Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1807015 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6555 : 27 Ocak 2023, 12:44:01 »
Ne yaparsak yap şirket takımlarıyla başa çıkamazsın.Olası Tuğba hamlesi olumluhamle.Genelde doğru çıkar bu haberler.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6556 : 27 Ocak 2023, 12:54:21 »
Anladık basa çıkamayız. Ayni boku 100 defa yazınca tatmin mi oluyorsun. Adminler de saldi artık çözüm bulamıyorlar sana..

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6557 : 27 Ocak 2023, 13:03:05 »
Anladık basa çıkamayız. Ayni boku 100 defa yazınca tatmin mi oluyorsun. Adminler de saldi artık çözüm bulamıyorlar sana..
Her branşta yönetime sallamak moda oldu.Burda yazdım tek.Bu branşlara ılımlı bakmalıyız düşüncem bu Yazmam artık.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6558 : 27 Ocak 2023, 13:39:20 »
Her branşta yönetime sallamak moda oldu.Burda yazdım tek.Bu branşlara ılımlı bakmalıyız düşüncem bu Yazmam artık.
Her branşta yonetim kendilerine sallanmasini hakediyor cunku. Gecen sene tarihin en büyük butcesi ile acibadem sponsor olacakti. Onu bile beceremediler. Nasil burada yazdın tek. Gece gündüz baskette kadromuz mutevazi, bayan baskette finale.bile çıkamayız, mersin tas gibi takim, voleybolda bas edemeyiz bunlarla. Zevkini çıkaralım diye 50ser tane mesajın vardır. Belki de daha fazla.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #6559 : 27 Ocak 2023, 14:00:09 »

Geçenlerde de söyledim. Ben bilerek, isteyerek yazdığını ve cevaplarına gelen tepkilerden zevk aldığını düşünmeye başladım. Dediğiniz gibi her mesajında erkek basketbol takımımız mütevazı ve sempatik, kadın voleybol ve erkek voleybola yatırıma gerek yok, kadın baskette Mersin ile başa çıkmayız, futbolda Galatasaray açık ara favori...

Her fikre, her yaşam tarzına sonsuz saygım var. Ama onların fikri ve tarzı başkalarına sürekli rahatsızlık ve saygısızlık seviyesinde ise bunu bir durup düşünmek gerek.
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2023, 14:01:25 Gönderen: Semazen »
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6560 : 27 Ocak 2023, 14:21:35 »
Geçenlerde de söyledim. Ben bilerek, isteyerek yazdığını ve cevaplarına gelen tepkilerden zevk aldığını düşünmeye başladım. Dediğiniz gibi her mesajında erkek basketbol takımımız mütevazı ve sempatik, kadın voleybol ve erkek voleybola yatırıma gerek yok, kadın baskette Mersin ile başa çıkmayız, futbolda Galatasaray açık ara favori...

Her fikre, her yaşam tarzına sonsuz saygım var. Ama onların fikri ve tarzı başkalarına sürekli rahatsızlık ve saygısızlık seviyesinde ise bunu bir durup düşünmek gerek.
Günlük oluşturuldu ona. Gidip oraya 100lerce kez yazsa bişiy demem. Kullanmıyor da. Her topiği arka arkaya bombardımana tutuyor ve hep aynı şeyler ve okunmayan, anlaşılmayan şeyler yazıyor. Tamam anladık gözlerinden ameliyat oldun ama düzeltmek istediğinde düzeltebiliyorsan gönder tuşuna basmadan da düzeltebilirsin yazdığını yani. Diğer topiklere girmesi engellenebilir, sadece günlük topiğine girsin. İstediğini istediği kadar yazsın. Yetki ile çözülebilir aslında. Adminler bir araştırsa bence iyi olur.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6561 : 16 Şubat 2023, 09:23:01 »
Sultanlar Ligi takımlarından VakıfBank’ın, Fenerbahçe Opet’te forma giyen Küba asıllı Türk pasör çaprazı Melissa Vargas ile prensipte anlaşmaya vardığı öğrenildi. VakıfBank ile Melissa Vargas arasındaki resmi imzaların sezon bitiminin ardından atılacağı tahmin ediliyor.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6562 : 16 Şubat 2023, 09:36:35 »
Ben Tom’un hiç bir yazısını okumuyorum. Direk es geçiyorum çünkü yazdığından hiç bir şey anlamıyorum. Hangi kafayla yazıyor merak ediyorum. Heralde Yıldız Tilbe kafasıdır. 😂

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6563 : 16 Şubat 2023, 10:03:05 »
O çevre ve hayvan düşmanı yüzkarası isimle karşılastırmayın kimle mukayese ederseniz edin.O kurtarma köpekleri baya cani kurtardı.Utanmaz Tilbe.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2023, 10:07:50 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6564 : 16 Şubat 2023, 10:10:12 »
Sultanlar Ligi takımlarından VakıfBank’ın, Fenerbahçe Opet’te forma giyen Küba asıllı Türk pasör çaprazı Melissa Vargas ile prensipte anlaşmaya vardığı öğrenildi. VakıfBank ile Melissa Vargas arasındaki resmi imzaların sezon bitiminin ardından atılacağı tahmin ediliyor.
onuda mi almışlar açgözlü yapı.Yardimları göstermelik bunların tek iş bankası samimi.Besle büyüt yerli oynasın diye uğraş hop kapsınlar ellerinde türk oynayan bir isim.var.Denek şube için küçülme düşünüyorlar.Tuğbayi aldıysak bu pis yapı ondan aldı.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2023, 10:13:21 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6565 : 16 Şubat 2023, 17:17:44 »
bunu bende okuyunca tedirgin olmadım Boskovic içinde yazıldı, italyan kulübüde devreye girdi kulübünde kaldı ama siz yazınca tedirgin oldum. Yönetim ne işe yarıyor. Vargas'ın en verimli zamanı, ayrıca yerli statüsünde olması çok avantaj. Bu haber size göre kesinmi? İloturo voleybolda futbol gibi 2-3 senelik anlaşma yapılamıyormu? Bonservis olayı yokmu?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6566 : 16 Şubat 2023, 18:04:24 »
bunu bende okuyunca tedirgin olmadım Boskovic içinde yazıldı, italyan kulübüde devreye girdi kulübünde kaldı ama siz yazınca tedirgin oldum. Yönetim ne işe yarıyor. Vargas'ın en verimli zamanı, ayrıca yerli statüsünde olması çok avantaj. Bu haber size göre kesinmi? İloturo voleybolda futbol gibi 2-3 senelik anlaşma yapılamıyormu? Bonservis olayı yokmu?
Kesin değil. İlgileri var. İsterlerse alırlar diye düşünüyorum ama zira boskonun yıllık 1.4 milyon Euro alacağı konuşuluyor. Bunlar da bizde aldığının 3 katını verir alır. Ben bu kurumsal vampirlerle ilgili çok şey yazdim çizdim zamanında. Sporu katletmekten başka bir şey yaptıkları yok.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6567 : 16 Şubat 2023, 18:46:12 »
Kesin değil. İlgileri var. İsterlerse alırlar diye düşünüyorum ama zira boskonun yıllık 1.4 milyon Euro alacağı konuşuluyor. Bunlar da bizde aldığının 3 katını verir alır. Ben bu kurumsal vampirlerle ilgili çok şey yazdim çizdim zamanında. Sporu katletmekten başka bir şey yaptıkları yok.
Dediklerine katılıyorum, şu hassas zamanlarda bile böyle şeylerle uğraşıyorlar ya pes. Bir kişi bile dur diyemiyor. Tom'un dediği gibi, T. İş Bankası Depremzade mağgurlarının borcunu silerken, Fenerbahçe acılara destek olurken, esas işiyle yoğunlaşacaklarına başka kulvarlarda dolaşmaları çok ilginç.
İnternette Vargas'a uzun süreli sözleşme yapılsın diye yazışmalar dolaşıyor. Onun için  sana sordum. Biz hep yıllık anlaşma yapıyoruz. Yapılamıyormu? Vakıfbank'ın direk oyuncuyla muhattap olmaları doğrumu? Kulübün hakkı olmuyormu? Sistem Futboldan farklımı? Herşey paraysa Boskovic'ide alacak güçleri vardı..

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6568 : 16 Şubat 2023, 20:04:29 »
İloturo sen bu haberi nerden okudun? Benim okuduğum Voleybolunsesi zannettim onun için tedirgin olmuştum biz böyle haber yapmadık  deyince bir baktım voleybolmagazin.Com muş  biraz içim rahatladı

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #6569 : 16 Şubat 2023, 20:52:13 »
Açıkçası Vargas'ı alacaklarsa ben olsam direkt Egonu'ya giderim. Hem vakıfta gerçirdiği berbat ve mutsuz sezonu unutturmak için ekstra oynar hem de güç kaybetmiş olmayız. Ortaya Danesi, 4 numaraya da Sylla çektik mi tamamdır ama işte kim yapacak bu işi. Laf olsun beri gelsin.