Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1851967 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7005 : 30 Haziran 2024, 22:03:20 »
Geçmiş sayfalarda önerdim ben oyuncu.A yinede avrupanın değerli takımlarından biriyiz.Minimum yarı şanslı olursak final.Kupa istiyorsak daha fazlası şart.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #7006 : 01 Temmuz 2024, 00:38:45 »
Uzakdoğu pazarına çıkalım.Harika savunmacılar var.Tayland-Çin-Japonya.Vizyon genişltelim.Uzakdoğu pazarıyla ufuk genişletelim ne cevherler vardır.Amerika olabilir kolejler.Hadi Simla Hanım kıpırdayınız.
Simla hanım ayrıldı ki

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7007 : 01 Temmuz 2024, 00:55:29 »
Fotoda var çekilen.Seçildi biliyorum.

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7008 : 01 Temmuz 2024, 08:15:39 »
Fotoda var çekilen.Seçildi biliyorum.
Yedek kadroda olabilir. Yanlış biliyorsun

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #7009 : 02 Temmuz 2024, 19:01:28 »
Ertan Bey bakın oyuncular öneriyoruz beğeniliyor beğenilmiyor sizde önerin.1 net tecrübeli isim lazım.Çaylaklardan biride gidecek burası yetiştirme kurumu değil.

Ben neyim, kimim ki oyuncu falan öneriyorum. İroni falan yapmıyorum bu arada. Şu branşın tek bir şampiyonluğu yokken bile maç izlemişliğim vardır, şimdi de takip ediyorum o kadar. Teknik taktik bağlamında çok vakıf olmadığım bir branş. Sıradan bir Fenerbahçeliyim, etim budum bu. Ben orasında değilim işin. Gerçek hayatta karşılığı bulunmayan demeçler vermesinler. Vermeseler her şey çok daha güzel olacaktı zaten. "Fenerbahçe'nin hedefi her her yıl Avrupa şampiyonu olmaktır" minvalinde bir mit, bir algı yaratıldı. Yok öyle bir dünya. Geçtim Avrupa'yı Türkiye'de bile olamazsın her yıl şampiyon. Organizasyon, istikrar, planlama ve sabır istiyor bu işler. Ligi şampiyon bitirdikten sonra kızlar FBTV yayınına çıktı. O yayında Eda Erdem'in program sunucusuna verdiği yanıtı açıp izleyin, dinleyin. Bu arada problem sadece bizim camiada zannediyordum. Sosyal medyada kadın milli takım oyuncuları için yazılana çizilene baktım. Eline voleybol topu dahi almamış insanların olimpik sporculara yazdıklarını görseniz; çer-çöp diyen mi dersiniz, balon yazan mı desiniz, vasat yazan mı dersiniz... ÇIKARIMIM ŞU: Bu ülke insanı her açıdan mutsuz, mutsuzluğunu çıkaracak yer arıyor. Bu gerilimin boşaltılabileceği tek alan spor. Hayata olan kızgınlıklarını sporcuların üzerine kusuyor herkes. İstibdat böyle bir şey maalesef...

Daha fazla yazmayayım, kimseyle didişmek istemiyorum.
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2024, 19:02:11 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7010 : 02 Temmuz 2024, 19:35:12 »
Voleybolde ufak dokunuşlarla avrupa şampiyonu olmak içten değil.Ancak takımı çaylak yabancılarla doldurduk.1 tanesi fazla işte Cristina yine getiremedi sonunu.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7011 : 03 Temmuz 2024, 14:11:42 »
2 devşirme oynatma hakkımız varsa Alexia Caratsuyu alalım derim.