Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2051815 defa)

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #16320 : 10 Mayıs 2024, 20:14:30 »
Bence şimdikine göre daha mantıklı. Kadroda 9-10 yabancı var çoğu süre dahi alamıyo bsl, bi oyuncu için maç ritmi çok önemlidir. Yada hep aynı yabancılar oynuyo uzun süreler. Ve Yıpranma payları artıyo. En azından 7 yabancı döne döne oynar. Yerlilerde onlara destek olur
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2024, 20:44:52 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #16321 : 10 Mayıs 2024, 20:21:25 »
Wilbekin ve dorsey ile niye kiyasliyorsun sevgili kardeşim. Ben zagars, madar, neto yerine evans diyorum. Sen baska sey anlatiyorsun. Daha fazlasını da katabilir ayrıca. Eurolague sayi krallığında 4.adam. Şu dönem bana göre en revaçta olan isim. Sana gore değildir. Evansi istemeyip dimitriyevic midir, balmoro mudur garip garip adamlar sayıyorsun. Oliye gitsin de seneye ne katıyor ne katmiyor oturur izlersin.
Çok iyi kelime oyunu yapıyorsun ayrıca yemin ediyorum :)

evans, guduric, wilbekin, dorsey’in olduğu takıma maçı tek topla mı oynatacaksın ciddi ciddi? :)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #16322 : 10 Mayıs 2024, 20:27:06 »
Poirier olmuyorsa çok net bir 4-5, 1-2 lazım. Kuvvetle muhtemel gene istediğimiz kadro olmayacak çünkü seçim var vebiz yapıyı belirleyene kadar çoğu kıymetli oyuncu yerini bulmuş olacak. Neyse artık...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #16323 : 10 Mayıs 2024, 20:41:52 »
İspanyol basını andorra da oynayan 21 yaşındaki oyun kurucu jaen montero ile ilgilendiğimizi yazmış. Oyuncunun önceliği nba ymiş. Ama nba olmazsa rotasını eurolegue cevirecekmiş, biz de önemli bi adaymışız.

Bu sezon ispanya liginde yaklaşık 15.5 sayı, 5 asist, 3.5 rib, 2 top çalma ile oynamış.

Bi önceki sezonda da betiste çok etkileyici istatistikler yapmış. Muhtemelenin koçun bildiği tanıdığı oyuncudur ispanya liginden dolayı.

Kimdir nedir oyun tarzı nasıldır şahsen hiçbi fikrim yok :) ama top çalma sayısına bakılırsa savunması iyi bi arkadaş olabilir istatistikler yalan söylemiyosa :)
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2024, 20:52:32 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #16324 : 10 Mayıs 2024, 21:00:26 »
evans, guduric, wilbekin, dorsey’in olduğu takıma maçı tek topla mı oynatacaksın ciddi ciddi? :)
Dorsey gidecek zaten büyük ihtimal. Yorma yahu beni :)
Sehir efsanesi yaratmada üstüne yok.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #16325 : 10 Mayıs 2024, 21:01:11 »
Bence şimdikine göre daha mantıklı. Kadroda 9-10 yabancı var çoğu süre dahi alamıyo bsl, bi oyuncu için maç ritmi çok önemlidir. Yada hep aynı yabancılar oynuyo uzun süreler. Ve Yıpranma payları artıyo. En azından 7 yabancı döne döne oynar. Yerlilerde onlara destek olur
abi 7 yabancı ok, ama sahada 1 tane türk olmak zorunluluğu bana çok absürt geldi. koçların bi de onu düşünmemesi lazım.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #16326 : 10 Mayıs 2024, 21:09:13 »
abi 7 yabancı ok, ama sahada 1 tane türk olmak zorunluluğu bana çok absürt geldi. koçların bi de onu düşünmemesi lazım.

Bi şekilde dönüşümlü 10-15er dakika melih tarık sertaç hatta eğer takımda kalırlarsa metecan ve şehmus oynar. Bence zaten yazın 1-2 yerli hamlede yaparız diye tahmin ediyorum

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #16327 : 10 Mayıs 2024, 21:13:25 »
İspanyol basını andorra da oynayan 21 yaşındaki oyun kurucu jaen montero ile ilgilendiğimizi yazmış. Oyuncunun önceliği nba ymiş. Ama nba olmazsa rotasını eurolegue cevirecekmiş, biz de önemli bi adaymışız.

Bu sezon ispanya liginde yaklaşık 15.5 sayı, 5 asist, 3.5 rib, 2 top çalma ile oynamış.

Bi önceki sezonda da betiste çok etkileyici istatistikler yapmış. Muhtemelenin koçun bildiği tanıdığı oyuncudur ispanya liginden dolayı.

Kimdir nedir oyun tarzı nasıldır şahsen hiçbi fikrim yok :) ama top çalma sayısına bakılırsa savunması iyi bi arkadaş olabilir istatistikler yalan söylemiyosa :)

Aslında gran canaria nın oyuncusuymuş, andorrada kiralıkmış. Ama bu yaz canaria ile olan sözleşmesi de bitiyormuş ekstra bilgi olarak, geçen sezonda betise kiralık gitmiş
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2024, 21:13:49 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #16328 : 10 Mayıs 2024, 21:15:51 »

Yaşı genç ama olmuş bi oyuncu gibi duruyor istatistksel olarak zira iki sene üst üste güzel ortalamalar yakalamış.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #16329 : 10 Mayıs 2024, 21:20:25 »
Yaşı genç ama olmuş bi oyuncu gibi duruyor istatistksel olarak zira iki sene üst üste güzel ortalamalar yakalamış.
kariyer üçlük yüzdesi %30.7 ki bu sezon bu ortalamanın da altında. ben de hiç tanımıyorum ama eldeki bilgilere bakınca pierria henry canlandı gözümde
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2024, 21:20:36 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #16330 : 10 Mayıs 2024, 21:29:39 »
kariyer üçlük yüzdesi %30.7 ki bu sezon bu ortalamanın da altında. ben de hiç tanımıyorum ama eldeki bilgilere bakınca pierria henry canlandı gözümde
Üçlük atamıyorsa tam bize göre. Hemen almak lazım.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #16331 : 10 Mayıs 2024, 21:48:19 »

Betis sezonunda %35 , andorra sezonunda %32 ile atmış ama dediğiniz gibi kariyer ortalaması 30.7 ymiş. Onu da düşüren aslında 9 maçlık sıfır çektiği g.canaria kariyeri olmuş. Betis ve andorrada maç başına yaklaşık 4.5 dış şut denemesi yapmış yaklaşık 1.5 isabet bulmuş

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #16332 : 10 Mayıs 2024, 21:56:14 »
gelsin iyi ise, winner takimiz biz, sutu duzelir bizde

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #16333 : 10 Mayıs 2024, 22:47:42 »
yok artik hezonja barca yapti diyolar  ;D

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #16334 : 10 Mayıs 2024, 22:50:27 »
yok artik hezonja barca yapti diyolar  ;D
2 marka aralarında yapar transfer arada.