Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1962569 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #13800 : 30 Kasım 2022, 17:27:13 »
carsen de ben olumsuz tarafa doğru evrildim, inş koç ta öyle değildir.  ;D

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #13801 : 30 Kasım 2022, 18:39:42 »
Edwards savunmada çok azimli ve akıllı savunma yapıyor. İyi niyetinden ve öğrenme arzusundan şüphem yok. Yeteneğinden de kimsenin şüphesi olduğunu düşünmüyorum, sadece istikrarlı şut sokmaya ihtiyacı var. Bu çocuktan olmaz demek için çok erken olduğunu düşünüyorum.

Bırakmıyor ki maç kendisine gelsin. Zannediyor ki millet ondan her maç 20'şer sayı katkı bekliyor. Sokacağı 2-3 şut yetecek hala dört kişinin arasına 2.10'luk adamların altına giriyor. Aslında çözüm çok kolay. Biraz düşünse yetecek de düşünmüyor maalesef. Yeteneği, potansiyeli zaten ortada.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #13802 : 30 Kasım 2022, 18:50:39 »
Bırakmıyor ki maç kendisine gelsin. Zannediyor ki millet ondan her maç 20'şer sayı katkı bekliyor. Sokacağı 2-3 şut yetecek hala dört kişinin arasına 2.10'luk adamların altına giriyor. Aslında çözüm çok kolay. Biraz düşünse yetecek de düşünmüyor maalesef. Yeteneği, potansiyeli zaten ortada.

Tamamen katılıyorum. Hatta bu konu ile ilgili fikrimi birkaç kez ben de dile getirdim. Ve o zorlamaları koçun istediğine ihtimal vermeye başlamıştım. Zira sürekli aynı hataları yapıp ta koç tarafından ikaz edilmiyorsa (ki koçun o kadar hataya tahammül edeceğini de sanmıyorum) o da ayrı bir tartışma konusu.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #13803 : 01 Aralık 2022, 16:00:42 »
Derya Yannier'in açıklamalarına göre bu sene şu ana kadar hiçbir oyuncu için somut bir girişimimiz olmamış.Fırsat olursa veya sakatlık form düşüklüğü gibi faktörlerden dolayı tranfer düşünürüz fakat takım içi uyumu bozmak istemiyoruz dedi.Özetle transfer yok.

https://youtu.be/mh-RBW-Qf-w?t=892 buradan izleyebilirsiniz.
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2022, 16:01:11 Gönderen: canfb »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #13804 : 01 Aralık 2022, 16:08:01 »
Derya Yannier'in açıklamalarına göre bu sene şu ana kadar hiçbir oyuncu için somut bir girişimimiz olmamış.Fırsat olursa veya sakatlık form düşüklüğü gibi faktörlerden dolayı tranfer düşünürüz fakat takım içi uyumu bozmak istemiyoruz dedi.Özetle transfer yok.

https://youtu.be/mh-RBW-Qf-w?t=892 buradan izleyebilirsiniz.

Acayip poker face bir adam. Şahsen inanmıyorum söylediklerine.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #13805 : 01 Aralık 2022, 17:49:47 »
Carsen evladiyelik bir proje, koç da bunun farkında, takım ve salondaki herkes de çabasını ve isteğini görüyor, bu arzuyu daha rasyonel ve analitik bir şekilde kullanmaya başladığı zaman herkes mutlu olacak, bende kredisi sonsuz.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #13806 : 03 Aralık 2022, 03:44:06 »
Carsen evladiyelik bir proje, koç da bunun farkında, takım ve salondaki herkes de çabasını ve isteğini görüyor, bu arzuyu daha rasyonel ve analitik bir şekilde kullanmaya başladığı zaman herkes mutlu olacak, bende kredisi sonsuz.

Umarım haklı çıkarsınız.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #13807 : 03 Aralık 2022, 10:05:18 »
Transfer isteyebbadami nasıl karalayıp gerek yok cevirdiniz ey Sertaç Bey ve Galatasaraylı Derya Bey Kutluyorum .Umarim koç kaçıp gitmez

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #13808 : 03 Aralık 2022, 11:06:29 »
Edwards savunmada çok azimli ve akıllı savunma yapıyor. İyi niyetinden ve öğrenme arzusundan şüphem yok. Yeteneğinden de kimsenin şüphesi olduğunu düşünmüyorum, sadece istikrarlı şut sokmaya ihtiyacı var. Bu çocuktan olmaz demek için çok erken olduğunu düşünüyorum.
Gördüğüm kadarıyla Edwars iyi niyetli ve çalışkan biri.Aslında atışlarıda kötü değil bazen Lagupova'ya benzetiyorum.
Bilgi amaçla soruyorum.Yeteneginden süphemiz yok,3 lükde bir tutturdumu atabiliyor.Peki top elindeyken potanın altında uzunlar varken dalması,ve olur olmaz şut denemelerinin önüne geçilemezmi.Çünkü atamadığı an hem takıma hem kendine zarar veriyor.Şehmuz,Alperi,Olcay bunlarda pota altına dalıyor da boş çıktınmı takımıda yoruyorsun.Bir hastalık gibi.Bilmem anlatabiliyormuyum.Kısacası bunun tedavisi yokmu?Eğetemezmisin?yoksa böyle geldi böyle gidermi demek lazım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13809 : 03 Aralık 2022, 11:22:08 »
Carsende yetenek görmedim.Siradan bir Abdli.Alina star .Tek tekte yener.
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2022, 11:23:04 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #13810 : 03 Aralık 2022, 15:34:11 »
Kariyeri boyunca bireysel yeteneğiyle ön plana çıkmış,kolej geçmişinde adı curryle yan yana anılacak kadar kolej tarihine kazanmış bir isim carsen,bu kadar bireyselliği ön planda bulunduran bir oyuncudan birkaç aya hemen takım oyuncusuna evrilmesini beklemek pek gerçekçi olmayan bir ihtimal,purdue senelerinden beri takip ediyorum,hatta nbade tuttuğum takım bostona bile gelmesini draft zamanında çok istemiştim,ama orada frekansı pek tutmadı.Biraz sabır gerektiren bir süreç tabi ki,ama eğer tercihler konusundaki karamsarlığını yenmeyi başarabilirse bu tip profildeki oyuncular arasında bize en büyük lüksü sunabilecek isimlerden birisi carsen,zaten el de liderken bence daha şimdiden oyuncuya yüklenmek için pek doğru zamanda değil,ilerleyen dönemlerde gidişat kötüye giderse o zaman zaten tüm oklar üzerine yöneltilecektir ama bunun için bile hala daha zaman var

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #13811 : 05 Aralık 2022, 10:53:59 »
Adamlar Beobouis 2 hafta, sadece 2 hafta sakatlandı diye gidip oyuncu transfer etti. Bizde Bjelica sene başından bu yana yok. Henüz formayı giyip salona 1 saniyelik bile olsa adım dahi atmadı ve Jekiri'yi de çoğu maç hiç güvenip de sahaya sürmememize rağmen oyuncu transfer etmiyoruz.

Adamın sakatlığı nedir, ne zaman dönecek, neyi var hiç bir şey belli değil. Mirotic bile döndü, kuric döndü, bizimkinden ses yok. İsmini cismini bilmesem anında gönderin gitsin diyeceğim de hala bekliyoruz.

Medyada Singleton, blackshear, tobey gibi isimler çıkıyor da neden çıkıyor, gerçekten bir arayışımız var mı? Varsa neden bekliyoruz, neden pazarlık yapıyoruz bu isimlerle, yoksa da birileri bizimle dalga mı geçiyor anlamıyorum.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13812 : 05 Aralık 2022, 11:11:54 »
Koç net istiyor.Kafaladilar ikna ettiler.Bütce yok zir durumdayız bu ekip memnunuz deyip.Camia ufak Ilk süper düşüşte koçu yollamaknicin yoluda açtılar.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #13813 : 05 Aralık 2022, 11:16:50 »
Adamlar Beobouis 2 hafta, sadece 2 hafta sakatlandı diye gidip oyuncu transfer etti. Bizde Bjelica sene başından bu yana yok. Henüz formayı giyip salona 1 saniyelik bile olsa adım dahi atmadı ve Jekiri'yi de çoğu maç hiç güvenip de sahaya sürmememize rağmen oyuncu transfer etmiyoruz.

Adamın sakatlığı nedir, ne zaman dönecek, neyi var hiç bir şey belli değil. Mirotic bile döndü, kuric döndü, bizimkinden ses yok. İsmini cismini bilmesem anında gönderin gitsin diyeceğim de hala bekliyoruz.

Medyada Singleton, blackshear, tobey gibi isimler çıkıyor da neden çıkıyor, gerçekten bir arayışımız var mı? Varsa neden bekliyoruz, neden pazarlık yapıyoruz bu isimlerle, yoksa da birileri bizimle dalga mı geçiyor anlamıyorum.

abi adamlarla kiyaslama bizi.... Onlar ne harcasa vergiden dusuyor, biz butce patlatiyoruz...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13814 : 05 Aralık 2022, 11:20:07 »
Camia derken bu mükemmel.spirun camiası.Transfer haberleri doğrudur çıkan.Var ya allah kolaylık versin koça.Adam harika iş çıkartıyor.Yenilgiler olacak.Berlin maçına Itoudis olduğu için daha olumlu bakıyorum.