Gönderen Konu: Fenerbahçe | Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 566232 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe Grundig Transfer Dosyası
« Yanıtla #510 : 20 Mayıs 2014, 15:46:56 »
Yahu Murat boks şubesi kaptanlarının eski kongrelerden birisinde nasıl muhalifleri dövmek için kullanıldığını ben mi hatırlatayım sana? Ne sanıyordun? :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #511 : 20 Mayıs 2014, 15:47:36 »
Yahu Murat boks şubesi kaptanlarının eski kongrelerden birisinde nasıl muhalifleri dövmek için kullanıldığını ben mi hatırlatayım sana? Ne sanıyordun? :)

Abi ben bu konulara pek hakim değilim yavaş yavaş öğreniyorum
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #512 : 20 Mayıs 2014, 15:51:31 »
Gönül ister ki, bütün bunlara hiç gerek kalmasın. Ama ortada bir realite var. Üç senedir şampiyonlar ligi gelirinden mahrumuz; bunun transferlerde de maddi anlamda olumsuz etkisi oluyor. Mesela şampiyonlar liginde mücadele eden bir takımla buna hakkı olmayan bir takıma aynı oyuncu için verilen fiyat aynı olmuyor. Velhasıl, borçlanmalar, reklam ve sponsor gelirlerinde daralma derken; 03 Temmuz daha bir süre sırtımızda kambur olacak.

Bu sebeple bazı alanlarda küçülme şart gibi görünüyor. Bunları çok doğru tespit etmek lazım. Yani ezeli rakibimizin bizi Erkek Voleybolunda süpürmesi mi, yoksa yüzme ve yelkende önümüzde olması mı daha çok zorumuza gider?

Ya da şöyle düşünelim. Sınırlı geliri dokuza pay edip, dokuz ayrı cephede savaşmak mı; mevzii daraltıp, bütün kuvvetleri üç veya maksimum beş bölgeye yığarak daha merkezi ve zafer şansı daha yüksek bir savaşa mı odaklanmalı? İyi analiz etmeli.
o bakış acısına göre degişir 5 yere yogunlaşalım düşmanla orda mücadele edelim derken 4 yeri savaşmadan teslim etmişte olabiliriz ki oralarda zayırlarsan tekrar güç dengelerini saglamakta kolay degildir  oralar iyi sporcular bulup yarışa başlamayla geri alınmaz oralarda lobi önemlidir ve biz kulüpce pek yapamayız bunu
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #513 : 20 Mayıs 2014, 15:51:42 »
Bunu böyle yapan Aziz Yıldırımdır.Ve yanlıştır..Yanlışı yanlışla savunmamak lazım...

Kürek-Boks doldurma genel kurula..Seçilme kaygısı var adamın hala pes diyorum bende...

Ben aziz Yıldırımı seven bir insanım ama sırf kürekçilerden oy alıcam diye küreğe yatırım yapmak kadar saçma sapan bir sistemle Fenerbahçenin neden bir branş dışında avrupada başarılı olmadığını ortaya çıkarıyoruz...

Allah aşkına yapmayım diyorumda yazık
Ben açıkçası yanlış olduğunu düşünmüyorum hatta ben ilerde kongrede diğer branşlarında güçlenmesini ve ilerde seçimlerde bu grupların daha etkin olmasını istiyorum.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #514 : 20 Mayıs 2014, 15:54:25 »
Ben açıkçası yanlış olduğunu düşünmüyorum hatta ben ilerde kongrede diğer branşlarında güçlenmesini ve ilerde seçimlerde bu grupların daha etkin olmasını istiyorum.

Başka bir konu da eğer yeni tüzüğe göre üye sayısında patlama olacaksa hiçbir şubenin kongrelerde eski borusu ötmez bence

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #515 : 20 Mayıs 2014, 15:54:58 »
gençlerimizin kaç milyonda kaçını küreğe veya yelkene özendirebildik bunca sene sonra, ben diyorum ki boksa falan özendirmeyelim -ki boks bana göre spor falan değil vahşetin dik alasıdır- basketbola voleybola özendirelim hem yapması çok daha kolay hem de çok daha masrafsız adaylar gençler açısından.
Peki İvan gibi bi değer olmasına rağmen gençlerimizin kaçını voleybola özendirebildik bırak sporculuğu kaçını salonlara çekebildik. en azından boks sayesinde bi çok sokak çocuğunu sporla tanıştırabildik

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #516 : 20 Mayıs 2014, 15:55:45 »
Ha peki o zaman Trilyonlarla oynanan futboldan ve çıtır çerez bokstan aynı derecede etki olsun.

Bu maddenin tabiatına aykırı..

Bağla kongreyi başkan ol...Ya 25 milyon diye övündüğün taraftar?
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #517 : 20 Mayıs 2014, 15:57:34 »
Ha peki o zaman Trilyonlarla oynanan futboldan ve çıtır çerez bokstan aynı derecede etki olsun.

Bu maddenin tabiatına aykırı..

Bağla kongreyi başkan ol...Ya 25 milyon diye övündüğün taraftar?
Tabi taraftarda çok önemli ama voleybola taraftarda değer vermiyo desteklemiyo.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #518 : 20 Mayıs 2014, 15:58:33 »
o bakış acısına göre degişir 5 yere yogunlaşalım düşmanla orda mücadele edelim derken 4 yeri savaşmadan teslim etmişte olabiliriz ki oralarda zayırlarsan tekrar güç dengelerini saglamakta kolay degildir  oralar iyi sporcular bulup yarışa başlamayla geri alınmaz oralarda lobi önemlidir ve biz kulüpce pek yapamayız bunu

Ben amatör branşlarda geri adım attıktan sonra yeniden eski yere gelmenin o kadar da zor olmayacağını düşünüyorum. Bu sporlarda yarışan kaliteli sporcu sayısı az zaten; ve taş çatlasın iki senede aynı noktaya gelinir. Galatasaray en kötü günlerinde bile futboldan geri adım atmadı; bizimle hep kafa kafaya yarışacak kadrolar kurdu. Bu süreçte kadın basketbol takımı 2. lige düştü; erkek basketbol takımı play-out uygulamasıyla ligde kaldı, daha doğrusu Federasyonun kıyağı ile tutuldu. Sonra az biraz düze çıkınca bizim senelerce rakipsizlikten kaynaklı hava bastığımız branşlarda çok değil, bir kaç yıllık yatırımla bizimle dengeleri eşitlediler ve hatta Kadın basketbolunda bizim başaramadığımızı başardılar ve önümüze geçtiler.

Yani futbolun aksine, diğer alanlarda bir sezonda en dipten en tepeye çıkabilirsin. Paradan haber ver yeter ki?
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2014, 15:59:54 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #519 : 20 Mayıs 2014, 16:07:33 »
Ben amatör branşlarda geri adım attıktan sonra yeniden eski yere gelmenin o kadar da zor olmayacağını düşünüyorum. Bu sporlarda yarışan kaliteli sporcu sayısı az zaten; ve taş çatlasın iki senede aynı noktaya gelinir. Galatasaray en kötü günlerinde bile futboldan geri adım atmadı; bizimle hep kafa kafaya yarışacak kadrolar kurdu. Bu süreçte kadın basketbol takımı 2. lige düştü; erkek basketbol takımı play-out uygulamasıyla ligde kaldı, daha doğrusu Federasyonun kıyağı ile tutuldu. Sonra az biraz düze çıkınca bizim senelerce rakipsizlikten kaynaklı hava bastığımız branşlarda çok değil, bir kaç yıllık yatırımla bizimle dengeleri eşitlediler ve hatta Kadın basketbolunda bizim başaramadığımızı başardılar ve önümüze geçtiler.

Yani futbolun aksine, diğer alanlarda bir sezonda en dipten en tepeye çıkabilirsin. Paradan haber ver yeter ki?
2  3 yıl dedigimiz olay 11 şampiyonluk biz aldık 1 beşiktaşa kaptırdık 1 takım daha oldu galiba 14 yıl falan sürmüş geri zirveye gelebilmeleri bu arada TÜRKİYE de lobi yapabilen tek kulüpte onlar 14 yılda cıktılarsa bizimki 30 yıl sürer
bizi avrupadada kendi elleriyle gruptan cıkarıp kendi elleriylede şampiyon yapmazlar tabi
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #520 : 20 Mayıs 2014, 16:08:35 »
Enver Paşa aynı anda hem Azerbeycan'a, hem Mısır'a sahip olmak istedi; az kalsın Anadolu'da elimizden gidiyordu.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #521 : 20 Mayıs 2014, 17:24:40 »
Enver Paşa aynı anda hem Azerbeycan'a, hem Mısır'a sahip olmak istedi; az kalsın Anadolu'da elimizden gidiyordu.

malesef ama gençlere şimdi bir de Enver paşayı anlatma derdin çıktı :)

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #522 : 21 Mayıs 2014, 00:12:00 »
Doğu illerimiz az gelişmiş  onlar seçimlerde oy kullanmasın , devlette oraya yatırım yapmasın.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2014, 00:12:12 Gönderen: exex »

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #523 : 21 Mayıs 2014, 20:10:22 »
FFP ileartık amatörler maalesef kaderine terkedilecek gibi...UEfa ÇOK baskıcı bu konuda... futbol dışı bütün branşlarda ülker projesi uygulanmak zorunda yoksa gidişat kötü

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #524 : 21 Mayıs 2014, 21:02:36 »
FFP ileartık amatörler maalesef kaderine terkedilecek gibi...UEfa ÇOK baskıcı bu konuda... futbol dışı bütün branşlarda ülker projesi uygulanmak zorunda yoksa gidişat kötü

Kolay bir çözümü var. Bulursun bir sponsor halledersin işi. Futbol için sponsor sorun olabilir ama amatör branşlara Uefa karışmaz. Önemli olan sponsoru bulmak. Erkek voleybol ve kadın basketbol için konuşuyorum. Zaten kadın voleybolun sponsoru taraftar sağ olsun her maçlarına gidiyorlar. Erkek basketbol da da Ülker var. Gerisi can sağlığı. Sponsorlar yanaşmıyor derlerse de buda yönetimin yetersizliği , beceriksizliği...