Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 335375 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı maliboz

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #585 : 11 Ağustos 2014, 20:00:24 »
 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

hemde çin liginde değil dünya gp de rusyaya karşı

http://www.voleybolextra.com/34884/kimden-42-sayi/

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #586 : 11 Ağustos 2014, 21:23:30 »
Burada devamli alinan oyunculari yetersiz goren veya gonderilmeli diyen arkadaslara birkac sorum olacak;
1- yetersiz gorme kriteriniz neler? Yani neye gore yetersiz?
2- yetersiz gorulen veya yollanmak istenen oyunculari ne zamandan beri ve ne sıklıkla takip ediyorsunuz?
3-oyuncu yollamanin kolayligi veya zorlugu hakkinda tam bir bilginiz var mi?
4-kadin voleybol takimini veya voleybol sporunu ne siklikla ve ne zamandan beri takip ediyorsunuz?
5- bu kadar kati sekilde alinan oyuncular hakkinda ahkam keserken, bu oyunculari belli bir plan dahilinde alan td veya menajer (abbo veya rasna) zimnen tenkid etmis olmuyor musunuz? Zira yetersiz olan oyuncuyu almak ya alanin bilgisizliginden veya art niyetinden kaynaklanir.

Yukaridaki sorulara daha niceleri eklenebilir.
Bir de; forumun muhtelif sayfalarinda brans fark etmeksizin bize alinan oyunculara burun kiviran ve fakat bizim disimizdaki takimlarin aldigi oyunculara medhiye duzen (mesela; baska takimiz aldigi oyuncuya 10 numara harika diyenler) kardeslerimiz var. Istegim o ki; baska takimlara yukarida belirttigim yonlerde yaptiginiz olumlu yorumlarin en azindan aynini da o cok sevdigimizi soyledigimiz FB ye de yapmaniz.
Sahsen pek cok bransi FB sayesinde takip ediyorum. Yukarida konu ettigim yorumlari gorunce icim karariyor. Oyle  yorumlar oluyorki goren takim kume dusecek zannediyor. Bana Fb hakkinda yorum dahi olsa olumsuz bir sey okumak (hele alti doldurulmadan yapilan yorumlar) agir geliyor.Lütfen yorum yazarken olumsuz oldugumuz kadar olumlu da yaklasmayi deneyelim. boyle yapinca inanin hicbir sey kaybetmeyiz insaAllah.
bir kere burada  genel olarak yetersiz görülen bir tek kristin richards . o da kötü olduğu için değil yetersiz olduğu için.neden yetersiz çünkü hücumu yeterli değil. manşeti de defansı kadar iyi değil .montano bence mükemmel bir pasör çaprazı.ben montano yu brakocevic e tercih ederim.bosetti yine mükemmel bir oyuncu.onun sakatlığı gidişatı etkileyebilir diye transfer isteyenler olabilir.kim den zaten bahsetmeye gerek yok guidettinin de dediği gibi dünyanın rakipsiz en iyisi.burda kimse rakiplerimizin aldığı oyunculara methiyeler dizmiyor.çünkü eğer bosettinin de sakatlığı ciddi değilse şu anda hem ligde hem de diğer kategorilerde en iyi kadro bizde.karşılaştırma yapalım.
sheila>=montano>>>>neslihan (>= yazmamın sebebi çok yakın oyuncular ama zekasıyla küçücük farkla sheila bence)
kim>>>>>larson>costagrande
bosetti=gözde>de la cruz
naz>=lo bianco>>>>asuman
poljak>bauer=rasic
fürst>eda>de krujf
kadrolarda görüldüğü gibi bizim üstünlüğümüz var bir tek eczacı nın ortaları bizden önde.ayrıca   ben burada hiçkimsenin bizim kadromuzu kötüleyip rakiplerimizin kadrosuna methiyeler dizdiğini görmedim.bu arada liberoyu unutmuşum onu da ekleyeyim.liberolar aşağı yukarı yakın merve bu sene geliştirmeseydi kendini geride olurduk ama bence bu sene takımın en iyilerindendi.gizem defansta iyi manşeti çok iyi değil gülden manşette iyi defansta etkili değil merve de manşeti güven vermiyor defansta etkili.aşağı yukarı yakın oyuncular yani
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2014, 20:04:59 Gönderen: active »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #587 : 12 Ağustos 2014, 20:03:15 »
bu arada voleybol magazin forumunu gezerken gördüm de dikkatimi çekti.af edersiniz dangalağın biri kim larson dan bir adım önde açık topları larson daha iyi öldürüyor falan demiş de.bir yazayım dedim.şu anda kim ile larson arasında 10 adım falan fark var bence her ne kadar larson ı beğensem de.kimin bir adım önde olduğu belki gamova vardır.dünkü rakip oyuncuları yüceltip kendi kadromuzu beğenmeme konusuyla ilgili olduğu için yazdım.bosetti sağlıklı dönüp erken toparlandığı takdirde büyük konuşayım kim 2. kez şampiyonlar liginin en değerlisi olacak ve biz kazanacağız.
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2014, 20:04:10 Gönderen: active »

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #588 : 12 Ağustos 2014, 20:11:16 »
https://www.youtube.com/watch?v=IfvCwrWH8Dg
.@LuciaBosetti16 : "Herkese merhaba. Bu zor zamanda yanımda olan tüm hayranlarım ve voleybolseverler için bu videoyu hazırlamak istedim."
Fenerbahçe Voleybol‏@filedefener·11 dk.
.@LuciaBosetti16 : "Sahalara olabildiğince çabuk geri dönmek için çalışıyorum. Hoşçakalın."
twiterda böyle bir paylaşım var
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #589 : 13 Ağustos 2014, 11:01:05 »
Insallah cabuk doner bosetti

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #590 : 13 Ağustos 2014, 13:41:31 »
bu arada voleybol magazin forumunu gezerken gördüm de dikkatimi çekti.af edersiniz dangalağın biri kim larson dan bir adım önde açık topları larson daha iyi öldürüyor falan demiş de.bir yazayım dedim.şu anda kim ile larson arasında 10 adım falan fark var bence her ne kadar larson ı beğensem de.kimin bir adım önde olduğu belki gamova vardır.dünkü rakip oyuncuları yüceltip kendi kadromuzu beğenmeme konusuyla ilgili olduğu için yazdım.bosetti sağlıklı dönüp erken toparlandığı takdirde büyük konuşayım kim 2. kez şampiyonlar liginin en değerlisi olacak ve biz kazanacağız.

Kim'e laf söyleyen çarpılır :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #591 : 13 Ağustos 2014, 14:18:37 »
Kim in olduğu yerde 2. birisi yoktur..Bunu anlamak lazım
HaBaBaM GüM GüM GüM

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #592 : 13 Ağustos 2014, 14:30:05 »
zaten mesajları okudum da bayağı çöp forumu gs nin bizden daha iyi takım olduğunu söyleyenler var. ;D
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2014, 14:30:21 Gönderen: active »

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
(   FENERBAHÇE  )

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #594 : 14 Ağustos 2014, 16:23:00 »
http://www.worldofvolley.com/News/Latest_news/Italy/37812/exclusive-for-wov-i-will-cheer-for-italy-at-wch-said-bosetti.html
bosetti 5 ay yokmuş galiba

5 aysa transfer şart bence.umarım richards ı yeterli görmezler.değil çünkü.bana göre şampiyonlar ligini kazanan takımdan bile daha kaliteli kadro vardı.ama gelin görün ki şanssızlık yine yakamızı bırakmadı.werblinsaka yı alıp yolumuza bakalım bence.kolay değildir tabii ama şartları zorlayalım.onun da stili bosetti ye benziyor çünkü.keşke garay ı geri alma imkanımız olsa yaa. :(

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #595 : 14 Ağustos 2014, 19:13:33 »
Grundig bu sezon bayan takımına isim sponsoru oldu her iki takımında genel sponsoru olmaya devam edicekmiş.
Yani bayan takımı Fenerbahçe Grundig
Erkek takımı Fenerbahçe şeklinde olacak. Belki erkek takımınada bi isim sponsoru bulurlar.
#IngaOrekhova

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #596 : 14 Ağustos 2014, 20:00:52 »
Fenerbahçe Grundig ile Devam Ediyor

3 sezondur Bayan Voleybol Takımımızın sponsoru ve Erkek Voleybol Takımımızın isim sponsoru olan Grundig ile kulübümüz arasındaki sponsorluk anlaşması bir yıl daha uzatılmıştır.

Grundig, 2014/15 sezonunda Bayan Voleybol Takımımızın isim sponsoru, Erkek Voleybol Takımımızın ise sponsoru olarak şubemize desteklerini sürdürecektir.

Fenerbahçe-Grundig sponsorluk işbirliği ile ilgili olarak önümüzdeki günlerde ortak bir basın toplantısı düzenlenecektir.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

parkedefener sayfa isimleride degişecek galiba:)
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #597 : 20 Ağustos 2014, 12:26:05 »

Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Takımımız Sezonu açtı

Antrenör Marcello Abbondanza yönetimindeki sezonun ilk antrenmanında yeni transferlerimiz  Madelaynne Montaño Caicedo, Dicle Nur Babat, Polen Uslupehlivan ve Ezgi Dilik de yer aldı. Milli takımlarda bulunan oyuncularımızın yer almadığı antrenman, Kondisyoner Ivan Bragagni’nin yönetiminde yapılan kros ve halter çalışmalarıyla tamamlandı.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #598 : 24 Ağustos 2014, 14:53:53 »
http://www.voleybolextra.com/35748/1-ligde-ve-super-kupada-kuralar-cekiliyor/ yarin lig ve kupanin kuralari cekiliyormus. Hayirlara vesile olsun..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #599 : 31 Ağustos 2014, 20:40:16 »
Twitter'da voleyboldefteri denilen eleman Montano Fenerbahce'nin elinde patlamaya yakin bir saatli bomba gibi demis.  Nedenini bilen var mi?