Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2001069 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #14160 : 28 Şubat 2023, 14:26:58 »
Ligde bir yabancının lisansı iptal edilir. EL de 11 yabancı ile oynarız.

Teşekkürler. Bu tür konulara çok hakim değilim. Daha önce yabancı transfer konularında hep belli bir sayıdan bahsediliyordu. Ben de yabancı transfer etmek için mevcut isimlerden birisinin anlaşmasının fesh edilmesi gerektiğini zannediyordum. O halde büyük ihtimal Kostas'ın lig lisansı iptal edilir.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #14161 : 28 Şubat 2023, 14:33:18 »
Sezon boyunca rotasyon bakımından dar fakat ilk 4 de olmamızdan dolayı başarılı olan kadromuza bu hafta Bjelica haftayada Dorsey katılacak.Bu iki oyuncunun başarılı bir şekilde kadroya entegre edebilir isek F4 ihtimalimiz çok artar.Fakat en büyük dezavantajımız sezon sonuna sadece 10 maç kalması.Maç kazanmak amacı ile koçun oturan kadroyu belli bölümlerde kolay kolay bozacağını düşünmüyorum.

Ligde Bjelica ve Dorsey'e lisans çıkarılıp uyum sürecini daha hızlı atlatmaları sağlanabilir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #14162 : 28 Şubat 2023, 14:57:34 »
Madem bütçe var ki az buz para değil Dorsey'e verilen, bu takım sezon başından beri PG diye bağırırken Vildoza ve Campazzo'yu Kızılyıldız gibi vasat bir takıma neden kaptırdınız çok merak ediyorum.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #14163 : 28 Şubat 2023, 15:25:05 »
dorsey transferini sadece bu sezon özelinde değerlendirmemek gerekir. bu transfer olmasaydı yazın edwards yerine avrupa piyasasında oyuncu olmadığı için farklı bir zar atmak durumunda kalacaktık ancak bu transferle birlikte şu an kısa rotasyonumuza yapılacak tek bir guard transferiyle biz final four seviyesi bir takım haline geleceğiz kısalar özelinde . efes, olympiakos vs. gibi takımların elinden almamız da cabası. 3 yıllık plan yapan bir takımın tam da yapması gereken hamle.

bu sezona gelirsek ben calathes-wilbekin-pierre-hayes-motley ilk beşini bozacağımızı düşünmüyorum. ikinci beşte kullandığımız guduric-edwards ikilisinde edwards yerine dorsey olacaktır. maç sonlarında wilbekin-guduric ikilisini kullanıp pierre-hayes ile forvetleri tamamlıyorduk, dorsey transferi bize maç sonunda gerekirse guduric’i 3 numarada kullanma lüksünü de verecek. artık 2 değil 3 sorun çözebilen oyuncumuz var ve bunun önemini kalan maçlarda göreceğiz. calathes eskisi gibi büyük bir sorun olmayacak. hala top yönlendirmede sorunumuz var ama yaratıcılık sorunumuzu bir hayli azalttık. ayrıca isolation sayımız da artacaktır.

ayrıca ne olursa olsun 5-10 dakika veya daha fazla süreyle bjelica da rotasyona eklenecek bu hafta itibariyle. daha geniş bir rotasyon, çok saha şutör, final four tecrübesi yüksek ve ucu açık bir takım olduk. kimsenin rahat bir şekilde “bu takım kesin final four yapamaz”  diyemeyeceği bir takımız. iş artık hocada ve oyuncularda bitiyor.
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2023, 15:26:09 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #14164 : 28 Şubat 2023, 15:41:33 »
Bjelica zahmet edipte oynarsa şampiyon olmamamız için hiçbir sebep yok.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #14165 : 28 Şubat 2023, 20:25:56 »
Dorsey oldumu? Olmadımı? 1 martta transfer bitiyormuş galiba? Yetiştirirler inşallah.
'İtalyan  basınında yer alan haberlere göre; Fenerbahçe Beko Başantrenörü Dimitris Itoudis, yakın ilişkilerini de kullanarak Tyler Dorsey'i ikna etti. Yunanistan Milli Takımı için ter döken Birleşik Amerikalı oyuncu Dorsey, milli takımdan koçu Dimitris Itoudis'in çağrısına olumlu yanıt verdi.'
Org da açıklanmayınca içim rahat etmedi.
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2023, 20:31:46 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #14166 : 01 Mart 2023, 09:09:47 »
Bence baskette bütçe yok. Başkan ne verirse o.
Gerçekçi bütçe yapılsa kulübün mali şartları gereği 5 milyon euroyu geçmez herhalde.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #14167 : 01 Mart 2023, 09:41:06 »
Korkmaya başlıyorum gerçekten.Şunun şurasında 10 saatten az süre kaldı el transfer döneminin kapanmasına,yani ne bekleniyor olabilir hala,saçma sapan bir pürüz çıkmaz umarım.Klip için falan bekletiyorlarsa gerek yok klibe,sadece yazısını yazsınlar anlaştık diye,ona da kabulüm
« Son Düzenleme: 01 Mart 2023, 09:45:00 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #14168 : 01 Mart 2023, 10:37:25 »
Bence baskette bütçe yok. Başkan ne verirse o.
Gerçekçi bütçe yapılsa kulübün mali şartları gereği 5 milyon euroyu geçmez herhalde.

Doğrusu odur zaten. 5 milyon gelirin varsa en fazla 6-7 harcarsın.

Ama biz bu kulübe sadece TÜPRAŞ'tan 2 milyar dolar net kâr yapmış bir holdingin veliahdını başkan seçtik. Gerekirse 55 harcasın ve bizi şampiyon yapsın diye. 5 harcayacaksak ben yapayım başkanlık.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2023, 10:38:16 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #14169 : 01 Mart 2023, 12:14:14 »
Korkmaya başlıyorum gerçekten.Şunun şurasında 10 saatten az süre kaldı el transfer döneminin kapanmasına,yani ne bekleniyor olabilir hala,saçma sapan bir pürüz çıkmaz umarım.Klip için falan bekletiyorlarsa gerek yok klibe,sadece yazısını yazsınlar anlaştık diye,ona da kabulüm
Evet sadece Org veya başka yerden aldık dediklerini duysak yeter ama Vandersloot gibi açıklanana kadar istim üstündesin.Telefonuma gelen küpürler genelde anlaşmak üzere oldukları üstündeydi ama son günlerde anlaşıldı yazıları çıkıyor.Ozaman neden açıklanmıyor.Bu gün 21 re kadar sanırım.Onu bırak aylar önce İloturonun kızdığı kadın basketbola transfer olduğu söylenen Gizemde açıklanmadı.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #14170 : 01 Mart 2023, 12:15:25 »
Dorsey ile 2024-2025 sezon sonuna kadar anlaşıldığı bilgisi fbtv de son dakika olarak geçiyor hayırlı olsun
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #14171 : 01 Mart 2023, 12:32:13 »
Dorsey ile 2024-2025 sezon sonuna kadar anlaşıldığı bilgisi fbtv de son dakika olarak geçiyor hayırlı olsun
Helal sana Özcan,devamlı bakıyordum ama yakalıyamamışım.Sağolasın
''Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, Yunan skorer guard Tyler Dorsey (1.96, 1996) ile 2024-25 sezonunun sonuna dek anlaşmaya varmıştır.''
« Son Düzenleme: 01 Mart 2023, 12:34:18 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #14172 : 01 Mart 2023, 14:33:00 »
''Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, Yunan skorer guard Tyler Dorsey (1.96, 1996) ile 2024-25 sezonunun sonuna dek anlaşmaya varmıştır.''
[/quot
[/quote
Evet sadece Org veya başka yerden aldık dediklerini duysak yeter ama Vandersloot gibi açıklanana kadar istim üstündesin.Telefonuma gelen küpürler genelde anlaşmak üzere oldukları üstündeydi ama son günlerde anlaşıldı yazıları çıkıyor.Ozaman neden açıklanmıyor.Bu gün 21 re kadar sanırım.Onu bırak aylar önce İloturonun kızdığı kadın basketbola transfer olduğu söylenen Gizemde açıklanmadı.

Ben yazarken yazıp yollamissin abi, inşallah siteden çıkmadan okur da daha fazla gerilmezsin demiştim. Biran önce resmi açıklama gelsin de rahtlayalim diyor insan ister istemez.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #14173 : 01 Mart 2023, 14:59:22 »
xxx - calathes
wilbekin - dorsey
guduric - pierre
xxx - hayes
motley - jekiri - bjelica

seneye kaliteli 1 ve 4 alsınlar, şampiyon olamazsak hocaya söveriz.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #14174 : 01 Mart 2023, 15:48:39 »
Marko Guduric is close to contract extension with Fenerbahce, via Donatas Urbonas.