Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2323540 defa)

aBouT, Samet_GFB ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #19335 : 16 Ekim 2024, 12:58:21 »
Bugun serbest bırakmışlar Skylar'ı. Artık geri dönüşü olmaz :)
Hayırlı olsun o zaman. Aynı kalitede uzun da bekliyoruz artık, yapacak bişey yok. Fernando olaydı tam Mays'in oynatacağı tarz uzundu ama süre alıyor preseason maçlarında.
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2024, 12:58:59 Gönderen: Umut »
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #19336 : 16 Ekim 2024, 13:01:06 »
Katılıyorum. O makamda kimse olmasa bundan kötü transfer dönemi geçiremezdik. Allah bilir bir eşek yükü para ödüyoruzdur.

Gherardininin yaşı ve sağlık problemleri sebebiyle 2yıldır şubede bi önemli vasfı ağırlığı yada rolü yok. Aktif emeklilik modunda takılıyo danışmanlık rehberlik hizmeti verir gibi bi rolü var. Tüm kararlar hoca-sertaç komsuoğlu-büyük gs li derya bey üçgeninde alınıyo. Ama bu yaz yapılan tüm transferler gelenler-gidenler hocanın isteğiydi. Hatta ömer faruk derya beye ve yönetime beni düşünür müsünüz diye ulaşıyo itoudis veto ediyo. Şutor uzun isterim diyip samanici aldırıyo.

Zaten ömer geçenlerde roportajında dedi, yaz başı ben kendim fenerbahçeye haber gönderdim ama olumlu yanıt alamadım dedi.

Zagars geçen sene itoudis döneminde alındı bi yatırım transferi olarak. Maaşı metecanla melihle nerdeyse aynı bantta(yıllık 300 bin € ya oynuyo). Ben zagarsın rotasyondaki 9.-10.oyuncu olarak kötü bi oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Şuan saha içinde yaşadığı bazı problemlerin çoğu bence geçen sene yaşadığı diz sakatlığının etkileri. Çapraz bağları kopardı ve 8 ay ayağının üstüne basamadı. Tam sezonun sonunda düzeldi. O donem 7-8 resmi maç oynadı ve sezon bitti. Ben olsam zagarsı 1 yıl daha kiralardım, dolu dolu ana rolde oynayacağı bi takıma. Güzel bi potansiyeli var ama daha çok ham
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2024, 13:08:53 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #19337 : 16 Ekim 2024, 13:06:49 »
Benim en çok sinir olduğum nokta, mays mutlaka katkı verecek hatta şu an gidebileceğimiz oyuncular arasında el e en rahat uyum sağlayabilecek 1 numaralı oyuncu o konuda hiçbir sıkıntı yok. Asıl sıkıntı, biz gözümüzün önündeki leeye 150k veremediğimiz için şu an maccabide izliyoruz oyuncuyu, yani oyuncu tercih etmediyse ona bir şey diyemem tabi ama eğer biz teklifi yaptığımız takdirde getirebiliyor olsaydık 150k yı vermekten mi çekindik sadece, rotasyon şişecek bahanelerini falanda kabul etmem hiç lee gibi oyuncu için rotasyonda şişsin bir zahmet, neden getiremediniz bu adamı ya neden, şimdi şut atmaktan aciz hall efendi baldwinin batırdığı zamanlarda devreye girebilsin diye dualar edeceğiz

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #19338 : 16 Ekim 2024, 18:17:33 »
Aslında sağlam takım kurmak o kadar da zor değil. Sadece takıntın olmayacak, bazı özel yetenekler için esnemesini bileceksin.
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2024, 18:17:44 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #19339 : 16 Ekim 2024, 18:19:03 »
Troy Brown Jr. patlama yaparsa belki onu alırız Manisa'dan.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #19340 : 17 Ekim 2024, 01:23:06 »
Benim en çok sinir olduğum nokta, mays mutlaka katkı verecek hatta şu an gidebileceğimiz oyuncular arasında el e en rahat uyum sağlayabilecek 1 numaralı oyuncu o konuda hiçbir sıkıntı yok. Asıl sıkıntı, biz gözümüzün önündeki leeye 150k veremediğimiz için şu an maccabide izliyoruz oyuncuyu, yani oyuncu tercih etmediyse ona bir şey diyemem tabi ama eğer biz teklifi yaptığımız takdirde getirebiliyor olsaydık 150k yı vermekten mi çekindik sadece, rotasyon şişecek bahanelerini falanda kabul etmem hiç lee gibi oyuncu için rotasyonda şişsin bir zahmet, neden getiremediniz bu adamı ya neden, şimdi şut atmaktan aciz hall efendi baldwinin batırdığı zamanlarda devreye girebilsin diye dualar edeceğiz
Ben de bunu anlamıyorum marjanovic bizden aylık 45 bin dolar kazanıyormuş  Lee’de kazansın 55 bin dolar. Bi uzun transferi yapıldığında pivot rotasyonunda yeni oyuncu,birch,melli,marjanovic,sertaç olacak. Böyle çer çöple pivot rotasyonu şişirileceğine lee gibi bir adam için guard rotasyonu şişirilirdi.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #19341 : 17 Ekim 2024, 14:59:25 »
Ben de bunu anlamıyorum marjanovic bizden aylık 45 bin dolar kazanıyormuş  Lee’de kazansın 55 bin dolar. Bi uzun transferi yapıldığında pivot rotasyonunda yeni oyuncu,birch,melli,marjanovic,sertaç olacak. Böyle çer çöple pivot rotasyonu şişirileceğine lee gibi bir adam için guard rotasyonu şişirilirdi.
bu ligde kısan iyiyse finale her şekilde gidiyorsun zaten, bizim elimizde baldwin gibi bir isim varken yanına sadece mays çekmekle kalmayıp arkasını lee için düşük bir buyout daha kullanarak doldursak net f4 a gittik bile derdim, iki ana guardın arkasından lee gibi bir ismi getirebilmek şu an el deki hiçbir takımın sahip olmadığı bir lükse sahip olmak demek, tıpkı efesin vasa-larkin arkasından beaubois getirmesi gibi, seneye de paristen shortsa çöksek minimum 4-5 sene hiç değişmeyecek bir guard rotasyonunu tamamlamış olurduk, savunma yapsın diye aldığımız hall da sezonun bir yerinde patlayacak zaten, bari hücum repertuarı zengin kısalarla doldursaydık 1-2 tarafını, ama yok mutlaka bir zar atacağız ki sezonun en saçma anında bir guardın düşük performans vermesiyle tüm emekler çöpe gitmeli yoksa bir anlamı olmaz

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #19342 : 17 Ekim 2024, 15:07:58 »
Tj shortsun dış şut tehditi olsa tam 27 yaşına dönmüş bobby dixon olur. Müthiş yürekli, müthiş karakterli, kazanma açlığı hiç bitmeyen bi adam. Geçen sezondan beri ilgiyle takip ediyorum kendisini. Gelecek yaz kesin baş üstü bi takıma gider. Ama hiç dış şut tehditi yok bu çok büyük bi zaaf
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2024, 15:09:35 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #19343 : 17 Ekim 2024, 15:15:38 »
Bi de eurocupda venezia da kabengele diye bi insan azmanı var ki tam bi potaaltı canavarı. Şimdiden maccabi armani vs çoktan takibe almışlar. O adamında eurolegue e çok sağlam bi sıçrama yapacağını düşünüyorum. Aslında şube yönetimi kafasını kaldırsa hamleleri zamanında yapsa hala kıtada yetenekli oyuncular var.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #19344 : 17 Ekim 2024, 15:50:48 »
Bi de eurocupda venezia da kabengele diye bi insan azmanı var ki tam bi potaaltı canavarı. Şimdiden maccabi armani vs çoktan takibe almışlar. O adamında eurolegue e çok sağlam bi sıçrama yapacağını düşünüyorum. Aslında şube yönetimi kafasını kaldırsa hamleleri zamanında yapsa hala kıtada yetenekli oyuncular var.
Motley bize gelmeden önce Eurocup MVP si değil miydi ?

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #19345 : 17 Ekim 2024, 16:05:08 »
Motley bize gelmeden önce Eurocup MVP si değil miydi ?

Eski bi dost mvp oldu o sezon. Jaiteh bolognada mvp oldu

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #19346 : 17 Ekim 2024, 18:11:17 »
chicago onuralpi serbest bırakmış

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #19347 : 17 Ekim 2024, 18:18:51 »
Rezil ötesi yerli rotasyonumuzu düşünürsek Onualp'i almamız lazım.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #19348 : 17 Ekim 2024, 18:32:40 »
Keşke şube yönetimi bi kez olsun insiyatif alıp onuralp topuna girse. Çocuk zaten Fenerbahçeli, nba e gitmese bize gelmek istiyodu. Bugun değilse ne zaman...

Elimizde El seviyesindeki tek yerli oyuncu tarık. Üstelik seneye wilbekin guduric pierre gibi isimlerin kontratı bitiyo. 2-3 numara rotasyonunda gelecek yaz muhtemelen yine köklü bi değişim yaşanacak. Onuralp fırsatı varken gerekirse gelecek sezonun bütcesiyle ilgili bi tasarruf sağlanıp bu transfer yapılmalı. ( zamanında dorseyi fırsat görüp ciddi bi maaşla aldılar, bunu alırken de bi sonraki sezonun bütcesinden bi miktar pay o sezona aktarılmıştı bütçe dengesini sağlamak için)
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2024, 18:49:50 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #19349 : 17 Ekim 2024, 19:15:42 »
Hoca pierre i tutmuyor bu sene pek yollar ayrılıp onur alp gelsin bence