Gönderen Konu: Fenerbahçe | Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 566255 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe Grundig Transfer Dosyası
« Yanıtla #300 : 03 Mayıs 2014, 21:23:22 »
Konuşulur, hallolur. Bu adam buralı mı?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #301 : 03 Mayıs 2014, 21:28:39 »
twiterda tepkiler var nazın formasını almaları vakıflıların madalyalarıyla fotograf cektirmeleri falan kaybedenin calıştırdıgı takımın kadın şubesi yani FENERBAHÇE oldugunu bilmemeleri ve FENERBAHÇEnin her branşının taraftar ve yönetim bazında bir birine bağlı oldugu ayrılamayacagını bu tür harekatların taraftarı üzecegini tepki göreceklerini bilmemeleri imkansız ülkeyi bilen tanıyan kişiler koçta ve eşide diye düşünüyorum
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #302 : 03 Mayıs 2014, 22:00:17 »
Biraz abartmıyormusunuz ya. Adam istediğiyle fotoğrafta çektirir istediğiyle de konuşur. Önemli olan saha da FBG'e ne verdiği ne vermediği. Alınacak başarı bence çok önemli. Bu kadroyla hem Avrupa şampiyonluğu hem de Türkiye finalini oynattı. İlk geldiğinde de Türkiye de şampiyonluk yaşattı bu takıma .Ben çok beğeniyorum Catellani'yi. Gittiler Avrupa'nın en iyi sayılan İtalya'nını getirdiler ne oldu. FB yerlerde süründü. Bırakın adamla uğraşmayı da FBG küçülüyor mu küçülmüyor mu ona bakın. Küçülüyorsa zaten Ne Castellani kalır nede eşi.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #303 : 03 Mayıs 2014, 22:06:28 »
Castellani gitsin kim de instagramda nazin fotolarini begeniyor hemen yarin onu da kovalim. Hatta elimizdeki tum degerleri kovalim yakismiyor hicbiri bize

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #304 : 03 Mayıs 2014, 22:23:49 »
meslele nazın fotografları forması değilki kaybeden taraf FENERBAHÇE
halkbank şampiyon oldugunda FENERBAHÇENİN üzüntüsünü paylaşmayıp halkbankın sevincine ortak olsaydı bayan voleybol takımından oyuncu yada teknik heyetten biri onada git derlerdi gerci kimse git dememiş tepki göstermişler sadece  kendiside tepki olacagını düşünmüştür bilerek yapmıştır yatırım olmayacaksa kısa yoldan gideyim demişte olabilir o kadar akıllı bir adam bu ülkede nelere tepki verilir nelere destek ögrenmiştir bence

gs kızları FENERBAHÇE ye karşı kazansa OBRA sevinçlerine ortak olsa onları tebrik etse tepki görmezmi ?

neden YEON KİM örnek veriliyor onun yerine SEDA yada İPEK de bak bu geceden gitsin sabahı beklemesin derler
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #305 : 03 Mayıs 2014, 23:39:19 »
özcan hocam bana biraz garip geldi
bi irem can gelsin izah etsin , tabi Zihinbaz hocam güzel hocam bir bayan psikolojisi ile bizim gibi kalasların yanında olaya çok daha duygusal bakıyor
ben birde Danielle çok severim sevdiğim adamlara da kıyak geçerim torpil geçerim
hatalarını görmezden gelirim diyelim :) 8)

herşeyimiz 4x4 lük te kaldık Castellanin nin yanlışlarına 8)
Yok estağfurullah kalas malas  kötü kelimeler bunlar. Asla öyle bir şey düşünmedim düşünmem de. Lakin olay şu Costa yı tebrik edersin anlarım ama cümbür cemaat resim çektirmeler Brako ile sarılmalar falan eşinin Naz ın formasını alması neyim. Yani eşi az bir şey ekmek yediği takıma saygı duysaydı bunu yapmazdı. Hadi eşini bağlayan bir şey oyk sonuçta bizim eleman değil ama Castella ni oturduğu yerde oturacaktı Costa yı tebirk edip yerine geçecekti. Karışmayacaktı olaylara. Ben bayan olarak değil taraftar olarak duygusalım. Böyle şeyleri yapanları klübüme yakıştırmıyorum olay bu kadar basit.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #306 : 03 Mayıs 2014, 23:40:32 »
meslele nazın fotografları forması değilki kaybeden taraf FENERBAHÇE
halkbank şampiyon oldugunda FENERBAHÇENİN üzüntüsünü paylaşmayıp halkbankın sevincine ortak olsaydı bayan voleybol takımından oyuncu yada teknik heyetten biri onada git derlerdi gerci kimse git dememiş tepki göstermişler sadece  kendiside tepki olacagını düşünmüştür bilerek yapmıştır yatırım olmayacaksa kısa yoldan gideyim demişte olabilir o kadar akıllı bir adam bu ülkede nelere tepki verilir nelere destek ögrenmiştir bence

gs kızları FENERBAHÇE ye karşı kazansa OBRA sevinçlerine ortak olsa onları tebrik etse tepki görmezmi ?

neden YEON KİM örnek veriliyor onun yerine SEDA yada İPEK de bak bu geceden gitsin sabahı beklemesin derler
Aynen güzel kardeşim olayın özeti budur.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #307 : 04 Mayıs 2014, 00:17:00 »
Biz taraftarlar duygusal insanlariz hakli olarak cunku "tarafiz"
Velakin yonetici,teknik adam ve oyuncudan bizim gibi dusunmesini,
davranmasini bekleyemeyiz.Hele ki yabancilardan.
Ha keske dusunseler ama bu her zaman mumkun olamaz  :)
Ote yandan bazi isimlerin kredisi de nazarimizda bu kadar zayif
olmamali.Castellani gibi bir ismin bile kredisi yoksa gozumuzde
bu da dusundurucudur.

Ingilizce'si iyi olan arkadaslar hocanin twitter hesabi var sanirim
gidip sorabilirler neden boyle yaptiklarini,yanlis bulduklarini.
Eminim medenice cevap verecektir.
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2014, 00:19:24 Gönderen: gurol1967 »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #308 : 04 Mayıs 2014, 00:22:11 »
Yok estağfurullah kalas malas  kötü kelimeler bunlar. Asla öyle bir şey düşünmedim düşünmem de. Lakin olay şu Costa yı tebrik edersin anlarım ama cümbür cemaat resim çektirmeler Brako ile sarılmalar falan eşinin Naz ın formasını alması neyim. Yani eşi az bir şey ekmek yediği takıma saygı duysaydı bunu yapmazdı. Hadi eşini bağlayan bir şey oyk sonuçta bizim eleman değil ama Castella ni oturduğu yerde oturacaktı Costa yı tebirk edip yerine geçecekti. Karışmayacaktı olaylara. Ben bayan olarak değil taraftar olarak duygusalım. Böyle şeyleri yapanları klübüme yakıştırmıyorum olay bu kadar basit.

senin gerdiğini düşünerek biraz ortam yumuşatmaya çalıştım ama sen bu akşam mevzudan biraz kopmışsın güzel hocam :( 8)

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #309 : 04 Mayıs 2014, 00:40:07 »
senin gerdiğini düşünerek biraz ortam yumuşatmaya çalıştım ama sen bu akşam mevzudan biraz kopmışsın güzel hocam :( 8)
Abbo yu görünce yeminle cinlerim tepeme çıkıyor o derece yani. O da yetmezmiş gibi iki tane italyanı takıma getirip takımın huzuru bozacak. Bu yıl ki Glass Aneta ısrarında seneyede devam edip lig de Leo yu oynatırsa o zaman kimse tutmasın beni. Belinden sakat adamı ne diye alırsın. Yani Gs nin  en son oynadığı Vakıf maçlarına bakarsak bunu çok iyi anlarız. Gamze resmen takımı uçurdu. Ben Leo nun oynatılarak Ezgi nin önünün kapatılmasını istemiyorum. Adamdaki teknik bilgi ilk 6 dan ibaret. Yedek oyuncuya ilgi göstermiyor hazırlamıyor sonra biri sakatlandı mı al sana iş. Seneyede böyle yapıcak aha yazdım buraya. Meliha yı almışız çok güzel Abbo italyan hemşolarından vazgeçip oynatacak mı? Ezgi yi oynatacak mı? Ben söyleyim şimdiden hayır. Görünen köy kılavuz istemiyor. İtalyan ekolü biteli yıllar oldu. Sevmiyorum istemiyorum. BİR TAKIMDA AYNI ANDA ÜÇ İTALYAN IN OLMASI TAKIM İÇİNDE SORUN ÇIKARTACAKTIR AHANDA SÖYLEDİM BUNU.Leo nun oyun içinde ne kadar kaprisli olduğuna gördük bir kaç kez suratı 5 i 5 geçiyor bildiğin hürrem sultan edasıyla dolaşıyor. Montano ya bir kızışı vardı hele bi Kim e öyle kızsın burdan fırlar gider saçını başını yolarım. Hakan dinçay a da ağzıma ne gelirse yazarım böyle bir durum olursa ki olacak. Gs de geçen yıl Gioli Barboloni Ve Leo bildiğin krallık kurmuşlardı yahuu. Aynı şeyi bizde yapmayacağının garantisi var mı bizim kıt teknikli Abbo nun?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #310 : 04 Mayıs 2014, 00:41:57 »
Abbo yu görünce yeminle cinlerim tepeme çıkıyor o derece yani. O da yetmezmiş gibi iki tane italyanı takıma getirip takımın huzuru bozacak. Bu yıl ki Glass Aneta ısrarında seneyede devam edip lig de Leo yu oynatırsa o zaman kimse tutmasın beni. Belinden sakat adamı ne diye alırsın. Yani Gs nin  en son oynadığı Vakıf maçlarına bakarsak bunu çok iyi anlarız. Gamze resmen takımı uçurdu. Ben Leo nun oynatılarak Ezgi nin önünün kapatılmasını istemiyorum. Adamdaki teknik bilgi ilk 6 dan ibaret. Yedek oyuncuya ilgi göstermiyor hazırlamıyor sonra biri sakatlandı mı al sana iş. Seneyede böyle yapıcak aha yazdım buraya. Meliha yı almışız çok güzel Abbo italyan hemşolarından vazgeçip oynatacak mı? Ezgi yi oynatacak mı? Ben söyleyim şimdiden hayır. Görünen köy kılavuz istemiyor. İtalyan ekolü biteli yıllar oldu. Sevmiyorum istemiyorum. BİR TAKIMDA AYNI ANDA ÜÇ İTALYAN IN OLMASI TAKIM İÇİNDE SORUN ÇIKARTACAKTIR AHANDA SÖYLEDİM BUNU.Leo nun oyun içinde ne kadar kaprisli olduğuna gördük bir kaç kez suratı 5 i 5 geçiyor bildiğin hürrem sultan edasıyla dolaşıyor. Montano ya bir kızışı vardı hele bi Kim e öyle kızsın burdan fırlar gider saçını başını yolarım. Hakan dinçay a da ağzıma ne gelirse yazarım böyle bir durum olursa ki olacak. Gs de geçen yıl Gioli Barboloni Ve Leo bildiğin krallık kurmuşlardı yahuu. Aynı şeyi bizde yapmayacağının garantisi var mı bizim kıt teknikli Abbo nun?

ahaha rahatladın mı ? :)

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #311 : 04 Mayıs 2014, 00:42:16 »
Montano ile Meliha transferi boğazımda kaldı sevinemedim bile

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #312 : 04 Mayıs 2014, 00:42:38 »
ahaha rahatladın mı ? :)
Abbo yu öldürürsem rahatlarım:)))

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #313 : 04 Mayıs 2014, 01:55:16 »
mevcut kadro yapısı ile avryoa da kupa almak büyük başarıdır.
ligi lider bitirmek keza öyle.
öyle leş liberon ve 2 tane pardon 3 tane orta oyuncun varki bunlar ile HAlkabn tan 1 maç almak da aslında büyük başarıdır. ( Arslan a laf bile etmiyorum aramız bu sene yumuşadı )
hoca ne yapsa anca bu kadar oldurdu ..
gidebilir keşke hoca kalsa diğerlerinin hepsi gitse...

Çevrimdışı turner

• Üye
  • Yer: istanbul
  • obrakadabra
« Yanıtla #314 : 04 Mayıs 2014, 12:05:52 »
Mahmut uslu futbolda ersun yanal basketbolda obradoviç ile devam edeceğiz demiş iniguez zaten gıdıyor bu acıklamaya göre castelliani yolcu mu?
Her sabah özgürlüğe doğar FENERBAHCE