Gönderen Konu: Erick Green  (Okunma sayısı 19852 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Erick Green
« Yanıtla #30 : 31 Ekim 2018, 10:17:40 »
Nedense bu çeşit konuşmalara karşı bir allerjim var. Bırak da farkı biz görelim...

IQsu takıma uyum sağlayıp verimli olmayı sağlamaya müsait olsun başka bir şey istemiyoruz  ;D
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2018, 10:18:27 Gönderen: Murat »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : 31 Ekim 2018, 11:08:02 »
Nesi itici abi
adam durduk yere benim iq yüksek demedi ki
ona sordular kendinizi nasıl tanımlarsınız diye o da böyle böyle söyledi.
kendisine güveniyor demek ki bu konuda
uyuz olmak için yer arıyorsunuz amk :)

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #32 : 31 Ekim 2018, 11:18:51 »
Valla, bana kendini tanımla diye 100 sefer sorsalar birinde bile IQ seviyem diğerlerine göre farklı demem ki bu nun sebei salak olduğumu düşünmem falan da değil :)
Ha belki tercüme hatası, eksikliği falan da olabilir. Şimdi olumlu birşey bualbilirmiyim diye baktığımda devamındaki "hücumun her yerinden sayı üretebilirim" ifadesiyle iq arasında çok büyük bir bağlantı da kuramadım..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : 31 Ekim 2018, 11:37:56 »
Valla, bana kendini tanımla diye 100 sefer sorsalar birinde bile IQ seviyem diğerlerine göre farklı demem ki bu nun sebei salak olduğumu düşünmem falan da değil :)
Ha belki tercüme hatası, eksikliği falan da olabilir. Şimdi olumlu birşey bualbilirmiyim diye baktığımda devamındaki "hücumun her yerinden sayı üretebilirim" ifadesiyle iq arasında çok büyük bir bağlantı da kuramadım..
sen basketbolcu değilsin abi , oyun ıq ma güveniyorum dedi. bundan gerçekten niye rahatsız oldun cidden çözemedim ....

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #34 : 31 Ekim 2018, 14:16:39 »
Eğer basketbol iq sundan bahsediyorsa bir sıkıntım yok. dediğim gibi tercümeden de olabilir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : 31 Ekim 2018, 15:54:51 »
Eğer basketbol iq sundan bahsediyorsa bir sıkıntım yok. dediğim gibi tercümeden de olabilir.
baba
soru zaten kendini nasıl bir basketbolcu olarak tanımlarsın , işte farkındalıkların nedir gibisindendi .
o da düşündü basketbol ıq yüksektir , sonra farklı şekillerde skor üretebilirim vs dedi.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #36 : 19 Aralık 2018, 10:42:54 »
bu arkadaş sakat falan mı acaba?
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2018, 10:53:25 Gönderen: ozgurr »

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #37 : 19 Aralık 2018, 11:18:16 »
bu arkadaş sakat falan mı acaba?
Değil ama basketbol IQ su bizim takım seviyesinde değil  ;D
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2018, 11:18:34 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #38 : 19 Aralık 2018, 15:39:01 »
Şunu gördükten(göremiyor aslında ama) sonra Tyler gözüme magic gibi geliyor. Tek güzel yanı bu adamın tylerin ne özel oyuncu olacağını gormek

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #39 : 20 Aralık 2018, 02:52:17 »
Real bence bizden bir adım önde bu sene de, bu hıyarzanın ii oynaması lazım finalde denk gelirsek, güvenemiyorum bi türlü.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : 21 Aralık 2018, 17:01:08 »
Yalnız bizim takımın oyuncuları geçmişte daha önce çok laflar yedirdi. Dikkat edin yazarken, sezon sonunda o lafları yerken bulabilirsiniz kendinizi. Tırmalamasın sonra hurmalar  :D

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #41 : 21 Aralık 2018, 17:07:30 »
Green daha gömülecek kadar süre bile almadı biraz süre alsaydı bari  :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #42 : 21 Aralık 2018, 17:13:07 »
Ben Buducnost maçındaki performans ve oyun konsantrasyonundan memnunum. Koçun da memnun olduğunu zannediyorum. Zaman zaman ciddi katkılar verecek ve fazladan bir opsiyon olacaktır. Bunun ışığını gösterdi.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #43 : 21 Aralık 2018, 17:43:18 »
Düzen dışına çıkmadan oyun karakterini sergilerse faydalı olacak gibi duruyor. Bire birde zorlayarak 30 sayı atmasına asla ihtiyacımız yok, biz böyle bir takım değiliz çünkü. Dayanamayıp düzen dışına çıkarsa Obra biletini çok çabuk keser.

Sabırlı olması gerek hücumda. Takım bol pas yaparak onu mutlaka bulacaktır. Önemli olan doğru hücum sonucunda top kullanması.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : 21 Aralık 2018, 18:09:15 »
Ben Buducnost maçındaki performans ve oyun konsantrasyonundan memnunum. Koçun da memnun olduğunu zannediyorum. Zaman zaman ciddi katkılar verecek ve fazladan bir opsiyon olacaktır. Bunun ışığını gösterdi.
Abi savunma tarafında bayağı istekli, hücumda bireysel olarak yetenekli ama onu kullanmasına hem çok gerek kalmıyor hem de biz öyle vir takım değiliz
Soner de söylemiş birqz daha sisteme adapte olduğu zaman gerektiği yerde o katkıyı versin yeter