Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Süper Ligi / 2020-21 Sezonu  (Okunma sayısı 136024 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Lokman Hekim Fethiye:86 Fenerbahçe Beko:93 | BSL 18. Hafta
« Yanıtla #750 : 24 Ocak 2021, 20:18:10 »
ligin en tehlikeli oyuncusu Barış Hersek'i kilitleyerek maçı aldık  :o şaka bir yana üstüne para veriyor olmalı bsl'de oynamak için...
Barış gitti, kenan geldi değişen bir şey yok. Bizde her sene bir tane olmalı kadroda boyle.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #751 : 24 Ocak 2021, 20:28:23 »
Barış gitti, kenan geldi değişen bir şey yok. Bizde her sene bir tane olmalı kadroda boyle.
Daha öncesinde Berkay'la doldurmuştuk zaten o kontenjanı.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #752 : 24 Ocak 2021, 20:31:57 »
3 Temmuz kumpasından sonra gitmiyorum futbola ama diğer branşlara gidiyorum.Salon açıldığından bu yana kombinem var.Maçlar karşıdayken karşıda çalışıyorken önemli Avrupa maçlarına çok gittim.Ergin Bey demem forum adabı gereği.
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2021, 20:32:13 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Lokman Hekim Fethiye-Fenerbahçe Beko | BSL 18. Hafta
« Yanıtla #753 : 25 Ocak 2021, 10:17:44 »
Abi geçen de yazdım, ligde 30 maç var hepi topu 6 maçta oynamasını istiyorum, diğerlerinde oynatmayalım dinlendirelim elbette. Lig sıralamasına takılmıyorum hiçbir önemi yok sıralamanın bu sene ama derbi galibiyeti istatistiki olarak tarihteki yerini alıyor. Al işte bugün Fethiye karşısında Vesely oynuyor, geçen hafta oynat bu hafta oynatma diyorum. 6 maç yahu, çok mu şey istiyoruz?

Abi bence BJK-GS .... cok onemsiz takimlar CSKA ya nazaran.... Gecen hafta Vesely, De colo o sertlikte bir sakatlik yasasaydi CSKA macini alamazdik. Ozellikle BJK uzunlarini hakemler genc vs diye kolluyor. Adamlar da bam kut giriyor rakibe. Her mac ayni. Vesely iyi ki dinlendi.

Bu hesap bu kadar basit.

Guruplarda BJK gelirse zaten gereken ciddiyet verilir.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #754 : 25 Ocak 2021, 13:14:37 »
Abi bence BJK-GS .... cok onemsiz takimlar CSKA ya nazaran.... Gecen hafta Vesely, De colo o sertlikte bir sakatlik yasasaydi CSKA macini alamazdik. Ozellikle BJK uzunlarini hakemler genc vs diye kolluyor. Adamlar da bam kut giriyor rakibe. Her mac ayni. Vesely iyi ki dinlendi.

Bu hesap bu kadar basit.

Guruplarda BJK gelirse zaten gereken ciddiyet verilir.
Sakatlık riski her maçta var, idmanda da var. Vesely bu sezon ligde 13 maça çıkmış. Ben diyorum ki 13 maç yerine 5 maça çıkması gerekirdi: Birer gs, efes, ksk, 2 bjk...Hangisinde daha fazla sakatlık riski var?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #755 : 25 Ocak 2021, 13:46:23 »
Sakatlık riski her maçta var, idmanda da var. Vesely bu sezon ligde 13 maça çıkmış. Ben diyorum ki 13 maç yerine 5 maça çıkması gerekirdi: Birer gs, efes, ksk, 2 bjk...Hangisinde daha fazla sakatlık riski var?

Iste o riskin alinacagi maclar var alinmayacagi maclar var... Bana kalsi GS ve BJK ye genclerle cikarim ...

Ayni klasmanda degiliz artik. Onlar bizim seviyemize gelene kadar da gereksiz onem vermenin anlami yok.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #756 : 25 Ocak 2021, 14:09:45 »
Iste o riskin alinacagi maclar var alinmayacagi maclar var... Bana kalsi GS ve BJK ye genclerle cikarim ...

Ayni klasmanda degiliz artik. Onlar bizim seviyemize gelene kadar da gereksiz onem vermenin anlami yok.
mantık olarak öyle gibi görünse de aksini söyleyen arkadaşlara hak veriyorum. çoluk çocuk konuşmaya başlıyor sonra. Zaten bizim seviyemizde olmadıkları için, maç içinde de dinlenme imkanı bulur oyuncular. acımadan 30-40 a yatırmak lazım her maçta bunları..

Çevrimdışı fingolfin

• Üye
  • Yer: Dubai
    • imremert
« Yanıtla #757 : 26 Ocak 2021, 20:46:08 »
 Ben de acikcasi basketbolda BJK ve GS maclarini umursamiyorum. Aslari dinlendirme konusunda bir fikstur iki rakibin kuvveti daha onemli parametreler benim icin "ezeli bir rekabet" oldugunu dusunmuyorum. Aksini dusunenlere de saygi duyarim ama lutfen sizin gibi dusunmeyenleri "rekabetin onemini kavrayamamis - taraftar olamamis" gibi yaftalamayin. O tartismanin cikisi yok :)

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Süper Ligi / 2020-21 Sezonu
« Yanıtla #758 : 27 Ocak 2021, 08:39:34 »
Ben masa tenisinde bile olsa ezeli rakip galibiyet yada mağlubiyetlerini önemseyenlerdenim.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #759 : 29 Ocak 2021, 03:22:29 »
Bence maçlara geçtim aslarla çıkmayı, Beşiktaşla Galatasaray la falan oynamamalıyız bile, yerel liglerden bir şekilde ayrılmalıyız. Ezeli rekabet bilmem ne hikaye artık. Herifler düpedüz düşman. Takım otobüsün kurşunlanır, koçunun suratına tükürülür yaz yaz bitmez. Boku çıktı her şeyin. Kumpastan sonra oynanan Türkiye liginde kim nerelere gelmiş bir bakın. Kumpas öncesinde de yabancı futbolcular hariç hemen hemen yerli oyuncularının tamamı kimin müridiymiş bir bakın. Bütün bunlar bir yana utanmadan hala sana şikeci diyorlar. Ben euroleague dahilinde bir haftada 4 maç oynarken gelip de Türkiye liginde sizi yendik diyen kafaların içinde nohut büyüklüğünde bir beynin bulunduğunu düşünüyorum. Hatırlasanıza, biz euroleague de final oynayıp kaybetmişiz, herifler eurocup aldık diye kulüp resmi sitesinden laf sokmaya çalışıyorlardı. Euroleague i aldık, organizasyonu itibarsızlaştırmaya çalıştılar. Seviye bu kadar işte. Neyin ezeli rekabetiymiş. Ezeli rekabet için mertlik gerekir önce...
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2021, 03:23:10 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Fenerbahçe Beko:97 Empera Halı Gaziantep:102 | BSL 19. Hafta
« Yanıtla #760 : 29 Ocak 2021, 04:05:44 »
31 Ocak Pazar, 13:00
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2021, 18:29:07 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
Ynt: Fenerbahçe Beko-Empera Halı Gaziantep | BSL 19. Hafta
« Yanıtla #761 : 29 Ocak 2021, 08:37:29 »
Perez-Kenan
Melih-Dixon
Edi-Tarık
Barthel-Ula
Quinn-Ahmet

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #762 : 29 Ocak 2021, 10:13:40 »
Bence maçlara geçtim aslarla çıkmayı, Beşiktaşla Galatasaray la falan oynamamalıyız bile, yerel liglerden bir şekilde ayrılmalıyız. Ezeli rekabet bilmem ne hikaye artık. Herifler düpedüz düşman. Takım otobüsün kurşunlanır, koçunun suratına tükürülür yaz yaz bitmez. Boku çıktı her şeyin. Kumpastan sonra oynanan Türkiye liginde kim nerelere gelmiş bir bakın. Kumpas öncesinde de yabancı futbolcular hariç hemen hemen yerli oyuncularının tamamı kimin müridiymiş bir bakın. Bütün bunlar bir yana utanmadan hala sana şikeci diyorlar. Ben euroleague dahilinde bir haftada 4 maç oynarken gelip de Türkiye liginde sizi yendik diyen kafaların içinde nohut büyüklüğünde bir beynin bulunduğunu düşünüyorum. Hatırlasanıza, biz euroleague de final oynayıp kaybetmişiz, herifler eurocup aldık diye kulüp resmi sitesinden laf sokmaya çalışıyorlardı. Euroleague i aldık, organizasyonu itibarsızlaştırmaya çalıştılar. Seviye bu kadar işte. Neyin ezeli rekabetiymiş. Ezeli rekabet için mertlik gerekir önce...

Benim asil cekingem, turkiye liglerinde hakemleri de yanlarina alip absurt fauller yapmalari...

Su son aylarda bu geri zekalilari yenerken bir yildizimiz sakatlanirsa s...im oyle galibiyeti

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #763 : 29 Ocak 2021, 12:18:00 »
Bu kadar yolculuktan sonra dinlendirin Pierre Vesely ve DeColo yu

Perez umut verdi son macta, biraz sure almalı... bir de kyle ... onlarin da rotasyona girmesi kadro derinligi olarak bizi cok rahatlatır

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #764 : 29 Ocak 2021, 12:33:42 »
Aynen