Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1807508 defa)

altann ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5175 : 11 Eylül 2017, 15:57:40 »
biizm takıma nati ve rahimova varken koshe gitmezdi abi bence...koshe tek yonlu oyuncu...
bize biraz daha savunma yapmayı da bilen biri lazım...
top cıkmazdı nati-koshe-rahimova defansından...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5176 : 11 Eylül 2017, 16:17:33 »
Hocam bazı şehir efsanelerini bırakalım. Kim de ilk geldiğinde manşet almayı bilmiyor, yanlış tercih denildiği zamanları hatırlıyorum.

Mesela Shved bize gitmez diyoruz. Adam avrupanın en değerli 2-3 forvetinden birisi. Şu anda da tek başına Rusya'yı çeyrek finale çıkardı. Koshe dünyanın en iyi oyuncularından birisi. Bize gitmez demek çok büyük bir lüks. Her türlü gider, her türlü de oynar.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5177 : 11 Eylül 2017, 21:27:12 »
Bricio gelseydi yaa. Şu takımı da baltaladilar ya hem de pasor mevkii bu kadar iyiyken.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #5178 : 11 Eylül 2017, 23:20:19 »
bizim bütün branşlardaki takımlarımızda birşeylerin eksik kalması çok normal

• Üye
« Yanıtla #5179 : 12 Eylül 2017, 09:33:17 »
erkek voleybol'da bir tane daha alternatif hatta bence ust duzey smacor (quesque yerine)
kadın voleybolda bir tane daha alternatif hatta bence ust duzey smacor (jerkov yerine)
kadın basketbolda bir tane eu kısa bir tane yerli devsirme uzun olmak uzere 2 oyuncu...

olacak is degil yemin ederim...bildigin dalga geciyorlar...sorsan 100 milyon euro var kasada daha...yersen....su 4 oyuncunun bedeli kulube 1.5 milyon euro yu gecmezdi....
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2017, 09:34:22 Gönderen: Vanguards of FB »

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5180 : 16 Eylül 2017, 20:21:37 »
Koshe Ecz gibi 30 cm de bile manset alamazsa takimi duman ederdi.
Merve, Koshe dagilirdik.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5181 : 21 Eylül 2017, 13:13:39 »
Son şampiyon Fenerbahçe’nin sezon başında İtalyan ekibi Pomi Casalmaggiore’den kadrosuna kattığı ABD’li milli pasör Carli Lloyd’tan kötü haber…

Sarı lacivertliler, Grand Prix’de omzundan sakatlanarak ameliyat olan ve yaklaşık 3 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenilen ABD’li pasörün sözleşmesini karşılıklı olarak anlaşarak feshetti.

Sarı Melekler’in Lloyd’un yerine bir pasör transferi daha yapması bekleniyor (Tomkom galiba)
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5182 : 21 Eylül 2017, 13:41:34 »
Naz gittiğinden beri şu pasör transferinde bir türlü dikiş tutmadı. Kaç tane pasör transfer ettik hatırlamıyorum bile.

• Üye
« Yanıtla #5183 : 21 Eylül 2017, 14:43:56 »
ulan madem tekrar pasor transferi isine girip transferi tekrar actık, alalım bir tane daha smacor..

ama lloyd'a uzuldum..kotu oldu bizim icin...kimi buluruz bu vakit...tom kom olabilir gene cidden.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #5184 : 21 Eylül 2017, 17:33:06 »
Son şampiyon Fenerbahçe’nin sezon başında İtalyan ekibi Pomi Casalmaggiore’den kadrosuna kattığı ABD’li milli pasör Carli Lloyd’tan kötü haber…

Sarı lacivertliler, Grand Prix’de omzundan sakatlanarak ameliyat olan ve yaklaşık 3 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenilen ABD’li pasörün sözleşmesini karşılıklı olarak anlaşarak feshetti.

Sarı Melekler’in Lloyd’un yerine bir pasör transferi daha yapması bekleniyor (Tomkom galiba)

Çok yazık oldu.  Dünya gözü ile izlediğimiz uzak ara en iyi pasör olacaktı.  Stres kırığı olan da bir pasördü ama sakat olmadığı dönemde çalıştığı takımlar müthiş verim aldılar.  Pektabii yine Fenerbahçe cenabetliğine kurban verdik...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5185 : 21 Eylül 2017, 17:45:58 »
Fofoa ve Lo Bianco varken uzak ara en iyi pasör nasıl oluyor acaba?

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #5186 : 21 Eylül 2017, 18:17:15 »
Fofoa ve Lo Bianco varken uzak ara en iyi pasör nasıl oluyor acaba?

Lo Bianco ile Fofoa bise geldikleri donemde, kariyerlerindeki tepe noktasindan cok daha asagidalardi.  Lloyd ikisinin bizdeki performansini rahat gecerdi bence. 

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5187 : 21 Eylül 2017, 21:10:51 »
Lo Bianco ile Fofoa bise geldikleri donemde, kariyerlerindeki tepe noktasindan cok daha asagidalardi.  Lloyd ikisinin bizdeki performansini rahat gecerdi bence.

Performans olarak desen bir derece diye anlarım ama uzak ara en iyi pasör dediğin zaman oyuncunun kalitesini kastetmiş oluyorsun ki o konuda abartmış oldun biraz yada söylemek istediğinin anlamını aştı o cümle :)
Ne Lo bianconun ne de fofao'nun kalite olarak yanına yaklaşamaz Lloyd. Başarılı olur muydu bence de olurdu ama bireysel anlamda bir şey ifade etmezdi zira takım Kim'den sonra bana hiç heyecan vermiyor ve başarılı olacağını da zannetmiyorum bu takımın.

• Üye
« Yanıtla #5188 : 22 Eylül 2017, 11:21:18 »
tomkom'la beraber bir tane daha yabancı smacor gelsin...
lloyd gittiyse , tomkom cok daha ucuza gelir..butce acılmıstır biraz...

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #5189 : 22 Eylül 2017, 12:20:13 »
Performans olarak desen bir derece diye anlarım ama uzak ara en iyi pasör dediğin zaman oyuncunun kalitesini kastetmiş oluyorsun ki o konuda abartmış oldun biraz yada söylemek istediğinin anlamını aştı o cümle :)
Ne Lo bianconun ne de fofao'nun kalite olarak yanına yaklaşamaz Lloyd. Başarılı olur muydu bence de olurdu ama bireysel anlamda bir şey ifade etmezdi zira takım Kim'den sonra bana hiç heyecan vermiyor ve başarılı olacağını da zannetmiyorum bu takımın.

Ilhan, forum acildigindan beri tum yazdiklarimi iki defa sildirdim.  Birinde benden kaynaklanan bir problem degildi.  Demek istedigim su: Lloyd'u ben cok eskiden beri takip ediyorum.  Hatta Cem ile onun hakkinda bayagi tartismalarimiz oldu.  Lloyd'un sikintisi ciddi sakatlik problemleri yasamasi.  Bu da oyununa ciddi anlamda etki ediyor.  Zaten saglikli oldugunda yaptiklari ortada.  Benim sahsi fikrim su: izledigim pasorler arasinda, teknik anlamda en yetenekli pasor.  Tabii ki haklisin.  En iyi dedigin zaman, hangi kritere gore iyi?  Kariyer anlaminda olmadigi bariz, ona suphe yok.  Malumun ilami olur.  Ancak, teknik anlamda tam bir sihirbaz.  Takimi tasimayi ve yonetmeyi basarabilen sinirli sayidaki pasorden biri.  En cok yaklasan Lo Bianco idi.  Gayet memnundum ondan ama bence Lloyd izledigimiz en iyi pasor olabilirdi. 

Kim olmadan neye yarardi?  Orasi, kesin.  Heyecan hep eksik kalirdi.