeni bir kadroyla formunu yakalar.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #569 : 08 Nisan 2019, 00:41:32 »
Ben Abdullah avcıyı istiyorum.