Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 335037 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #465 : 19 Haziran 2014, 16:44:23 »

Eczacıbaşı ile anlaşıp Fatma Yıldırım ı da kadroya katmakta fayda var bence veya Ezgi Dağdelenler i
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #466 : 19 Haziran 2014, 16:46:17 »
Eczacıbaşı ile anlaşıp Fatma Yıldırım ı da kadroya katmakta fayda var bence veya Ezgi Dağdelenler i
Aynen. Bize yerli bir smaçör daha lazım.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #467 : 23 Haziran 2014, 20:08:01 »
4 gun sonra SL kuralari var...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #468 : 26 Haziran 2014, 18:58:25 »

Yeni transferlerimizden Polen Uslupehlivan Smaçör programına katıldı. Programda taraftarlara su vermesinden de bahsetti.  ;D
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2014, 18:59:41 Gönderen: Anka »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #469 : 26 Haziran 2014, 19:08:48 »

Polen voleybola Fenerbahçe Spor okulunda başlamış, bayanlarda altyapı çalışmalarımızın geçmişte ne kadar kötü olduğunun da bir örneği bu durum. Umarım bundan sonra daha iyi olur. Gerçi geçen hafta H.Dinçay İstanbul dışından kızları ikna edemiyoruz derken Vakıf Tarsus dan getirdiği kızla yıldızlarda şampiyon oluyordu.  ::)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #471 : 29 Haziran 2014, 21:54:51 »
https://twitter.com/BauerChristina1/status/482926129075195904
Bu kadar ince düşünceli birine alışık değiliz. Çok ama çok hoşuma gitti bu inceliği.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #472 : 01 Temmuz 2014, 16:37:37 »

Dicle Nur Babat ın Fenerbahçe Dergisinde yayınlanan röportajından başlıklar;

• Dicle Nur Babat: “Fenerbahçe’de kalıcı olmak istiyorum”

Geçtiğimiz sezon CEV Kupası’nı kazanan Lig’de ve Süper Kupa’da final oynayan Sarı Melekler, yeni sezon kadrosunu da birbirinden değerli ve başarılı isimlerle güçlendirdi. Bu isimlerden bir tanesi de 21 yaşındaki başarılı orta oyuncu Dicle Nur Babat…

11 yaşında başladığı voleybol hayatında hep üzerine koyarak ilerleyen ve geçtiğimiz sezonda gösterdiği başarılı performans ile herkesin dikkatini çeken genç oyuncu; hırsı, azmi ve kazanma isteğini artık Fenerbahçe’nin başarısı için sahaya yansıtacak.

İmzaların atılmasının ardından gerçekleştirdiğimiz röportajda öncelikle Fenerbahçe forması giyeceği için çok mutlu olduğunu ifade eden başarılı oyuncu, hedefinin ise bu camiada kalıcı olup, kupalar kazanmak olduğunu söyledi.

Röportajdan derlenen spotlar şöyle:

01: Fenerbahçe’ye transfer olduğum için gerçekten çok mutluyum. Fenerbahçe’nin artılarını ve eksiklerini düşündüğünüz zaman, bu camianın tek bir eksisi bile yok. Antrenör, camianın büyüklüğü, taraftarı, mücadele edeceği kulvarlar, her oynadığı branşta zirvede olması gibi… 

02:Hedefim bu camiada kalıcı olmak ve bu forma altında kupa ve kupalar kazanmak. Şu an kariyerimin çok başındayım. İnşallah güzel bir sezon geçer. Bütün camiaya destek mesajları için teşekkür ederim. Ben de onlara layık olmaya çalışacağım.

03: Transfer haberimin FB TV’de yayınlandığını gördüğüm anın saniyesinde telefonum susmadı. Özellikle sosyal medyadan sürekli “Hoş geldin” mesajları ile karşılaştım. İnanılmaz bir sevgi seli. Gün içinde 3 kere telefonumu şarja takmak zorunda kaldım. Sürekli yorumlar geliyor. Bu bile çok büyük bir camiaya geldiğimi gösterdi. Çok sevindirici.

04: Maçtan önce sahada yapmam gerekenleri kafamda planlıyorum. Üzerimde baskı yaratmadan kendimi maça hazır hale getiriyorum. En büyük özelliğim blok yapmak. Ne kadar çok blok yaparsam, ne kadar sayı alıp takımıma yardımcı olursam benim ve takımımım için o kadar önemli. Maçtan önce kafamda blok hayalleri kuruyorum.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #473 : 10 Temmuz 2014, 12:05:09 »

23-27 Temmuz 2014 tarihleri arasında Bulgaristan’da düzenlenecek Yıldız Kızlar Balkan Şampiyonası’nda mücadele edecek Yıldız Kız Milli Takımına Fenerbahçe den Pasör Lara Görken;

5-9 Ağustos 2014 tarihleri arasında Sırbistan’da düzenlenecek Genç Kızlar Balkan Şampiyonası’nda ve 16-24 Ağustos 2014 tarihleri arasında Estonya ve Finlandiya’da düzenlenecek Genç Kızlar Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek Genç Kız Milli Takımına Fenerbahçe den Libero Melis Yılmaz çağrıldı.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #474 : 17 Temmuz 2014, 10:05:06 »

Pasör Ezgi Dilik şu an FBTV de yayınlanan Smaçör programının konuğu.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #475 : 24 Temmuz 2014, 23:39:41 »
Sedaya kim git dediyse kadın en uzak yere taaa ÇİN e gitti.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #476 : 24 Temmuz 2014, 23:42:24 »
Ahahah.lan besim ile ben gitsin dedik
Kiz mevzuyu abartmış :)

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #477 : 25 Temmuz 2014, 01:00:44 »
Ahahah.lan besim ile ben gitsin dedik
Kiz mevzuyu abartmış :)

Verilmis sadakam varmis ki, Avrupa'ya, bana daha yakin bir yere gelmedi...

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #478 : 25 Temmuz 2014, 23:15:19 »
Hepimiz için en iyisi oldu elleşmeyin:)))

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #479 : 01 Ağustos 2014, 12:07:39 »

Fenerbahçe Dergisinin Polen Uslupehlivan ile yaptığı röportajdan başlıklar;

• Polen Uslupehlivan: "Sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum"

Dergimizin bu sayısında Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımızın yeni isimlerinden Polen Uslupehlivan'la bir araya geldik. Fenerbahçe Spor Okulları'nda başladığı voleybol hayatında çok sayıda başarıya imza atan 24 yaşındaki yıldız oyuncu, Fenerbahçe taraftarı karşısında mücadele edeceği günleri iple çekiyor. Kariyerini, hedeflerini ve bilinmeyen birçok yönünü konuştuğumuz Polen Uslupehlivan ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Röportajdan derlenen spotlar şöyle:

01: Fenerbahçe taraftarı beni çok sıcak karşıladı. Sosyal medya üzerinden gönderdikleri mesajlar inanılmazdı ve çok mutlu oldum. Esasında açıkçası bu kadar ilgiyi beklemiyordum. Bu ilgi bana, beni benimsedikleri hissiyatını verdi. Bunun oyunuma artı şeyler katacağını düşünüyorum.

02: Efsane taraftar, çok büyük bir camia. Fenerbahçe'de oynamayı da zaten çok istiyordum. Bu fırsatı değerlendirmek istiyorum ve çok güzel olacağına inanıyorum. Fenerbahçe'ye karşı oynadığım dönemlerde de Fenerbahçe taraftarından açıkçası etkileniyordum. Fenerbahçe'nin her yerde, her maçına taraftarlar geliyor. Ben daha önce böyle bir destekle oynamadım. Bu durum benim için ekstra iyi olacak. Taraftarlardan her zaman yaptıkları desteği tekrardan bekliyoruz.

03: Fenerbahçe birbirinden değerli çok önemli isimlerle kadrosunu genişletti. Rakip takımlarda önemli oyuncuları kadrosuna kattı. Güzel ve çekişmeli bir sezon bizi bekliyor. Bu sene muazzam bir sezon geçecek. Kupaları alan bir camiadan geliyorum ki buraya da o hedefle geldim. Öyle olacağına da inanıyorum. Çok heyecanlıyım ve sezonun bir an önce başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum.

04: Sporda yetenek ve çalışmak başarının ana faktörleri. Yetenek yoksa birinin voleybolcu olabilmesi çok zor. Her voleybolcunun kendine has özellikleri vardır. Herkes birbirinden bir şeyler öğrenir. Ve çalışmak sporda olmazsa olmazdır. Ben de sürekli çalışıyorum.

FENERBAHÇE