Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1788902 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5250 : 17 Nisan 2018, 18:53:55 »
Maa gitsin Kim'i geri getirsin ve rakiplere darbe vurmak için oyuncu çıkarmak lazım ordan. Boskovic Rasic Orge Hande kimi alabiliosa alsin ama bu 4 isim hatta Naz çok kritik.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #5251 : 18 Nisan 2018, 13:53:15 »
Kim daha karar vermedim diye açıklama yapmış.Her sene aynı muhabbet sıktı artık.Son dakikaya kadar beklet sonra gelme.

Umarım MAA Kim hayır demesine karşı bir B planı vardır.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #5252 : 18 Nisan 2018, 23:27:47 »
Yabancı forumlardaki söylentiye göre Kim'e yıllık bonuslarla beraber 1.5 milyon euro teklif etmişiz.Kim'in teklifi kabul etmesi bekleniyormuş.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5253 : 19 Nisan 2018, 10:49:23 »
lloyd-cagla
xxxx (yabancı) -polen
kim-bricio-meliha-xxxx(yerli)
rasic-eda-dicle-bahar
gizem orge-merve

gibi bir kadro istiyorum..

rasic ve gizem ozge'yi vakıf'dan koparmak lazım...meliha'da mumkunse geri gelsin...
bir tane yerli smacor daha ve bir tane amerikalı yada brezilyalı capraz-smacor ile super oluruz...saf capraz istemiyorum..sokolova gibi biri...
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2018, 10:49:47 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #5254 : 20 Nisan 2018, 17:29:26 »
Kim daha karar vermedim diye açıklama yapmış.Her sene aynı muhabbet sıktı artık.Son dakikaya kadar beklet sonra gelme.

Umarım MAA Kim hayır demesine karşı bir B planı vardır.

Her sene aynı muhabbet mi? Bu Kim'siz ilk sene idi. Farkındasınız degil mi?

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #5255 : 20 Nisan 2018, 23:00:37 »
Her sene aynı muhabbet mi? Bu Kim'siz ilk sene idi. Farkındasınız degil mi?

Bizimdeyken her sözleşme yenileme sezonunda aynı muhabbetler dönüyordu. Kim hep en sonda karar veriyordu.Gidip gitmeyecek mi diye düşünüp duruyorduk.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #5256 : 22 Nisan 2018, 21:01:51 »
Eczacı, vakıfı yenip seride 2-1 öne geçti. Inşallah ecz şampiyon olur. Final fourda da Bricio lu Imoco vakifa tıngırdatırsa degmeyin keyfimize. Rasic Orge Naz Zhu birilerini kapmak lazım. Kim de gelecekse karar versin artık.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #5257 : 23 Nisan 2018, 11:17:53 »
Eczacı, vakıfı yenip seride 2-1 öne geçti. Inşallah ecz şampiyon olur. Final fourda da Bricio lu Imoco vakifa tıngırdatırsa degmeyin keyfimize. Rasic Orge Naz Zhu birilerini kapmak lazım. Kim de gelecekse karar versin artık.

Kim'in gelmesini istemiyorum. Yok öyle tüm sezon 'git artık köyüne' diye eleştirip, sonradan duvara toslayınca 'gel artık güzel gözlüm'. Bu arada alıntıyı senden yaptım ama sözüm sana değil.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #5258 : 23 Nisan 2018, 13:11:44 »
Natalia Brezilya'ya dönecekmiş herhalde. Tabi kadro farkı ve sakatlık da etkiledi ama geçen sezonki harika formundan sonra bu sezonki hâli hayal kırıklığı oldu.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2018, 14:22:40 Gönderen: franz392 »

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #5259 : 23 Nisan 2018, 13:54:02 »
Natalina, Brezilya'ya dönecekmiş herhalde. Tabi kadro farkı ve sakatlık da etkiledi ama geçen sezonki harika formundan sonra bu sezonki hâli hayal kırıklığı oldu.

Natalia'dan cacık olmayacağı hususunda çok büyük uyarılar yaptık. Kim'in sağladığı muazzam emniyet sübabı sayesinde öne çıktı; aldanmayın dedik ama dinletemedik. Gerçi o arkadaşlarda suç bulmuyorum. Takım zaten genel olarak kötü inşa edilmişti. Nati'ye çok iyi değil derken bir anda ondan da kötü isimlerle donattık takımı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5260 : 23 Nisan 2018, 14:04:42 »
Natalie geçen sene takımın MVP'siydi. Brezilya milli takımında da gelmeden MVP'ydi. Geldikten sonra da sene başında MVP'ydi. Bu sene sağlıklı olsaydı cacık mı ayran mı görürdük. Kaldı ki gördük de geçen sene de gördük, sene başında da namağlup lider ve eczacıyı falan yenerken görüyorduk. Farklı görecek bir şey yok. Kadının göstereceği bişiy de yok. Sanki dünyada 4 numara bolluğu var da. Say desek 5 tane isim sayamazsınız.

Ayrıca bir kaç tane isim Kim gitsin dedi diye aman gitsin, gelmesin bak gitmesini istiyorlardı zaten demek yine demogojidir. Tartışmaya yine girmeyeceğim Besim çünkü seninle akla kara gibiyiz.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2018, 14:05:23 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #5261 : 23 Nisan 2018, 17:57:12 »
Natalie geçen sene takımın MVP'siydi. Brezilya milli takımında da gelmeden MVP'ydi. Geldikten sonra da sene başında MVP'ydi. Bu sene sağlıklı olsaydı cacık mı ayran mı görürdük. Kaldı ki gördük de geçen sene de gördük, sene başında da namağlup lider ve eczacıyı falan yenerken görüyorduk. Farklı görecek bir şey yok. Kadının göstereceği bişiy de yok. Sanki dünyada 4 numara bolluğu var da. Say desek 5 tane isim sayamazsınız.

Ayrıca bir kaç tane isim Kim gitsin dedi diye aman gitsin, gelmesin bak gitmesini istiyorlardı zaten demek yine demogojidir. Tartışmaya yine girmeyeceğim Besim çünkü seninle akla kara gibiyiz.

Demagojinin anlamını bildiğini düşünmüyorum (zaten yanlış yazmışsın). Tartışmaya girmeyeceğim deyip, yine küstah bir yorum yazmışsın.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5262 : 23 Nisan 2018, 20:10:14 »
Demagojinin anlamını bildiğini düşünmüyorum (zaten yanlış yazmışsın). Tartışmaya girmeyeceğim deyip, yine küstah bir yorum yazmışsın.

Voleyboldan zerre kadar anlamayıp da kalkıp bir de burada insanlara akıl veriyorsun. Uyarı yaptık, dinletemedik bilmem ne. İlkokul çocuklarının bildiği isimler hariç bir şey bildiğin de yok zaten.

Yaptık ettik diyip de akıl abilerinin fikirlerini yorumlarına destekçi olarak katmasan şaşardım. Zira kendine özgü bir fikrin yok senin voleybolda.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2018, 20:13:03 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #5263 : 24 Nisan 2018, 13:10:55 »
Voleyboldan zerre kadar anlamayıp da kalkıp bir de burada insanlara akıl veriyorsun. Uyarı yaptık, dinletemedik bilmem ne. İlkokul çocuklarının bildiği isimler hariç bir şey bildiğin de yok zaten.

Yaptık ettik diyip de akıl abilerinin fikirlerini yorumlarına destekçi olarak katmasan şaşardım. Zira kendine özgü bir fikrin yok senin voleybolda.

Sinirli, küstah ve kibirli yorumun, bu meselede yaşadığın yanılgının bir dışavurumudur. Prensip itibari ile, düşünceleri adamakıllı tartışmak yerine, işi kişisel hakarete vardıran insanlarla diyaloğa devam etmekte bir fayda görmüyorum.

Not: Çok beğendiğin Natalia'yı şimdi gittiği yerde takip edebilirsin.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #5264 : 24 Nisan 2018, 15:05:19 »
Kibirli ve küstah yorum görmek istiyorsan kendi yazdığın, insanlara yukarıdan bakan, alaycı yorumlarına bir bak. Şimdiye kadar fazlasıyla saygılı davrandım sana. Hakettiğinden de fazlasıyla.
Ayrıca bir şeyde yanıldığım yok. Aklınca manipülasyon yapmaya çalışma.

Not: Ben yeterince takip ediyorum. Sen de takip et, sadece Natalia'yı değil, voleybolu takip et. Faydası olur.
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2018, 15:07:52 Gönderen: iloturo »