Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1992279 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #14235 : 15 Mart 2023, 22:38:16 »
Şirketleşme olacak.Halka açılacaksın.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #14236 : 16 Mart 2023, 10:26:06 »
Vizyon sağlayacak.Ayaklarının üstünde durmanı sağlayacak.Futbol profilleri kapatın be şu şubeleri harcayın yeni yetersiz futbolculara diyemiyecek.
Şirketleşme olacak.Halka açılacaksın.

iyice uctun .... Zaten zar zor kulube uye bulup oradan biraz aktariyorsun... Ustune kendinde subenin ekside oldugunu kabul ediyorsun ... Sonra da once sube ayrilsin dogal olarak bu para da gitsin diyorsun ... Sonra, daha da ucuyorsun halka aciyorsun, sonuclarini yada vergi yasalarini dusunmeden :)

Abi bir fikrin var ama artisini sende ortaya koyamiyorsun... Tek artisi twitter da futbol trollerinden etkilenmemek. Bunun icin subeyi ayiriyorsun, kucultuyorsun hatta sirketleserek iflasa acik hale getiriyorsun....

Ben senin fikrinden birsey anlamadim. Yine ortaya birsey attin ama bir artisi yok ama hep eksisi var ...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #14237 : 16 Mart 2023, 15:38:11 »
iyice uctun .... Zaten zar zor kulube uye bulup oradan biraz aktariyorsun... Ustune kendinde subenin ekside oldugunu kabul ediyorsun ... Sonra da once sube ayrilsin dogal olarak bu para da gitsin diyorsun ... Sonra, daha da ucuyorsun halka aciyorsun, sonuclarini yada vergi yasalarini dusunmeden :)

Abi bir fikrin var ama artisini sende ortaya koyamiyorsun... Tek artisi twitter da futbol trollerinden etkilenmemek. Bunun icin subeyi ayiriyorsun, kucultuyorsun hatta sirketleserek iflasa acik hale getiriyorsun....

Ben senin fikrinden birsey anlamadim. Yine ortaya birsey attin ama bir artisi yok ama hep eksisi var ...

Bir Fenerbahçe'nin branşları kalmıştı şirketlere satmadığımız. Ondan başkada bir şey kalmadı zaten. Sonumuz Hayrola.
Fenerbahçe ve yöneticileri neden bukadar eziyet çekti, 3 Temmuzu yaşadı sanıyorsunuz?
Ben hep, herbranşta Şampiyonluk isterim ama Şampiyon olamıyacak diye Satılmayada sıcak bakmam. Çok sinirlendim. 😖 Ayrıca Transfer sayfasında ne işi var bu konunun.
« Son Düzenleme: 16 Mart 2023, 15:45:28 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14238 : 16 Mart 2023, 16:28:30 »
Neyse ayrı konu açılırsa tartışalım.Yine Fenerbahçeli alacak Saran misal adam baskı çok seviyor.Burda kapayalım.Dersimiz Fenerbahçede Darius Thompson ve Vildiza ile dirsek temasımızın olduğu söylendi.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #14239 : 16 Mart 2023, 16:50:38 »
Kulüplerin hepsi satılmalı. Ben yıllardır böyle düşünüyorum. Bir Katar Prensi filan alsa da bizi milletin içinden geçsek keşke. Ali Koç'un oyuncağı olacağına bu işi bilen ve bu işten reklam yapmak isteyen adamların oyuncağı olursan en azından başarı da gelir.

Zaten SPK kuralları uygulansa çoktan iflası verip satılmıştık da devlet müsaade ediyor. Müsaade etmediği bir zaman gelecek.
« Son Düzenleme: 16 Mart 2023, 16:52:01 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14240 : 16 Mart 2023, 17:19:07 »
Ben tek branşın ayrılmasından bahsettim.Diğerleri idare ediyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14241 : 25 Mart 2023, 12:50:10 »
Darius Thompson menajeri vasıtasıyla yeşil ışık yakmış bize.Vildoza ret etmiş.Pana büyük oynayacak deniyor.Oraya gidecek.Kaynak :Dersimiz Fenerbahçe youtube kanalı.
« Son Düzenleme: 25 Mart 2023, 12:50:47 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #14242 : 27 Mart 2023, 09:19:16 »
Darius Thompson menajeri vasıtasıyla yeşil ışık yakmış bize.Vildoza ret etmiş.Pana büyük oynayacak deniyor.Oraya gidecek.Kaynak :Dersimiz Fenerbahçe youtube kanalı.
Pana nin hocasi da yuksek ihtimal gergin

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #14243 : 27 Mart 2023, 18:59:13 »
Darius Thompson'ı bence biz alacağız, kaynak oturma organım olabilir ama öyle hissediyorum nedense.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #14244 : 27 Mart 2023, 23:48:42 »
Darius Thompson'ı bence biz alacağız, kaynak oturma organım olabilir ama öyle hissediyorum nedense.
Bende iyi bir skorer uzun ve Napier  düşünmüştüm. Calathes'i Barselona neden bırakmış anlaşılıyor.
Bir gün iyiyiz birgün tanıyamıyorım takımı. Bunun tek suçlusu hoca. Vallaha Zeljko Obradovic'i mumla arıyorum. Ali Koç burdada bişi yapamadı hocayla neyapıp edip anlaşacaktı. En azından bukadar iniş çıkış olmazdı?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #14245 : 28 Mart 2023, 16:46:53 »
Fenerbahçe nin Georgios Papagiannis'i düşünüyormuş ama bu dönem artık geçmedimi?
25 yaşında, Panathinaikos forması ile 29 EuroLeague maçına çıkan Papagiannis, 8.1 sayı, 5.5 ribaunt ortalamaları tutturdu. 2.20 uzunun istatistikleri arasında en dikkat çeken ayrıntı ise %43.8 ile üçlük atmasıyla dikkat çekti.
Bu konuda bilgisi olan varmı?
« Son Düzenleme: 28 Mart 2023, 16:47:54 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #14246 : 28 Mart 2023, 23:31:44 »
Fenerbahçe nin Georgios Papagiannis'i düşünüyormuş ama bu dönem artık geçmedimi?
25 yaşında, Panathinaikos forması ile 29 EuroLeague maçına çıkan Papagiannis, 8.1 sayı, 5.5 ribaunt ortalamaları tutturdu. 2.20 uzunun istatistikleri arasında en dikkat çeken ayrıntı ise %43.8 ile üçlük atmasıyla dikkat çekti.
Yunan milli oyuncular artık can sıkmaya başladı,
lessort unda sözleşmesi bitiyor sene sonu bjelica yerine müthiş hamle olur

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #14247 : 29 Mart 2023, 00:54:03 »
Yaz oraya bir çöp daha ;D

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14248 : 29 Mart 2023, 01:31:41 »
O meşhur kelimeyi kullandığınız Yunan oyuncu organizasyonun kaliteli isimlerinden.Arti O 9 milyonluk ülkenin milli takımları çoğu maçta bize üstünlük kurar.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #14249 : 29 Mart 2023, 14:22:08 »
Yaz oraya bir çöp daha ;D

Bir Lebron degil ama, ihtiyaca uygun ve potansiyelli oyuncu. Sonucta gelen Motley nin yedegi olacak. Fall, Tavares gibi oyunculari savunmak icin ve dinlendirmek icin girecek oyuna.

Uzunlar 25 yasindan sonra prime donemini yasar derler. Kendi adima cok begendigim ve patlama yapabilecegini dusundugum bir oyuncu.

En zayif yani kendi oyunu yaratamaz. Oyun kurucunun oynattigi tip bir oyuncu. Iyi oyun kurucun varsa cok katki verebilir. Bu boydaki her uzun gibi (tavares, fall, ... vs) suresi arttikca, yarari azaliyor.10-15 dakikalar arasinda kullanildiginda hem savunma hem hucumda iyi katki veriyor.Motley nin arkasina rotasyonda iyi olacaktir.

PS: Jekiri nin de son 2 maci kafa karistirmadi degil. Ama tahminim Jekiri nin sakatlik raporlari vs dusunulerek, ve oyuncunun seviye atlama potansiyeli icin istiyor hoca.