Gönderen Konu: Erick Green  (Okunma sayısı 19853 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Erick Green
« : 24 Ekim 2018, 18:07:55 »
Hayırlı olsun
Sakatlıksız bir sezon geçirmesi en büyük temennimiz

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
Ynt: Erick Green
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2018, 18:13:31 »
Ya ben Erick ''The Gunner'' Green diye bekliyordum başlığı  8)

İnşaAllah entegrasyonda bir sıkıntı yaşanmaz. Safkan bir skorer aldık eyvallah ama bu işin savunması var, asist üzerinden oynamak var, top paylaşımı var, var da var.

Erick tempolu oyun sever, biz onun istediği tempoda oynayan bir takım değiliz. O bize uyum sağlarsa, biz de ona biraz serbestlik tanırsak acayip şeyler olabilir.

Obra'ya çok iş düşecek. Green Ennis'in taban tabana zıttı bir oyuncu.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2018, 18:16:37 »
Hayırı olsun, çok sevindim. Erdal beyin yukarıda söylediği gibi, Ennis'ten daha farklı bir oyuncu ama böylesine de ihtiyacımız vardı.

Çevrimdışı Intermed

• Üye
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2018, 18:42:01 »
Sezon sonunda el kupasını kaldırır inşallah :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2018, 19:01:48 »
Hayırlı olsun, elimizi çabuk tutmamız güzel. Bir an önce adapte olması dileğiyle.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #5 : 24 Ekim 2018, 19:02:34 »
Siena , Olympiakos ve Valencia formaları ile euroleaguede 3 sezonda 74 maça çıkmış. Ortalamaları 12sayı 1.8rib 1.2 asist şeklinde. %40 ile 3lük, %46 ile ikilik ve %86 ile serbest atış kullanmış. Top kullanmayı çok seven bi ouuncu için iyi denebilecek yüzdeler. Skor gücü yüksek topla oynamayı seven bi oyuncu. Koça takıma ve sisteme adapte olmaya çalışırsa hucüm tarafında cesitlililk katacağı kesin.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6 : 24 Ekim 2018, 19:02:49 »
Valla açıkçası sezon başında ennis yerine erick green gelecek deselerdi daha güvende hissederdim.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #7 : 24 Ekim 2018, 19:40:29 »
Hayırlı uğurlu olsun. Sonu şampiyonluk olsun hem lig hemde Eurolig inşallah.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #8 : 24 Ekim 2018, 20:17:28 »
Yonetim  gher bir alkisi haketti.....

Cok hizli hareket ettiler
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 24 Ekim 2018, 20:45:17 »
evet ennis'ten farklı ama halihazırdaki takım da geçen seneden aklımızda kalan takım değil. sezon bittiğinde en az wanna kadar katkı verecek, sloukas'ın da iyisi olma potansiyeline sahip birisini bekliyorduk, (bence) birebir kopyası gelince, üzerine adaptasyonu muamma olunca bir de 2 numara eksikliği ortaya çıkınca hayal kırıklığına uğramıştım. ama gel gör ki, (sezon başı olmasına rağmen) sloukas'ın bambaşka bir seviyeye geçmesi açıkcası hiç aklımda yoktu. tamam, hele bi oly deplasmanını görelim denilebilir, ama; bu sezon adam spanoulis'in prime'ındaki gibi oynuyor. hal böyle olunca 1 numaradan beklentimiz de hayli düştü: sloukas'ı dinlendirsin, yeter!

kişisel anlamda değerlendirilirse, her ne kadar bizim setlere alışması biraz zaman alacaksa da kendi şutunu yaratması, yüzdesi, süratiyle; gerektiğinde 2 numaraya da yatkınlığıyla nefiş bi transfer oldu. emeği geçenlere çok teşekkürler.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10 : 24 Ekim 2018, 21:23:58 »
Hem Euroleague tecrübesi var hem de kendisini kanıtlamış olması önemli bir avantaj. Ayrıca, halihazırda bu tipte bir oyuncuya ihtiyacımız vardı.

Kendisi ve takımımız için hayırlı ve uğur olmasını dilerim.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #11 : 24 Ekim 2018, 23:43:59 »
İnandigi yolda giden, yillardir beklenen lider.

Hoşgeldin...

Ennis de Mart gibi döner herhalde, sağlam bi rotasyonumuz olur. Kupayi da aliriz...

Euro 4 liraya inse de 1 hafta San Sebastian'da tatil yapıp şampiyonluk kutlasak. Yarın icin super loto oynadim, o ciksa daha iyi olur gerci...

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #12 : 25 Ekim 2018, 00:01:38 »
Hayırlı olsun.  Insallah el i alicaz tekrardan . Kasim aralik ocak subat Ennis 4 ayda toplasa, mart gibi de antremanlara başlar inşallah ve rotasyon f4 te çok güçlü olur.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #13 : 25 Ekim 2018, 02:13:54 »
Hayırlı olsun.  Insallah el i alicaz tekrardan . Kasim aralik ocak subat Ennis 4 ayda toplasa, mart gibi de antremanlara başlar inşallah ve rotasyon f4 te çok güçlü olur.
parçalı kırık platin taktıklarını varsayıyorum imkansız gibi yalnız şöyle bir durumda var kulüpte alter g(yer çekimini yüzde doksana kadar kaldıran bir koşu bandı) mevcut belli bir seviyede iyileşme sürecini hızlandıracaktır

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #14 : 25 Ekim 2018, 02:36:25 »
Green bence bize Ennis'ten daha lazım olan bir adamdı, maalesef 2'de Eurocup seviyesindeydik, şu an kendi pozisyonunu yaratan, fast break bitirebilen, hızlı hücumda aksamadan oynayacak, bize hücumda alternatif yaratacak, rakip savunmaların dengesini bozup kapanmalarını engelleyecek mis gibi safkan bir skorer aldık.

Savunması challenge etmediği zaman ortalama altı, ama Obra bunu halleder, ben onun dışında en ufak sorun görmüyorum, böyle bir zamanda böyle bir adamı almak hem başarı hem büyük fedakarlık, hırslı da bir oyuncu, şöle şu sokarak drive edip bitirerek filan başlarsa taraftar gazıyla bizde seviye atlaması çok çok mümkün, emeği geçen herkese çok teşekkürler, kendisine da başarılar.

Kariusa da göt diyerek daha geçen sene gerçek Fenerli de olmuş :D