Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2030347 defa)

Semazen, sinanyucel, Tom Hanks, MotorCade ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #16290 : 10 Mayıs 2024, 01:23:49 »
tamam 2 tane guard yaz, başarılı olalım hadi. kim gelsin calathes ile dorsey yerine?
abi bir kez calathes gitmesin.evans i alabilirsin el yukseltip.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #16291 : 10 Mayıs 2024, 01:26:55 »
abi bir kez calathes gitmesin.evans i alabilirsin el yukseltip.yada okobo sozlesmesi bitiyor mesela.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #16292 : 10 Mayıs 2024, 01:47:09 »
tamam 2 tane guard yaz, başarılı olalım hadi. kim gelsin calathes ile dorsey yerine?
Sacma sapan adamlar yazıp kim gelsin diyorsun ıskender. Telekomun guardi gelsin mesela yada tenerifenin yada besiktasin yada bilmem kimin. Ne fark edecek senin yazdığın adamlardan. Nerede vasat var yazmışsın. Biz vasatlardan kurtulalım derken sen daha fazlasını dolduruyorsun. Bok attigin dorseyin kapisinda o cazibe merkezi dedigin iki yunan yatip kalkiyor mesela. Dorseyi milanodan efese benim bildigim bir cok takim istiyordu. Cazibe merkezi olmayan fener mi aldi?
Cazibe merkezi değiliz diye de bir şehir efsanesi çıkardınız. Kim abi cazibe merkezi. 2 İspanyol haric ki onlar da dünyanın en büyük belki iki spor klubu. İsimleri var. Onun haricinde kimmis cazibe merkezi bizden öyle fazla fazla olan.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #16293 : 10 Mayıs 2024, 02:07:53 »
Sadettin Saran kulüpten ayırmak istiyor ayrı profosoyonellere teslim etmek istiyor.Zaten doğrusu bu gibi.Futbolda her başarısızlıkta şimşekleri 2 nolu branş ve salon sporları çekiyor.Ayrı başkanı bütçesi yönetim kurulu olacak salt futbol tayfa taraftarlarımızda nefes alacak.Saran bu dala aşık.Ben çoğu maçta görürüm kendisini

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #16294 : 10 Mayıs 2024, 02:31:19 »
Sadettin Saran kulüpten ayırmak istiyor ayrı profosoyonellere teslim etmek istiyor.Zaten doğrusu bu gibi.Futbolda her başarısızlıkta şimşekleri 2 nolu branş ve salon sporları çekiyor.Ayrı başkanı bütçesi yönetim kurulu olacak salt futbol tayfa taraftarlarımızda nefes alacak.Saran bu dala aşık.Ben çoğu maçta görürüm kendisini

ayri butce,ayri profesyonel bir yonetim ile cok cok iyi olur fakat bunun olabilmesi icin ali kocun gitmesi ve onun yancisi derya sertac gibi adamlarin ayrilmasi gerekiyor su subeyi iboya anahtar teslim yapsak keske butceyide sponsorlarla cozebiliriz diye dusunuyorum.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #16295 : 10 Mayıs 2024, 06:28:21 »
bu seneyi 3 kupa ile kapatinca seneye sponsor yagar. koctan kurtulalim yeter ki.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #16296 : 10 Mayıs 2024, 08:04:00 »
hayallerden ya da temennilerden çıkıp, gerçeğe dönelim…

ana pg guduric olacaktır önümüzdeki yıl.
kiminle yedekleyeceğimiz soru işareti.

mevcut alternatifler kimler olabilir bakarsak;
calathes, dimitrijevic, avramovic, jokubaitis, darius thompson, vildoza, bolmaro.
calathes ile devam etmek isteyeceğimizi sanmıyorum.
dimitrijevic potansiyelli gibi duruyor ama milano ile imzaladığı söyleniyor, eliyoruz.
avramovic bizim ayarımızda oyuncu değil, sanmam ilgileneceğimizi.
jokubaitis, önünde yıldız guard olursa backup olarak iş yapar ama o yıldız guard yok bizde. bir de o şut stiliyle olmaz.
efes, darius thompson’dan çıkar mı? keşke çıksa ama düşük ihtimal.
vildoza olur mu? dorsey ile takas olsa hayır demem.
bolmaro bence calathes ve jokubaitis ile beraber en güçlü aday.

2 numaraya gelelim…
o pozisyonda zaten düşük zekalı bir wilbekin varken, dorsey gibi bir tane daha aptallıkta yarışacağı aday koyamayız yanına.

gönlümün istediği:
guduric - thompson - zagars
xxx - wilbekin

beklediğim:
guduric - bolmaro - zagars
xxx - wilbekin

taşşaklı birini bulur muyuz hayırlısı…

temenniden uzak, gerçekçi kadro beklentim şu:

guduric - bolmaro - zagars
xxx - wilbekin
pierre - tarık
hayes - sestina
motley - trevion - sertaç

play-off serisinden sonra sestina kalır, pierre devam eder kanımca.

2 numaraya yıldız oyuncuyu bulursak, her türlü hedefe gidecek bir kadro şu.
pierre yerine daha iyisini de koyarsak, keyifli bir sezon bizi bekler.

guduric’e güveniyorum bu arada. ana pg rolünün altından kalkacaktır.
En iyi ihtimalle playin yapar bu kadro.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #16297 : 10 Mayıs 2024, 08:16:44 »
bu seneyi 3 kupa ile kapatinca seneye sponsor yagar. koctan kurtulalim yeter ki.
Ali beyi gönderelim derken Saras'a kalmasın ihale, be careful what you wish for... :D
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #16298 : 10 Mayıs 2024, 08:18:12 »
Evans-Calathes-Zagars mükemmel bi kombinasyon olacaktı Zagars'ın sağlıklı olduğu durumda. İmzalanmadıysa Evans'a topla tüfekle gitmek lazım. Bir de Poirier, mis.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #16299 : 10 Mayıs 2024, 09:27:33 »
Ya bu bütçe, oyuncu yokluğu muhabbetleri filan can sıkmaya başladı artık. Türkiye'nin sayılı zenginleri hep Fenerbahçelidir. Fener'de para bulunur. Koskoca DOĞUŞ grubu, sadece yelken şubesini finanse ediyor Fenerbahçe'de. Türkiye'nin en büyük ve 1 numaralı şirketi TÜPRAŞ, atletizm gibi amatör branşların giderlerini karşılıyor. Türkiye'nin sayılı gruplarından ACIBADEM'in Fenere tek katkısı şu anda sağlık sponsorluğu. Şurada üç beş sene önce, tarihin en büyük forma sponsorluk anlaşmasını tak diye 6 aylığına Fenere verdi Aydınlar. Bugün istesinler, yarın yine verir. Voleybolda dünya karması kurun deyin, kurar. Başkan adayı olan Saran'ın sanırım bu kulübe herhangi bir sponsorluğu bile yok. Limak holding gibi bir canvarın sahibi Nihat Özdemir, Abdullah KİĞILI, petrol kralı Zülfikariler, hepsi Fenerli bu ülkede. Çıkarın paraları, sponsor olun dersen; verirler. OPET'i, BEKO'su, ÜLKER'ini filan saymıyorum bile. Seneye ÜLKER'in stad sponsorluğu bitecek. Sen Murat Ülker'e, gel bu paranın yarısını şuna ver desen, çıkarır verir. Pandemi dönemi sonrasındaki hızlı toparlanma ve spekülasyon ortamında tüm büyük şirketler dolar bazında öküz gibi büyüdüler, isteyenler istatistiklere baksın. TÜPRAŞ üç senedir tüm milleti kazıklıyor. Kârı, cirosu kaç katına çıkmış bakın.

Fener istese seneye 50 milyonluk bütçe çıkarır, Bunlar para filan değil bizim zenginlerimiz için.

Ama hepsini küstürürsen... Hepsiyle kavga edersen... Şu reisçi, bu FETÖ'cü, şu hain dersen... BEKO'nun 3 kuruşuna kalırsın. Bari Ali Koç cimrilik etmese diyeceğim de bilmiyorum, hakkını da yemeyeyim adamın şimdi.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2024, 09:27:59 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #16300 : 10 Mayıs 2024, 09:55:11 »
Ya zaten futbolda ki başarısızlığı basketbola bağlayan serdar ali çeliker gibi sığır taraftarlar olduktan sonra inadına bu şubeyi baş tacı yapmak lazım.Sen futbolda antrenor getirme kadroda hep bir pintilikler eksiklikler bırak sonra hakemler cart curt sağda solda ağla.Aslında biz bütçemize göre güzel takımlarda kuruyoruz sadece bütçenin bence bir tık artması gerekiyor ki ana planda istediğimiz oyuncuları alalım.Sene içindede bir yerde bir arıza olduğunda yada bir oyuncu dorsey gibi taliplerı olan kontratından cıkabılecegın bır durumdayken cıkabılmen ıcın pananın yaptıgı gıbı nunn eklemesı gıbı bır ekleme yapabılmek ıcın butce ayırmak yeterlı olur bu formullerle zaten her sene f4 yaparsın gerisi zaten gunluk performans.En azından yarıstıgın takımlar Real Madrid,Barcelona felan olur.Harcanan paranın karşılığını almış olursun.Son olarakta allah aşkına şu takıma şutu olan adamlar alalım günümüz basketbolunda şut kadar önemli başka bir şey yok baksanıza calathes yuzde 35-40 la oynadıgı zaman bile nasıl bir seviye atladı buna örnek olarak tarık,sestina gibi isimleride verebiliriz yani şut sokamayan ve atmaktan korkan adamların bizim takımda ne işi var pierre acayip uyuz olmaya başladım arkadaşım sen ceza şutu kesemezsin,topla birlikte atlet ve patlayıcı olmana rağmen potaya gidemezsin,post up hucumundada eskisi gibi verimli degilsin e amk sen basketbolcumusun ne yapıyosun ? he allahı var iyi savunmacısın ama onuda artık yapamıyosun karılarla kızlarla eglenmekten ve sakatlanmaktan fizik olarakta cok geridesin suan da takımın en kotu yabancı bence pierre dir.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #16301 : 10 Mayıs 2024, 10:17:42 »
Aga mesela OPET'in son iki senede döviz olarak yaptığı cironun ve net kârın artışını bilen gören var mı... Şimdi bana OPET sponsorluğundaki bir branşın, Santarelli'yi ya da Wolosz'u veya Egonu'yu getirememek için bütçe bulamadığını, iki tane genç oyuncuyu tutmak için bir menajerlik şirketine arkasını dönüp istediğini yap demekten başka çare bulamadığını kimse söylemesin. Bunlar hep vizyon meselesi.

BEKO da aynı şekilde. Ayıp yani.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2024, 10:18:03 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #16302 : 10 Mayıs 2024, 10:54:55 »
Erol1907 düşünceleriniz güzel ancak az ayrık yazsanız okuma yönünden daha kolay olur.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #16303 : 10 Mayıs 2024, 11:08:12 »
Bir görüşte hadi erkek basketbol kalsın onun dışındaki tüm branşlar kapansın kim çıktı kadınlar Eurolague aldığımızda dışarı görüşü hakim.Atletizm yüzme boks falan yük görenlerde var.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #16304 : 10 Mayıs 2024, 11:18:08 »
Sacma sapan adamlar yazıp kim gelsin diyorsun ıskender. Telekomun guardi gelsin mesela yada tenerifenin yada besiktasin yada bilmem kimin. Ne fark edecek senin yazdığın adamlardan. Nerede vasat var yazmışsın. Biz vasatlardan kurtulalım derken sen daha fazlasını dolduruyorsun. Bok attigin dorseyin kapisinda o cazibe merkezi dedigin iki yunan yatip kalkiyor mesela. Dorseyi milanodan efese benim bildigim bir cok takim istiyordu. Cazibe merkezi olmayan fener mi aldi?
Cazibe merkezi değiliz diye de bir şehir efsanesi çıkardınız. Kim abi cazibe merkezi. 2 İspanyol haric ki onlar da dünyanın en büyük belki iki spor klubu. İsimleri var. Onun haricinde kimmis cazibe merkezi bizden öyle fazla fazla olan.

kimseye bok atmıyorum ya.
ilk günden beri bu kadronun real’in ardından ligin en iyisi ve şampiyonluk adayı olduğunu söylüyorum.
sen beni vasat sevici diye yerleştirdin kafana.
vasat sevmem ben. :)

anlaşılamadığım nokta şu;
benim kafamda bazı net oyuncular vardır.
larkin mesela net bir oyuncudur benim için, larkin’i isterim.
evans net bir oyuncu değildir. wilbekin’den, dorsey’den daha fazlasını takıma katmaz, bize seviye atlatmaz. evans’a kurtarıcı gözüyle bakmam.
vasat sevicilik, evans’a süper yıldız gözüyle bakıp, o gelirse uçup kaçacağımızı düşünmektir.

şu anda avrupa’da bizim takımın seviyesini yukarı çekecek adam yok boşta.
manyak manyak adamlara kurtarıcı gözüyle bakarak yol alamayız.

bize calathes ve dorsey’den daha iyi 2 tane kısa lazım.
kim onlar?
iyi adam alalım demekle olmuyor.
isim verin, kim var piyasada alınabilecek?

evans demeyin, evans diyen vasat sevicidir.