Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 335365 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #870 : 30 Ekim 2017, 13:14:28 »
Fenerbahçe Dergisi röportajı;

•  Peyman Yardımcı-Melisa Nur Temiz:

“Fenerbahçe’de olmak ayrıcalıktır”

İki “Yıldız” voleybolcumuz, küçük yaş gruplarındaki başarılarını şimdilerde formasını giydikleri yıldız kız voleybol takımımız ile sürdüren Peyman Yardımcı-Melisa Nur Temiz ikilisiyle bir araya geldik. Yakından tanımaya çalıştığımız genç yeteneklerimiz ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Röportajdan derlediğimiz dipnotlar ve spotlar şöyle:

Peyman Yardımcı: Fenerbahçe; ayrıcalık demektir. Burada bizlere sunulan imkânlar harika, özellikle de genç sporcular için çok ama çok önemli. Bizler de bu formaya layık olmaya çalışıyoruz.

Melisa Nur Temiz: Fenerbahçe Spor Kulübü’nün amatör branşlara verdiği destek ortada. Her sezon altyapılarda önemli başarılar, kupalar kazanılıyor. Bunlar yapılan yatırımların, sporculara sunulan imkânların karşılığıdır. Bizler çok genciz ve bu arma için mücadele ediyoruz. Bu formayı terletmek bizim için büyük bir gurur.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #871 : 18 Aralık 2017, 11:02:09 »

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızın Kaptanı Eda Erdem Dündar, taraftarlarımız ile Twitter üzerinden bir söyleşi gerçekleştirdi. 

Eda Erdem Dündar’a sorulan sorular ve oyuncumuzun verdiği yanıtlar;

Kaptan en unutamadığın maç hangisiydi?

Birkaç tane var. 2010 Cannes F4 finali, 2012 Bakü F4 final maçı ve geçen sezon Eczacıbaşı yarı final maçı diyebilirim.

Birçok efsane pasör ile oynadın, birlikte en iyi uyumu yakaladığını düşündüğün pasör hangisiydi?

Arzu Göllü diyebilirim, yeri bende ayrıdır.

Kaptan bir yaparım parmaklarınızı yersiniz dediğin bir yemek var mı?

Kuru fasulye ve pilav ikilisi

Kariyeriniz adına bir kırılma anı var mı?

2012-13 sezonu, bana öğrettiği çok şeyler oldu. O sezondan sonra daha güçlü bir Eda olarak geri döndüm.

Kaptan gençlere vereceğin en büyük tavsiye nedir?

Çalışmak, çalışmak, çalışmak.

Voleybolcu olmasaydın hangi mesleği seçerdin? Hangi mesleği yapmak isterdin?

Basketbolcu olmak isterdim.

Maçlardan önce özel olarak yaptığın bir şey, dinlediğin bir müzik, kısacası totemin var mı kaptan?

Var tabi ama onlar bana kalsın

Kaptan kitaplarla aran nasıl? En son okuduğun kitap hangisiydi?

Dan Brown – Başlangıç.

Jumbo mu Munchies mi?

Melis’cim ben Jumbo diyorum

Şampiyonlar ligi grubumuzda 2 güçlü İtalyan takımı var. Bu sene gruptan çıkamama gibi bir risk görüyor musunuz?

Risk her zaman var, grubumuz zorlu ama biz Fenerbahçe olarak hep zirveyi hedefliyoruz.

Taraftarın kendi için söylediği beste hakkında ne düşünüyor? Taraftar ile birlikte söylemek istediği ve en sevdiği beste nedir?

Vermiş olduğum mücadelenin, sahada ve dışında gösterdiğim emeğin karşılık bulması paha biçilemez.

Fenerbahçe formasıyla kaybettiğin maçlardan birinin sonucunu değiştirme imkânın olsaydı hangi maçı seçerdin?

2010 Cannes F4 finali Bergamo maçının sonucunu lehimize çevirmek isterdim.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #872 : 14 Şubat 2018, 11:36:27 »
Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızın antrenörü Jan de Brandt ile kulübümüzün yaptığı görüşmeler sonucunda, Brandt'ın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir.

Jan de Brandt’a bugüne kadar vermiş olduğu emek için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde kendisine başarılar dileriz.

Takımımızın teknik sorumluluğunu bugünkü maçta ve sonraki süreçte Yardımcı Antrenörümüz Salih Erdoğan Tavacı üstlenmiştir. Kendisine başarılar dileriz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=59209
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #873 : 20 Temmuz 2018, 11:06:21 »
Başantrenörümüz Zoran Terzic,  Fenerbahçe’de çalışmasının bir kariyer hedefi olduğunu söyledi.

Sözlerine yaşadığı mutluluğu ifade ederek başlayan Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızın Başantrenörü Zoran Terzic, “Fenerbahçe’ye gelmem tesadüf değildi. Fenerbahçe’nin herhangi bir kulüp olmadığını çok iyi biliyorum. Fenerbahçe’de çalışmak benim için bir kariyer hedefiydi. Burada olmak o yüzden ayrı bir önem taşıyor. Uzun yıllardır Fenerbahçe’nin gelişimini, voleybola yaptığı katkıları ve mücadelesini takip ediyorum. Bu nedenle gurur duyuyorum. Sezon sonuna kadar bu mutluluğumuz devam edecek ve taraftarlarımızı da sevindireceğiz.” dedi.

Sarı Meleklerin, yeni sezonda mücadele edeceği CEV Şampiyonlar Ligi’ni de değerlendiren Zoran Terzic, “Şampiyonlar Ligi’ne dair bir şey söylemek için erken diye düşünüyorum. Bunun temel sebebi, henüz gruplarımız belli değil. Geçtiğimiz sezona baktığımızda 2 grubun daha güçlü takımlardan oluştuğunu, diğer 2 grubun da daha kolay takımlardan meydana geldiğini gördük. Takımımızı hazır hale getirmeliyiz. Şu anda yeni bir oluşum içerisindeyiz. Tabii ki çok iddialıyız ve elimizden gelenin en iyisini yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Yeni transferlerimiz hakkında da konuşan Zoran Terzic, “Öncelikle Melissa Vargas’ı değerlendirerek başlayalım; Melissa, genç bir yetenek ve ondan çok umutluyuz. Özellikle istediğimiz bir transferdi. Voleybol camiasını iyi yönde şaşırtacağını düşünüyorum. Çok yeni bir yetenek, aynı zamanda herkesin peşinde olduğu da bir isim. Kulübümüze kazandırdığımız için çok mutlu olduk. Samantha Bricio ise geçtiğimiz sene İtalya’da çok iyi bir sezon geçirdi. Takım olarak çok başarılı oldular. Türkiye Ligi’ne baktığımızda kadınlarda çok iyi bir seviyede olduğunu söyleyebilirim. Bu anlamda Samantha’nın daha fazla mücadele etmesi gerekiyor. Ana Antonijevic ise milli takımlarda birlikte çalıştığımız bir oyuncu. Kendisi oldukça tecrübeli bir pasör ve üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirecektir. Fatma ve Sıla da aynı şekilde yetenekli oyuncularımız. Genel anlamda bütün transferlerden memnun olduğumu söyleyebilirim.” dedi.

Son olarak 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü’yle ilgili duygu ve düşüncelerini paylaşan Sırp Başantrenör, “Fenerbahçe, sadece yaşıyla değil; gelenekleriyle, adabıyla, spor anlayışıyla zaten çok köklü bir kulüp. Fenerbahçe gibi kulüplerin önder olmasını, dünyaya sporu yaymasını isterim. 30 milyondan fazla taraftarı olan kulübün, böyle bir sevgiyi ve saygıyı hak ettiğini düşünüyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

Fenerbahçe.org
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #874 : 20 Temmuz 2018, 12:52:50 »
almasınlar son yabancıyıda goreyim subeyi...
allah askına bastan asagı ynei yapılanma laızm subelerde..
yonetim daha bunlara el atamadı baska dertlerden..
hala bildikelrini okuyorlar...
son transferi yapın allah askına...

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #875 : 31 Ağustos 2020, 11:18:26 »
MVP İpar'a ve diğer oyuncularımıza tebrikler..Takımla geçen sezon geçirdiği çalışma ortamı bile oyunundaki olgunluğu ve gelişmeyi gösteriyor..İnşallah sözleşmesi uzundur da müessese takımlarına kaptırmayız..

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #876 : 18 Şubat 2021, 15:35:46 »
#ZoranTerzicİstifa tt olmuş

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #877 : 18 Şubat 2021, 15:47:14 »
Tt oldu. Twitter kullanan herkes tweet atsin lütfen. Sesimizi duyuralım belki işe yarar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #878 : 18 Şubat 2021, 15:52:20 »
Tt oldu. Twitter kullanan herkes tweet atsin lütfen. Sesimizi duyuralım belki işe yarar.

Kullanıyorum tt göremedim.Attım.Ama hoca yok buda net piyasda.
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2021, 15:56:56 Gönderen: Tom Hanks »

• Üye
« Yanıtla #879 : 18 Şubat 2021, 22:29:34 »
İyi iş oldu hala tt'de. Herkes görmüştür tag'ı. Simla hanım, 3-0 lık yeşilyurt galibiyetlerinden sonra röportaj vermeye benzemiyor bu işler.

Hakan dincayli,  violet ducali günlerden bunların eline kaldı güzelim şube yazık.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #880 : 18 Şubat 2021, 22:51:13 »
İyi iş oldu hala tt'de. Herkes görmüştür tag'ı. Simla hanım, 3-0 lık yeşilyurt galibiyetlerinden sonra röportaj vermeye benzemiyor bu işler.

Hakan dincayli,  violet ducali günlerden bunların eline kaldı güzelim şube yazık.
yarın ligde 2. sıradayız clde gruptan çıktık derler

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #881 : 19 Şubat 2021, 10:37:21 »
yarın ligde 2. sıradayız clde gruptan çıktık derler
+1.
Guidetti biz ufak bir kıvılcım yakaladığımız anda bile hiç çekinmeden mola alıyor,bizimkisi ise rakip rahatça top öldürdüğü anda bile mola almıyor.
Zaten Busa rezalet bir tercih olmuş bizim adımıza.Bu kadar kötü top öldüren oyuncuyu uzun süredir izlememiştim.
FENERBAHÇE

• Üye
« Yanıtla #882 : 19 Şubat 2021, 14:58:12 »
Tag 1.sırada. helal olsun destek verenlere.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #883 : 19 Şubat 2021, 15:06:25 »
Tag 1.sırada. helal olsun destek verenlere.

Attım ama sonuç.

• Üye
« Yanıtla #884 : 19 Şubat 2021, 15:28:28 »

Attım ama sonuç.

Olsun kulağa kar suyu kaçırmakta önemli. Gün doğmadan neler doğar.