Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1802392 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nervous

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4230 : 24 Temmuz 2015, 22:08:20 »
Ezgi konusunda çekinceler olabilir, haklısınız ancak takımı en az Elif kadar hatta daha iyi oynatabileceğini düşünüyorum.

Ezg çok iyi bir Fenerbahçeli; yaşından çok daha olgun konuşmaları, yaşıtlarından sahada çok daha iyi bir duruşu var. Oyun içindeki durumuna gelirsek Ezgi'nin her şeyden önce ayakları hızlıdır, yavaş bir görüntü verebilir ancak manşette sıkıntı yaşadığımızda ikinci topa mutlaka yetişebilir. FBTV'deki Smaçör programına katıldığında pasör bir kere her turda topa değen kişidir benzeri bir cümle kurmuştu. Defansta da kötü manşette ikinci topta da başarılı olacağını düşünüyorum. Benim Ezgi'yle ilgili kafamı kurcalayan tek bir konu var. 2 pasları. 2 numaraya attığı paslar alçak kalabiliyor. Bu sezon başından ortasına kadar Polen'le oyuna dahil olduklarında ona attığı birçok pas alçak kalmıştı. Sezon sonuna doğru birlikte oynadıkları maçlarda bunu biraz aştılar ama ben hala bu konuda daha iyi olabileceğini düşünüyorum. Ezgi'den çok umutluyum. Yerli pasör almalıyız diyordum ama ihtiyacımız olmadığını düşünüyorum. Ezgi Ankara'da düzenlenecek olan u23 Dünya Şampiyonası'nda muhtemeln u23 milli takımımızın pasörü olacak. Umarım iyi oynar ve sezon önce güzel sinyaller verir. Beni yanıltmayacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #4231 : 25 Temmuz 2015, 01:25:30 »
Arkadaşlar daha önce sordum ama cevap veren olmadi yinede sormak istiyorum Cigdem Hanimin yerine getirilen var mi? .Takimi toparlayacak ablalik yapacak birisi lazim.
Bildigim Kadarıyla yok
Sanırım o tür işler Eda' ya Kaldı.

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4232 : 27 Temmuz 2015, 10:42:13 »
Ezgi konusunda çekinceler olabilir, haklısınız ancak takımı en az Elif kadar hatta daha iyi oynatabileceğini düşünüyorum.

Ezg çok iyi bir Fenerbahçeli; yaşından çok daha olgun konuşmaları, yaşıtlarından sahada çok daha iyi bir duruşu var. Oyun içindeki durumuna gelirsek Ezgi'nin her şeyden önce ayakları hızlıdır, yavaş bir görüntü verebilir ancak manşette sıkıntı yaşadığımızda ikinci topa mutlaka yetişebilir. FBTV'deki Smaçör programına katıldığında pasör bir kere her turda topa değen kişidir benzeri bir cümle kurmuştu. Defansta da kötü manşette ikinci topta da başarılı olacağını düşünüyorum. Benim Ezgi'yle ilgili kafamı kurcalayan tek bir konu var. 2 pasları. 2 numaraya attığı paslar alçak kalabiliyor. Bu sezon başından ortasına kadar Polen'le oyuna dahil olduklarında ona attığı birçok pas alçak kalmıştı. Sezon sonuna doğru birlikte oynadıkları maçlarda bunu biraz aştılar ama ben hala bu konuda daha iyi olabileceğini düşünüyorum. Ezgi'den çok umutluyum. Yerli pasör almalıyız diyordum ama ihtiyacımız olmadığını düşünüyorum. Ezgi Ankara'da düzenlenecek olan u23 Dünya Şampiyonası'nda muhtemeln u23 milli takımımızın pasörü olacak. Umarım iyi oynar ve sezon önce güzel sinyaller verir. Beni yanıltmayacağını düşünüyorum.

M.yıldırım'ında , seninde dediklerine katılıyorum.Çağla olmaz başkası olur ama tek başına Ezgi ya tam çıkar yada tam batar gibime geliyor.Yada Anka'nın dediği gibi alt yapıdan birini tutmamız gerekebilir.Ezgiyi,Erkeksi Konuşmalarını,Hareketliliğini,Ve Fenerbahçe'li oluşunu seviyorum.Ligde yabancı sınırlamasının olduğu yerde yabancı pasörün yerine başka yabancıyı oynatabilmemiz için yerli pasörle çıkmak güzel ama onu arkadan tehdit edecek biri olsa daha iyi olur kanısındayım.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #4233 : 01 Ağustos 2015, 00:41:39 »
Bu yıl 4 kupa da bizim olacak unutmayın bu mesajımı 😉😊 hatta 5 diyelim dünya şampiyon kulüpler kupası ile

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4234 : 03 Ağustos 2015, 11:23:08 »

Genç liberomuz Melis Yılmaz 1 yıllığına bu sezon 2. ligde oynayacak Beşiktaş a kiralanmış.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4235 : 03 Ağustos 2015, 18:11:19 »
Genç liberomuz Melis Yılmaz 1 yıllığına bu sezon 2. ligde oynayacak Beşiktaş a kiralanmış.

cok uzuldum ama herhalde 2 libero oldugu icin oda kendini gelistirsin diye yolladilar.o kizi cok seviyorum insallah fenerde kalir.

Çevrimdışı cihatc

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #4236 : 08 Ağustos 2015, 14:12:21 »

cok uzuldum ama herhalde 2 libero oldugu icin oda kendini gelistirsin diye yolladilar.o kizi cok seviyorum insallah fenerde kalir.

Bence tam tersine sevinmek lazım. Melis'i hepimiz çok seviyoruz ve çok başarılı olacağına inanıyoruz. Fakat takımda kalsa Merve ve Gizem varken oynama şansı hiç yoktu. Bu sayede sürekli oynayarak daha da gelişecek. Satılsa çok çok üzülürdüm ama kiralık vermek en doğru hareket.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4237 : 08 Ağustos 2015, 15:44:18 »
Yani Ezgi misali. Oda 1-2 sene gezdi ve sonunda bir noktaya geldi.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4238 : 11 Ağustos 2015, 00:54:26 »
Bence tam tersine sevinmek lazım. Melis'i hepimiz çok seviyoruz ve çok başarılı olacağına inanıyoruz. Fakat takımda kalsa Merve ve Gizem varken oynama şansı hiç yoktu. Bu sayede sürekli oynayarak daha da gelişecek. Satılsa çok çok üzülürdüm ama kiralık vermek en doğru hareket.

evet bende senin gibi düşünüyorum.Benim üzüldüğüm nokta Eskiden Fenerbahçeli olan sporcular daha çok sevilir ve jübileside bu takımda yapılırdı.Ama her branşta görüyorum,yaşına,başına,fenerbahçeliliğine bakılmadan yollanabiliniyorlar.ama tam tersi olunca yabancıda bile olsa,kendileri başka takıma gidince hain ilan ediliyorlar.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4239 : 13 Ağustos 2015, 12:06:47 »
melis gidecekse anadolu takımına gitmeliydi Fb kültürü almış oyuncu bjkde nutsuz olur

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4240 : 13 Ağustos 2015, 22:05:45 »
melis gidecekse anadolu takımına gitmeliydi Fb kültürü almış oyuncu bjkde nutsuz olur

Bu görüşüne bende katılıyorum,
Vay Mehmet istedikten sonra nekadarda güzel anlaşılabiliniyormuş:

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4241 : 14 Ağustos 2015, 10:58:46 »
ahadeli sen katıl diye yazmadım kendi görüşümü yazdım

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4242 : 14 Ağustos 2015, 12:56:36 »

Melis in okulu devam ettiği için İstanbul dışına gitmesi söz konusu değildi.

Ayrıca 2. lige kiralanan oyuncuya istenilirse çiftte lisans da çıkartılabiliyor.

Merve veya Gizem den biri sakatlık yaşadığında 2. ligde oynamaya devam ederken bizim kadromuzda da yedekte yer alma şansı olabilecek böylelikle. (takımda hiç kimse sakatlık yaşamaz umarım)

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4243 : 14 Ağustos 2015, 19:23:46 »
ahadeli sen katıl diye yazmadım kendi görüşümü yazdım

Karsinizda yasi neredeyse yasinizin iki kati kadar olan bir buyugunuz var.  Usluba biraz dikkat edelim lutfen.  Ben bu forumda her seye tolerans gosterebilirim (Seda'ya ve Naz'a bile) ama buyuklere karsi kullanilan usluba asla...

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4244 : 15 Ağustos 2015, 14:53:21 »
yaşına şimdi dikkat ettim herkesin kendisi gibi düşümesini istiyor diğer arkadaşlardan saygısızlız yaptıysam özür dilerim kendisindende
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2015, 15:28:43 Gönderen: MEHMET BATUR »